880
Destiny 2
  • Maala
    #800
    Nem csak ennyi helyről szerezhetsz 900-960 közötti geart, itt egy lista, hogy nagyjából honnan. Nyilván az előző szezonos cuccok kiestek (Vex Invasion, Vex Offensive), és helyette bejöttek a Dawn szezonos cuccok (Sundial), de a többség maradt.
  • lammaer
    #799
    Hát énmindig tökig állok a glimmerben, pedig az összs napi/heti küldit felveszem a towertben az emberkéktől (bansheetól is).
  • lammaer
    #798
    Ne erőlködj nagyon a szintezéssel... én azt csináltam hogy pl armorból mindig raktam fel ami éppen a legnagyobb powerü.. igy szép lassan kúszott felfele egyesével a power level... de olyan sok jelentősége nincs is az eventek, akciók szempontjából hogy hanyas vagy, szóval ne arra fókuszálj, a lootból szépen apránként esik majd jobb.

    Csináld amihez kedved van, ne a számot bámuld.

    Amúgy az ugrálós küldi véletlenül nem a Riskrunnert adta? Mert az nekem a favorit PVE fegyverem, a chain lightningje brutális azaprónéppel szemben.
  • Maala
    #797
    Tartogasd a napi random bountykra, azok 3000 glimmer/darabba kerülnek... Ha csak a Banshee-44-nél találhatóakat szeded fel 3 karakterrel, az is 45000 glimmer naponta... Aztán ott van most az Eva Levantes random, amiből a season rankot is ki lehet farmolni tök gyorsan...

    Glimmer a legnagyobb hiánycikk aktív játékosként. :-(
  • Cassell
    #796
    Szia!

    Köszi az infót időközben én is rákerestem és kb. ugyanezt találtam... DE most meg más miatt keserített el a játék.
    Szóval powert cap 900 ig minden király dinamic generetic missions mint a guild wars 2-ben, adventurok, patrolok meg ezer más dolog csak mész lősz és esnek a jobb cuccok haladsz szépen. Aztán 900 hit és sárga csillagos - nem félreérteni - missionok amikből megcsinálsz x-szer ugyanazt, hogy egy darab eggyel jobb cuccot kapj mint az aktuális szinted. WHAT?! Oké én is túl könnyűnek éreztem a levelinget a Warframe után na de ez? A clanba lépés hátha úgy könnyebb jesszus mekkora baszakodás bungie acc, ott forum ilyet mindjárt 2020-ba lépve...eleve kevesebb bolygó van mint a Warframbe de ha nincs ott a power gear feliratú quest akkor oda kb. felesleges menni 900 után tiszta grind, nyírj ki x menő-manót bowwal, ami nincs is és ha 8 ehhez hasonlót ledaráltál akkor kapsz egy pluszos felszerelést hááát ez így free to play gamenek is gyengusz innentől...
    Ui: megszereztem az első exotic fegyóm na az is biztos még egyszer nem kezdenék neki a missionnak ha ugrálni akarok ide-oda ott a Super Mario nem fps játékot indítok!
  • Scooter
    #795
    Raid-ekre keresnék tagokat akik régen tolják, meg úgy együtt farmolásra. Akinek van kedve, az először itt jelezze, mert akkor felveszem steam-en.
  • lammaer
    #794
    Ez engem is zavart, szóval utánagugliztam/redditeztem egy kicsit.

    A legjobb amit javasoltak az hogy Tangeld Shoreon a dagadt Spidernél vásároljunk be planetary nyersanyagokat.... phaseglass/alkane dust/simulation seed.... 1000 / darabért adja, rotálódik hogy éppen mit.

    A simulation seed különösen jó befektetés, mivel a Merkúron Brother Vancenél beválthatod reputáció növelésre, amiből eshet ugye fegyver (ezt bedarálhatod legendary shardra), alkatrész vagy mod komponens is.

    Bár mindenkinél lehet reput növelni a spidernél vett anyagokból, azt írják darabra Vancenál a legolcsóbb a repu növelés, igy nálaa leghatékonyabb a glimmerért vett anyagok bedarálása. Mondjuk erről nem vagyok meggyőződve, le kell majd tesztelni (50 darabot evett meg egy szintért, nem tudom ez változik e szintenként illetve a többiek mennyit esznek).

    Mindenesetre most komment írás közben seggére vertem a 250K glimmernek (napok óta maxon állt) rohadt gyorsan elment :), kaptam 3 mod komponenst, némi legendary darálni való cuccot, az egyik még masterworkös is lett... :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.12.28. 13:04:28
  • Daermon
    #793
    Egy kis karácsonyi lövöldözés :)
  • Cassell
    #792
    Sziasztok!

    Megcsíptem a 900-as powert de közben meg kigyűlt a 250 ezer jégkocka is... szóval mire lenne érdemes ezt a glimmert elverni?
    Amúgy a leviathan raid nekem sem ment egyedül ami nem is meglepő mikor 6 emberesre írja.

  • Scooter
    #791
    Üdv. Én jelöltelek be steam-en: imperium2 vagyok ott. Destiny 2 miatt, mielőtt visszadobnál! Én se fogadok el akárkit, csak ha valahogy utólér.
  • Scooter
    #790
    Köszi, kipróbálom. Azt mondjuk nem írta, hogy ez a Destiny 2 accja-e, de szerintem az lehet, mert steam-es profiloknak nincs ilyen száma.
  • MerlinW
    #789
    steam friendlist vagy játékban chat-ben /addfriend
  • Scooter
    #788
    Már csak azt mond meg, hogy tudlak felvenni, mert fingom sincs.
  • Daermon
    #787
    Destiny 2 Companion app a teljes neve. Hasznos kis cucc. Bár a D2 weblapján is van ilyen felület. Ahogy kényelmesebb.
  • Maala
    #786
    Van telefonon app, azzal elég jól lehet Fireteameket keresni. De minden nyelven. :-)
  • Scooter
    #785
    Én majd jövök! 960-as körül vagyok. Nekem is kéne ember Leviathan Raid-hez. Egyedül nem megy. Holnap majd felveszlek. Most lépek, mert meló lesz holnap.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.12.19. 22:29:21
  • sanya200
    #784
    lehet itt valakivel raidozni vagy barátokat jelölni?Általában elvagyok egyedül is kivéve a raidot meg egy két küldetést.Pl a the corrupted-et nem tudom egyedül végigvinni,hiába a 888-as power mégis a vége az szívás.Gambit elég jól megy általában benne első szoktam lenni vagy az első 3-ban benne vagyok :D de sokszor ha csak mellémdobnak valakiket nem is azt csinálják mint kéne,csak a killre mennek a mote-k hiába lennének meg csak bohóckodnak
    Sanya20071#2455 ez az accom.
  • Scooter
    #783
    Nem sírni akarok. Szerintem totálisan megérte, főleg, hogy 38.24$-ért vettem, nem teljes áron. Rohadt jó gamma! Életemben nem hittem volna, hogy ennyire ráfüggök egy multi játékra.
  • Maala
    #782
    Jézusom. :-D

    -A jelenlegi szezonhoz önmagában csak silverért tudsz venni Passt.
    -Shadowkeep vételével is megkapod az aktuális szezon Passt, de a többit nem. 90 nap múlva már a 3. szezont kapod meg, rá 90 napra meg az utolsót.
    -Deluxe editiont hivatalosan már nem lehet kapni Bungie-tól, mert +30 USD-t kértek a +3 szezonért, de már csak +2 szezon lenne benne, így a silveres megoldás olcsóbb.
  • Scooter
    #781
    Igen, igazad van. A Season-nál azért kapom az alsó sor cuccait is. Azért kicsit bosszantó is, hogy aki a deluxe-ot vette az nem sok pluszt kap. Holott a dupláját fizeted érte. A másik, hogy amikor meglett a deluxe a Shadowkeep-ből, az alsó sor cuccait már szinte mind kihúztam a Season of the Undying-ban. Persze voltak azért olyanok, amik anélkül nem lettek volna meg. Persze lehet, hogy azokat az exotic cuccokat is ki lehet húzni.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.12.12. 11:30:01
  • Daermon
    #780
    Plusz a Season Passal ugye Season szintenként kapod az alsó sor cuccait is, nem csak a felsőt.
  • Daermon
    #779
  • Scooter
    #778
    Most akkor én vagyok a hülye?
    Alap Shadowkeep (csak a most futó Season of Dawn jár. Ott van az alján) :
    New Destination - The Moon.
    New Story Missions & Challenging Quests
    New Dungeon
    New Exotic Gear
    New Raid
    Season Pass for Season of Dawn
  • Daermon
    #777
    A Season mindenkinek van. A Deluxban a Season Passes csak ad némi plusz cuccot lvl-enként (pl pár Coret), a season set meg exoticot egyből megkapja az ember (mondjuk ez nem oszt nem szoroz nagyon), illetve most a Sundial csak a Passosoknak elérhető. Mást meg kap mindenki.
  • Scooter
    #776
    Az alap Shadowkeep-ben nincs benne, csak a Deluxe-ban (4 szezon, most már csak 3, mert a Season of the Undying-nak vége van):
    Digital Deluxe items include:
    Four Season Passes*, each offering a unique set of exclusive Seasonal activities and rewards
    Exclusive Eris Morn themed items:
    Hearing Whispers Exotic Emote
    Eris Morn Exotic Ghost Shell
    Benighted Omen Emblem
  • akosmakos
    #775
    ...és akkor most megint fizessek az új szezonért? nem volt ez benne alapból a Shadowkeep-ben? Vagy valami deluxe verziót kellett volna vennem?
  • Maala
    #774
    Amíg várjuk az új szezont itt egy buglista róla. :-)
  • Daermon
    #773
    Amíg várjuk az új szezon startját, itt egy kis új PvP video :)
  • Daermon
    #772
    Na ma végre befejeztem a Lumina meg a Last World exoticokat is :)
  • Zs0lt1
    #771
    Az a baj, hogy szerintem nem lesz sok tartalom. Lesz egy pár órás új sztori küldi, az új hordamód, valami új pvp-s faszság, aztán ennyi. Nem lesz sajnos raid sem. Este 7-kor lesz reveal stream, azt érdemes lsz nézni, hátha több, minden kiderül.
  • Daermon
    #770
  • Zs0lt1
    #769
    grat!
  • Daermon
    #768
    Csak meglett ez is végre... :D
  • Scooter
    #767
    Tegnap behúztam a GMG-ről a Destiny 2: Shadowkeep Deluxe Edition-t, 38.24$-ért! Fuck Yeah.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.11.29. 15:13:54
  • Maala
    #766
    Nem rossz. :-)
  • Daermon
    #765
    Nekem még volt időm összedobni egy csak Gambitos videót :) (egy darabig most nem fogok Gambitozni, kicsit belefáradtam)
  • Scooter
    #764
    Óóó, végre valami mozgolódás. A Destiny 2: Shadowkeep Deluxe Edition 38.24$! Alakul ez. Hmmm. Még agyalok egy kicsit, hátha lesz olcsóbb máshol Black Friday-en.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.11.26. 18:41:12
  • Daermon
    #763
    Egy kis zenés PvP vasárnapra :)
  • Daermon
    #762
    Solar spec változások, utolsó IB a seasonban, jótékonykodás sikere, és egyebek. Terjedelmes poszt a Bungietól.
  • Alanw
    #761
    Nem kemenykedunk,de nemcsak te 12 orazol,visznt gondolom utazni szoktal es ebedido|cigiszuneted van.mobilnet......az 50 levelrol meg annyit hogy valoszinu hogy nem mind fontos...le is lehet iratkozni roluk meg spamszuro is van a vilagon.amugy drukkolok neked hogy sikeruljon a migralas....