880
Destiny 2
  • Daermon
    #760
    Én anno azt vettem a Passok miatt. Meg a zöld Ghost is jól néz ki, és mert Guiding Light perkje van (+10% XP mindenhonnan).
  • Scooter
    #759
    Skacok a Destiny 2: Shadowkeep Digital Deluxe Edition megéri az árát? Nem sokkal tud többet mint a Standard. Bár már emiatt is vonzó lehet: Four Season Passes.
  • Scooter
    #758
    Bazz, 2 napra kapott -40%-ot a Shadowkeep! Vajon lesz-e olcsóbb az elkövetkező akciókban? Blekk Frájdéj, őszi, téli szél?
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2019.11.17. 10:29:14
  • Daermon
    #757
    Végre meg van a Dredgen title :) (egyben a season lvl100 is)
  • Maala
    #756
    Hát persze.
  • Zs0lt1
    #755
    Mi van veled sport csokit ettél? :D

    Az anarchy+mountaintop megfelelő armor modokkal most is az egyik legnagyobb dps a játékban. Az izanagi is csak akkor jó igazán, ha divinityvel debuffolva van az enemy.
  • Maala
    #754
    Jó lenne leszállni a magas lóról, Redditen és Bungie fórumon is olvasni olyan eseteket, akik okt. elseje előtt migrálták az accountjukat, és nem sikerült a migrációjuk. Nem véletlenül volt okt. elején helpbungie twitteren annyi megjegyzés migrációval kapcsolatban.

    És saját példámon tudom, hogy nem okt. 1. volt "A Határidő", mert nincs semmiféle határidő, ahogy a mellékelt fórum is mutatja. /Bár gondolom ez magyarázható azzal, hogy nem is október 1 volt a határidő, hanem csak október 6., mert túl sok idő volt letörölni az adatokat, vagy valami hasonló butaság. /szarkazmus vége

    "Pótolni a fegyvereket" meg legalább ad egy kis motivációt a játékban. De a Recluset szimplán egy este volt megszerezni Survivor Soloban, a The Mountaintop meg rohadtul nem nagy cucc, mivel már nincs autoreload a játékban. Sry, hogy letörtem az e-peniszedre izmozást.

    Az Izanagi az egyedüli nagyobb deal, ha group cuccokat akarsz csinálni, és azt meg most végre javították, úgy tűnik. Delirium is összejött pár hét alatt, amíg mindenfélét csináltam.
    Semmit nem "kell" csinálni, ez benne a jó. Az Undying title-n (azaz a Vex Offensive-ás részein), meg a mostani Festival of the Lost cuccokon kívül minden maradandó és állandó, bármikor össze lehet hozni.

    @Sanya200: Mikor és hol vetted a Forsakent? Ha pl. Blizz shopban 2019 márc 6 és jún 6 között, akkor 2020 okt 1-ig visszakérheted az árát.

    Jól linkelted mind a két accountot, Bnetet és Steamet is? (Bungie.net-en jobb felül Settings és Accounts&Linking) Ha Bnetet igen, akkor ha bejelentkezel Bungie.net-en, akkor látod egyáltalán, hogy mi van az accountodon?

    Egyébként az elsőként linkelt reddit topikban azt ajánlják, hogy csinálj új Steam accot, és azt linkeld Bungie oldalán a Bnet acc mellett, úgy kb. mindenkinek működött.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.11.09. 11:06:26
  • Zs0lt1
    #753
    Senki nem tud neked innen segiteni. Mivel már nem lehet. A leirtak miatt.
  • sanya200
    #752
    Mondjátok már meg minek lehúzni a másikat? 2 hónapja legalább hogy nem játszottam vele, levelek köszi napi 50 tuti jön, bocs ha nem láttam. Nem mindenkinek van ám ideje egész nap a gép előtt baszni a rezet. Gamestart se tudom követni minden nap. Mert 12 órázok még más otthon veri a gyíkot, de ahelyett hogy segítenének, jöttök itt rosszindulattam meg mindennel... Gratulálok.
    Másrészt ez mire jó most? Ettől senki nem lesz keményebb
  • Zs0lt1
    #751
    Igen, de az általam felsoroltak mind a mai napig dps-ben felűlmúlnak szinte mindent a kategóriájukban, ha pinnacle dolgokat szeretnél csinálni, (master nf, nightmare, raid, dungeon stb) akkor eléggé szükségesek.
  • Scooter
    #750
    Én 2017-es játékként 2019 szeptember közepén kezdtem el játszani először és kábé leszarom, hogy milyen exotic cuccok voltak akkor! Nem megyek a fának, hogy kihagytam őket. Mindig vannak mások. Szóval őszintén kit érdekel!? Én mindig aktuális szinten gondolkodok. Nem úgy, hogy akkor mi volt.
  • Zs0lt1
    #749
    Nem kell követni a játékhíreket. Elég csak a saját levelezésed követni.

    Ha okt 1 előtt nem migrált valaki akkor bukott mindent. Kérdés, hogy az eververse-től silverért vásárolt dolgait visszaadja-e a support, ha bemutatja a számlát, tippre nem hinném.

    Egyébként ebben a játékban még ha csak 1 évet hagy ki valaki az is nagyon sok. Csak tavaly annyi jó fegyó (Recluse, Mountaintop, Delirium, stb), exotic cucc jött ki, hogy nagyon sok idő minden beszerzése amellett, hogy az idei dolgokat is csinálni kell.
    Utoljára szerkesztette: Zs0lt1, 2019.11.08. 13:53:22
  • Scooter
    #748
    Őszintén én se tudom sajnálni azt aki ennyire leszarta. Aki követi a game híreket, az sose marad le semmiről. Iszonyat sok oldal írt róla. Az nem vette észre, aki csukva tartja a szemét, vagy nem akarta észrevenni. A másik, hogyha belép a battlenet kliens-re, ott tuti nem kerüli el a figyelmét, HA a játékra kattint. Mondom HA rákattint, mégha nincs is telepítve. Én személy szerint minden játékomat követem, még azt is amelyikkel nem játszok minden nap (battlenet kliensben).
    Mondom talán arra van esélyed, hogyha mutatsz valami vásárlási infót a Forsaken-ről a battleneten, hogy megvetted. Akkor belőhetik neked steam-re. A játékot meg újra lehet kezdeni és mindent megszerezni elölről. Nem lehetetlen semmi se.
  • Daermon
    #747
    Nekem ebből pont az jött le, hogy okt 1-el ennyi volt az egész, ha lemaradtál. De ugye 2 hónap volt rá, külföldi és magyar média is hozta, 6-8 email a Bungietól, és egy 1,5 perces műveletről beszélünk.
  • Maala
    #746
    Ez nem azt jelenti, hanem csak annyit, hogy nem lesz a bnet feluleten elerheto a jatek okt. 1 utan.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.11.08. 12:55:30
  • Daermon
    #745
    What happens if I don’t sign up to move my Guardians to Steam?

    Unfortunately, Destiny will no longer be available on Blizzard’s Battle.net after October 1. We hope you’ll follow us to our new home to continue your journey. It just wouldn’t be the same without you.

    PC move F.A.Q
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2019.11.08. 12:54:25
  • Maala
    #744
    Valami link, hogy migracio csak okt. 1-ig van/volt?
  • Scooter
    #743
    A Forsaken-t még visszakaphatja, ha van a battlenet-ről számlája, mert megvette. Viszont ha tényleg nem migrálta és törölt mindent az Activision, akkor minden cucca elúszott. Legalább van egy kis motiváció, hogy újra megszerezzen mindent. Szóval a Forsaken-t nem hiszem, hogy bukja.
  • Zs0lt1
    #742
    Ez csak akkor van, ha migrálta az accountját, de nem tette meg, így sajnos bukott mindent.
  • Maala
    #741
    Ne parázz, a Steames résznél kifejezetten írják, hogy a Forsakenes cuccaidat késleltetve kapod meg.

    "PLEASE NOTE: Following the launch of Destiny 2 Update 2.6.0 on October 1, migrated PC players will experience a delay in the transfer of their Forsaken licenses on Steam. As this work continues in the background, we invite these players to play new content introduced in Shadowkeep, or access the suite of content available for free through New Light."

    Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy próbálkozz újra meg újra a migrálással, és esetleg support.
  • PetruZ
    #740
    Teljesen érthető. Mivel nem kötötted össze a Bungie-s account-ot a Steam-essel a migrálás előtt, amikor most letöltötted a játékot, te csak a szokványos "free" user vagy, a Steam profilba sem tölthettek be semmit.
    Halvány remény azért van, mert ha meg van a számlád a vásárlásról (a Bnet-esről), akkor van esély, hogy felírják a Steam accountra, de ehhez a supportnak kell írnod.
  • sanya200
    #739
    Na most azért is gáz mert a forsakent megvettem anno de most meg nincs meg.
  • Scooter
    #738
    Lehet benne valami. Ki tudja. Lehet, hogy átszívták az emberek adatait az Activision serveréről. Gondolhatták, hogy lesz olyan aki elfelejti.
  • Maala
    #737
    Csak próbálgasd tovább a migrációt, amíg nem működik, sehol nem írták, hogy okt. 1-ig lehet migrálni, én okt. 3-án kezdtem, és kb. 6 órányi próbálkozásba került, mire sikerült.
  • Scooter
    #736
    A megvett cuccokat mégértem, meg amit nehéz volt megszerezni. Nem tudok erre mit mondani. Még a support-nál se hiszem, hogy lenne esély, ha az Activision törölt mindent.
  • sanya200
    #735
    Mint mondtam nem mindig játszok vele, van hogy hónapokig hozzá se nyúltam. Még ugye szeptemberben jött a Borderlands 3 így azzal toltam. Csak az a gond hogy voltak olyan cuccok amiket nehéz volt megszerezni, mert szezonos volt vagy épp az everestből vettem meg. A karakter nem érdekelne mert felhúzom csak a cuccaim miatt bánom.
  • Scooter
    #734
    Sajnos "így jártál". Írták is, hogy elveszik minden, ha nem csinálod meg. Pedig már egy hónappal előtte minden erről szólt. Aki akarta észrevette. Én pl. szeptember 15-én még 0-án voltam, mert sose játszottam vele (Blizzard-on egyszer volt egy 2 hetes akció, ahol ingyen be lehetett húzni), de mondom, nehogy már nullásat vigyek át. Bár akkor is meglett volna a fiókom, de tartottam tőle, hogy a nullásakat törlik,persze tuti nem. Aztán október 1-re felhúztam magam az alapjáték maxára. Azt hiszem akkor még 500-as volt a korlát. Szóval gyorsan felküzdöttem magamat. Amúgy mi itt a probléma. Nem unalmas játék. Egész hamar el lehet érni a maxot. Csináld újra. A másik meg, hogy mindenki 750-es power szintről indul. Az is aki most kezdi. Nem nulláról. Pl. a campaign-t újra kellett kezdeni, mert az elveszett. Szerencsére még azt nem fejeztem be. Kb. a felénél vagy a háromnegyedénél jártam, de akkor is bosszantó volt.
  • Zs0lt1
    #733
    Október 1-ig volt szerződése a bungie-nek az activisionnal. Onnantól mindent töröltek az activision szervereiről. Küldtek róla többször is email-t, hogy migrálni keli a karaktereket.
  • sanya200
    #732
    hát ez marhajó,utána miért nem lehet?Most konkrétan akkor az összes cuccom,karakerem mindenem eltűnt?Mostanában nem játszottam vele,nem volt időm még a battlenetről indítottam volna de akkor már nem volt ott.
    De mi az hogy utána már nem ez kész vicc.Mikor egy csomó olyan cucc is volt amit csak ideiglenesen lehetett megszerezni.Pl season-ban.Csomó legendary..stb cucc az mind kuka akkor?
  • Scooter
    #731
    Azt csak október 1-ig lehetett megcsinálni, amikor indult. Utána már nem.
  • Maala
    #730
    Mikor próbáltad, nekem jó pár óra volt, mire átvitte a cuccaimat.
  • Daermon
    #729
    Hát írj a supportnak, jobb ötletem nincs.
  • sanya200
    #728
    Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy miután eltűnt a battlenetről a destiny 2 átportáltam steam-re de a cuccaim se a karakterem nem maradt meg.Hiába csináltam meg amit kellett.Mit lehet tenni hiába próbáltam azóta többször egy karaktert se talál ha át akarom vinni :(
  • Zs0lt1
    #727
    Szevasztok!

    Ha pinnacle activity-t (950+) akartok csinálni, várjatok vele a csütörtök esti resetig, mert akkor jön egy patch ami megcsinálja, hogy ne +1 hanem +2 szintttel nagyobb dolgokat ad a cucc.
  • Daermon
    #726
    Ennek örömére kis zenés PvP vasárnapra. :)
  • Daermon
    #725
    Végre megvan a 950. :)
  • Maala
    #724
    Csak mondom, ha valaki azon törné a fejét, hogy Izanagi's Burdent megszerzi, ne aktiválja egyik kulcsot se a ládába, mert perpill bugos a quest, a kulcs eltűnik, de a ládánál nem írja jóvá a dolgot. :-)

    Szépen fixálták 4 hét alatt. :-D
  • Scooter
    #723
    ...hát igen, azt hiszem a hörcsög megint erősebb lesz. Látszik, hogy elváltak az Activision-től és már a kiadók is ők. Más az akciós árazás is. Eddigi legjobb akció. Félek, hogy egyhamar nem is lesz olcsóbb.
  • Daermon
    #722
    Bőven megéri.
  • Maala
    #721
    Helyes, nőjön csak a száma az embereknek a Forsaken only cuccokban. :-)