6439
  • TDC Geronimo
    #3390
    Hamarosan bepatchelik azt a rendszert, ami BF4ben volt. Ha squad leader nem ad utasítást és te kéred párszor, akkor téged rak meg leadernek a játék
  • TDC Geronimo
    #3389
    k/d bf játékba...
  • lac coo
    #3388
    Fog a halal....az nem jatek...
    k/D-t meg amugy is lesz..om ! :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.10.23. 22:21:47
  • simonl #3387
    Fogsz te is egy snipert, veszel egy jó pozíciót és csinálsz egy 24/0 -ás kill -t.
  • lac coo
    #3386
    Az elobb at erodos tengeres palyan 24 snipert szamoltam az ellenfelnel....
    Ezzel valamit kezdhetnenek, mert ez igy kuka !
  • TDC Geronimo
    #3385
    40 fő egyértelmű. 64 ember 2 zászlóra? Ne vicceljünk már. Ticket szám is szerintem 40re van belőve
  • Tikal #3384
    Azoktól akik már nyomtak egy párat: Operations 40 vagy 64 fővel, és miért?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.10.23. 22:13:42
  • NEOreg3
    #3383

    Másnál van olyan, hogy csak sokadjára indul el a játék? Origin-en belül rányomok a naranacssárga play gombra, az elszürkül, látni hogy tölt pár másodpercig, majd minden ok nélkül abbahagyja és a play gomb újra kattinthatóvá válik. Volt hogy 10x kellett eljátszanom ezt, mire hajlandó volt ténylegesen elindulni, de változó. Win10-em van.
  • Conqvistador
    #3382
    Nekem olyan volt, hogy beleragadtam 1x a talajba természetesen viszonylag nyílt terepen.
    Mondanom se kell nem sokáig kellett aggódnom, hogy megtaláljanak :D
    Nekem amúgy szerencsére nincsenek grafikai bugok inkább mechanikai bugjaim vannak.
    Más szóval rosszat nyomok vagy pl elfelejtem hogy medicről sniperre váltottam amin nincs bajonet és rászaladok nélküle az ellenfélre és nem értem mért nem deglik meg... stb...
  • yossarianHUN
    #3381
    Komolyan, a pilóta full auto Frommer Stopja a legjobb fegyver kis távolságra :D Az Automatico-s keménylegényeket meg lehet vele enni reggelire.
  • lac coo
    #3380
    Kilepesnel vigyazni mit nyomogat az ember, nekem is colt, higy beragadt a fekete toltokepernyonel.
  • kigyi
    #3379
    Ne is mond, de a töltés az fogy. Kilőttem egy tárat valakire aki ott állt előttem, akkor juottam eszembe baj van most élesztettek újra bugos, itt már késő volt megfordult és lelőtt.
    Nyomtam egy ESC-et kifagyott a menü a játék ment tovább kilépni nem lehetett, vissza sem lehetett menni.... Akadnak még hibák. Repülők lezuhanása egy kész kabaré.

    Amúgy a játék nekem nagyon bejött úgy is, hogy ma atomszívás volt.
  • lac coo
    #3378
    Most jövök forestes mapról, hát most már azért egy az egyben SW BF féle ereszd e la hajamat stilus, gránát dobáló versennyel megspékelve.
  • lac coo
    #3377
    Nekem rendszeresen előjön, hogy ha felélesztenek nem tudok lőni a fő fegyverrel ,se zoomolni..Csak ha váltok egyet pisztolyra .
  • TDC Geronimo
    #3376
    Bug. nekem még 40 óra alatt nem jött elő, de hallottam már róla
  • Ulvar
    #3375
    Sziasztok!

    Nem olvastam vissza a topicban ezért bocsánat ha már volt. Nektek előfordul multiban hogy nem tudjátok a telepített fegyvereket használni? Értem ezalatt azt, hogy használnám mondjuk a tábori ágyút, de nem akar megmozdulni (tudom hogyan forog gyorsabban) de egyszerűen nem lehet vele célozni. Géppuska ugyanez, sőt repülővel is volt olyan hogy egyszerűen nem lehetett irányítani a lövés meg olyan volt mintha lassított felvételen lőnék. Nem csak velem fordult ilyen elő, más ismerősöm is panaszkodott. Van erre megoldás, vagy valamit a BFnek kell frissítenie, ez szerver hiba vagy game vagy user error? Ha van megoldás akkor azt is szívesen fogadom!

    Előre is köszi!
  • Bandicoot
    #3374
    Igen de én javaslom a paypal-ba való regelést és annak a használatát, egyrészt hogy ne adogasd meg az összes létező bankkártya adatod a neten csak úgy,másrészt a paypal-on keresztül ha bármi gond van egyszerűbb a vitarendezés.
  • jan5650
    #3373
    Ezek szerint ha bankkártyával fizetek egyből megkapom?
    Zsír!
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.10.23. 18:15:26
  • Bandicoot
    #3372
    Onnan rendelek hosszú idők óta kulcsot, sosem volt semmi gond,ismerős egyszer belefutott hibás kulcsba, írt, 1 óra sem telt el és küldtek másikat a reklamáció után.
    Ha utalsz akkor nyilván akkor kapod meg ha oda ért a pénzed, ami csak holnap lehet lévén ma nincs bank.
    Utalás helyett bankkártyával (vagy paypal-al) fizetve azonnal kapják a pénzt és azonnal küldik is a mail-t a kóddal bármikor (ma is).

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.23. 18:13:54
  • jan5650
    #3371
    És csak holnap kapom meg a kódot ha most elutalom?
  • Conqvistador
    #3370
    Instant gaminget próbáld. Paráztam nagyon de azonnal küldték.
  • jan5650
    #3369
    CdKeys.com-ról mennyire biztonságos vásárolni?

    Illetve ha most utalok akkor vajon megkapom egyből a kódot, vagy az OTP majd csak holnap utalja? :D
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.10.23. 18:08:20
  • yossarianHUN
    #3368
    A harmadik az 3. akart lenni, de na.
  • yossarianHUN
    #3367
    FPS DROP MEGOLDÁS (legalábbis nekem eddig úgy tűnik, hogy megoldotta):

    1. NVIDIA Control Panelban 3D beállítások, majd "Előre reprodukált képkockák maximális száma" beállítást 1-re állítani.

    2. Ugyanitt energiagazdálkodási mód: "Maximális teljesítmény előnyben részesítése".

    2. csinálni egy szöveges dokumentumot, amibe idézőjelek nélkül beírod, hogy "gametime.maxvariablefps 59" (vagy amennyire korlátozni akarod az FPS-t). Majd "mentés másként", fájl típusa: minden fájl, fájlnév: user.cfg, és bedobni a BF1 mappájába.

    Aki kipróbálta, jelezze, hogy működött-e a dolog.
  • bloodletter79
    #3366
    Az miért lehet, hogy csak holland és ír szervereket látok multiban? BF4-ben volt minden, főleg német szervereken játszottam, de itt csak 40-27 ping közöttiből választhatok kb.10 darabot (összesen 83-at találtam a fenti két országból), ami full tele mindig. Eddig más BF játékoknál azért másképp volt. Azt sem hiszem, hogy most max. 10 szerveren menne a játék európánban. Originben kéne valamit állítanom, vagy mifene? Semmi VPN, vagy hasonló.
  • giornalista
    #3365
    ugye több variánsa is van az egyes fegyvereknek. Medicnél a Sniper és a Marksman kivitelűeket keresd, azokra lehet ilyen-olyan távcsövet rakni. az 1916-osra és a Mondragónra ha jól emlékszem biztosan lehet.
  • Conqvistador
    #3364
    Az egyik videóban nem tudom már hol láttam a Medic-nél rendes távcsövet. Persze tudom az a fegyver mid range és nem kifejezetten sniper puska de mégiscsak segítene na most még a fejleszthetőségnél egyátalán nem látok olyat. Lehet spéci puska kell és arra rászerelni?
  • Conqvistador
    #3363
    Hát csak a sniper head shotja tuti :D
  • lac coo
    #3362
    Akkor meg biztos jo, csak neked nem tetszik. Ne torodj vele !':)
  • giornalista
    #3361
    nem nyúltam a monitor színbeállításaihoz, de a többi pályán semmi bajom nincs a színekkel... fura.
  • giornalista
    #3360
    persze, DMR-ral a headshot sem one-hit kill, legalább két lövés, vagy 3 body shot kell a killhez.
  • lac coo
    #3359
    Az aknaveto egyre tobb, ebbubajlesz more....! :)
  • Seten
    #3358
    ha simán eltalálsz valakit a távolból, és headshot, de nem hal bele

    Mert ilyen létezik?
  • lac coo
    #3357
    Monitort probaltad defaultra rakni ? :)
  • giornalista
    #3356
    hol ilyen, hol olyan. azt reméltem, ez egy igazi zöld, erdős pálya lesz. mindenesetre úgy tűnik, bennem lesz a hiba, mert ha annyira ronda lenne, amennyire én annak tartom, lennének erről fórumok, videók, reddit, stb. elég természetellenes nekem ez a színvilág, de majd megszokom biztos.
  • TDC Geronimo
    #3355
    Micsodaaa?! Assault meg medic fegyverek szarok? Biztos egy játékkal játszunk? :D
  • lac coo
    #3354
  • lac coo
    #3353
    Hat a fene tudja, lehet a kod miatt de nalam mintha szinesebb lenne ....
  • giornalista
    #3352



    hát nem tudom... annyira fakó. zavaróan. de legalább akkor nem nálam hibás végül is, hanem ilyen :/
  • lac coo
    #3351
    Hat en nem tudom...En ilyent nem vettem eszre, ritka hogy valamelyik jatekban kol elkapjak a fenyeket, szineket, de azt mondom tokeletes !'