6439
  • lac coo
    #3430
    Van aki azert jatszik mert van valami olecsni vagy felodhato fegyveralaktresz ? :)
    Megerett a vilag a pusztulasra :)
  • djcom
    #3429
    Aki megvette írja már le milyen a campaign. (Single) Van sztori vagy valami?Köszi
    Utoljára szerkesztette: djcom, 2016.10.24. 14:34:24
  • Conqvistador
    #3428
    Az utolsó két mondatod kifejtenéd mire gondoltál?
  • TDC Geronimo
    #3427
    Mitől nem BF?
  • giornalista
    #3426
    szerintem jó lett. egy kicsit most attól tartok, hogy a kiherélt conquest és a "mindig ugyanolyan" operations, plusz a kevés fegyver miatt mikor "unom meg" picit a dolgot.

    ami nem tetszik és kifejezetten frusztrál, hogy egyszerre csak egyetlen kitüntetést lehet kiválasztani és csak azt csinálhatod. valahol jó is ez, de mivel csak egy hét van az összesre, és nem is mindegyik igazán könnyű, lehetne, hogy egyszerre pörög mind az 5.
  • giornalista
    #3425
    szerintem nem, az origin ID lesz a játékosneved. ha szeretnéd, hogy a BF-ben más legyen, akkor az origin ID-t kell átírni.
  • zeoos
    #3424
    No fene, megoregedtem. Ez a jatek valahogy nem is igazi Battlefield ... valoszinu a fejlesztok kozben megfiatalodtak.

    Amugy persze technikailag hozza az elvartakat, de elveszett a jatek lelke.
  • gattacalg
    #3423
    na, most már értem, a regisztrációs kódból kitalálja, hogy melyik játékot telepíted és hogy dobozos verzió
  • yossarianHUN
    #3422
    Na ez már fogós kérdés, alapértelmezésben az lesz, de szerintem lehet a különböző játékokhoz egyedi nevet beállítani, legalábbis nekem úgy rémlik.
  • gattacalg
    #3421
    köszi, értem
    a regisztrációnál megadott public id lesz a battlefield 1-es játékos nevem is, vagy azt később megváltoztathatom?
  • TDC Geronimo
    #3420
    Jött patch, de patch notes még nincs
  • yossarianHUN
    #3419
    A punkbuster egy csalásgátló plugin volt, aminek a működését jó esetben észre se vetted. Az Origin egy teljes felület, ahol ismerősöket lehet felvenni, játékokat lehet vásárolni és indítani, satöbbi. Jó vagy rossz, franc tudja, ez már az új világ, bele kell törődni, hogy Steam, Origin, Uplay meg anyámkínja nélkül már nincs élet. Igen, EA accountot kell regisztrálnod, azzal tudsz majd belépni Originra.
  • gattacalg
    #3418
    tehát egy ea accountot kell regisztrálnom, mint mondjuk a psn network a sonynál?
  • gattacalg
    #3417
    mint a b1942-nél a punkbaster vagy ez más?
  • yossarianHUN
    #3416
    Az Origin az egész EÁ-s felület, amin keresztül a játék (és még sok másik) megy, anélkül lemezről se tudod felrakni. Olyan, mint a Steam.
  • gattacalg
    #3415
    lehet hülyén hangzik, de a dobozos verzió telepítésénél gondjaim adódtak :)
    5 lemezes, beraktam értelemszerűen disc1-et, autorun.exe elindult
    mi a fene az ea origin alkalmazás? én nem online szeretném telepíteni, hanem lemezről
  • yossarianHUN
    #3414
    Ez a Madsen Storm a fostos Lewisok után...

  • Adam Jonas
    #3413
  • RatBaG #3412
  • MarkBlade
    #3411
    Milyen gépen tolod? Csak a miheztartás végett..
  • TDC Geronimo
    #3410
    Battlefield 1 outsells combined week one of Battlefield 4 and Hardline (UK, physical)
  • Conqvistador
    #3409
    Valaki le tudná írni hogy vannak a szintezések a különböző kasztoknál?

    Mennyi kill xp vagy akármi kell ahhoz, hogy pl Medic-el 3as szintű lehessek.
    És hol látom egyátalán eddig mennyi van meg belőle. A játékban mindössze a medic csíkot találtam meg 1 és 2 közt mutatja de semmi részletes.
    A neten se nagyon találtam értelmes leaírást ködösítenek mindenhol.
  • Vadnokedli
    #3408
    Nekem volt hogy valami zenét kezdett lejátszani a telegraph.
  • lac coo
    #3407
  • Gauge
    #3406
    Hardcore mode-ról mi hír van?
  • yossarianHUN
    #3405
    Azért ég és föld végre így fix, stabil FPS-sel játszani. Mindjárt könnyebben találom el az embereket DMR-rel.
  • Tikal #3404


  • Conqvistador
    #3403
    Rush ban vagy az első 4 pontszerző kap vagy az első 2 és 2 kiemelkedő eredmény. Legtöbb kill legtöbb felélesztés vagy capture foglalás/disarmolás vagy ilyesmi.
    Conqvestnél kb az első 12 fő körül szokott osztani ha jól értelmeztem.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.23. 23:54:52
  • Conqvistador
    #3402
    Hányas értéken van a brightnessed?
  • lac coo
    #3401
    Ez már nekem nagyon színes ...
  • AnuluWork #3400
    Én is szarakodtam vele pár órát mire belőttem, és én sem értettem, mi a gond, már a bétánál is éreztem, hogy valami nincs rendben, de mint kiderült, az NVIDIA Control Panelen pár beállítás ami más játékoknál nem volt probléma, itt bezavart. De aztán miután bekalibráltam majd belőttem a fényviszonyokat és a színeket, most már szerintem jó lett.

  • FEARka
    #3399
    Meccs után egyből az első oldalon bal alul van a Quit.
  • jan5650
    #3398
    Ok. Akkor tisztáztuk a Behemot-ot. Érthető, meg tudom emészteni.
    HC-t nagyon várom. Battlepack mi alapján jár játék végén?


    +1 bónusz kérdés: a meccs végén hogy tudok kilépni a menübe, mert én csak a következő meccs betöltése után tudtam kilépni. Szomorú lennék ha ez tényleg így lenne :D
  • BalikaHUN
    #3397
    HC mód majd lesz benne, a behemótot az az oldal kapja akinek a kevesebb ticketje van ergo vesztésre áll. És hála isten hogy közelében sincs a bf4-hez.
  • TDC Geronimo
    #3396
    delayes? kapcsold ki dx12őt meg vsynchet. 1060as kártyám van és ultrán tolom 70-80 fpsel. Nagyon ritkán megy be 60 alá, az is max pár secig tart. Behemothot a vesztésre álló csapat kap. Ha nagyon rá focusál 2 squad pillanatok alatt leszedi. Ennél battlefieldebb battlefield meg nagyon rég volt, ez meg az én véleményem
  • jan5650
    #3395
    Hát kövezzetek meg, de ez a játék nekem nem jött át.
    Egyáltalán nem érzem azt, hogy én egy Battlefield-el játszanék. Az irányítás valahogy olyan "delay"-es még nagy fovnál is. A menü értékelhetetlen el sem hiszem hogy komolyan gondolták. Grafika rendben van, na de hogy egy GTX 1060-on se tudja a High-ot megfelelő FPS mellett élvezni ahhoz csak gratulálni tudok. Ez a dinamikus időjárás nagyon szép meg nagyon jó, de kicsit uncsi, hogy minden pályán vagy esik az eső, vagy köd van, vagy csillámpónik hullanak az égből... Az elején még vicces, de amikor már a szemem folyik ki a ködtől kicsit kezd nagyon is zavaró lenni. HC mód nekem nagyon hiányzik, van benne mert én nem találtam...

    Illetve mi szerint oszt a végén BattlePack-ot? Én még 5-6 játék alatt nem kaptam, bezzeg volt egy csóka, aki 5/4-szer kapott.
    Az hogy van, hogy az ellenfélnek volt mindig csak Behemotja? A leugtóbbi játékot is az hozta vissza nekik egy kb. 700/300-as állásból, köszi!

    Kicsit félek, hogy elcsesztem 13K-t, ez közelében sincs a Battlefield 4-hez. Remélem 1-2 nap után belerázódom és megszeretem valamennyire...

  • Tikal #3394


    Már rohadtul unom hogy a sok hülye nem ad parancsot, pedig tele spammelem a falat mindig de semmi
  • TDC Geronimo
    #3393
    na jackék megtalálták az új phantom program(?) első részét. Úgy néz ki DICE itt is csinált egy jó kis easter egg sorozatot

  • RatBaG #3392
  • TDC Geronimo
    #3391
    ha partyval mész be automatán bezárja squadot. Ezt is meg fogják oldani nemsokára