6439
  • lac coo
    #5278
    Nehany kilo forgalmat general egy jatek, csak a nagyobb savszeltol nem fog javulni.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.01.03. 11:54:07
  • RepeszElek
    #5277
    Nah figyi, kicsit utána jártam a mi okozza a jelenséget. Nekem egy szar T-home-os netem van ami szerintem a legrosszabb szolgáltató az országban de sajnos nálunk csak ez az egy szolgáltató van tehát nincs választási lehetőségem.

    Jelenleg egy 10Mbit/s netem van ami a legrosszabb és egyben a legolcsóbb csomag, de úgy voltam vele hogy internetezésre tökéletes, az meg nem érdekel hogy egy HD film 4óra alatt jön le a torrentről mert van időm nem sietek, és a játékok terén úgy gondoltam ez elég, lényeg hogy stabil legyen, ezért nem is wifin hanem kábelen játszom.

    Most azonban kezdem azt gondolni hogy számít a letöltési sebesség ami ha a legerősebb csomagot megvenném (1000Mbit/s) akkor garantált 300Mbit/s lenne,ez most garantált 1Mbit/s :D :D vagyis 300szor lenne gyorsabb.

    Szerintetek számítana ha előfizetnék rá vagy cseszhetem mert ahogy Running is mondja több dolog befolyásolja?
  • Running
    #5276
    Ha van egy jó neted, akkor se mindegy, hogy a szolgáltatódnak milyen külföld felé, jelen esetben a németek felé a szolgáltatása. Ezen kívül még az is számít, hogy valami a láma a szerveren ne futkosson 150+ -os pinggel, mert az sem tesz túl jót a többieknek, régebben legalábbis így volt. Ezer meg egy dolog számít, nem kell vele foglalkozni, mert ideális nem lesz még jódarabig, max ha minél kevesebb ember játszik és mondjuk nem kell a szervernek ezer marhaságot statisztikáznia.
    Egyébként a játék netkódja nagyon jó ahhoz képest, amilyen úgy általában szokott lenni a battlefield játékoké 64 emberrel. Csodálkoznék, ha ennél még jobbat ki tudnának varázsolni.
    Egyébként sem a netkód bassz el játék élvezetét, hanem a többi játékos. :)))
    Utoljára szerkesztette: Running, 2017.01.03. 11:33:17
  • lac coo
    #5275
    Ilyen sokszor van, bf vedjegy :))
    Nekm 240 -es upc van, szerintem mindegy, ez netkod okossag, valahogy vertizzadva de szinkronba kell hozni a sok usert.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.01.03. 11:30:27
  • RepeszElek
    #5274
    Jah a másik meg az internet.
    Van amikor hiába mutatja hogy jó a szerverrel a kapcsolat, érezhetően idő előnyben van az ellenfél, és még nem tudtam megfejteni mikor jó a netkód.
    Tegnap a medic az autoloding.-al ami szerintem a legszarabb fegyvere 1 mp alatt darált le, sity-suty és dől az emberem, a töltényeit nem hazudok egy mp alatt számolta be az én szemszögemből nézve,ilyet max az automatico csinál, vagy befutottam a fal mögé mikor láttam hogy elkezd rám lőni az ellenfél, és rá egy másodperc múlva meghalok a fedezékben,vagy szembe jön velem,de mégis én már legalább egy mp-vel előbb megjelentem neki a játékban mert már célba vett és lő viszont van amikor meg ahogy mondani szoktuk nagyon adja, vagyis valszeg ez az előny nálunk van.

    Ha erősebb netet vennék akkor mindig nagyon adná vagy ez a szervertől vagy a játék internet protokolljától is függ,lehet ez ellen tenni valamit?:)
  • RepeszElek
    #5273
    igen, ez igaz, de én azokra az extrém esetekre gondolok mikor konkrétan nem távolabb hanem a pálya másik végébe rak, ez operationsban főleg a suez-ben szokott előfordulni mikor az A pontot megnyomom és a pálya másik oldalára rak a B ponthoz közel.
    Amúgy tök mindegy hova rak mert sokszor mindenütt futkosnak ellenfelek.
    Több örömet okoz a játék mint bosszúságot, de ettől még nem tudok nem káromkodni azon ami szemétség pl. tegnapi kalandom: egy enemy elfut mellettem, persze hátba is lőhetném, de az nem az én stílusom,inkább utána futottam és egy csákánnyal hátba vágtam ami 55%ot vett le, erre megfordul és egy mp alatt csípőből ledarál egy hellrigelre,:D :D esélyem sem volt újra meglendíteni a csákányt...
    Micsoda hülye balansz ez már megint? egy csákányt állítok a hátába az csak 55%? :/


  • N1ggA
    #5272
    Akkor nem a pontra rak, amikor épp contestelik. Ekkor kb. 10 mp sétára rak le. Ha rárakna a pontra, ott épp enemyk vannak, és azonnal megölnének. Szóval ez szerintem jó feature.
    Az hogy minden parázstól felgyulladok, az engem is zavar, de azért nem annyira, mint a gas :)
  • RepeszElek
    #5271
    Kèt dolog: mi a fenènèrt nem rakle arra pontra ahova kèrem, hanem helyette a pàlya egèszen màs oldalàra operationsban?

    A màsik hogy mièrt lobban làngea az emberem egy kis paràzstòl? Ahhoz kèpest hogy papírbòl van egèsz jòl bírja a golyòt:)

    Ezek nem hibàk hanem tudatos dolgok a dice-tòl ezèrt szerènyen kèrdem mi bajuk van...?
  • __Jacek__
    #5270
    Ha tuningolom az 1070-em nekem is elszall ilyen hibaval, minden mas mukodik nem fagy csak a bf.
  • JaSoN HuNTeR #5269
    Érdekes, újratöltöttem a pályát és már nem csinálja... 16.12.1 és 2 driver hibás azokkal pedig kilép 10-20 perc játék után.
    Íme a hiba:



    a kártya nincs felmelegedve.
    Az előbbi hibát ami a felvételen is van azt a 16.11.5 driverrel csinálta.
  • Nortai
    #5268
    Nálam is hasonló hiba volt dirt rally-nál win 10 alatt. win 8.1 alatt meg már nem csinálta. Visszaraktam win 10-et ismét előjött. Lehet kártya hiba, bár ennek tükrében kérdéses.
  • Running
    #5267
    Helyezkedés kérdése, én úgy mozgok, hogy mindig közelharc legyen.
  • lac coo
    #5266
    Es ezt hogy oldjatok meg, ha epp kozepesre kell loni de assault az ember, vagy forditva ...?:))
  • JaSoN HuNTeR #5265
    egyel újabb driverrel 16.12.1-el pedig 10-20 perc játék után kilép... jó sz*r az AMD.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2017.01.02. 18:59:44
  • Running
    #5264
    Középtávra nem lövök, arra ott a medic. :D
  • VO101Tom
    #5263
    Az mindegy. Elhiheted, hogy az eredeti 3D modell ott sem ilyen. Ez bizony videokártya hiba, nekem is volt ilyen, garis kártya volt, kaptam helyette másikat.
  • JaSoN HuNTeR #5262
    De ha jól megfigyeltétek csak azon a pályarészen csinálja.
  • Bogdogege
    #5261
    Nekem bf2 ben volt ilyen, utána beszart a karim.
  • RepeszElek
    #5260
    Így van, az automatico szerintem is verhetetlen közelről de az mp18 egèsz közèptàvig eldaràl így összessègèben hatèkonyabb
  • JaSoN HuNTeR #5259


    Valaki tapasztalt hasonlót? Nem a VGAval van a gond mert csak azon az egy helyszínen csinálja... Nézzétek végig a felvételt.
  • ZTM
    #5258
    Kihagyták a billentyűzetemből :D
  • RepeszElek
    #5257
    Jah hàt a hellrigel kivàncsi vagyok vajon a martini sorsàra fog e jutni
  • Running
    #5256
    Én már áttértem az automatico-ra. 20-ben belül a legjobb assault puska, iszonyat tűzgyorsasággal a többihez képest. Távolra meg szar mind, de rambóként csípőből lőve rohangálva a trench verziója zseniális.
  • SötétBarom
    #5255
    Aha. Ügyes cucc.
  • Tikal #5254
    Steam Guard
  • Snexi
    #5253
    nem működik a bfben
  • szomferi
    #5252
    elromlott a Print Screen gomb? :D
  • lac coo
    #5251
    Vótmá ? :))9

  • Mozes
    #5250
    Köszi írtam nekik, de ez nem hangzik túl jól :(
  • Mozes
    #5249
    Ugyan ez volt nekem is, csak ez a rohadt Origin nem szól.....ultragáz és felháborító...
  • ZTM
    #5248
    Én ma játszottam először a hellriegel-el. Valóban elképesztő fegyver



    33 kill volt vele. Ennyi még semmi mással nem sikerült, csak darált.
  • SötétBarom
    #5247
    Nekem valami ukrán csicska találta ki a Steam jelszavamat nemrég. Jó, beismerem az egyik legrégebbi jelszó volt, és relatív betonszar, de a steam kiszúrta, és küldött emailt.
    .
  • RatBaG #5246
    talán ha az origin supportot megkéred. bár pont találtam egy ilyet, de hátha szerencséd lesz.
  • Mozes
    #5245
    Sziasztok!

    Nem tudjátok a stat-omat, hogyan tudom reset-elni?! Feltörték az account-omat és nyomtak vagy 40 órát a játékba az elmúlt 2 hétbe, nekem összesen 2 órám volt benne, mert most vette.....

    Valakinek van javaslata?

    Köszönöm,
  • SötétBarom
    #5244
    Hát én conquesten SOHA nem éreztem, hogy célirányosan mozogna a játékosállomány. Egy nagy balfasz TDM az egész. A rusht csíptem mindig, de az operations az, amire mindig is vágytam, csak nem tudtam róla. A conquest is úgy tetszene, ha a pontok foglalásához feltétel lenne a kapcsolódó pontok behúzása.. A pályán egymás körbekergetése ami most van csak egy bonyolított TDM..
  • Bogdogege
    #5243
  • Vadnokedli
    #5242
    Ez nem olyan szar ötlet, vagy akár 0,2 - 0,5 scrap / cap
  • lac coo
    #5241
    Ketfilleres skineket kellene osztogatni a zaszloknal...! Oda se lehetne ferni....! :))
  • SzinesGeza
    #5240
    Az, hogy van-e van csapatjáték, sosem a játék-módon múlik. Kizárólag a játékosokon.
  • Bogdogege
    #5239
    Tök király , hogy a legjobb Cod-ot a Dice készíti