6439
  • Vadnokedli
    #5238
    Amióta megjelent szinte csak War Pigeons-ozok. (+OPs)
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2017.01.01. 10:03:38
  • lac coo
    #5237
    UPC adott új modemet, cserélgettek kábelt, csatlakozókat, tegnap játszottam egyet Foresten, rettenet hogy adta a Hellrieger!
    most valahogy én voltam a fura netkód jobbik végén :))

    És persze BUÉK !
  • Gyuszopapa
    #5236
    Én imádom(tam)a conquestet.Jaj elnéztem a topikot.
  • SötétBarom
    #5235
    Conquestet utálom amióta BF-ezek. Céltalan koordinálatlan faszság.
  • Bogdogege
    #5234
    Egész jó ez a war pigeons, olyan mint a codba a ctf, meg van csapatjáték nem úgy mint conquest-en az katasztrófa .
  • Bogdogege
    #5233
  • Bogdogege
    #5232



    Csak egy labda vagy bármi más,
    egy búgócsiga, egy malmozás,
    csak egy cerka és két radír,
    s előttem heverjen pár papír,
    egy paletta és vagy négy ecset,
    és színes filcből egy készletet,
    gurítókocka egy edényben,
    egy bűvös kocka a tenyérben,
    csak egy puzzle az asztalon,
    kifestők, könyvek a polcomon,
    csak egy hinta vagy sok legó,
    egy társasjáték és két tesó,
    csak egy apa, egy fejmosás,
    meg egy anya és senki más.
  • Mester61
    #5231
    "toza" te egy bunkó vagy, inkább Barbizzál kis barátom.
  • Mester61
    #5230
    Én csak egyet érzek imádom a játékot és jelenleg, mondom jelenleg mással nem játszom, lehet itt trolkodni, hogy ilyen szar olyan szar, de megmagyarázni nem tudja senki, egy jó játék, kíméletlen közel harccal a kasztok közötti különbségekkel, aminek meg kell lennie, mit akartok szupermenek, itt nincsenek, hanem kockák értenek a géphez ismerik a pályát és ahhoz választanak fegyvert és kasztot ez a játék erről szól, engem nem érdekel mennyit ölök, mennyi a K/D arányom csak élvezem a játékot, ami nagyon jó és élvezzétek ti is, szerintem a közel múltban 15 éve ilyen játék nem volt, pedig 54 évesen 15 éve játszottam igen sok mindennel. Aki erre a játékra azt mondja szar az azonnal hagyja abba és válasszon álltala meghatározott bármit amit élvez. Emberek én nem mondom, hogy ez tökéletes, de fantasztikus élmény vesztesként is minden játék. ENNYI.
  • toza #5229
    boooo....

    egyebkent... "k/d a meno vagy csapatjek es feladatok teljesiteserol szol e a jatek!?"
  • yossarianHUN
    #5228
    Mivel te is ugyanabba a csoportba tartozol, bocsásd meg, ha nem tudok adni a véleményedre
  • lac coo
    #5227
    Valakinek meg hogy tizedjere is reagaljon ra ....:))
  • yossarianHUN
    #5226
    Miért? Mert aki ötödször írja le egy játék topikjában, hogy szar és unalmas, az trollkodik. Aki nem trollkodik, az leírja egyszer, aztán nem játszik többet a játékkal, hisz az szar és unalmas. De tudom, hogy vannak emberek, akiknek az okoz örömet, hogy folyamatosan dobálják a szart valamire.
  • lac coo
    #5225
    Oszt miert zavar ez teged ? ! :))
  • yossarianHUN
    #5224
    Ezt már vagy ötször leírtad. Miért vagy még mindig itt?

  • toza #5223
    8-26 al elso vok..mert csinaloma objektivakat meg sqad parancsokra megyek meg dobok neha ladakat meg ujraelesztek orbaszajba.....

    most akkor mivan!? k/d a meno vagy csapatjek es feladatok teljesiteserol szol e a jatek!?

    erdekel e ez barkit ?!ujra szkinezett swbf ...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.31. 06:28:29
  • RepeszElek
    #5222
    A tàvolsàg fontossàgàt persze tudom
  • RepeszElek
    #5221
    Èn a scout fegyverekkel 50%ban csak hittelelek,sokszor mèg akkor is ha fej vagy nagyon a közeli a talàlatom a martinivel jò voltam aztàn annyi, amit nem èrtek hogy engem 90%ban egy lövèssel kiszed egy scout, nem tudom mit rontok el mèg
  • Mester61
    #5220
    NO AZÉRT EGYET TUDNI KELL, VAN VESZTES ÉS NYERTES MECCS DE EZZEL A FEGYVERREL AZ ELSŐ ÖTBEN BENNE VAGYOK. :)
  • Mester61
    #5219
    Kevés a score, kevés a kill, a scout, a kill assist, lassan megy e nélkül, de ne add fel, ha a 3-as szintet eléred, neked megfelelő fegyvert választhatsz az jó lesz, kinek kinek más, választani kell.:)
  • SötétBarom
    #5218
    Support mitől szinteződik ilyen borzalmasan lassan? Még szerintem 3-as sem vagyok :|
    Assault meg a scout felszaladt pikk-pakk 10-re, medic is már 7 vagy 8, de scouttal egyszerűen a végtelenségig tart ..
  • Mester61
    #5217
    Amiens vesztes csata 5.-dik vagyok 1013 scoreval, az 5. percben léptem be, ezzel a fegyverrel ,ha megtanulsz játszani arathatsz, de nagyon nehéz, helyezkedni, bújni, rohanni nagyon kell tudni, mindenre jó, közelharcra, messziről célozni és 60-70 méteren belül jónak lenni, most néztem utána vannak 6-an akik a szuper tízes fegyverekkel voltak és nem tudtak többet, ennyi gyerekek, nekem még nagyon sokat kell tanulni, de benne vagyok az 54 éven nem lehet akadály.
  • Mester61
    #5216
    Most például 195 méter 73-as sebzés az se rossz, de egyet tudjatok , a nagy sniperek azért a nagy zoommal lemosnak ha nem vigyázol. Ez sem csodafegyver, csak bizonyos játékosok kezében az mint minden más.
  • Mester61
    #5215
    Ja és még egy amit elfelejtettem és talán nem tudja mindenki, ha például 1-2 lövedék marad a fegyverben és újratöltöm, nem egyesével rakja bele a 3-4 lőszert, hanem a maradékot egyszerűen kilöki és egy új 5-ös tárat rak be pillanatok alatt, megspórolva az egyesével töltést ez is nagyon cool.
  • Mester61
    #5214
    No arany drága barátom kipróbáltam, sajnos még csak egy játszmán vagyok túl mert 5 gyermeket nevelek nevelőszülőként és fürdetés volt, de tényleg fantasztikus fegyver, én a Gewerh M95 Marskman-t vettem meg és fantasztikusan jó, töltéskor nem veszi le a scopot, pillanatok alatt tölt és visszaáll a célzott helyzetre, a Martini- Henry elbújhat mellette, városi pályán próbáltam és itt is működött, Medic és Scout fegyver keveréke, de természetesen ezzel is meg kell tanulni játszani mint bármelyik másikkal, viszont, nagyon jók a paraméterei, testre 32-48-ig sebeztem, fejlövésre beadja a 100-at, ha ezen lenne egy 8 szoros teleszkóp, a FAN fegyver lenne, köszönöm a javaslatot, gyakorolok még vele, sajnos a Martini-Henry innentől felejtős.
    Tovább várom a javaslatokat előre is köszönöm.
  • Mester61
    #5213
    Köszi mindenféle kép kipróbálom
  • N1ggA
    #5212
    Szia!

    Martini-Henryvel inkább a felsőtest pontos eltalálását fejleszd, mivel az egyetlen előnye a többihez képest, hogy 30 és 80 méter között 100-at sebez felsőtestre. Ha a fejlövésre szeretnél rámenni, akkor ajánlom inkább a Gewehr M.95-öt, az a leggyorsabb bolt action rifle jelenleg, és fejre az is 100-at sebez.
  • RepeszElek
    #5211
    Bàr a support itt elèg kèrdèses cast, ugyan is közelröl sokkal jobb az assault, közeptàvon simàn lenyomja a medic, messziről pedig egy scout könnyen kiszedi, van fegyvere minden tàvolsàgra, a kèrdès màr csak az ki jön szembe.
    Èn ùgy csinàltam volna hogy nagyobbat üssön ha màr nagyobb kaliberrel daràlok..
    Egy buzi nagy letàmasztott gèpàgyù 17-19et sebez kb. Mint egy kis pisztoly nevetsèges ballansz...
    Szorjon jobban hogy nehezebb legyen vele cèlozni de sebezzen 30-40ket!
    Ez a Dice csapat furàn gondolkodik.
    Mindegy azèrt így is szòrakoztatò...:)
  • RepeszElek
    #5210
    A martinit nerfeltèk ne vàrj tőle sokat, èn jò voltam vele összesen 1473 mat öltem a martinivel de èrtelmetlennè tette a dice, jelenleg talàn a legrosszabb scout fegyver, inkàbb a russian sniperrel szaladgàlj szerintem.
    A medickel a legkönnyebb nyomni ezt rögtön mindenki èszre is vette szerencsère màra màr meguntàk, szerintem az assaultot megèri elkezdened kihùzni, az mp18 nagyon jò, a hellrigelt meg még bf4ben is hasznàlnàm, szòrakoztatò a support is
  • lac coo
    #5209
    1917. Osztrák-magyar légvédelmi fegyver tíz Mauser C96 pisztolyból

  • SötétBarom
    #5208
    WOT ingyen van.
  • Jim Morrison
    #5207
    mindenki játszik
  • Mester61
    #5206
    Azért érdekes 5 éve a word of taks-ba minden nap 3-4 percenként jönnek a komentek, itt ez már most halott, vajon miért is, ennyire lényegtelen a jaték, a DICE meghalt, vagy legalább is haldoklik. A magyrok lettek ennyire érdektelenek vagy minden fórum ilyen?
  • Mester61
    #5205
    Csak folytatom, úgy gondoltam a tízes szint nem Isten mód, de egy kicsivel többet ad, hát medic-el százszor jobb lenni , minden pályán, hogy lehet ennyi különbség 1-1 cast között, nem bánom akkor is nyomom a gyengébb osztállyal csak azért ki lehetne egyensúlyozni, hogy legyen mindenütt legalább általános közepes beállítási lehetőség. Tudom a fegyverválasztás is nagyon egyén függő, de Medic -ként M1906 Marskmannal fantasztikus a játék, általában az első ötben lehet lenni, nagyon durva.
    Mindent kipróbáltam sajnos eddig nagyrészt csak a TDM meccsekben, ha itt jól megy megyek tovább, a többi játékmód is tetszik, de ott nagyon nagyon csapatfüggő a történet, ha csak maguknak való emberek vannak szinte játszhatatlan.
  • Mester61
    #5204
    SziasztoK!

    A Martini-Henry nekem sajnos most lett meg, imádom a hangját, de ahogy engem öltek, sajnos nekem nem megy annyira, rettenetes sokat kell vele tanulni, kezdek ráérezni, de ez a kétszeres zoom nagyon kevés. Aki nem játszott ezzel a fegyverrel el sem tudja képzelni, milyen játékos tudás kell a használatához, sajnálom, hogy a játék kezdetén nem tudtam kipróbálni, de ígérem, ha scouttal leszek csak eszt használom amíg csípőből nem megy a fejlövés, sajnos így 54 évesen az 10-15 év kevés lesz hozzá ,de akkor sem adom fel.
    Ha valakinek van tanácsa hozzá szívesen veszem.
    Radium sights célzót használom jelenleg.
  • RepeszElek
    #5203
    Bár ha bele gondolok van olyan játék ami tetszik de már unom szóval visszavonom az előbbi gondolatmenetem :D :D
  • RepeszElek
    #5202
    Én előrendelésben vettem meg és még nem unom, de a Bf4-et sem untam meg soha, kár hogy nem azt csinálták meg újra, a BF1 motorjával és grafikájával :)

    Ez a játék is mint minden más egy műfajba sorolható és ha szereted a műfajt a játékot nem unod meg soha szerintem,tehát én én inkább azt kérdezném hogy kinek tetszik még a játék?? mert én a megjelenés óta egyre jobban utálom! :D :D

    A Cod űrbaromságát még ennél is jobban utálom, a hardline simán csak nem tetszett, a star wars-os cucc meg jónak indult de már az ingyenes próbán szerencsére rájöttem hogy nekem ez nem kell, tehát én a kérdésedre azt tudom válaszolni nekem még tetszik a játék!
    Még!
    :)
  • giornalista
    #5201
    én minden nap órákat tolok bele :)

    nem olyan változatos, mint a BF4, de azért érdekessé lehet tenni. a gunplay szenzációs.
  • lac coo
    #5200
    Muttudomén, biztos játszanak sokan vele, de nekem unalmas. :)
  • RepeszElek
    #5199
    azt mivel lőtte egy lövéssel ki? :D