6439
  • RepeszElek
    #5318
    Azt is jó lenne tudni hogy hova repült a gránát :D
    Elvileg mutatja, de én abból sosem tudom hogy most mögém esett vagy elém mindig megy a para: hol van holva hol van????????
    BuUM:D
  • toza #5317
    az eszukbese jut h van aki leszarja skineket!?
    batlepack gagyi lett erossen..
  • RatBaG #5316
  • NEOreg3
    #5315
    teljesen random, régebben volt, hogy óránként kaptam

    mostanában naponta 1x, max 2x

    de egyébként valódi pénzért is lehet venni
  • arel
    #5314
    üdv. Még teljesen új vagyok a BF 1 téren. Olvastam egy-két dolgot a battlepack-ről, de azt sehol, hogy hogy kapja meg az ember. Teljesen véletlenül kisorsol mikor végigtolok egy-egy kőrt? V. kell produkálni valamit ( mondjuk megszerezni egy ládát a pályán) ?
  • NEOreg3
    #5313
    esetleg próbáld meg ezt, már ha nvidia kártyád van, mert azt nem írtad milyen a géped
  • giornalista
    #5312
    márpedig valami egyéni gubanc lesz ott. Windows frissítések, friss driverek, stb. ha nem megy, telepítsd újra javítással a Windowst, ha akkor sem, akkor formatáld a lemezt és telepítsd újra úgy.
  • drinkalot
    #5311
    érdekes amúgy.
    eddig csak szimplán lefagyott 10-20 percenként, gondoltam törlés, letöltöm újra és azóta be sem tölt.
    legalább leloptam volna a netről... de nem bazz. megvettem.
  • drinkalot
    #5310
    Köszi!
    Hát most így ez nem valami jó jel. Várjak a februári patch-re, vagy nemtom....
  • NEOreg3
    #5309
    nálam eredeti win 10-en elég gyakran nem indul el, van hogy csak 10. indításra sikerül eljutni a főmenüig

    addig csak tölt valamit a háttérben, majd jelzi az origin, hogy kilépett a játék
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2017.01.10. 14:37:15
  • drinkalot
    #5308
    a fekete képernyő itt a loadingot jelentené,
    na mindegy, ha valakinek lenne valami ötlete, kérném, hogy ne tartsa magába, megköszönném
  • drinkalot
    #5307
    Hello!
    Fasz kivan, valakinek van ötlete arra, hogy tört win 7, játék eredeti és be se enged lépni, fekete képernyő és kibasz asztalra hibaüzenet nélkül?
  • RepeszElek
    #5306
    Ti nem èrzitek nèha azt hogy ahogy az ellensèg làt minket a mi szemszögből nèzve az teljesen eltèr attól mint gondolnànk? :)
    Csomòszor lőnek le olyan helyről, olyan szögből, hogy a killcam-et nèzve jön a klasszikus kèrdès: Az hogy???:D

    Sokszor làtom is hogy jön ès lefekszem vagy arrèbb megyek hogy ne tudjon cèlba venni erre meg eltalàl kb null szögből :)
    Tutira nem stimmelnek a perspekívàk,a bf4ben ilyet nem tapasztaltam
  • S8DJ
    #5305
    Mi van? Írd le még egyszer normálisan pls.
  • toza #5304
    kaptatok ti is survejos mailt!?uj dlc v pecs jon!?
    lagra panaszkodnak sokan..



  • RepeszElek
    #5303
    De ha ràmhallgatsz amire a legjobban kell figyelni az a ping!:)

    Az internethàborùban mindig az nyer aki a gyorsabb, èn most pàrszor beszívtam mert rossz szerveren voltam esèlyem sem volt, ilyenkor 1 màsodperc is rengeteg egy pisztolyal szemben alul maradtam az mp18al mert alkora volt a kèsleltetèsem (latency)
  • RepeszElek
    #5302
    Nincs optimàlis, ez relativ.
    Ha teljesen majdnem amatör vagy akkor kezdjèl medickel, 3 lövès halàlt okoz, gyorsan lő, a pàlyàk adottsàga miatt legtöbbször a közèptàv kedvez ezèrt kivàllò a medic de ha belejössz messzire is jò, aztàn scout, majd support, majd assault de ez így persze màsok szerint könnyen tűnhet baromsàgnak mert mindenki màs èn csak a vèlemènyemet írtam :)

    Battlepackban vannak a skinek engem nem igazàn zavar ha nem gravíeozott a fegyverem vagy nem arany színű de ha màr van...
    . Aztàn van mèg benne boost vagy mi, azzal több pontot èrhetsz el ha aktívàlod, a rangok nem tudom mire jòk ha sokat jàtszol előbb utòbb elèred a maxot de ez nem feltètlen azt jelenti hogy jò vagy hanem hogy sokat jàtszòl.
    Èn szeretek minden stilusban jàtszani nekem könnyű a dolgom, szinte a jàtèk összes fegyverèvel szeretek jàtszani persze a bf4 hez kèpest alig van vàltozatossàg de règen ennyi volt a vàlasztèk...
    Szal fegyvervàsàrlàsban nem todok segíteni, azt elmondhatom nekem mik vàltak be a legjobban

  • gattacalg
    #5301
    srap, battlepack, skinezés, WB, fegyvervásárlás, szintek, rangok?
    egy teljesen, majdnem amatörnek röviden elmagyarázná valaki miről is van szó? fegyvervásárlás, mi az optimális sorrend a fejlődés függvényében?
  • RepeszElek
    #5300
    Volt 2000 scrap-em vagy mim. Vettem kettő 900-as battlepackot rajta ès mind a kèt làdàban ugyan az a skin volt :D. :D
    A màsidikat eladtam 240-èrt :)
  • RatBaG #5299
  • RepeszElek
    #5298
    Nekem nincs meg, de akik azzal nyomjàk àltalàban sokat ölnek, ès ez feltűnt azèrt kèrdeztem.
    Nah meg az is hogy sok mindenkit lenyomok de a hellrigeles assault brutàl veszèlyes nah meg a medic mèg az akitől tartok...
  • N1ggA
    #5297
    Szerintem nem op egyáltalán. Közelre jobb az Automatico, középtávolra pedig mind a support, mind a medic fegyverek többsége. Távolra ugyanúgy használhatatlan mint az összes Assault fegyver.
    Szóval nincs olyan távolság, ahol a Hellriegel lenne a legjobb fegyver a játékban, arra jó, hogy az összes lényeges távolságra közepesen jól használható.
    Utoljára szerkesztette: N1ggA, 2017.01.04. 22:08:39
  • toza #5296
    sshd is jolesz.
    30-50 mp toltes hol sok!?bar akkor meg mappot nezed meg egy percig mire lajharok is felcsatlakoznak...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.01.04. 20:17:23
  • SötétBarom
    #5295
    Max ti nem tartotok ott :DD Ideje beruházni egy telibevert SSD-re.
  • RepeszElek
    #5294
    Szerintem azért ilyen kibaszott lassú a játék betöltése mert baromi sok multis tartalmat kell neki betölteni, és a technika még nem tart ott ahol a játékipar szeretné. A commodore-os gyermekkoromat idézi :D
    a GTA 5-höz képest azt kell mondanom még istenes :), igaz az 50szer ekkora map-ot rak alánk,és még mindig szép a grafikája és én a kezdetek óta játszom vele, de soha ennyi bug-ot nem tapasztaltam mint a DICE alkotásaiban na de az egy Rockstar :)

    ...de azért szeretjük a bf-et is:)



  • RepeszElek
    #5293
    Persze hogy nem éri meg, de nálunk csak a T-home van. Gondolj bele ezt adják 6834 forintért tv előfizetéssel együtt ami persze nem kérdés mert kábelszolgáltatást is csak ők adnak a környéken. Szomorú hogy egy ekkora német cég ilyen rossz szolgáltatást adjon.

    Viszont a sávszélesség növelésével valóban nem megoldott a probléma, valahogy a latency-re, vagy ping-re kellene hatással lenni.
  • lac coo
    #5292
    én 240-nél mérek 245-öt! :)

    A garantált, az a garantált, annál nem lehet soha kevesebb..Legnagyobb meglepetésemre, UPC még bőven a garantált felett, de elég lassú netnél kijött és kábelt, modemet cserélt ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2017.01.04. 18:07:40
  • Ackronikon
    #5291
    ez a spawn system mekkora egy trágya....nem mondom hogy profi vagyok de béna sem viszont többet vagyok halott mint amennyit élek...
  • SzinesGeza
    #5290
    1000Mbit/s-nél a garantált csak 300Mbit/s? Akkor az nem éri meg.
    Én az 500-asnál most mértem 332-t.
  • Ackronikon
    #5289
    azt valaki tudja hogy miért ilyen kibaxott lassú a játék betöltése? két csata között még elmegy de szerver csatlakozáskor iszonyat lassú, nem csak emiatt de a nettó játékidő az iszonyat kevés ahhoz képest amennyit a töltőképernyőt nézem vagy holtan fekszem :D
  • Fpocok
    #5288
    pew pew... azaz csak egy pew

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2017.01.04. 06:19:20
  • Fpocok
    #5287
    A sok sok sok sok szenvedés ellenére mostanában sokat játszom a játékkal. Tegnap sniperrel sikerült lőnöm egy golyóval két fejest, el is élveztem tőle.

    Miért van az, hogy ha elindítom a játékot, akkor 50% az esély, hogy a kurzor láthatatlan, 50% az esély, hogy a kurzor egy töltő karika???
  • RepeszElek
    #5286
    Ez a helrigel szerintetek nem op kicsit?
  • __Jacek__
    #5285
    Van valami bug is tuti, nalam fps net rendben, multkor benn voltam egy szerveren es egy ido utan feltunt hogy valami problem van:)))) mefyek egy utcaban kijottek elem 5-en eszre se vettek mert egybol elkanyarodtak, hatuk mogott elottem egy komplett tarat 10 meterrol es elfordultak a sarkon:)))) 15 perc utan nulla killem volt na gondoltam innen kilepek:)))
  • Running
    #5284
    Kell egy stabil 40-60 fps, meg egy stabil 30 körüli ping, a többi már részletkérdés.
  • RepeszElek
    #5283
    Meg azért már van annyi órám a játékban, hogy tudjam a jó "öreg" bevált fegyverek amikkel nyomulok mennyire hatékonyak,és hamar észre veszem ha nem a megszokott módon ölnek :D
  • RepeszElek
    #5282
    Okés,

    Éreztem én hogy nincs köze hozzá, csak tegnap akár milyen szerveren voltam, mindenki ügyesebb volt nálam, és hát azért annyira béna nem vagyok hogy ne tudjak megölni szinte senkit még a 5ös szintűeket is csak vért izzadva a 32 ellenfélből egy szerveren sem vagyis akkor már 100 valahány emberről beszélünk :D
    Persze lehet az ember rossz formában, de akkor max fele annyira megy a játék vagy lehet betévedni egy olyan szerverre ahol az ellenfelek nagyon ott vannak míg a te csapatod egy rakás kaki de nem minden szerveren van ez szóval az ilyen durva különbségek már több mint gyanúsak ezért jutott eszembe hogy a nettel lehet valami ilyenkor.

    Köszönöm szépen a válaszokat!:)

    A routernek azért még utána nézek :)
  • Running
    #5281
    Ezek a játékok alig generálnak adatforgalmat, így nem számít, hogy 10, vagy 100 mbites netcsomagod van. A ping számít külföld felé. Ha pingelsz pl egy holland vagy német szervert, akkor ott számít, hogy 30-50, vagy 100-150-es a pinged. Ahogy néztem nálam olyan 30-40 között szokott lenni a szervereket, de a upc-nek elég jók a pingjei külföld felé. Ha budapestet pingeled, akkor ott a 5-15 kb a jó.
  • Gyuszopapa
    #5280
    Fél megabites nettel játszottam a BF2 idejében semmi problémám nem volt.Pedig még amcsi szervereken is nyomultam.
    Ez a netkódbetegség a Fosbite engine hibája ha elismeri a Dice ha nem.Szerintem nem alkalmas (competitive) multira.Tudod olyan mint egy szép de büdös nő.
  • __Jacek__
    #5279
    Nemet szervereket pingelgess, valszeg hiaba valtasz csomagod a ping nem fog valtozni.