6439
  • HHpanther
    #5358
    Nem, félreértesz. Filóztam is hogy rosszul fogalmazok. Lehet a base rape már a kategória amire gondolok.
    BF4-ben voltak olyan pályák ahol az egyik csapat pl úgy be tudott szorulni hogy 2 métert nem bírtál lépni születésed után és 20-an lőttek. Erre gondolok.
  • RepeszElek
    #5357
    Egyébként a Bf-nek nagyon rossz a kontrasztátfogása,és bárhogyan is állítom a monitorom nem tudok sokkal jobbat kihozni belőle, ha beállok egy árnyékos fal mellé és nem mozdulok folyamatosan elfutnak meg megállnak mellettem, ha olyan környezetben vagy és nem mozogsz nem lát!
    Múltkor megálltam egy pálma fa alatt mozdulatlanul, vagy 5 enemy vett körül ott rohangáztak mellettem,megtudtam volna érinteni egyiket másikat :)

    Próbáljátok ki!:)
  • VO101Tom
    #5356
    A spawn kill miért lenne az? És mikortól nem az? Ha már lőtt egyet? Ezt a marhaságot soha nem értettem. Engem is idegesít amikor belépek és lelőnek, de a játék ilyen, így jártam. De az is idegesít, hogy lövök valakit, hirtelen a társa mellé éled és már meg is haltam. Ott miért nem rinyál senki a spawn kill miatt? El kell fogadni, hogy külön csapatban játszotok, és egy qrva nagy mordállyal épp azért lépsz játékba, hogy pofán lődd aki szembejön. Ne legyen már probléma, ha ezt senki nem fogja előzékenyen megvárni...
  • HHpanther
    #5355
    Ilyesfajta sportszerűség szerintem sincs. AFK..simán ledurrantom és ingyen frag. Így járt. Majd ha visszajött kakilásból vagy letette a telefont leszület újra.

    Ami szerintem türhőség:
    - Spawn kill. Ez főleg bf4-ben volt idegesítő némely pályán. Itt én annyira nem tapasztalom.
    - Mikor beaknázzák a leszülető tank helyét...beszállsz és bumm. Ez szerintem suttyóság.
    - Glitch-ek kihasználása.
  • RepeszElek
    #5354

    Na de azt honnan tudta hogy AFK-ban vagyok?
    Ez reflex játék, meglátod és lősz nem gondolkodol különben te halsz meg, én néha azokat szoktam megkímélni akiket látom most respawnol le, de nincs rám veszéllyel, de ha a lépcső tetején meglátom az ellenfelet azonnal lövök:)

    Az tapasztaltam a játékban hogy az emberek gecik! :D ,ha igazad van akkor meg azért volt érdemes felvenni mert én még ilyen gyors helyzetfelismeréssel, és korrektséget nem láttam soha :)

    legyen mostantól ez a videó címe :)
  • MerlinW
    #5353
    "Otthon hagyta a szemüvegét?"

    Sportszerűségnek hívják, AFK játékost nem bántunk.
  • RepeszElek
    #5352
    HA tetszettek a vidik még rakhatok fel késöbb
  • RepeszElek
    #5351
    ÉS VÉGÜL A JÓ ÖREG MARTINI HENRY!! imádtam azt a fegyvert átlag 20-50 kill között öltem vele :)
  • RepeszElek
    #5350
    TAnkkal sokan leszednek repülőt na de ágyúval az már valami :)

    Ez csak azért mert vicces :D


    Otthon hagyta a szemüvegét? ( Telefonáltam:) )


  • RepeszElek
    #5349
    mp18 messzire? :)
  • RepeszElek
    #5348
    Végre egy értelmes válasz, köszi! :)
  • HHpanther
    #5347
    Nem szabad ennyit ácsingózni egy helyben. Persze hogy kilőnek 1 lövéssel a sniperek. Az ilyenek egy pálcás találatok.
  • RepeszElek
    #5346
    a lovas class-t én is csípem, viszont na ez az amit soha ne tegyetek, most mázlim volt :)
  • RepeszElek
    #5345
    A lovassal vigyázzatok hosszú a keze:)
  • RepeszElek
    #5344
    Ilyenkor szoktam szervert váltatni :)
  • RepeszElek
    #5343
    háttal? és hova tünt? halucinálás? :D :D
  • RepeszElek
    #5342
    Pont akkor javítottam fel 100 Hp-ra a tankot hát nem sokáig bírta :D (nem tudom mi lehetett, más is lőt?)
  • RepeszElek
    #5341
    Vagy hatalmas mákja volt vagy golyóálló :)
  • RepeszElek
    #5340
    Hm... miért nem szúrja be a videót? mindegy akkor itt van így:

    tr

  • RepeszElek
    #5339
    Yossarian!:)

    Tiltakozom a felsorolt vádak ellen! :D

    "Hagyd, már milliószor el lett magyarázva neki, csak trollkodik, vagy imád nyavajogni, a fene tudja. Neki sose öl egy lövéssel a sniper, az ellenségnek mindig. Neki 20 lövés kell egy emberbe hogy megfeküdjön, az ellenségnek 2. Ő hátbacsákányozza az ellenséget (ami ugye instakill), de az nem hal meg. Ő tök mindegy, milyen class-al megy, az ellenség class-a mindig OP az adott helyzetben. Őt csak olyan helyről lövik le, ahonnan nem is láthatnák (de onnan is 1 lövéssel). Bele se merek gondolni, milyen perverz szado-mazo hajlam veszi rá, hogy még mindig játsszon a játékkal, mert az eposzaiból az világlik ki, hogy még egy perc öröme nem volt benne "


    "Ő tök mindegy, milyen class-al megy, az ellenség class-a mindig OP az adott helyzetben"

    -Ezt most nem vágom, ilyenre szerintem sosem utaltam, minden class-nak meg van az előnye az adott helyzetben ezt szerintem mindenki tudja a medic-et túl erősnek tartom és igen az elején sokat voltam vele azzal kezdtem a játékot (ahogy a legtöbben) utána minden nehezebb volt.


    "Őt csak olyan helyről lövik le, ahonnan nem is láthatnák "

    Ez pontosabban így hangzot:

    "Ti nem èrzitek nèha azt hogy ahogy az ellensèg làt minket a mi szemszögből nèzve az teljesen eltèr attól mint gondolnànk? :)
    Csomòszor lőnek le olyan helyről, olyan szögből, hogy a killcam-et nèzve jön a klasszikus kèrdès: Az hogy???:D

    Sokszor làtom is hogy jön ès lefekszem vagy arrèbb megyek hogy ne tudjon cèlba venni erre meg eltalàl kb null szögből :)
    Tutira nem stimmelnek a perspekívàk,a bf4ben ilyet nem tapasztaltam"

    Ebben nincs benne a CSAK olyan helyről, és ha a sok smileból nem esett le neked elmondom azt jelentik hogy inkább csak nevetek rajta mint idegesít (nem vagyok perverz szado-mazo), és ez főleg kérdés volt nem kijelentés, kíváncsi voltam a véleményetekre :P :P

    Nem vettem fel azt a csákányos szitut, de találtam egy másikat amit igen azt megmutatom, jah és mielött ki találod nincs mindig így, ez csak egy érdekes sztori tőlem :)

    Ebben a videóban nem is az az érdekes hogy egy hason fekvő embert csákánnyal hátba vágok hanem nézd meg utána mi történik, alig egy másodperc múlva kinyír úgy hogy gyakorlatilag rám sem néz ő és a fegyvere. jó hát... JÁTÉK! :)




  • RepeszElek
    #5338
    Hát ez így van a fejekben ösztönösen csak a rossz marad meg, azért én igyekszem ezt fejben tartani:

    "A sniperek engem is kb 80%ban egy lövèssel szednek ki, ha èn sniperezek kb. 70%ban csak hittelek mèg fej ès nyak tàjèkon us sokszor, valamit tudnak amit mi nem"

    Persze nem lehet mindig százalékokban beszélni nem vagyunk robotok, 10ből 6-8szor az már mindig! :D A Bf4ben normal módban nem volt ilyen népszerű a sniper..




  • HHpanther
    #5337
    Én mindig jókat nevetek az ilyen sztorikon.

    "engem mindig 1 lövéssel szednek ki de ha én lövök soha nem sikerül"

    Ez elég nyilvánvalóan nem így történik. Ha meglőnek és elfutsz..elsiklasz felette. Ha te lősz ki mást és meghal..örülsz neki. A fejedben meg csak a rossz marad meg és összerakod, hogy téged húz a sors...
  • RepeszElek
    #5336
    Néha felveszem de xboxal nyomom, szívesen mutatnék párat nah majd valahogy megoldom :)
    A sok sztori azért van mert mondom mióta lehet átlag napi 3órát tolom, minden este és hát meglepődök mikor olyan történik ami nem szokott, neked is lenne jó pár sztorid pár száz óra játszás után hidd el:)
    Egyedül a sniper az ami gyakori az hogy néha pl,ott halok meg ahol nem kéne stb. azt leszarom, nem tetszik de ez van leírom itt aztán annyi, de tökéletesen igazad van abban hogy leírhatnám a jó tapasztalataimat is, de tudod milyen a legtöbb ember :)
  • yossarianHUN
    #5335
    Tőled már annyi ilyen érdekes sztorit láttam itt leírva. Készült ezekről véletlenül valami felvétel is, amin látszik, hogy mi történt?
  • RepeszElek
    #5334
    Egyéb iránt azt nem érted meg hogy én rengeteget nyomom a játékot, csak ezzel játszom ha van időm, és ha mondjuk 150szer hátba vágok valakit a csákànnyal ami ugye instant kill, és 151szerre meg nem adja be akkor azt leírom itt mert hát ez igen érdekes ugye:)

    Nem illik másokat rögtön leugatni meg rossz hírét kelteni kérdezz és èn válaszolok!
    Béke!:)
  • Bogdogege
    #5333
  • RepeszElek
    #5332
    Nem tudom...
    Èn átlag napi 3 órát nyomom a free trial óta, plusz ea acces, plusz előrendelés, blablabla, szal kezdetek óta napi szinten benne vagyok és már látom ha másoknál is jelentkeznek ezek a csúszások,hogy mikor nem én voltam az ügyesebb csak az "idő" velem volt:)
    Néha olyanokat ölök így hogy nem is tudok örülni neki annyira kamu! :D
    Szerintem nincs olyan hiba a játékban ennyi játszás után amivel én még nem találkoztam legalább egyszer :)
    Ezekre sokszor rákérdezek nem mindenki örömére :D
  • manacz
    #5331
    Nem tudom, nekem szemre meg van, hogy a Russian 1895 Sniper melyik távban öl és nekem nincs gondom vele.
    Igyekszek arra a távra lőni, de ha messzebbre vagy közelebbre kell, akkor tisztában vagyok vele, hogy legalább még egyet rá kell lőnöm az emberre.
    Nincs gond.
    A gyilkos távban, meg szemezgetek lapuló embereket, vagy felém futókat :)
    (Ember elé lövés nem nagyon megy és nem is gyakorlom mert felhúz ha elrontom és kilövök egy egész tárat a semmire :D )

    A Lewis gun-os dolog meg szerintem simán a ping-en múlott és kész.
    Illetve V-sync-et talán érdemes kilőni, mert az is emeli az input lag-ot.
    Ha Nvidia kártyád támogatja a fast sync-et, akkor azt driverben álltsd be és a kép sem törik.
  • RepeszElek
    #5330
    Jah egyébként a statom az mindig pozitív szinte, a k/d-m is elég magas, 2szer annyit ölök mint halok, és ha kerítek egy repcsit vagy lovat akkor aztán sokak bajban vannak :D öltem már 60at is így kb 5 halálal
    Már önmagában ez is elég hogy ne legyek mazoista :)
  • RepeszElek
    #5329
    Hát jah... Ezt a sniper dolgot sehogy sem értem ez igaz!! :D :D
    Ezek a dolgok mindannyiunkkal megtörténnek nem csak velem mint mondtam már többször is ez egy ilyen műfaj ilyen az internetháború, aki nem tudja elfogadni ne játszon vele, én nem könnyes szemmel írom le ezeket az idegtől reszketve hanem sokszor mosolyogva milyen dolgok már ezek:)
    Pont leszarom, ez csak egy játék a kisebb gondom is nagyobb ezeknél de akkor mostantól csak miattad azokat is le fogom írni amiket imádok a játékban,csomó mindenre rájöttem ami másoknak is hasznos lehet, tele vagyok pozitív élménnyel meg tapasztalattal majd mesélek csak most nincs időm :)
  • yossarianHUN
    #5328
    Hagyd, már milliószor el lett magyarázva neki, csak trollkodik, vagy imád nyavajogni, a fene tudja. Neki sose öl egy lövéssel a sniper, az ellenségnek mindig. Neki 20 lövés kell egy emberbe hogy megfeküdjön, az ellenségnek 2. Ő hátbacsákányozza az ellenséget (ami ugye instakill), de az nem hal meg. Ő tök mindegy, milyen class-al megy, az ellenség class-a mindig OP az adott helyzetben. Őt csak olyan helyről lövik le, ahonnan nem is láthatnák (de onnan is 1 lövéssel). Bele se merek gondolni, milyen perverz szado-mazo hajlam veszi rá, hogy még mindig játsszon a játékkal, mert az eposzaiból az világlik ki, hogy még egy perc öröme nem volt benne
  • RatBaG #5327
  • RepeszElek
    #5326
    Így van!!
    , ezèrt nem èrtem hogy lehetek folyton egy lövès így sokkal nehezebb hogy a tàvolsàgtòl is függ nem csak a talàlattòl, nàlam lehet valami gond, csal a jàtèk :D

    Tegnap Lewis gun-al csipőből kevesebb mint 1mp alatt lekaszàltak, meg belèpett a csàvò az ajtòn (èn màr vàrtam) elkezdtem mp18al darràlni oldalròl, ő miközben porzott a vèrtől ràm fordult ès vissza lőtt ès persze 1mp mùlva a főldön voltam.
    Hogy lehetsèges ez?
    Ùgy hogy belèpett az ajtòn ès ràm fordùlt màr mikor èn mèg csak annyit làttam hogy belèpett mert geci lassù az adatforgalmam, levoltam megint maradva, de ebben a netkòd is ludas, ahányszor megpingelem a gépet 20-50 közötti értékeket kapok ami elfogadható.
    Mostanàban inkàbb csak repkedek vagy nem vàllalok olyan közelharcot ahol szàmítanak az egy vagy fèl màsodpercek

  • manacz
    #5325
    Sweet spot mechanizmus. Minden scout fegyvernek meg van az a távolsága amiben egy lövéssel fekszik mindenki!
    Ha már közelebb vagy távolabb van valaki akire lősz akkor csak hit lesz.
    Youtube tele van videókkal a témában, de ki kell ismerni is, hogy melyik puska milyen távra adja egyből a kill-t. :)
  • RepeszElek
    #5324
    Jah egyèbkènt ha valaki tudja normal mòdban hogyan kell scout-al egy lövéssel 100 hp-t leszedni az àrulja el lègyszi mert nekem fejlövèsre se adja be sokszor de engem mindig egy lövèssel szednek ki
  • RepeszElek
    #5323
    A sniperek engem is kb 80%ban egy lövèssel szednek ki, ha èn sniperezek kb. 70%ban csak hittelek mèg fej ès nyak tàjèkon us sokszor, valamit tudnak amit mi nem, de ha megnèzem a statjukat sokszor èn vagyok a jobb aztàn mèg is...:)
  • arel
    #5322
    háát kb. 4 napja nyomom, de másból se áll a műveleteim, mint hogy menekülök a mesterlövészek elől. Az normális, hogy léptem nyomon ők lőnek ki ( mellékesen futás közben)? Megnéztem mi olyan nagy szám a scout-ban kipróbáltam én is. Háát nem mondanám, hogy sikeresek lennének a találatok. Azt tudom, hogy a célkeresztet vmivel. magasabbra kell állítani ( a célpont távolságához mérten) és elé is kell célozni. De a golyó becsapódása miért megy a célkereszt jobb/bal oldalára és nem oda ahová célzok ( mint mondtam a távolság miatt azt megértem ha lejjebb csapódik, de hogy balra meg jobbra) ? A távcső közben persze mozog, gondolom liheg a csóka, de ha épp visszatartja a probléma megmarad. Bár még amatőr vagyok a játékkal de vannak még dolgok bőven amik számomra feleletre várnak a profibbaktól :-).
  • RepeszElek
    #5321
    Sokszor 20 töltènyt kellett bele eresztebem 5 mèterről az ellensègbe a BAR 1918-al mire megfeküdt.
    Az pont egy tàr. Egy golyò 20 körül sebez testre, elmèletileg 5 elègnek kellett volna lennie,hiàba a nagy hip fire ekkora kèsleltetèsnèl semmit nem èr szinte, de mint mondtam ez a műfaj ilyen vagy elfogadod vagy nem jàtszol, a Cod-ban sincs màshogy
  • RepeszElek
    #5320
    A netkod hihetetlen szar, de a bf4ben is így van...
    Èn utàlom a DICE-t szerintem az egyik legtöbb hibàval dolgozò cèg tele logikàtlan döntèsekkel nagyon tulajdonkèpen a következő jàtèkuk megjelenèsèig dolgoznak az előzön közben kiadnak ezt azt (Hardline, Battlefront) amivel kb. senki sem jàtszik, ahelyet hogy egy jàtèkot fejlesztene az egèsz brigàd beleadva apait anyait.
    Èn azt làtom hogy őrűlt kapkodàs megy ott, az alkalmazottak is valszeg szèt vannak hajtva..

    Viszon nincs màs aki megteremtenè nekünk ezt a műfajt ès amíg nincs konkurencia addig èn venni is fogom a jàtèkukat..... :)

    A netkòdot szard le, ha làtod hogy nem adja, hiàba lövöd nem hal meg, elöbb vesz èszre, fedezèk mögött halsz stb. vàlts szervert addig amíg nem hasít a neted, vagy az napra hanyagold.
    5-6 golyó a legtöbb esetben màr öl nem kell egy fèl tàrat kiűríteni az assaultal vagy a supporttal ha ezeket gyorsan be is szàmolja...
    Internethàborù!!!:)
  • Gauge
    #5319
    de nagyon is.... de ez csak sokadik probléma ezzel a játékkal. Az én legnagyobb problémám továbbra is a netcode...