6439
  • RepeszElek
    #5398
    Meghaltááál!! Nem te haltál meg! Najó akkor döntetlen? :D


    Ez szívás.....Ördöglakat :D


    ping?


    Nem semmi egy szög


  • RatBaG #5397
  • RepeszElek
    #5396
    Köszi hasznos volt a vidi, ment a like! :)
  • Jude666
    #5395
    Bullshit ez a back to basics Oszmán szemszögből nézve.
    Miért nem használnak Gewehr-t?
    Ez a nerfel Martini borzasztó a Lee-Enfield ellen :P
    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2017.01.26. 01:41:47
  • RatBaG #5394
  • yossarianHUN
    #5393
    Én is ettől tartok.
  • Snexi
    #5392
    igen,valószínűleg egy játék áráért fognak egy dlc-t árulni :D
  • yossarianHUN
    #5391
    Az még vállalható lenne. Mondjuk kinézem az EÁ-ból, hogy a hype miatt háromszoros árat szabnak neki...
  • giornalista
    #5390
    15 euró szokott lenni a DLC-k ára megjelenéskor, úgy emlékszem.
  • yossarianHUN
    #5389
    Mobilról nem nagyon tudok most utánajárni: mennyibe fog fájni magában ez az új DLC?
  • giornalista
    #5388
    sziasztok! összeraktam egy rövid bemutatót a They Shall Not Pass DLC-ről, fejtegetem, hogy milyen lehet az új játékmód és próbálom tisztázni, hogy ki játszhat majd a DLC-vel, mert sokan félreértik a Premium Early Access-t. bármilyen visszajelzést nagyon szépen köszönök :)

  • RatBaG #5387
    https://www.battlefield.com/en-gb/games/battlefield-1/they-shall-not-pass
  • RepeszElek
    #5386
    Jah és hiába jó a neted ha szar a szerver latency-e, valszeg a netkód is hibás, de az sem mindegy azok honnan vannak akik még a pályán vannak.
    Pl. Nekem belföldön a T-home felé 15-30as a pingem kifelé a microsoft live szolgáltatással ami ugye amerikában van már 180at pingelek nah most ezen keresztűl játszom multiban nagyon számít kikkel rak össze még akkor amikor európai szerverre joinolok.
    Internetháború :)
  • RepeszElek
    #5385
    Szerintem mindig ilyen volt én már hónapokkal elöbb jeleztem itt,ha egy egész tár kell egy emberbe az érdekes mert ha megnézed a hit ratet kiderül hogy 5-6 golyó már öl, akkor mit csinál a többi 15 mi?:D
    Gyakrabban válts szervert néha segít, hétvégén amúgy is túl sokan vannak ami gond lehet,ha meg nem és mindenképen játszani akarsz akkor kerüld a közelharcot vagy válassz repcsit vagy tankot ott nem számít fél másodperc.
    Mindenkit szívat nem csak téged amikor neked adja jól általában az ellenfél anyázik :D

  • Running
    #5384
    Gondoltam csak rákérdezek már, hogy csak nekem van az utóbbi hetekben lagjaim, főleg hétvégén (visszaugrálnak 1-2 métert a karakterek, stb..)? Automatico-ból régen 2-3 embert simán le lehetett darálni 1 tárból, lassan ott járunk, hogy 1 tár és időnként pisztolyból 1-2 golyó kell az ellenfélbe.
    Gépem jó, netem tökéletes. Lassan eljutunk oda, amiért a Bf3 és Bf4 is kaszálva lett, hogy egy tár kevés egy emberbe. Januártól érzem ezt a problémát, előtte jól adta, nyilván nem volt akkor sem tökéletes, de a mostani állapotnál sokkal jobban.
  • Snexi
    #5383
    itt meg mi történt?:D
  • oneal1
    #5382
    :D
  • toza #5381
    3 napja kerdeztem h jo e..jo!?
  • RatBaG #5380
    https://gfycat.com/DefensiveGreenEider
  • Mester61
    #5379
    tegnap délig játszottam, ultrán 60fps stabilan, azóta nem tudom történt e valami.
  • csokiskex
    #5378
    Tapasztalt-e valaki hasonlót?
    Eddig a BF1 1080p-ben ultra beállításokkal 58-60 fps-sel ment faszán. Legutóbb 2 napja játszottam, akkor még jó volt. Ma játszanék és 21 fps. Le vettem mindent low-ra, így is csak 40 körül. Ez mitől lehet? Volt valami update? VGA driver a legújabb van fent.
  • Mester61
    #5377
    https://ipon.hu/hir/battlefield_1___megjott_az_uj_kemenyvonalas_jatekmod/39885

    Tankok, repcsik, elit osztály kivéve, csak tolózáras fegyverek, pisztoly, és csak a választott ország fegyvereivel lehetsz.
  • RepeszElek
    #5376
    azért remélem a hibajavítással is fognak foglalkozni majd nem csak a parasztvakítással, úgy lenne korrekt fogyasztói magatartás részükről ha a hibákon dolgoznának és ha minden rendben van lehet dolgozni az új DLC-ken, de náluk a mennyiség a lényeg nem a minőség..
    A játék még így is élvezetes és ők ezzel megelégszenek,jót tenne egy azonos 64 fős háborús multis játék konkurenciának, mondjuk a cod megcsinálná ugyanezt második vh-ban sokkal minőségibben akkor talán észhez térnènek.
  • Bogdogege
    #5375
    Hát igen én vagyok a hibás mert megvettem , 16ezerért költhettem volna másra is,pl: a rosszlanyok.hu rendelhettem volna szoposkurv@t, meg milyen jo hogy Magyarországon élünk , mert élhetnénk Észak-Koreában is vagy Csád-on lenne szupi macheténk és egymásra vadásznánk , de jó nem
  • toza #5374

    ez mondat e!?nincs pont a vegen.. fail..es egyebkent is kicsi akukid.anyukad monta...

    egyebkent mieza uj baromsag h vki leblokkolja traint v behemot es direkt maradnak palya szelen!?mindenki anyaz..

    hc-n meg tk-ert mindig..folyamatossan szpottolgatni kell tarsakat is... tok vagany
  • Running
    #5373
    Ne legyél tudatlan, ez egy arcade szórakoztató játék. Ha nem érzed ezt, van bőven elég hc játék a piacon, amely korhű is egyben. Tudod nem az eladó a hülye, ha nem az igényeidnek megfelelő terméket vásárolsz, hanem a vevő.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2017.01.21. 09:51:21
  • Bogdogege
    #5372
    Jól mellélölt a dice ennek a WWI-nek már olyan dolgokat is beraknak ami csak a háború után készült el , nem véletlenül nincs benne az alapjátékban a franciák meg az oroszok , lehúzzák az embereket még egyszer ez is a hardline szintjére süpped nyárára .

    Gagyi az egész
  • yossarianHUN
    #5371
  • Jude666
    #5370
    Úgy látom a nyelvtanórák nem voltak a kedvenceid ;>
  • toza #5369
    " Csak azt nem sikerült ennek az EA/DICE párosnak megalkotnia, amiről egy BF játék valójában.."

    wut?! :D

    back to basic custom contest jo? csak riflek meg pisztoj jarmuvek nelkul?!erdekes es hosszu jatekok lehetnek..
  • Gauge
    #5368
    Állandóan van valami fos ezzel a játékkal. Azon kívül, h egy bug halmaz és agyatlan cod játék lett belőle, még multizni sem lehet rendesen az állandó technikai gondok miatt. Csak azt nem sikerült ennek az EA/DICE párosnak megalkotnia, amiről egy BF játék valójában... ellenben jó sokat kérnek érte. Sajnos én is kifizettem, de ennyiért már el is mondhatom a véleményem!
  • Snexi
    #5367
    ott látszik az új behemoth a háttérben,érdekesnek néz ki
    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2017.01.20. 22:34:19
  • yossarianHUN
    #5366
    Kezd nevetséges lenni ez a teaser trailer iparág. Egy-két éven belül már csak az új DLC címe fog felvillani három századmásodpercre, és az lesz a teaser trailer.
  • RatBaG #5365
  • oneal1
    #5364
    köszönöm!
  • S8DJ
    #5363
    Jófogáson akadnak 10ezer forintért bontatlan példányok vagy, ha boltban vennéd, akkor itt a legolcsóbb: http://www.konzolokszervize.hu/pc/battlefield-1-pc

    ...már ha dobozos verzióra gondoltál.
  • oneal1
    #5362
    sziasztok!

    hol lehet most a legjobb áron megkapni a játékot?
  • RatBaG #5361
  • Stero
    #5360
    Nektek megy ma a game? Akármelyik szerverre akarok csatlakozni mindenhonnan kidob 5 mp után a töltőképernyőről vissza a menübe, semmi hibaüzenetet nem kapok.
  • VO101Tom
    #5359
    Ja, ok. Igen, az a baserape, azt utálom én is.