6439
  • gaben71
    #1543
    Igen eltaláltad repülni szeretnék és nem látja a játék a joysticket, tudsz megoldást?
  • lac coo
    #1542
    7 sniper kempelt fennt a sziklafalon az elobb, egymas mellett , szep sorban :)))
  • Moby
    #1541
    Használd egészséggel :)
  • kósvarc
    #1539
    Pedig jó a gif :D
  • Moby
    #1538
    Basszus...rossz topik. LEL
  • lac coo
    #1537
    Mit nem ertesz ? :)
    Gondolom repulni szeretne joyyal, de nem latja a jatek, nem tudja rakalibralni. ,
  • Moby
    #1536
  • gaben71
    #1535
    Sziasztok! Van valami ötlet, hogy miért nem látja a joysticket a játék? esetleg megoldás?
  • Gyuszopapa
    #1534
    Még 4-el is ellavírozok.Néha beakad de játszható.
  • kissssss
    #1533
    kedden beaktiváltam a béta kódomat, szerda délután le is jött a játék és éjszaka neki is állnék játszani de nem nem mert a netnek pont abban a pillanatban kell elmennie... talán majd ma este több szerencsém lesz.
  • koschwarz
    #1532
    Nekem a bajonettroham tetszik rohadtul...egy killt szereztem is vele
  • JagFater
    #1531
    Na ne bassz. :-DDD
    Ott benaztam az asoval, meg az E-vel masodpercekig...
  • dave9004
    #1530
    akkor szedem :)
  • TDC Geronimo
    #1529
    Semmi gond nincs 8 gb rammal
  • dave9004
    #1528
    Hali.
    Letöltsem 8gb rammal, vagy inkább ne is kezdjek hozzá akkor 16 alatt? :)
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2016.09.01. 15:32:54
  • TDC Geronimo
    #1527
    Amúgy az assi rész ebben a BFben a legjobb. A gun feedback meg a találati visszajelzés kurvajó lett.
  • yossarianHUN
    #1526
    Simán sprintelj neki :)
  • JagFater
    #1525
    Futás közben hogyan lehet bal kézzel az ajtót bebaszni?
  • RatBaG #1524
    bug.
  • koschwarz
    #1523
    Mielőtt spawnolnál van egy gomb balra lent, costumize, ott ki tudod választani a fegyvereket.
  • hapi
    #1522
    De nincs warbondom és fegyver nélkül rohangálok a pályán ez milyen már?
    Utoljára szerkesztette: hapi, 2016.09.01. 14:31:02
  • DivXion94
    #1521
    Valamelyik fegyverhez bizonyos rang kell,de a többségét Warbondért meglehet venni(Játék közben Customize->Fegyvert kiválasztod és ott)
  • Borg
    #1520
    A fegyver unlockokat automatikusan adja a fejlődéshez, vagy azt valahol unlockolni kell külön?
    Tegnap kb 5-ös szintre jutottam el, de ezzel nem is foglalkoztam.
  • lac coo
    #1519
    Megvarom mi lesz a beta vegen, a mostani messze nem a vegleges allapot..... Majd ha a tobbseg feloldotta a bunteto cuccokat kiderul, hogy elvezetes e a jatek.
  • koschwarz
    #1518
    Engem is ez tart vissza, de leginkább az, hogy ha most megint belemegyek egy BF-játékba, akkor vagy 2 évig minden más megszűnik, amit meg - hiába ennyire jónak tűnik ez most - nem akarok. Mostanában rohadt jól elvagyok a bármikor félbeszakítható jó kis single játékokkal (most a Dishonored-t nyomom, rohadt jó), mert az hogy egy ilyen BF elé leüljek max egy órára egy nap (de sokszor annyi időm sincs), az sosem elég... Vakarom a fejem rendesen...
  • TDC Geronimo
    #1517
    Medicnél mondragon marksmant szedjétek ki. Büntet :)
  • lac coo
    #1516
    Az teny, hogy egyelore a legjobban balanszolt BF nek tunik nekem.
    Gondolkodom is a megvetelen, csak ezek a meregdraga dlc k......
  • ratgab
    #1515
    Szerintem jó lesz ez...Nem nagyon érzem, hogy bármi túl erős lenne (tankot egyébként még scouttal is lehet sebezni speckó lőszerrel). Sok scouttal se találkoztam egyébként eddig. A speciális kasztok se túl erősek (nem Battlefront szint azért közel sem). Úgyhogy nekem eddig tetszik.
  • lac coo
    #1514
    Pontosan emiatt tartom a jatekipar legnagyobb hulyesegenek ezt a fegyvergyujtogetos-fejlodos dolgot :)))
    En mar az alap legpuskammal is szivok, lovok olyan jol mint az atlag de 1V1-ben az a 20 HP kulonbseg mindig megvan a jobb fegyver javara :)

    Szoval van a tank, de nincs hozza alapon hatekony fegyver...ez mire jo ?
    Mondjuk ha meg lesz mindenkinek akkor emberre lonek vele esz nelkul....:)
  • yossarianHUN
    #1513
    Egyébként ugyanaz, mint az alfa, azaz nem OP-k a tankok, csak az emberek egyik felének nincs még meg a rocket gun, a másik fele vagy túl hülye hogy használja, vagy csak simán leszarja. Az első körben miután meglett, rushon 4 tankot kaptam ki saját kezűleg.
  • lac coo
    #1512
    Agyu mogul meg azonnal kiszed a palyan levi otven sniper egyike :))
    Ebbol szokasos vegetnemero balancolas lesz megint :))
  • koschwarz
    #1511
    A legnagyobb tank az überkirályság, guruló erőd, OP mint állat - ha 4-5-en benne ülünk, rendszeresen a legtöbb pontot gyűjtöm és egy ilyen jól működő tankos csapat megnyeri a kört. Gyalogosként az assault a kis gránátkáival csak megcsiklandozza, azon kívül be lehet ülni ágyúba, ha vagy elég bátor, mert olyan kurva lassan forog az ágyú, hogy előbb halsz éhen, minthogy lőj vele egyet... nem nagyon lehet leszedni azt a páncélállatot.
  • Rocco27
    #1510
    Nagyon hangulatos az alfa teszt, tetszik a Bf1.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.09.01. 11:26:48
  • toza #1509
    az..mindig a leheto legtobbet hasznalja..nezd a page file-t is..



    12 a mediumhoz 16 gb az ajanlott a max settinghez egyebkent is..

    mert ok ugye 2000gb vel fejlesztik,aztan ugy vannak vele, h vegyel meg szepen mindent hozza es kesz..

    vegulis jol jarsz ,battlefield 6 hoz mar nem kell sok, mert az majd a 1800 as polgarhaboru idejen jaccodik..

    megy minden 8 gb vel is de legyen sok..
    win 7 futashoz 2 gb kell alapbol ..u h nem sok marad...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.01. 10:54:48
  • lac coo
    #1508
    10 kort lenyomni egyhuzamban, inkabb az a nem normalis ! :))
  • ZiLi
    #1507
    Hali ! Tegnap írtam hogy a 2. körtől már nagyon szaggat. Most beraktam a 8G mellé még 2 G ramot.... a 10. kört nyomtam és jó....megnéztem mennyit kajál és már 8,5 G-nál jár....5.5 G-val kezdi.... egyre többet eszik, ez normális??
    Utoljára szerkesztette: ZiLi, 2016.09.01. 10:31:16
  • Krisztiam #1506
    na most már megy :D
  • SötétBarom
    #1505
    Nálam megy mondjuk.. :D
  • SötétBarom
    #1504
    Az kemény.
  • Krisztiam #1503
    még most sem megy az Origin..pfff