6439
  • patchaou
    #1502
    Hú de örültem hogy azonnal loginolt és pillanatok alatt berakott csatába :) Aztán jött a pofáraesés a lag miatt... (nem fizettem be és lekorlátozták a netet XD)
  • AnuluWork #1501
    Szerintem, alulról a 2. alak balról az, aki ha azt mondják I. VH, elég sokaknak katonaként, arcra alapból beugrik.

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.09.01. 06:38:22
  • yossarianHUN
    #1500
    Egyébként azt már tudjuk, hogy DDOS? Mert az oké, hogy az a degenerált kis hekkercsoport azt mondta, hogy ők voltak, de amennyire tudom, semmilyen hivatalos forrás nem erősítette meg, hogy nem csak a levegőbe ugatnak.
  • TDC Geronimo
    #1499
    Mondom megnézek egy filmet csak jó lesz utána. Lassan 7 órája nem megy. Jó első benyomás lesz ez a potenciális új vevők számára, DDOS ide vagy oda
  • Moby
    #1498
    DDOS ide, szerverleállás oda, mi tudtuk nyomni. Találtunk szervert, sokan is voltunk rajta, fasza is volt a játék. Csak amikor 5 a pingem, 150 az fps-em, akkor nincs mire fogni ha épp egy rakás szar vagyok :D


    /najó, a korom mindig szuper kifogás :)
  • Gauge
    #1497
    Amig várakozunk, angolul tudóknak:
    https://www.youtube.com/watch?v=-5C6kG57J7Q

    kis trónok harca felhanggal...
  • Gauge
    #1496
    BF4 sem....
  • oneal1
    #1495
    na! :) tudtam én


    sztem nem kizárt hogy lesz vmi patch
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2016.08.31. 22:26:50
  • Drazse23
    #1494
    Érdekes a Battlenet és az Overwatch teljesen jól működnek, csak az Origin és a BF1 Beta nem szuperálnek.
  • Moby
    #1493
    Megnéztem. Tényleg bekajál 8 giga felett, csak ebből nálam olyan sok nem látszik, lévén minden ssd-ről fut. De szal nem árt a 16giga neki.
  • Krisztiam #1492
    mi az izém van az originnel ??? már nem akarok csúnyát mondani
  • Peet81
    #1491
    én durvább megoldást csinálnék velük szembe. szilánkosra törném a kicsi kezüket úgy hogy még a pöcsüket se tudják megfogni pisilés közben ;)
  • patchaou
    #1490
    Ja igen, ők a másik kaszt :)
    Az ötleted tetszik :)
  • HHpanther
    #1489
    Nekem a cheaterekkel szemben van egy régi álmom amit már 4-5 éve dédelgetek...szerintem ez a ddos-osokra is áll.

    Az álom:
    Tudok teleportálni. Béla,Kurt,Hans, Leonard...stb...csal...ül a kis sötét szobájában a szülei házában és veri a répát hogy ő mekkora raj. Mögé teleportálok csendben a sötét kis szobájába...és ISSZONYATOSAN fejbe somom egy 2napos szikkadt kilós kenyérrel. Majd...elteleportálok. Nem vágná mi történt, csak nézne buta fejjel miután kiborult a székéből.
  • Gauge
    #1488
    http://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-beta-suffering-server-issues-today/1100-6443192/
  • patchaou
    #1487
    Betámadnám én az ilyen kis ddos-os köcsögöket hogy internet közelébe sem mernének menni amíg élnek :)
  • TDC Geronimo
    #1486
    Amikor nem támadták őket semmi gond nem volt se szerverekkel se stabilitással.
  • Piko888
    #1485
    Nekem offlinera hivatkozik, egész délután egy kört tudtam menni, akkor is kidobott a felénél
  • Shep
    #1484
    Nekem már az origin sem tölt be rendesen
  • adam46
    #1483
    DDos támadás megy sajnos. Blizzard servereit is bombázzák.
  • oneal1
    #1482
    nincs ezzel ilyenkor semmi gond. most az a feladatuk hogy felmérjenek mindent és javítsák amit lehet.

    Azért azt nem szabad elfelejteni hogy egy betaval van dolgunk
  • Drazse23
    #1481
    Aha! Csak nekem van déjá vu érzésem? (BF4 beta)
  • TDC Geronimo
    #1480
    szarok a szerverek, erről van szó órák óta kb
  • patchaou
    #1479
    Ha kitartóan próbálkozom server browserből beenged, de kevesen vannak nagyon.
  • Drazse23
    #1478
    Találkozott valaki azzal a jelenséggel, hogy ha fel akar lépni egy szerverre, akkor "connecting fail" hibaüzenettel visszadob? A matchmakingnél hasonlóképpen. A tűzfal ki van kapcsolva, internetkapcsolat van (hiszen ide is tudok írni). mi lehet a probléma?
  • JagFater
    #1477
    Ja, tényleg. :-)
    De a lényegen nem változtat.
  • HHpanther
    #1476
    A 99-es alakulat a második világháborúban volt :) Láttam a filmet is. Az első világháborúban szerintem inkább úgymond az "elit" repült.
  • JagFater
    #1475
    Nyilván voltak, van olyan amcsi repülős film is, (a 99-es alakulat) ami igaz történet alapján készült és remek néger pilótákról szól.
    Így feltételezem, hogy nem kamu.
    Nincs is ezzel semmi baj, mint ahogy lehettek Beduinok, kuntakinték, sőt még aboriginálok is.
    Csak hát ugye mi itt a jó öreg Európában mondhatni, hogy nem sűrűn találkozunk velük. Pláne nem katonai egyenruhában...

    :-DD

    Lóra fel, aztán vágtass ki a semmibe... :-)

    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.08.31. 21:13:30
  • HHpanther
    #1474
    A Sztálingrád hasonlat ült. Kb annyi keresni valója van ott mint egy Sztálingrád játék kezdőképernyőjén. Biztos voltak...vagy nem?? De biztos. De gondolom az élő haderő 0.2%-át tehették ki.

    Amúgy közben bedobott egy körre. Deploy..nincs fegyverem. WTF..biztos én vagyok a hülye.... Chat...mindenki sír hogy nekik se. Találtam egy közlekedő tankot...bepattantam és a hátső ülésről puttyogtattam. Elég ingerszegény kör volt.
  • JagFater
    #1473
    Na igen...
  • McLarenpowa
    #1472
    EA and Blizzard being DDoS attacked right now
  • JagFater
    #1471
    Abszolút egyet értek.
    Az oka szerény véleményem szerint az, hogy a játékon dolgozó ámerikai tudattal létező fiataloknak konkrétan semmiféle érzésük nincs a világháborúról.
    Az érzés szót kiemelném.
    Persze, tudjuk, sokan meghaltak, blabla...kb, ennyi lehet róla a véleményük. De mondjuk le merem fogadni, hogy még csak egy sztálingrád című filmet sem néztek meg, csak hogy ne menjünk olyan messzire...Mondom ezt a filmet azért, mert igaz II Vh, de olyan jól átadja, hogy egy világháború hogyan is nézett ki (nem technikailag), hogy abból egy jobb érzésű embernek lesznek gondolatai.
    Namost ha lennének, eszük ágában nem lett volna egy milliomos boxoló képét kitteni a plakátra...

    Együtt érzek, nekem szerencsém volt a tegnappal. Az elemzést köszi.
  • dr Kotász
    #1470
    Hónap legjobb kommentje
  • patchaou
    #1469
    Üdv a klubban!
  • McLarenpowa
    #1468
    beengedett a játékba, de szerverhez már nem tudok csatlakozni és a matchmaker se működik...
  • yossarianHUN
    #1467
    " Can't connect here in Kabul, Afghanistan. I'm just gonna go outside and play Battlefield."
  • yossarianHUN
    #1466
    Azért a server down helyzet szül pár kiváló gyöngyszemet a hivatalos fórumokon :D

    " I'm in Hell and can't connect. You'd think with our longstanding relationship with EA that would not be an issue. "
  • TDC Geronimo
    #1465
    X gombot kell rajtatartani, de írja is. Ha sérülsz abbamarad a javítás
  • szabii98
    #1464
    Valami 1 hét körül van, nyolcadikáig vagy mi? De tuti hogy meghosszabbítják majd

    más, javítani a járműveket amúgy hogyan lehet? Néha megadja a lehetőséget, ha bent ülök a tankban, de így még nagyon nem jöttem rá a dolgokra :D
  • TDC Geronimo
    #1463
    szeptember 8