6439
  • Fpocok
    #1583
    A gif neve: Luke, use the force!
  • toza #1582
    kinek nincs ja.. japanias kiegje is haborubbabbb ennel...
  • tobias88
    #1581
    Red Orchestra 2 is meg van, ég és föld a kettő hangulat szempontjából...
  • koschwarz
    #1580
    Nekem hiányzik egy igazi engineer kaszt, és mondjuk csak ők lehetnének tankvezetők.

    A medic-kel csak akkor lehet érdemben éleszteni, ha közvetlen mellettem esnek el, egyébként lófasz, amúgy is rühellem a medic fegyvereit.

    A support géppuskáinak, amiket eddig tudtam használni, tök kicsi tárjuk van, és egyébként is lassan és pontatlanul tüzelnek.

    Az assault eddig a kedvencem, habár ezt a "holografikusan rakom le a dinamitot meg az aknát" rohadtul rühellem, jó lenne eldobni őket.

    A sniper kaszt meg alapból egy szar, ha a fél csapat sniperként próbálja hasznossá tenni magát...(értsd: k/d-t kozmetikázni).
  • lac coo
    #1579
    Milyen hangulata van , ha nem haboru ? :)

    Ez a mam mondjuk pont ilyen szines, majd a komor , nyakig saros loveszarkot majd eleg nyomasztonak fogjatok tartani :)
  • DasIsFuck
    #1578
    Jól érzed amúgy, rábaszták az első világháborús skint az n+1-ik bf-re és kész az első világháborús battlefield.
    Szánalmas, de sajnos ennyi is elég manapság.
  • toza #1577
    meg haboru hangulata sincs kb..minden olyan szep es tiszta rajzfilm szeru ahogy vki mondta.red orchestranak sokkal inkabb.

    hogy kell bombazni!?ket kornek melyik felebe csapodik be kioldasnal kb!?eddig semmit sem talaltam el eddig..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.02. 11:13:23
  • toza #1576
    1-2 gombok..

    granat dobas kurva szar..

    kellemetlen h eger gorgovel csak fegyvereket valt..gadgeteket nem porgeti at..

    ugyancsak fos h ha ures kocsiba ulsz mindig az utolsonak hasznalt pozicioba rak.

    medic tenyleg fos es lehangolo..eddig 1 revivet sem lattam...

    iszonyatossan nincs ww1 hangulata..egesz inkabb swbf re meg hardline ra hasonlit...


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.02. 11:06:34
  • tobias88
    #1575
    Jó ez a játék, de engem valahogy nem győzött meg. Bad Company 2 betája anno azonnal berántott, azóta inkább eltántorítanak a vásárlástól.

    Ezt is kinevezték Battlefield 1-nek, de a hangulat az nagyon nem jön át nekem. Olyan mintha meg sem próbálták volna visszaadni a fegyverek viselkedését, lecserélték a skin-t és ennyi.

    Lóval amúgy ha átváltok puskára, hogy tudok visszaváltani pisztolyra? Csak a kard és puska után enged ezek után váltani
  • Softcore44
    #1574
    Enis szivesen tarsulnek ! Csapatban sokkal elvezetesebb mint oroszokkal es kozel keletiekkel tolni
  • JagFater
    #1573
    Van mar valami hely, ahol osszegyultok?
    Nincs mikrofonom, meg a gyerek miatt nem is hangoskodok, de jol esne mar valami csapat jatek.
  • lac coo
    #1572
    Szerintem most sincs ertelme berohanni.
    Nem tudom, nekem nem hianyzik egyik support sem, ji a medic talan ,az sokszor jo lenne , loszer egyszer fogyott el. Igazabol eddig meg az volt, hogy mindenki szorta a kis csomagjait mint bolond a lisztet.
    Ettol fuggetlenul csak sauadban lehet egy kicsit is sikeres az ember.
  • JagFater
    #1571
    Annyi ertelme volt, hogy ra voltal szorulva. Most nem. Le se szarjak, inkabb elbujik kicsit. Sot, igazabol nem is vettem eddig eszre, hogy nagyon hasznalna egyaltalan, vsgy csak bugos ez is.
    A jatekmenetet ugy lenne celszeru kialakitani, hogy ne legyen ertelme vakpataszt modjara berohanni barhova. Meg kelljen gondolni, mit csinalsz.
  • lac coo
    #1570
    Miért , eddig olyan hatalams agy kellett, dobalni a hatizsakokat szamolatlanul ? :)
  • TDC Geronimo
    #1569
    Sokaig lehet amugy eleszteni csak bugos az ui es nem jelzi medicnek kiket lehet. Spawnt meggyorsitani spacevel nem lehet csak hamarabb rak spawn kepernyore, de a timert ki kell varni igyis ugyis
  • JagFater
    #1568
    Meg úgy egyiknek se...
    Nem élsz addig, hogy ammóra legyen szükséged, hacsak nem kempelsz valamelyik sziklán beszari sznájperként.
    Mediccel meg feltöltött fecskendővel kell szaladgálni és folyamatosan döfködni a csapattársad, hogy ha meghal, ne legyen ideje a space gombra rátenyerelni...Különben esélyed nincs éleszteni. Vagy szórod vakló módjára a tapaszzacsit, aminek egyébként nem sok értelmét látom automata gyógyulás mellett. Az egész rendszer nem supportokra van építve, hanem agyatlan lövöldére.
  • VO101Tom
    #1567
    Egy idő után megáll, majd közli, hogy ne kövessem...na ekkor léptem ki.


    Hahaha, mekkora kretének ezek, hihetetlen :) No nem baj, hype lecsengése után ezek nagy része úgyis kikopik.

    Én most mentem egy jó mésfél órát, voltak bugok, de alapvetően egész jól elvoltunk (négy fős squaddal közös ts-en), a tank rohadtul erős, az viszont jó pont, hogy még a nyitottnak szánt terepen is rengeteg helyen lehet rejtőzködni, a talajszint nem olyan lapos, mint a korábbi részekben. Videók alapján inkább szkeptikus voltam, de egyenlőre tetszik (már csak valami Realism vagy HC mód kell :) )
  • TDC Geronimo
    #1566
    Hála az égnek


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.02. 00:43:34
  • yossarianHUN
    #1565
    Egyébként ezen a linken, ha a Career-ra klikkeltek, majd kiválasztjátok a BF1-et, majd a loadout fület, akkor csomó olyan cuccot meg tudtok venni, amiket a játékon belül még nem oldottatok fel. Én azt hallottam, hogy bármelyiket, de nálam ez nem így volt, viszont még így is gyorsan beszereztem az összes Scout fegyvert, meg a járművekhez minden extrát.

    Ez is egy bug, de ezt kivételesen szeretjük :)
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.01. 23:34:18
  • yossarianHUN
    #1564
    Ami érdekes bugot én még észrevettem, hogy nem működik rendesen a lángszórós gázmaszkja. Azaz látszólag gázmaszk van rajtad, de ha gázfelhőbe mész, mégis sebződni kezdesz, hacsak meg nem nyomod a T-t, mikor is hallod a gázmaszk felvételének hangeffektjét, de az animációját persze nem, mert látszólag már rajtad van.
  • FEARka
    #1563
    Végre Cod 2 után újra élvezet a rifle/sniper fegyverek használata :). Bf3-ban 4-ben nekem annyira nem jött be.

    Kis összeállítás a vicces bugokról. Ilyen durvákkal mondjuk nem találkoztam. Textúra vibrálás és fegyver eltűnés volt a legdurvább.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.09.01. 23:16:55
  • TDC Geronimo
    #1562
    Ezzel teljesen egyetértek. Egyik legnagyobb problémám nekem is a mostani revive rendszer, vagy inkább annak hiánya. Sokan szóltak miatta rengeteg helyen úgyhogy szerintem ez változni fog
  • JagFater
    #1561
    Tökéletesen egyetértek.
    És ha nem nézed a csetet, a humbagalumbunati felkiáltásból kéne nekem tudom, hogy medicet kért...
  • TDC Geronimo
    #1560
    Nem szabad BFet egyedül tolni tudod jól :/
  • yossarianHUN
    #1559
    A medicekkel csinálni kell valamit, mert jelen állapotukban akár ki is vehetnék őket. Egy, hogy semmi nem jelzi a lelőtt csapattársakat, de még ha rá is nyomnak a "request medic"-re (amit miért is tennének), akkor is csak egy ilyen kis alig észrevehető, hangyapöcsnyi ikon jelzi a helyüket, ami ráadásul szerintem bugos is, mert legtöbbször csak akkor villan fel, ha két méterre megközelíted a holttestet. Egy próbát megért ez az új rendszer, de hozzák vissza a régit CQ-t és medic mechanizmusokat. Ami jó, azt nem kell javítani.
  • JagFater
    #1558
    Van és nulla csapatjáték. Sőt, igazából a feladatáról sincs fogalma senkinek.
    Szaladgál mindenki, mint pók a falon jobbra-balra...
    Ahol villog bazmeg oda szaladnak...Te ilyet még nem láttál.
    Mint a lány foci, pont olyan.

    Mediccént szaladok a manus után. Gondoltam squad líderként csak van valami terve. Vissza-vissza néz a csóka, lesi megyek e vele.
    Egy idő után megáll, majd közli, hogy ne kövessem...na ekkor léptem ki.
  • lac coo
    #1557
    Fiam kicsit feltornaszta a rangot, igy azert rogton mas , hogy nem csak legpuskam van :))
    Egyelore rengeteg a bug, beakadok minden aprobb targyba ..
    Mikor ugranak ki a jarmubol es valami ize a derekukra csavarosik az mi is ? :)
  • TDC Geronimo
    #1556
    Van bug bőven a játékban, de ennek ellenére nekem a 3-4nél sokkal jobban tetszik
  • Snexi
    #1555
    remekül fut :D
  • youtubeGM
    #1554
    920m
  • youtubeGM
    #1553
    :D
  • JagFater
    #1552
    Persze, mert konzolport. :-)
  • toza #1551
    nemfegyverre megoldas ha unlockolod configure menu alatt mielott beteremnel pajara..

    de ha beszallsz kiszallsz jarmubol,megint eltunik kovetkezo halalodig stb..


    erdekes h alphaban 1 ilyen bug sem volt.. annyukat azt

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.01. 21:53:12
  • Shep
    #1550
    Jó kis bug volt, beléptem fegyver sehol, kérdem a többieket, nekik sincsen, hát kérem így könnyű nyerni. Pálya vége, új "map" még mindig semmi, na jó akkor innen húzunk. Akartam repülőzni, hát szétfagyott az egész. Lesz itt még min dolgozni a srácoknak legalább 1 évig :D
  • toza #1549
    vicces bug.. csak 1 csapatot mutat mecs vegen,167 slottal !! :D
  • RatBaG #1548
    az élsimítással mi a helyzet?
    egyedül AA post-ot látok a menüben, vagy driverből kell ráerőltetni?
  • toza #1547
    ennek oromere en most radugtam a vezetekes 360 kontrolert es mindenfele allitas nelkul mukodik tankban es on foot is.. :D szoval nemtom.


    es most pont tudtam repulni is.. es minden mukodik,meg remeg is meg csodalatos is..

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.01. 20:05:29
  • gaben71
    #1546
    Köszönöm
  • toza #1545
    aztirjak par forumokon h nem mukodik senkinek.. szoval csak ott van egyenlore.. majd nem betaban.. vagy beta masodik korben.. biztos lesz masodik beta is biztos.. szokott lenni
  • lac coo
    #1544
    Sajnos nem.