613
  • ratgab
    #373
    Én is elég jól haladtam sokáig aztán belefutottam pár csúnya nagy dögbe. aminél már megáll a tudomány azért.
  • ratgab
    #372
    Én a BBI-n lejutottam egy sárkányig, amit le tudtam volna verni, de sok idő lett volna..Azóta pihen a játék kicsit a játék (10 napja, hogy pontos legyek), de jövő héten szabi szóval lehet visszamegyek Gransis-re kicsit tápolódni, majd újra meglátogatom BBI-t. Post Game nem nagyon jártam még a városon kívül.
  • Laza
    #371
    Szerintem nehéz lenne ezt lemérni, mert baromi sokféle nehézség van itt ... folyamatosan irkálja, hogy ha keménynek érzed menj vissza fejlődni az alapba :)

    Egyik pillanatban még azt hiszed simán ütsz mindent, a másikban meg megjelenik valaki és szétkeni a szádat ... és akkor ezek a dolgok hatványozottan is előfordulhatnak ... mint volt velem, hogy boss közben bejött még egy boss :)

    Szerintem több tíz óra ez is. Persze függ attól is, hogy mikor mész le oda.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2016.02.22. 23:37:41
  • Zozo0122 #370
    De hány óra lehet? :D
  • Laza
    #369
    Elég hosszúnak tűnik.
  • Zozo0122 #368
    A DLC egyébként mennyire hosszú? Én majd a játék vége előtt akarom egyben letudni :D
  • Laza
    #367
    Én pihin voltam, de legutóbb BBI-n kolbászoltam, ahol lvl55 körül a normál contentet tekintve jól haladok, nemrég volt meg a lich meg a második void kulcs .... mondanom sem kell, hogy ami a kulcs után jött, attól inkább menekültem :)

    De már eleve beszarok, mikor elsötétedik a kép, és jön az a bizonyos zene. Előtte a toronyban is jött ... előbb betámadott egy nagy kalapácsos, majd jött egy brutál ogre vagy mi. Aztán a kalapácsos barátunk nekifutásból leszaladt a nagy semmibe :)

    Amúgy érdekes, hogy pl a lich után ha kimegyek az ajtón meg vissza, azonnal ott van 3-4 balck Chimera meg pár életerő töltő hárpia ... leverem őket, kimegyek és vissza, megint ott vannak .... érdekes egy farm hely. Ha nem lennének a hárpiák, akkor 3 perc alatt meglenne mind a 3-4 ... így azért kicsit tovább tart.

    Most itt tartok :)
  • BEAST #366
    én a második végigjátszás környékén most feladtam egy kicsit, "tökéletes min-maxolt" karaktert szerettem volna, de így 100++ szintig unalmas, hogy nem játszhatom a mystic knightot. :)
  • MerlinW
    #365
    Egyelőre 3 végigjátszás, lvl ~195 :) Már csak a rare cuccokat farmolom, meg fun köröket futok BBI-n a lure potival:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.22. 20:52:25
  • Zozo0122 #364
    Na mi van, mindenki a végére ért? :D Én még csak a térkép 2/3-át fedeztem fel :D
  • MerlinW
    #363
    Final battle után még van egy fejezet, illetve utána kezdődik az igazi hentelés. aztán Blackbitter Island-on a második menetben tetőzik a dolog.
  • Laza
    #362
    A végére? A sárkány (the final battle) még nagyon nem a vége ... sőt, bizonyos szempontból ott kezdődik a játék komolyabb része :)
  • Laza
    #361
    Ott én is kaptam egy pofont, aminek hatására fejjel érkeztem le, instant halál :)
  • Cassell
    #360
    Tegnap este én is a végére értem, nem spoilerezek oké epikus ez a final battle, de igencsak felidegelt párszor, mire legyaktam sárkány uraságot...de hatalmas játék, biztos egy-két nap múlva hiányozni fog a hentelés:)
  • Zozo0122 #359
    Óriási ez a játék :D Shadow Fort, főküldi. Már épp elbíztam magam, miután lazán lenyomtam 2 páncélozott küklopszot, aztán találkoztunk a harmadikkal a tetőn a balliszták mellett...a kis mocsok goblinokat az addigi balliszta lövészetükért cserébe azzal jutalmaztam, hogy ledobáltam őket a várfalról :D Miközben ezzel foglalkoztam, a társaim ütötték a küklopszot, de az felkelt, bedühödött, és miután az utolsó kis nyomorékot ledobtam a mélybe, pont megfordultam és csak azt láttam, hogy telibe ver, én meg repültem le a mélybe az előzőleg lehajigált goblinok hullái közé :DDDD
  • Laza
    #358
    Ez meg egy korábbi vicces jelenet volt. Ugye biztosan sokan bosszankodtatok már amiatt, hogy a kari fejjel lefelé zuhan, így szétloccsan a koponyája .... na ma elmentem Bluemoon towerbe leverni a sárkányt, majd ott bent egy Harpy felkapott. Kiverekedtem magam a karmai közül, amikor is elkezdtem zuhanni ........ és erre az egyik pawn ugrott egyet és a levegőben elkapott a földet érés előtt :) na ilyet sem láttam még :)

    http://www.twitch.tv/lazahun/v/46299918
  • Laza
    #357
    Na erre azt kell mondanom, ha ezt nem rögzítettem volna, talán magam sem hiszem el :)

    Szóval így a postgame közepette, pár küldi és egyéb szörnyike után úgy gondoltam lemegyek BBI-be kolbászolni kicsit.

    Le is mentem egésze a Coctaine-ig, mondom megcsapkodom a száját ... erre az a hülye lötty nálam volt, és nem beadta harc közben Garmot, akit ugye alig karcolok, nem úgy ő engem ... de az még egy dolog ... mondom nem adom fel, legalább a csirkét leverem ... de ami végül történt azt magam is nehezen hittem el :)

    http://www.twitch.tv/lazahun/v/46294647

    Ha valaki nem bírja végignézni ezt a pár perces izgi harcot, akkor az tekejen 3:45-höz :)

    Azért leírom azt is, mi történt, hátha valaki nem nézi meg :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    konkrétan mielőtt megadtam a végső döfést a csirkének, az utolsó pertifikáló fújásával telibe verte Garmot, aki ettől pár mp alatt 'lefagyott' mint a windows :D pár mp-ig filóztam mi legyen, mondom elkezdem csapkodni, erre egy ütésemtől darabokra hullott :)


    Szóval kva nagy ez a játék :)
  • MerlinW
    #356
    BBI Daimon leverése után... kezdődik az igazi fun. Nagyon jóóó:) Két pofára zabálom a wakestone-okat lvl150-en, de élvezem:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.16. 12:45:43
  • Laza
    #355
    A lényeg, hogy akit a küldiben kell leverni, az nem feltétlen ugyanaz, mint amelyik más helyeken is felbukkan :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2016.02.16. 09:22:30
  • Zóanagyvarázsló
    #354
    Szerintem nem ua. Gran Soren után az a Griff rögtön elrepül a towerhez.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy nem, ha már az első találkozáskor sikerül végezned vele.
  • MerlinW
    #353
    Semmi gond, nem számít. Griffin bane főküldetés, mindenképpen ott lesz a madár.
  • Laza
    #352
    Szerintem nem ua. Gran Soren után az a Griff rögtön elrepül a towerhez. Ha leverted az után is jön még 1-2 helyen Griff, mint pl a The Dragonforged barlangja alatti résznél .... mondjuk ez nekem mindig elrepült, kb kétszer leszáll, aztán elmegy :)
  • Zozo0122 #351
    Hát akkor nem lesz, mert lemészároltuk...ennek így lesz valami negatív kimenetele? Semmit nem jelzett, mikor megöltük :D
  • MerlinW
    #350
    Ugyanaz, majd lesz vele nagy csata.
  • Zozo0122 #349
    Eradication Site-nál megtámadott egy Griff. Ez ugyanaz volt, aki Gran Sorennél is rajtunk ütött mát egyszer, vagy egy másik? :D
  • JonasSandor
    #348
    Nekem már az elején baj van, hogy korom sötétben nem lehet látni semmit, és kinyiffanok.
  • MerlinW
    #347
    A lényeg, hogy a wakestone-okat ne add át amíg nem végeztél az adott végigjátszással, mert végjáték, stáblista és NG+ követi.
  • Laza
    #346
    Már kiportoltam, bekeveredtem UrDragonhoz :)
  • Laza
    #345
    Most ugye Everfall-ba kerültem ... innen kiportolhatok, vagy csináljam amit kell?
  • Zóanagyvarázsló
    #344
    Végigjátszod a BBI-t, kapsz egy BBI-s stáblistát, majd újra nekimész. Új, keményebb leosztást kapsz, jobb eséllyel szerzel táposabb cuccokat. Viszont ha csak egyszer mész rajta végig, és belevágsz egy new game plusba, akkor megint csak az alap BBI-t kapod, tehát egyszer végig kell játszanod ng+-on belül is, hogy a durvább változat jöjjön.

    Persze hanyagolhatod is elsőre, és ng+-ban is duplázhatod. Eleve hardon érdemes, az alatt nem fair a szörnyekkel szemben :(
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.02.13. 19:24:19
  • ratgab
    #343
    Hogy érted, hogy kétszer érdemes nekifutni egy végigjátszáson belül? Ez most valahogy nem tiszta.
  • Zóanagyvarázsló
    #342
    Én első végigjátszásra letudtam, de a végére már 130. szintű lettem, mert hardon dőlt az XP. Bár ez a második vége volt, mert kétszer érdemes nekifutni (egy végigjátszáson belül, new game plusra resetelődik), és másodjára keményedik a menet, te most csak a csirkéknek való verziót látod ;)
  • ratgab
    #341
    Lehet neked van igazad és ezt a Bitterbacket tényleg csak new game plusban kell eröltetni. 60-as szinten széjjeltépnek már az alsóbb szinteken.
  • BEAST #340
    Nekem már sokszor az is sok, hogy 1-2 miniboss méretű hellhound veti rám magam a semmiből. :D
  • MerlinW
    #339
    Minden respawn-ol, de a Gransys-ben nagyok csak 3-4 hét után. Viszont BB-ben minden dög megtalálható és ott 4 nap után van respawn. Arra figyelj, hogy BBI-n csak egy órát alszol, tehát Gransys-ben aludj, ha azt szeretnéd, hogy teljenek a napok.

    Ha pedig már nagyon könnyűnek érzitek BBI-t, vigyétek magatokkal a Fiend Luring Incense-t :) Nagy fun egyszerre 3 sárkánnyal harcolni :)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.12. 23:09:34
  • ratgab
    #338
    Dragonforged: Jól látod.

    Egyébként Postgameben lesz dragon dögivel.
  • Laza
    #337
    Remélem, mert bár jó volt az alap rész, azért messze a BB rész viszi hangulatban, zenékben a pálmát ... a zene és hangulat már az elején beszarás, nem beszélve később mélyebb szinteken. Azért az alapjáték inkább kis színes, szagos, nem túl darkos hangulatú ... max éjszaka, mikor jönnek az élőhalottak :)

    Egyébként meglepően kevés dungeon volt az alap részben, konkrétan egy kezemen meg tudom számolni, pedig a BB-ből kiindulva reméltem sok ilyen lesz a térképen szétszórva.

    Amúgy most tartok 50 óránál ... és lvl50-es vagyok :)

    Azt jól sejtem, hogyha a pawnomnak is akarok dragonforged cuccot, akkor vocationt kell váltanom és felvenni a cuccát, abban sárkányt ölni?
    A postgameben lévő sárkányok száma véges, vagy azok is respawnolnak?
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2016.02.12. 20:37:58
  • ratgab
    #336
    NA most alakítok majd kicsit a karakteremen és nekiesek a dögnek mégegyszer... :-)
  • MerlinW
    #335
    Lvl 60-as karakterrel én is kaptam pofont pár helyen. Aztán inkább végigjátszottam NG+ hard-on megint, ezután lvl 100 környékén újból nekiestem BB-nek, úgy már oké volt:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.12. 19:42:17
  • ratgab
    #334
    Mystic knight vagyok jelenleg tűz enchantra és jégre specializálódva...Nem tudom, hogy ez lehet az oka a nyűglődésnek vagy még nem vagyok annyira erős hozzá, de bucira ver mindenhol ahol összefutok vele (lehet átrakom az enchantokat darkra és lightningra és váltok csapattársakat is).

    Tényleg amit ki akaratam még próbálni azok a rozsdás fegyverek, de ha jól látom azok nem nagyon sebeznek inkább csak az egyéb hatások teszik őket erőssé.

    Amúgy érdekes mert a sima ogre meg a nőkre gerjed....Öreg ogre úgy látszik inkább a kukacosabb husit szereti..:-D