613
  • Zóanagyvarázsló
    #453
    A mage és a sorcerer augmentjei közül nyilván viszonylag értelemszerűen összeállíthatók a legjobbak, bár ott is van választék igény szerint, melléjük szerintem a következőkből érdemes tallóznI.

    Sinew (fighter)/Leg-Strength (strider) - ha málházol egy kicsit is, minden kaszttal ajánlott legalább az egyik (apró karakterrel inkább az előbbi a jó, nagydarabbal az utóbbi)

    Grit (strider) - ha gyakran fogy ki a karaktered staminája, és köpdösi ki a tüdejét, akkor ez ezen sokat segít, persze luxus erre elpazarolni egy slotot, ha lehet staminatöltő gombát is tartani magunknál

    Ferocity (warrior) - 10%-kal felerősíti a botod különböző lövéseit (a varázslatokat nem), beleértve az alapot és az amúgy is elég izmos focused boltot

    Bastion (warrior) - 50-nel csökkenti a bekapott fizikai sebzést (hardon 225-tel, BBI-n 112,5-tel), ez alacsonyabb karakterszinteken és hard nehézségi szinten aranyat ér, de pont ahol igazán kéne (BBI), már kevés

    Stability (ranger) - széllökések ellen nagyon jó, beleértve a sárkányok és más szárnyas dögök szárnycsapásait is, így sokkal könnyebb befejezni a varázslatokat (pláne ha egynél több sorcerer próbál szinkronban elsütni valami csúnyaságot), és egyáltalán túlélni ellenük (ogrék ellen meg nyilván nem ér semmit, szóval vadászathoz ajánlott)

    Fontos, a mage Inflection augmentje kerülendő, mert bugos, így nem felezi, hanem többszörözi a kasztolás közben benyelt sebzést. Rajongói javítás elvileg van rá.

    Vannak még BBI-n megszerezhető, kasztfüggetlen augmentek is, azok között is akad egy-két kimondottan jó, de a legtöbb inkább szituációfüggő. Persze annak megfelelően egyébként is érdemes variálni, alkalmazkodni.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.10.05. 09:37:16
  • dave9004
    #452
    Akkor megnyugtató.
    Main pawnom is sorcerer. Ketten már jó dpst hozunk ki. De lehet visszaváltom őt magere healnek, és egy v két erős tank mögött castolnám a nagy spelleket.

    Augmentek más kaszttól kb melyik éri meg?
  • Zóanagyvarázsló
    #451
    Annál több XP-t kapsz, minél kevesebb a pawn, illetve minél alacsonyabb szintűek. (A magasabb szintűek rift crystalba is kerülnek, ha nem Steam-ismerősöké. Én a magaméhoz hasonló szintűeket szerettem magammal vinni, de néha a kedvenceim 10-15 szinttel is lemaradtak időközben.) A legfontosabb, hogy jó cuccaik legyenek, és a belőtt viselkedésük jó partyt hozzon össze, a szint is számít, de az még nem garancia. Amúgy ahogy jól esik, bárhogy lehet haladni, könnyebben vagy nehezebben.

    A gólem nem mérvadó, mert az sorcererrel szenvedős, de 32. szinten BBI is az lesz, de lehet menni, ha emberkedni szeretnél, csak ne számíts sok jóra :)

    Ha a rózsaszín hercegnős ruhára gondolsz, az varázslóként tényleg elég jó, akár a játék végéig is. A postgame és a BBI előtt sokkal jobb könnyű páncél nincs is.
  • JonasSandor
    #450
    Én is kb ezen a szinten járok de még egy madarat se tudtam legyűrni. Folytatni kéne már nagyon.
  • dave9004
    #449
    Kicsit kihalt a topik, de kérdeznék.
    Lvl 32 sorcererem van.
    Pawnok mennyivel legyenek nagyobbak általában nálam?
    Bitterblack szigetre mikortól érdemes menni? ( nagyon lassan öltem meg egyszer gólemet)
    Az normális hogy queen robe van még mindig rajtam? :D
    Kb ennyi am egy sárkányt is sikerült megölni nem messze a shadow forttól. Nem tudom mennyire eleje ez még :D
  • dave9004
    #448
    okés, köszi.
  • MerlinW
    #447
    Csak bemásolod az exe mellé és annyi.
  • dave9004
    #446
    Ehhez a Reshade+graf tuning dologhoz van vmi leírás, v egyszerű föltelepíteni? Steames verzióm van.
  • MerlinW
    #445
    Csak skillek vannak, illetve másodlagos kaszt. Az elején kicsit nehéz tud lenni a játék, de hamar isten leszel, ne aggódj:) Illeve a végén minden kaszt elérhető lesz kedvedre váltogathatsz. Egyébként függ az is hogy melyik kaszttal mennyit játszol, mert úgy fejlődik a karaktered és pawn-od. Erre vannak receptek a neten.

    Csak egy saját pawn-od lehet, illetve felbérelhetsz 2 másikat. Itt jön be a jópofa online mód, mikor bérled más játékosok pawn-ját, illetve ők a tiedet és a pawn-ok tanulnak tőled/másik játékostól.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.09.13. 14:26:42
  • endorphinz
    #444
    - a játékban nincs fejlődési fa, pontelosztás? csak skilleket tudok tanulni egyes oktatóktól?
    - most 8. szintű vagyok és a pawn guild alatt vagyok és itt feltűnően erősek az ellenfelek, szinte alig sebzem őket, pedig könnyű szinten vagyok. mi lehet az oka? felszerelést nem rég cseréltem, 3 társ is van velem, eddig nem volt gond a harccal
    - egy main pawnot szerkesztettem, lesz még több is amit én hozok létra vagy a másik kettő ilyen random lehet?

    a megoldás annyi volt, hogy az update-k zavartak be, alapjátékkal toltam majd visszaraktam őket a karaktercsinálás után.
  • MerlinW
    #443
    Klassz. Le ne írd hogyan, hiszen ez egy fórum, még a végén segítesz másoknak.
  • endorphinz
    #442
    Próbáltam ezt is de nem jött be, de azóta már sikerült megoldani
  • ratgab
    #441
    A tört tud fura dolgokat produkálni azért kérdezem. A törések ilyenek. Amúgy lásd egyel lentebb.
  • MerlinW
    #440
    Radeon bug, a megoldás:
    "Disable all gaming-settings from the radeon-catalystcenter (or your cards equal?)." If you have Crimson then disble the gaming settings, or put the ones you can to use application instead"

    (egyébként google első találata)
  • endorphinz
    #439
    De az, és? steam-en is az az utolsó javítás
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.09.12. 19:09:37
  • MerlinW
    #438
    Biztos az, mert Steam-esben ezt javították. Nem lefagyás van, csak elcseszték a kontrolt azon a képernyőn. Valahogy átverekedtem anno magam rajta, de már nem emlékszem hogyan.
  • ratgab
    #437
    Nem tört véletlenül? (update 3 fent vanból gondolom).
  • endorphinz
    #436
    Valaki segítene? karaktergenerálásnál kifagy. nem hallgat semmire, nevet kellene beütnöm de semmi. betöltöttem a mentett állást - gyakorlatilag elölről kezdtem - ugyanaz a hiba. update 3 van fent, valaki találkozott hasonlóval?
  • JonasSandor
    #435
    De kár. Legalább tervbevették az is nagy szó most min dolgoznak?
  • Tehasut
    #434
    A Hunosítók Team (azaz Ardea) tervbe vette, de én úgy tudom, még nem fordítható.
  • JonasSandor
    #433
    Fordítható a szövege egyébként.
  • MerlinW
    #432
    Nem tudom, nem hiszem.
  • JonasSandor
    #431
    Magyarítása lesz?
  • JonasSandor
    #430
    Na még jó hogy nézegettem ugyanis a kútba kellett lemenni és úgy vitt a küldetéshez. :D
    A magyarítást lehet hozzá csinálni?
  • JonasSandor
    #429
    Akkor jobban szétnézek hogy mi lehet még, mert végig sziklákkal van eltorlaszolva.
  • Zóanagyvarázsló
    #428
    A másik oldalról. Nem biztos, hogy csak egy bejárat van, tudod ;)
  • JonasSandor
    #427
    A másik pedig van olyan küldi amikor egy barlangba kéne bemenni, de zárva van az ajtó, és nem tudom kinyitni, azt hogy nyitom ki?
  • JonasSandor
    #426
    Ja értem akkor azzal hiába is próbálkoztam vele:D:D:D
  • MerlinW
    #425
    Az elején sehogy, menekülni kell vissza. Majd a játék végén megölheted őket, meg a gazdájukat.
  • JonasSandor
    #424
    Még egy olyat találtam hogy giliszták másztak ki a földből azokat hogy lehet kinyírni?
  • Encore
    #423
    Én striker karakterrel, távolról szórtam robbanó nyílvessző esővel, miközben a Fő pawn-om, fighterként csapkodta, míg az egyik mágus gyógyított minket, a másik pedig villámokkal támadta. Így pikk-pakk ledarálható volt az oroszlán a játék eleje felé is.
  • JonasSandor
    #422
    Na akkor majd be is szerzem köszi.
  • ratgab
    #421
    Csak ketten léptek szintet. A másik 2 pawn nem fog veletek fejlődni... Néhány szintenként cseréld le őket az aktuális szintednek megfelelőre (vagy akár magasabb szintűt is hívhatsz ha van rá elég pénzed).

    Sötétség: Ilyenkor aktiváld az inventoryban a lámpád....Automatikusan világítani fog a karaktered oldalán (a társaknak is lehet adni), ha kifogy akkor meg töltsd fel olajjal és világít tovább. Nappal érdemes lekapcsolni. Egyébként meg fényvarázsok is vannak, amik egy ideig világítanak neked a sötétben, de szerintem a lámpás jobb (nyilván a fényvarázshoz kell mágus, míg a lámpáshoz nem kell semmi csak a tárgy maga meg olaj).
  • JonasSandor
    #420
    Okés csak azért mert az oriással elbírtam azt ugyanannyi élete van neki is. Csak 2-en tudunk szintet lépkedni?,mert láttam hogy a másik kettő azon a szinten van mikor bevettem őket, és nincs pontjuk se hogy lehessen látni mikor lépnek szintet.
    Ez a sötétséget nem lehet kikapcsolni valahogy?,baromira idegesítő hogy nem látok semmit sem.
  • MerlinW
    #419
    Persze, sima miniboss, lesz belőle sok később is. Mássz fel a hátára és üsf a kígyót, majd a többit.
  • JonasSandor
    #418
    22-es szinten meglehet birkózni az oroszlánnal?
  • JonasSandor
    #417
    Ja köszi
  • MerlinW
    #416
    Mage, Anodyne spell
  • JonasSandor
    #415
    Melyik segítő tudja gyógyítani a csapatot is?,beakartam venni velem egyszintűeket és most nem gyógyítják egymást.
  • JonasSandor
    #414
    A trollt legalább letudom gyűrni azért.