Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1222
Ez rossz, hogy ilyen sűrűek a helyek és nagy távolságokból is beindulnak scriptek. Pl. jön a vészjel a pipboyon, hogy 2 utcányira bekerítettek minket a deathclawok. Nem fogok rohanni 2 utcasarkot, főleg hogy épp egy nagy irodaház átkutatásánál felénél tartok. Töltse be szépen a deathclawokat akkor, amikor belépek abba a zónába, szóval értitek arra a négyzetes adott egységére a területnek. Ettöl félek, hogy sok ilyen lesz és nem csak questekről, hanem.esetleg random eventekről lemaradok, mert mire odaérek vége a mészárlásnak.
PiszkosFred
#1221
Hat akinek ocska gepe van, az ne akarjon csodat, ez aranyszabaly. 😊 Akinek meg van esze, az tudja, mit tud a gepe es mire szamithat.

De, a grafika miatt en nem aggodnek (nem is teszem) ennyire, mert egy-ket PC-s leakeken latszott a settings es ott faszaul le lehet butitani (urambocsa' finomhangolni) majd az effekteket. Illetve az is latszott, hogy egy gtx960 i7-os komboval ultran nem lesz gond (bar ugye itt megint lesz majd hiszti, hogy kinek mi a jo fps mennyiseg es mi alatt "szarfostalicskakurvaanyjatakimegcsinalta" - majd az uri kozonseg eldonti ezt).

Volt fenn par oraig egy video (lokalban rogzitett es ugy feltoltott, nem streames), benne fullra rakott pc-s verzio es nagyon jol futott (es jol nezett ki a dolog). Persze, ez nem mervado, hiszen senki sem hisz senkinek sem, csak majd a ket szep (remelhetoleg nem kancsal) szemevel eldonti, hiszen ahany asztal, annyi konfig, annyi beallitas, annyi (esetenkent szar) op. rendszer.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Latva es olvasva az eddigi szivarogtatott infokat (es faggatva par perc erejeig egy meg nem nevezett ujsag anonim munkatarsat), a proci miatt aggodnek. Maga a jatekter nem olyan hatalmas, mint azt gondolnank, viszont sokkal surubb, mint a FO3/FNV-ben, arrol nem is beszelve, hogy a legtobb epulet szabadon bejarhato, toltes nelkul (ide tartoznak az alagutak, pincek, ovohelyek melyett a tobb szinten irodahazak, felhokarcolok romjai/emeletei, stb.), illetve ismet rengeteg a felveheto es hasznalhat targy (amelyeket ugyanigy szet is lehet szorni a vilagban). Ezen felul folyamatosan tortennek elore megirt (scriptelt) es random esemenyek a kornyeken, de nem csak egy-ketto hebe-hoba, hanem aranylag surun, a varosok es karavanok menedzseleserol nem is beszelve, amelyek szinten folyamatos figyelmet (es a rendszer reszerol "kakulaciot"😉 jelent.

Irok egy peldat: a telepuleseket nem eleg felepiteni, de azt meg is kell vedeni. Kapod majd az ertesitot, ha megtamadjak a varoskadat, es ilyenkor eldontod, hogy hagyod a gepet lerendezni a dolgot (felteve, ha van vedelme), vagy odaugrasz es te intezkedsz. Utobbi esetben a korabbi TES/FO reszek eseteben ugy zajlott, hogy az "ugras" utan betoltott az adott zona/helyszin, es egymas hegyere-hatara spawnoltata a rendszer az NPC-ket, amelyek egyszerre indultak el a "celpont" iranyaban. Na most nem, most akar ott vagy, akar nem, a harc folyik, vagyis amikor "hazaugrasz", akkor ott talalod az NPC-ket/tamadokat, ahol azok akkor is lennenek, ha veled egyutt eloben tortent volna meg a harc. Ha eleinte nem foglalkozol a tamadassal, akkor lehet, hogy a csata vegere beerve mar csak hullakat es 1-2 tulelot fogsz talalni (mig korabban mindegy, mikor ugrottal, akkor kezdodott a buli mindig, ha megerkeztel). Na most az ilyenek miatt sem art, ha van egy jobb proci gepben (memoriabol meg sosem eleg ami van 😄, meg akkor is, ha ritkan hasznaljak ki azt, ami egyebkent van), meg akkor is, ha a mai atlag gamer konfigok procijai sem olyan gyengek mar.


Na most, az elozo sorok csak egy-egy pelda, amit reszben lattam, reszben "hallottam", vagyis isten ments, hogy valaki tenykent kezelje vagyg ez alapjan iteljen vagy merlegeljen, hiszen visszaterve a korabbi mondatra, ahany gep annyi rendszer. De az teny, hogy reszemrol a grafika miatt aggodnek a legkevesbe, azt mindenki testre tudja majd szabni.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.05. 09:51:54

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1220
telepítve <#eljen>
Sheltem
#1219
Le vagyok maradva srácok, ezért ne hari de a sok meló miatt nem nagyon tudok visszaolvasni, de megjegyezném, hogy a banner vérprofi munka.
Nagyon bejön remélem sokáig marad nem lesz variálgatás.
Egy kis gépfejlesztés a fallout 4 miatt is, meg egyébként is(spoilerbe rakom mert ez nem ide tartozik):

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mivel orrbaszájba túlóráztattak (hétvégén is) ezért úgy voltam vele, hogy a 63 órányi túlórát(amiben jócskán van vasárnapi meló is) magamra költöm
Ezért a Fallout 4 et ehelyett:
i7 [email protected], 6gb ddr3 1600, gtx 660ti
Ezzel várom
Xeon X5650 4ghz, 12gb ddr3 1600, gtx 980
Az egész bővítés nincs benne 130ba, ha kivonom belőle az eladott cuccokat(660ti, volt még egy Xfx 285öm) akkor 70-80ba van cakkpakk. Alaplapot ugye nem kellett cserélni hálistennek, se ramot.
A ram gyakorlatilag ingyen lett, a GTX 980 szinte nettó áron a proci meg 22k 😊 de az még úton van.
Nehogymár mediumon toljam a Fallout4et amikor többet melózok mint valaha <#banplz>

Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.11.05. 06:53:35

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#1218
Mindenesetre nincs látvány dömping. Meglepően csendes kampány ami persze profi. Ha figyeljük a villamosokat meg a 3d söröket fallout felirattal.
Azért a pc érdekes lehet. A skyrim sikerének egyik oka miszerint gördülékenyen futott. Részint a legalább 1 éves teszteléssel kívül szerintem annak is köszönhető, az 512K-s játék egy már elavult platformról lett áthozva. Most viszont generáció váltás is volt. Magas a gépigény amivel be biztosítják magukat, a régebbi gépeken nem fog futni jól ellen. Aggodalomra adhat okot az 1024K high textura már kifejezetten szarul futott. Mindez persze nem meglepő. Mivel "leszarják" a pc-t. Nem annyira mint sok más cég. De nem lennék meglepve ha nekik is idő lesz míg kipofozzák a Pc-s változatot. Aztán ne legyen igazam. De lehet nem hülyeség várni vele. Főleg egy low texture mod-ig a gyengébb gépekkel 😊 Persze ami igen érdekes több ismerősömnek is stabil 30 fps-el fut a W3, míg a szintén amerikai DA3 már ugrál rendesen.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.05. 06:36:22

PTW
#1217
Megjelent a google storeban a Pip-Boy App

PTW
#1216
nem vagyok full screen módban csak levágtam a képről, hogy ne látszódjanak a könyvjelzőim (lovacskáspornó stb)

broman191
#1215
Csak nézek mi van, nekem jó...ja hogy fullscreen mód. Tényleg ótvar úgy. Viszont az életben nem szoktam úgy netezni, csak ha videót nézek. <#circling>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

PTW
#1214
én abban vagyok a kép viszont csak 1901 x 955 😊

#1213
nem tudok vele mit kezdeni...
ajánlott felbontás 1920x1080 <#idiota>
PTW
#1212
De legalább azt meg lehetne csinálni, hogy kitöltse az ablakot teljesen? Ótvarul néz ki ezzel a kék kerettel

broman191
#1211
A háttér szerintem jó ahogy van egyelőre, majd ha a játékból lő valaki jobbat, akkor legyen más... Azok a tájképek nem fórumháttérnek lettek kitalálva, a mostaninak legalább az összetétele megfelel, mindkét szereplő jól látható oldalt és pont a szövegdobozra néznek... 😊)

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Kandurex
#1210
Kicsit rontja az összképet a sárga szöveg..n

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Myselor
#1209
örülök hogy tetszik srácok😊
hátteret meg szerintem rakhatnánk be ezek közül.f4
PTW
#1208
YASS! gyönyör

Már csak a háttérrel kellene kezdeni valamit. Nálam így fest és elég randa (senkit nem akarok megbántani 😊 )

Háttér
Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.11.04. 20:38:23

#1207
Nekem tetszik

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Count Adyn
#1206
tökéletes hasonlat😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

broman191
#1205
Ja, jön a leegyszerűsítés, általánosítás, utána meg a 'nigga moment', a fórumok fele értelmetlen egymás mellett elbeszélős veszekedéssel van tele...és sajnos nem csak az interneten megy... <#idiota>

#1204: F*cking amazing!

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Myselor
#1204
mit szóltok hozzá srácok?😊 hogyha tetszik berakhatnánk felülre
PTW
#1203
Pontosan! MIndenki elfelejti, hoyg a Gameworks moduláris, rengeteg elemből áll. Rengeteg játék használja amiről az emberek többsége tudomást sem vesz, mivel az alap modulokat használják, legtöbb esetben post processing részeit és ezeket nem szokták külön nagydobra verni úgy mint egy Hairworks-t pl.

Batmant az interactive smoke és a rain modulok vágták hanyatt (meg az hogy egy kókler brigád portolta)
Ha ezeket kikapcsolja az ember semmi baja sincs a játéknak.

Az a legnagyobb baj hoyg az emberek elképesztő tudatlanak és birka módjára ugranak a többiek után bizonyos uszításokra, kulcsszavakra ahelyett, hogy megállnának fél másodperce, majd az értelmetlenül megszólalás helyett inkább utánaolvasna a dolgoknak.

Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.11.04. 18:53:17

broman191
#1202
Nem, nem...a Batman azért sz4r mert egy konzolra optimalizált kódról próbálnak PC-re optimalizálni és az ilyesmi alapvetően hatalmas öntökönrúgás. Látni is az utóbbi hónapok eredményeképpen, miként szerencsétlenkednek nyár óta gőzerővel és annak eredményeképpen nem sok érdemi eredménnyel találkozhatunk...szörnyűséges a memóriakezelés, konzolon jól működik, de PC-n ugyanaz csak - minden más játék számára általában - felesleges többlet RAM-mal és VRAM-mal megy...és azzal a gépigénnyel még mindig csak a konzolos futásteljesítmény érhető el egy átlagos PC-n, bizonyos effektek pedig nem is léteznek, vagy kiveszik, mert elismerik egyszerűen nem tudnak mit kezdeni az erőforrások kezelésével...időlegesen, vagy véglegesen, majd kiderül...nyáron mondtam kissé szarkasztikusan, hogy majd mire esik a hó biztosan remek élményt ad a PC-s verzió, de ma már azt sem merném - fapofán, komolyan - feltételezni, hogy a Batman-ből valaha élvezhető játék lesz PC-n...legalábbis az éven esélyesen nem, a meghosszabbított refund 15' végéig alá is támasztja a feltevést...
Amiből sz0pás van a Works modulok miatt az sokszor a HairWorks, lásd a Witcher 3 túlburjánzó tesszellációs baja. Viszont itt nem lesz, hanem csak valami alternatív megoldás hálistennek', ami elvileg nem az nVidia háza tájáról érkezett. Rengeteg általános korszerű fícsört emlegetnek, amely nem az nVidia-hoz köthető...kivétel esetleg a 'god rays', de az eddig soha nem volt fő ludas semmiféle játéknál a begyilkolt teljesítmény témában. Szvsz nincs mitől félni - de egy bika videokari el fog kélni, ha mindenféle opciót szeretne bekapcsolni az ember...
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.11.04. 18:46:00

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

PiszkosFred
#1201

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1200
A Batman kivétel és nem szabály. Legtöbb játékban kikapcsolod az effektusokat, játszol, örülsz.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.11.04. 18:35:39
#1199
Jaj ne, ez is gamework -ös, két-három hónap lesz, mire kigyomlálják. Bár ez a Batman esetében nem sikerült.
#1198
én még akkor rendeltem elő amikor poló járt hozzá.Bár sejtem nem lesz Mes így valakivel szívesen elcsencselem majd <#vigyor3>
#1197
ohh igen... valóban 😊 köszi azért

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

PiszkosFred
#1196
Ha akkor, amikor leadtad a rendelest meg volt cd meg zseton, akkor te is kapsz.
De, valoszinuleg idokozben elfogytak ezek a kis aprosagok (hiaba, a keszlet ereje is veges) es aki most rendeli meg, annak mar nem jut.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

broman191
#1195
A W3 PC-n ja, konzolos userek képein nem annyira, lásd NeoGAF. Bizonyos helyszíneken mintha más játék lenne, éves különbséggel. Itt viszont kisebbnek hat a különbség a platformok között az eddigi anyagok alapján, de majd megnő idővel és modokkal, hiába van modolhatósági átjárás... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#1194
Előrendeltem a játékot a CD Galaxis oldalán és azt írták eddig, hogy jár hozzá ajándék poszter, egy bevásároló kocsi érme és egy zenei válogatás a játék zenéiből, meg meg azt írták a játék leírásába, hogy csak a poszter jár hozzá az érme és a lemez nem. Most ilyenkor mi van?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#1193
Továbbra se értem fényképek alapján, hogy lehet teljesen biztosan megítélni a grafikát.
Így volt a W3-nál is milyen szar lesz majd. Aztán meg csili-vili az egész.
Ez is jól néz ki.

#1192
Azt azért tisztázzuk, hogy a tíz pengős szízön passzért messze nem kapod meg automatikusan az összes letölthető tartalmat!
broman191
#1191
Van itt eyecandy-sítő tech bőven, minden eddiginél jobb alap lesz a modolásra...ha a textúrák részletességét is helyre teszik, akkor örülünk Vincent. Mert legyük őszinték, az összhatás elég ütős, de egyik kép sem igazán közeli objektumokat mutat a cikkben és jobban megnézve emitt-amott látszódnak a középszerű részletességű textúrák. Másrészt ezek gondolom 4K -> 1080p ds bullshotok, így az ilyen szinten élsimított kép nem feltétlen mutatkozik majd meg az átlag gamernél...mindenesetre nem ronda az biztos, de vannak hiányosságai, amelyek idővel eltűnnek majd, sőt... 😊

ui.: Egyébként a listázott grafikus fícsörök közül, vajon melyik nem fut a konzolos verzión vagy ha fut is, milyen szinten legyilkolt mintavételezéssel...mert sok köztük elég komoly teljesítmény gyilkolás...de ha a hivatalos ajánlott konfigok hozzák a 60 FPS-t 1080p-ben minden ami a csövön kifér beállításokkal, akkor tudnak valamit... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.11.04. 16:55:14

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#1190
Én már fejlesztői screenshotoknak nem hiszek. Túl sokszor vannak feltupírozva. És most nem erre a játékra gondolok csak, hanem úgy általában mindegyikre.
PTW
#1189
Valóban ronda a játék...

The Graphics Technology of Fallout 4

a powerrmoros képet nem is kommentálom, mert épp az államat keresgélem

#1188
ez inkább szomorú.... <#schmoll2>

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

lwb
#1187
Ajjaj, dehogynem. Ez itt off, de pl. a démoninvázió, ami a kutyát nem érdekli, akár évekig elcseszheted az időt gombaszedegetéssel (vö. Fallout 1, ahol a water chipre időkorlátod volt). Ráadásul senkit nem is érdekelt: ott ovlt kint a nyomorult a oblivion gate, de mindenki a sz.ros kis hülyeségeivel volt elfoglalva, küldtek fetch questekre meg patkányt írtani valakinek a pincéjébe, mint a harcos céh tagja, ahelyett hogy nem tudom, a VILÁGVÉGÉVEL förődnének mondjuk.
De Obliviont leginkább a level scaling ölte meg. Minden encounter és loot level scaled volt. Mod nélkül nem is tudtam végigvinni, egyszerűen a felfedezés örömét ölte meg.

Olvasd el ezt:

http://www.rpgcodex.net/content.php?id=129

Count Adyn
#1186

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Voltan
#1185
Köszi, hát igen, valami ilyesmi volt a prekoncepcióm 😊

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

SötétBarom
#1184
A 3-hoz meg a New Vegashoz is volt 5-5 darab, én nem aggódnék.. Engem az zavar a DLC-zésben, hogy mire kijönnek, már nem érdekel a játék, addigra megunom.. Ellenben 3 évvel később, amikor újra előveszem, tök jó ha van ultimate edition, ami tartalmaz mindent. 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

PiszkosFred
#1183
Hogy mire szamits: 5 perc leak video, fps mod, spoileres zarfeltores/kodfejtes mokaval, stb. Sajnos esti felvetel streamrol, vagyis szart sem lehet latni, de azert mutatja, hogy mire szamits "akcio" teren.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1182
Ez komoly? Oblivion mint gyengébb? Az mechanikailag volt rosszabb sokkal több mindent nyomtak bele és nem volt idejük. Ebből tanultak a skyrimra. De mint történet? Az oblivon történetében nem voltak ellentmondások, hibák.

Fallout 4 mindenképp érdekes lehet, még a legelején kijött egy video amiben egy néger csávó egy questjét mutaták be. Ami tömény szöveget tartalmazott. Ott úgy láttam mintha úgy döntöttek volna a Bio quest szöveg rendszerét átveszik. És ha jól applikálják, tartalom szinten, akkor még jobbak is lehetnek ennél a eaware verziónál. De bemondásra már semmit nem hiszek el. Meglátom a mérvadó, nekem mérvadó oldalak mit írnak róla. És utána esetleg. Egyébként pont ezért lepett meg, mert az új rajongóik jelentős része klikkelős vitéz, gyors ütemben nyomja át a szöveget. Így ez érdekes lesz.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.04. 11:53:54

Kandurex
#1181
...aztán lesz 1 db <#zavart2>

... fél órás <#bdead>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

morcosqtya
#1180
Baresz.

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

SötétBarom
#1179
Az összes jövőben megjelenő DLC-t.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

morcosqtya
#1178
Ez a Season Pass kiegészítő mit takar? Mit ad 10ezerért?

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

yesname
#1177
Ismét nem vagy hajlandó értelmezni és visszaolvasni mire mit írtam és Te arra mit is (semmi köze ahhoz, amire írtad).
"Ok téged nem érdekel mászkálás közben": Mutasd hol mondtam én ezt. Mindenkinek a szájába adsz olyan dolgokat, amelyek el sem hangzottak tőle. Elmondtam, hogy nincs prioritás, nincsenek kiemelt dolgok egy játéknál. Keresd csak vissza és próbáld azt látni ami oda van írva, értelmezni stb. Nem fog menni, képtelen vagy rá, már bizonyítottad kismilliószor.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#1176
Meg annal is jobban.

Fallout 4 doesn’t shy away from statistics and dice-rolling —it remains an RPG first and foremost, says Howard— but one of Bethesda’s goals was to “make it feel great as an action game.” If you’re good at aiming, says Howard, you can compensate somewhat for lower stats. But not entirely, as Fallout’s myriad systems are layered on top of the improved action.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Voltan
#1175
😄😄😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

morcosqtya
#1174
Viszont olyan dolgokat tehetsz meg a F4-ben amit a való életben nem...
Pl. lehet saját házad stb.
😊

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

Voltan
#1173
" A mélypont az oblivion - alap F3 volt, a Skyrim már egy tétova lépés a jó írányba. A F4-től csodát nem várok, nem hiszem, hogy valódi fallout játék lesz, inkább az f3 felturbózott változata, ami jó ökörködésre, de azt az atmoszférát a Beth képtelen lesz visszaadni, amit az F1 adott. Az FNV megközelítette, de az F3 messze nem."

Baszod, szóról szóra én is írhattam volna 😊 Pontosan így gondolom én is.

A F4-től pedig én is félek kicsit, a pár videó alapján nekem nagyon akció orientáltnak tűnik, még inkább, mint a F3...
Ha a New Vegas által kitaposott irányt vinnék, akkor boldog lennék (nem véletlenül dolgozott rajta pár ember az eredeti gárdából), de sajnos erre nem sok esélyt látok.

Nyilván meg lesz véve a F4 is, de kivárok bár véleményt róla óvatosan 😊

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"