150
Vampyr
  • Mr_no_NaMe
    #30
    most mondanám, hogy basszák teherbe a jó édes anyjukat, de úri ember vagyok így nem mondok semmit. Egy játékot vártam az elmúlt 5 évben. Viszlát
  • Evoluti0N
    #29
    A játék elhalasztva novemberről valamikor jövő tavaszra.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.09.20. 23:48:07
  • wedge31
    #28
  • grebber
    #27
    E3 2017: Befutott a Vampyr expós előzetese
  • wedge31
    #26

    Ölés nélkül is végigjátszható a Vampyr
  • grebber
    #25
    Némi részeredmény ...2017 Q4
  • grebber
    #24
    Vampyr - a sötétség benned van
  • Mr_no_NaMe
    #23
    Ezt a pre alpha demót nem lehet valahonnna letölteni?

    Amúgy rettenetesen megfogott a játék, hihetetlenül elragadó a sötét hangulata. A világ és a hangok nagyon ott vannak a szeren, azonnal bele tudom élni magam. A harc még kérdéses...szerintem hosszú idő után ez lesz az a játék amit végig fogok játszani végre...majd ha szándékozik megjelenni :D
  • grebber
    #22
    Vampyr - negyedórányi hangulatos gameplay érkezett
  • grebber
    #21
    Vampyr - akár 30 óráig is kitarthat a játék
  • grebber
    #20
    Vampyr - 15 percnyi vérszívás
  • grebber
    #19
    E3 2016 Gameplay
  • grebber
    #18
    E32016: Idő előtt kikerült a Trailer
  • grebber
    #17
    Friss képeken a Vampyr
  • grebber
    #16
    Vampyr - az első ingame képsorok
  • grebber
    #15
    Vampyr - itt vannak az első képek a Life is Strange alkotóinak új játékából
  • preziosi
    #14
    igaz még semmit nem láttunk belőle, de így is az általam jelenleg legjobban várt játék. mindkét eddigi dontnod fejlesztést imádtam, ebben a projektben pedig véleményem szerint benne van a lehetőség, hogy végre tényleg a nagy fejlesztőcsapatok közé emelje őket.
  • Voltan
    #13
    Elég ígéretes, drukkolok, hogy jó legyen. Idődlen idők óta nem volt jó játék a témában.
  • grebber
    #12
    Vampyr - újabb részletekre derült fény
  • grebber
    #11
    2017 az nem ma lesz. Kíváncsian várom az első gameplayt!
  • preziosi
    #10
    http://hu.ign.com/vampyr/4665/news/bemutatkozott-a-vampyr
  • preziosi
    #9


    hajrá, véleményem szerint a dontnod az egyik legtehetségesebb feltörekvő fejlesztőcsapat, nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.
  • wedge31
    #8
    Amig az Activisionnál vannak a WoD jogai nem nagyon lesz folytatás mert ök magasról tesznek az egészre.
  • Zero001
    #7
    Gondolom a WoD reboot nem tett jót a régi frencsájz még élő maradványainak... Tényleg, arra miért volt szükség egyáltalán? ÚjWoDban csillámlanak már a vámpírok, vagy mi?

    Bloodlines meg tényleg jó, csak valahogy a végére mindig elfogy a lelkesedésem. Kb az összes klánból való karakterrel eljutottam a kínai vámpírokig, és ott meguntam, abbahagytam a játékot, és mikor legközelebb előkapartam, újrakezdtem.

    A Redemption-ben meg régóta tervezem, hogy csinálok egy solo run-t, csak Cristoph-ot használva. Az a játék még elég oldschool RPG, legalábbis abból a szempontból, hogy teljesen követhető az XPosztás benne. És abból kiderül, hogy a szörnyek és az eventek fix XP-t adnak, amit a játék egyenlően szétoszt a karakterek közt. Mármint a még élő karakterek közt. Akarom mondani a még aktívan élőhalott karakterek közt. Eh, hülye vámpírok, megerőszakolják a nyelvet. :P
    Na mindenesetre terveztem, hogy begyűjtsem a világ összes XP-jét Cristophnak, halott csapattársakkal. Az első bossnál vért vizeltem, mire szólóban sikerült. Lehet, hogy azután adtam fel, már nem emlékszem...
  • jarlaxxe
    #6
    A Bloodlines folytatást érdemelne egyértelmüen mert hatalmas nagy kult játék lett belöle.
    Ugy emlékszem tervezték is csak valami gebasz van a vampire jogokkal ezért nem lett belöle semmi pedig az a rendszer abszolút jól ki van találva.
  • Zero001
    #5
    Mer' tinipicsák körében népszerű, ők meg nem nyúlnak játékhoz, ami bonyolultabb mint az Angry Birds.

    Hm... Lehet, hogy meg kéne csinálni az Angry Twilight-ot vagy Twilight Birds-t, vagy mit, aztán elmenni nyugdíjba...
  • dartonite
    #4
    Stephenie Meyer meg a hozza hasonlo tehetsegtelenek szepen alavagtak az egesz vampirkultusznak :)
  • wedge31
    #3
    Detto, ami azért is meglepö mert a vámpir téma legalább olyan népszerü mint a zombis de ebböl mégse készülnek minöségi játékok.
  • dartonite
    #2
    Masquarade ota nem jatszottam normalis vampiros jatekkal.
    Varjuk ki ezt, hatha...
  • wedge31
    #1
    A hamarosan elérhető Life Is Strange után se tétlenkedik a francia Dontnod csapata, a stúdió kiadója ugyanis ma délután a Twitteren mutatta be Vampyrt, amiről egyelőre csak egy plakátot tudunk mutatni.

    A francia Dotnod legújabb játékáról, a Vampyrról egyelőre csak annyit tudni, amit a lentebb is látható artwork elárul. A készülő cím horror témájú szerepjáték lesz, ami valószínűleg valamilyen viktoriánus vagy gótikus környezetben fog játszódni, csak úgy, mint a The Order: 1886, a Code Name: S.T.E.A.M. vagy az Assassin’s Creed: Victory. Úgy tűnik, ez lesz az idei év slágere.

    A történet az első világháború utáni időkben játszódik, amikor a spanyolnátha számolatlanul szedte áldozatait. Mi egy olyan doktort fogunk alakítani, akit egyik páciense változtat át vámpírrá. Számos alkalommal szembesülünk majd morális kérdésekkel, a játékban ugyanis nem egyszer életről vagy halálról kell döntenünk, hiszen orvosként életeket kell mentenünk, vámpírként azonban szomjúságunk csillapítása is feladatunk lesz.
    A megjelenési dátumról, illetve a platformok listájáról egyelőre nincsen információk.



    Ránk férne már egy jó vámpiros játék.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.01.20. 16:20:55