150
Vampyr
  • Rita79
    #70
    Bár a Bloodlines a legutolsó megjelent értékelhető vámpíros rpg, de én azt mondom, hogy ezt az űrt igazából a 2000-ben megjelent Vampire the masquerade: Redemption c. játék óta nem sikerült betölteni, mert az hatalmas játék élményű és rendkívül felépített játék volt.
  • molnibalage83
    #69
    Úgy kb. a felénél vagyok. Addig ez is kap biztosan 1-2 patchet. És kiadás utáni instant játékról leszoktam, mert a legjobb játékokat is szénné kell patchelni...
  • wedge31
    #68
    Az jóféle játék el leszel vele egy darabig.
  • molnibalage83
    #67
    Hát, én még Wasteland 2-őt tolom egy ideig, aztán majd ezt.
  • wedge31
    #66
    Délután indul a vérszívás...elég vegyesek a kritikák, kiváncsi leszek, hogy sikerült a játék.
  • jan5650
    #65
    Kíváncsian várom én is Krusade.... Vagy inkább hívjalak Kina000-nak? :D
  • Krusade
    #64
    1 óra játszás után, azt kell mondjam hogy wáóh ez a játék. sztori/zene/harc rendszer/grafika meg minden egyéb 10/10
  • maladyce
    #63
    Kijött a Vampyr , adja isten hogy jó kis rpg legyen. A vampire the masquerade bloodlines óta nem nagyon volt semmi ami betöltse ezt az ürt...
    Úgyhogy mindenki jelentsen beteget mert lecsekkoljuk. :)
  • darkSectorxxx #62

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.06.02. 22:45:40
  • Evoluti0N
    #61
    Milyen szép szó a lewarezolásra. "Kipróbálom" :D
  • JonasSandor
    #60
    Csak az életerő csíkokból következtettem erre mert ott is ugyan így van. De látom nem vészes a harc. Tuti kipróbálom ha jó lesz értékelve.
  • jarlaxxe
    #59
    Ha legalább egy gameplayt megnéztél volna...de persze minek is.
  • wedge31
    #58
    #46
  • JonasSandor
    #57
    Játékmenete nem dark soulsos remélem.
  • grebber
    #56
    Hangulatos premier előzetest kapott a Vampyr

  • Voltan
    #55
    Nics közte kapcsolat, ez csak az én paranoiám :D
  • molnibalage83
    #54
    Semmiféle logikai kapcsolat nincs aközött, hogy más játék milyen volt és aközött, hogy a V. milyen lehet...
    Hála istennek ez nem epizodikusan fog megjelenni. (A LiS-t anno egyben toltam le.)
  • Voltan
    #53
    Igen. Én is várom, de már félek is kicsit. A az utóbbi idők felhozatala hááááát.... Csak ebben a hónapban, State of Decay - szo szo. Elmegy, de valahogy nem az igazi. Agony - anyám, valami irdatlan rossz. Nagyon remélem, hogy ez jó lesz. Valamint most fedeztem fel ezt. Ez is mindjárt jön. Bíztatónak tűnik, de hát manapság ugye...
  • molnibalage83
    #52
    Nálam eddig a DONTNOD 2/2. Részemről megvan a bizalom.
  • Mr_no_NaMe
    #51
    Igazából én nem is értem miért várom ezt a játékot. Valószínűleg ugyan olyan csalódás lesz, mint az összes mostanában megjelent játék...de valamiért még is jó lenne ha nem így lenne.
  • molnibalage83
    #50
    Baszki, ez jó hamar ideért. A Frotounkot amennyire vártam meg sem vettem a visszajelzések miatt, de erre kíváncsi leszek.
  • Mr_no_NaMe
    #49
    4 nap!
  • grebber
    #48
    Nem lesz Denuvo
  • jarlaxxe
    #47
    Ebböl 0 day vásárlás lesz...
  • wedge31
    #46
  • grebber
    #45
    Minden döntés végleges
  • grebber
    #44
    Elkészült a Vampyr
  • Mr_no_NaMe
    #43
    Szerintem úgy másfél éve követem a játékot, és volt a pre-alpha gameplay videoban egy rész, ami miatt azonnal beleszerettem:



    A "Jack the ripperes" környezet, a nyomasztó zene stb.. de mostanában semmi mást nem látni az új anyagokban csak azt, hogy megy ez a szerencsétlen és hentel mindenkit. Bár nagyon jónak tűnik a harc, és az ellenfelek élete melletti számból arra következtetek, hogy szintezős rpg szerű harcok lesznek, de nagyon-nagyon remélem, hogy nem fog átmenni a játék egy point & click & hent játékba :/
  • wedge31
    #42
    Kiváncsi leszek, hogy lehet ezt majd gyilkolászás nélkül végigjátszani...
  • grebber
    #41
    Vampyr - ilyen szörnyeteggé válni
  • grebber
    #40
    Megérkezett a gépigény

    Minimum gépigény:

    Windows 7/8/10 (64 bit)
    Intel Core i3-2130 (3.4 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
    8 GB RAM
    GeForce GTX 660/Radeon R7 370
    20 GB tárhely
    Ajánlott gépigény:

    Windows 7/8/10 (64 bit)
    Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
    16 GB RAM
    GeForce GTX 970/Radeon R9 390
    20 GB tárhely
  • grebber
    #39
    Vampyr - Ismerjük meg a történetet!
  • grebber
    #38
    Ismét akcióban a Vampyr
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.02.15. 08:53:37
  • wedge31
    #37
    Már tudjuk, mikor jelenik meg a Vampyr-
  • grebber
    #36
    Menetrendszerűen megérkezett a Vampyr websorozatának harmadik epizódja, amelyben az NPC-ké lesz a főszerep.

    Vampyr - barát vagy táplálék?
  • grebber
    #35
    Befutott a Vampyr websorozatának második fejezete

    Vampyr - sétáljunk egyet Londonban!

  • grebber
    #34
    Vampyr - izgalmas részletekkel szolgál a fejlesztői napló-sorozat első epizódja
  • Gerileveri
    #33
    Hm, ha nem lennél úriember és valóban azt javasolnád és meg is tennék akkor:
    Vajon a megszületendő kis jövevény olyan boldog családba születne ahol az apukája egyben a tesója is?
    Jól gondolom?
  • grebber
    #32
    Négyrészes websorozatot kap a Vampyr
  • grebber
    #31
    A kiadó nem tervez hozzá DLC-t