121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #81533

    viszont január előtt nem merek rendelni, posta kriminális... persze VAN ami megjön, de még a trackeltek is két hetet rohadnak a postán, mielőtt jön a cetli, hogy menjek be érte :(
  • arty
    #81532
    neked jó a félkész, neked jó a lootbox? vagy miféle szándékot?

    (mindkét vásárlásod NAGYON FÁJ NEKEM! :D )
  • arty
    #81531
    Működőképes, én pl élveztem a Gears4-et is (meg az előtte levő 4et). Nem a te játékod, ennyi.
  • arty
    #81530
    "De milyen módváltáskor? Azzal, hogy befixálod yuvra semmilyen módváltást nem úszol meg. A 2160p@yuv420 és a 2160p@yuv420@hdr10 között van egy szerény30% sávszéleltérés, ugyanúgy le kell azt is váltani."

    najóóóó, erre nem gondoltam

    ---

    (minimálisan kapcsolódó, megjött a ps4em szervízből, náluk nem csinálta a hdmi kimenet a hibát, így meg se bontották. kösz'nyád, majdnem 1 hónapig volt távol a gép... és nálam 2 tv 3-3 hdmi bemenete, 4 hdmi kábel: egy kombó kivételével kép sincs. azzal az egyel pedig persze h hibás/képbevillogós.... addig dugtam egyébként, hogy utána 1.5 órát meg se riccent a kép és minden oké volt. miért nem tud legalább rendesen tönkremenni?! :( )
  • Moby
    #81529
    Szerintem szar a hitboxa. Meg sokszor ilyen ritmustalan. Némely ponton nagyon nem jó vele játszani. És itt most nem a frusztrációról beszélek. Nekem az a gyanúm, hogy a hype az artnak és a kihívásnak szól. Ezekből van benne gazdagon.
  • n000rbi
    #81528
    Mitől szar? Kifejtenéd? (tényleg érdekel)
  • Moby
    #81527
    Szerintem nem nagy szám. Az ART jó, a mechanika szar.
  • Sulla75
    #81526
    Dehogynem :),két napja játszom vele elég nagy szenvedés de majd belejövők ,remélem.....
  • SlickAdam
    #81525
    csak nem a 70's keyboard+mouse komborol erkeztel? :D
  • Sulla75
    #81524
    Köszönöm a válaszokat.Szóval akkor csinálnom kell egy kamu külföldi accot,hogy működjön...megoldom de ez egy faszság...
    Más:Konroller használatát milyen gyorsan szoktatok meg? Mert én még szenvedek vele ,(GTA,STAR WARS)
  • n000rbi
    #81523
    OFF

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még mindig nagyon kellene ez ps4-re, vagy switchre (x-re megvehetném, de csak kicsi választ el az eladástól, így kidobott pénz lenne)




    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.12.23. 11:35:32
  • Moby
    #81522
    Mondom a létező legdrágább, és legminőségibb megoldást: One X. Olyan agyabaszóan kurvajó BC-ben az RDR, ahogy soha életemben nem láttam futni. Pedig párszor végigtoltam ps3-on, meg 360-on is :D
  • Tinman #81521
    Biztos azért kérdezte, mert nincs kedve vele játszani.

    A kamu US és UK acc alap dolog.
  • n000rbi
    #81520
    Mit nem értettem meg? Végül is igazad van, a ps now-val a ps4-én fog RDR-ezni, feltéve, hogy van normális netkapcsolata, kamu uk acca és kedve ilyesmivel szarakodni.
  • Tinman #81519
    Szóval, mielőtt még nagyobb marhaságokat olvasnál, igen van mód az RDR-el való játszadozásra PS4-en.

    Ha a netsebességeged gagyi pl. 5/0.5 Mbit, akkor felejtős az egész, de ha ennek legalább a 2x-ese megvan, akkor sima ügy!

    Feltétlenül regisztrálj egy US accot, erre amúgy is szükséged lesz az olcsóbb árak miatt. Az US accon sem Paypal-al, sem a bankártyáddal nem fogsz tudni fizetni, ellenben US feltöltőkártyát tudsz venni netszerte, amiért már tudsz fizetni akár a kártyáddal, vagy adott helyen Paypallal is. (Amazonon pl. a bankkártyáddal tudsz is venni.)

    Az US acchoz egy név + kamu US adatok kellenek. Itt könnyen megoldható.

    Utána ha nem akarsz egyelőre a PS NOW szolgáltatásra előfizetni azt is lehet, elvileg 7 napig ingyenes kipróbálható. RDR pl. pont egy olyan cím, ami teljesen használható lesz rajta... ahol a GoW jól játszható, ott az RDR nem téma.

    A US accal letöltött játékaid, természetesen játszhatók lesznek a magyar profiloddal is! Gondold meg, hogy melyiket akarod fő profilnak, mert abba belépve és ott játszva, a trophyk oda fognak kerülni.

    Nekem a UK a fő profilom, a magyar sokadlagos, egyedül a magyar feliratos Beyond-ra költöttem csak ott, mert az US store-ban garantáltan nem tartalmaz magyar feliratot.

    Ha megsüllyedsz kérdezz bátran!
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.12.23. 11:10:38
  • Tinman #81518
    Látszik, hogy a srác kérdését sem értetted meg, továbbá nem próbáltad a szolgáltatást. A magyar store árai eddig mindig a US/UK felett voltak, ha csak 200 Ft-al is, de akkor is. A főfillérbaxónak erről kár lesz magyaráznod ;-)
  • n000rbi
    #81517
    Egyébként mit szóltok a GTS új autóihoz? Szerintem beszarás jó hangja van a Stingray-nek, de az F40-nek is, élvezet velük körözni.
  • LBandi77
    #81516
    Nagy mágus az a mai világban aki használt műszaki cikken még nyerni is tud úgy hogy boltba vette,vagy csak sok a hülye.
  • n000rbi
    #81515
    Látszik, hogy nem nagyon vagy képben, mert jó árak vannak a magyar storeban. (persze nem ilyen EJ kompatibilis 1 dollár, de hülyeség azt mondani, hogy a magyar acc drága)
  • Tinman #81514
    Igen, mert itt mindenki magyar accal vásárol drágán, tényleg ez a jellemző :-D
  • n000rbi
    #81513
    Jaj el is felejtettem ezt a nagyszerű streamszolgáltatást, ami magyar accal nem is működik.
  • Tinman #81512
    Miért ne játszhatna vele a Playstation Now segítségével?

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.12.23. 08:57:33
  • n000rbi
    #81511
    Úgy tudsz vele játszani, hogy megvárod a második részt.
  • Sulla75
    #81510
    Üdv.
    Red dead redemption -al szeretnék játszani PS 4-en.Van valakinek valami ötlete ezt ,hogyan oldhatom meg?Storeban látom a játékot de csak ps 3-ra :(
    Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.
    Ui:Két napja vettem PS t szóval kopasz vagyok
  • Moby
    #81509
    Nyilván azért vettem, és adtam el, mert buktam rajtuk. Igen.
  • GOTY
    #81508
    Osszesen azen a nyolc eladason hany konzol arat buktad el? :)
  • Moby
    #81507
    A képzeletedre bízom.
  • davidka003
    #81506
  • Moby
    #81505
    Összeszámoltam: 6 fat, 1 slim, 2 pro.
    A kilencedik ps4-nél tartok.
  • n000rbi
    #81504
    LOL, a szakértő :D
  • Moby
    #81503
    PS4-ből hetedik vagy a nyolcadikot nyúzom. 4-nél a fatből is több volt.
    Switchre viszont van azért ettől jóval több játék, ami érdekel, és végig fogom játszani :D


    /ez most kicsit olyan volt, mint dark a VR-el :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.22. 19:53:26
  • TDC Geronimo
    #81502
    Nincs ám :D
  • GOTY
    #81501
    Ha vegeztel vele, el is adod a konzolt. Mas ertelmes jatek nincs ra.

    De legalabb nem veszel belole negyet, mint a PS4-bol.
  • Moby
    #81500
    Áhh...ilyen experience dolgokra pláne nem lesz időm mostanság. Pár napja térdenlőttem magam egy switch-el, mer nincs elég játékom így is...szerintem az idén a zeldán kívül már aligha fér bele más.
  • Moby
    #81499
    Az én bankom fillérre ugyanannyiért váltja :) (az oldalon is automata váltja át)
  • GOTY
    #81498
    Everest VR nem érdekel? Most akciósan 2490. Én szerintem megnézem.
  • GOTY
    #81497
    Nahh, nekem összeállt a listám:

    PS4:
    Persona 5
    Wolfi 2
    Evil Within 2

    X:
    LiS
  • GOTY
    #81496
    Vagy 11 euro, azaz 3300. Nem mindegy.

    Elég ócska ez a cdkeys, alig van játék PS4-re.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.22. 15:41:39
  • n000rbi
    #81495
    Drága, lemezen sokkal olcsóbb.
  • Moby
    #81494
    Cdkeysen 13dodó.