121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Myselor
    #81573
    igazából én nem is értem miért akarja valaki elvinni a császárnak cirit.egyértelműen kurvára nem akar elmenni.nekem eszembe se jutott :o
  • TBTPumpa
    #81572
    Hát pedig az elég fontos döntés, az egyik legfontosabb. Mindenképp tölts vissza egy korábbi mentést (ha a jó befejezésre hajtasz) különben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri a játék végén nem fog visszatérni, sem Uralkodó, sem Witcher formában.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.12.25. 10:02:24
  • GOTY
    #81571
    MIndig ments manuálisan, amikor úgy érzed, hogy túl vagy egy rázósabb, vagy fontosabb szakaszon!!! Sőt, lehetőleg ne is egyet, hanem inkább két slotba a biztonság kedvéért!

    Ja, és ami jól esik, az az eső!
  • GOTY
    #81570
    Te spanyol nyelvterületen élsz?
  • lwb
    #81569
    W3:
    Hát pedig ... Szerintem vadássz egy előző mentést valahonnan ... Jótanács, fogadd meg. Ez elég durva melléklikk, kb 3 ilyen döntés van az egész játékban, ami a végét befolyásolja és ez pont az, az egyik legfontosabb ráadásul.
  • Tikal #81568
    és a ráadás: ha nincs net, akkor nem tudod használni a saját festéseid, mert még azt is a netről szedi és a brand central-ba se tudsz belépni, hogy vegyél egy új autot vagy hogy olvasgass!! Tulajdonképpen semmit nem tudsz csinálni offline ( ugye a progress-t se menti el, hogy később feltöltse )

    Közben sikerült valakit felkelteni japánban és kijött az info, hogy gondok vannak a saját és a sony szerverei közötti kapcsolattal....
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.12.24. 20:04:31
  • davidka003
    #81567
    Még jó hogy nem támogattam ezt a nyomorék bandát.
    Más:
    Witcher 3 néha sírba tesz komolyan. Volt egy hosszú küldetéssorozat. Főküldetés ami befolyásolja az endinget is. Egyik párbeszédben rosszra nyomtam. Mondom nem baj majd ha véget ér az átvezető visszatöltöm. Aha 3 automatikus mentést csinált, 2 perc eltérésekkel természetesen mindegyik a fontos döntés utánról. Manuális mentés meg már nem volt 1 órája. Köszi. Kb 60 óra játék után jól esik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cirit elvittem az apjához és arra nyomtam hogy adja oda a pénzt. Negatív döntés.

    De talán ez még nem annyira gáz.
  • yesname #81566
    Megy is a balhé, hogy sokan karácsonyra kapták/vették és most ez van. Szép volt Polyphony "ezzel a csak online mentünk állást" döntéssel. A Lost Leagcy game directora is játszott volna vele, számon is kérte rajtuk. :D
    Egyébként Boldogat! :)
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.12.24. 16:56:58
  • Moby
    #81565
    Plet,ykálnakvalami új vr deviceról. Többen új kontrollert emlegetnek.
  • Tikal #81564
    Kaz már biztos kifeküdt a karácsonyi bejglitől, ezért nem képes válaszolni azoknak akik már egy napja nem bírnak játszani a GTS-sel mert az összes szerver halott. Remek dolog ez az online only, de legalább a fotó mód működik!
    Persze biztos sokan ráraboltak most a nagy akcióban ezért haltak meg a szerverek, de hogy egy napja nem képesek bármit is mondani az elég gusztustalan...

    Uncharted Lost Legacy director.
  • balee4
    #81563
    A másik fegyver irányítása valóban így egy kicsit körülményes, illetve nehéz a kettőt összehangolni. Lehet, hogy DS-sel jobb az irányítás, így nem próbáltam.
  • Moby
    #81562
    Én attól hülyét kapok.
  • Moby
    #81561
    Az a gond, hogy a szabad mozgás+move célzásra nincs a sonynak megoldása. Ehhez új moveok kellenének gombákkal.
  • balee4
    #81560
    A legjobb aim controllerrel irányítani, szabadon lehet mozogni, és az egyik fegyvert az aim-mal irányítod, a másikat a headsettel.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.12.24. 13:48:38
  • balee4
    #81559
    Boldog karácsonyt srácok! :)
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.12.24. 13:45:55
  • n000rbi
    #81558
    Áh, értem, köszi!
  • Moby
    #81557
    Igen, és a fejedhez ragasztott fegyver a létező legjobb megoldás. A resi7-et is így tolom. Tegnap majdnem letoltam egy ültő helyemben a notahero dlc-t. A jézuskától meg efy dead space remaszter vr-t kértem. Meg egy új részt vr-ben.
    Sajnos nem fogja tudni teljesíteni :((
  • Tatyla
    #81556
    חג שמח!
    Boldog Karácsonyt!
    Feliz Navidad!
    ハッピークリスマス!
  • LBandi77
    #81555
    Boldog karácsonyt.
  • TDC Geronimo
    #81554
    Jó lenne tudni, hogy belátható időn belül lesz-e nálunk az új fajta PSVR kiadás. Beleugranék én is már, de mindenképp megvárom a HDR passthroughos kiadást.
  • n000rbi
    #81553
    Moby, a Doom VFR-t te mivel irányítottad? Most láttam egy tesztet, ahol azt mondják move-okkal csak teleportos mozgás van, ds4-el meg a fejedhez vannak ragasztva a fegyverek (de legalább lehet normálisan mozogni)
  • n000rbi
    #81552
    Békés, boldog karácsonyt ps pajtik!
  • Moby
    #81551
    Boldog karácsonyt játékosok!
  • TDC Geronimo
    #81550
    Boldog karácsonyt
  • Kandurex
    #81549
    Feliz navidad!
  • darkSectorxxx #81548
    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
  • GOTY
    #81547
    Jahh, az mehet a lecsoba!
  • arty
    #81546
    nem való MÉG, de alakul :P

    Moby #81544 - jogos, de ne PONT ezt a kettőt mentsd már meg, van még a pubg és ezek közt sok más is.
    pl a wolf2! (meg az evil2, de azt mentetted is)
  • LBandi77
    #81545
    Nem lesz itt semmi balhé.Az öreg japó jól összelopkodta az ötleteket és belegyúrta a gt sport-ba.Konzolon páratlan hogy a nap 24 órájából bármikor fölmész online 20 fős tele szobákban korrekt versenyek zajlanak 1-2 barmot leszámítva.Most meg már megjöttek a benzinfogyós gumikopós hosszabb versenyek is.Amióta megvan szervezett versenyen még nem is indultam,és mindíg jól szórakozom.Aki sunday kupát akar menni offline annak ez a játék nem való,az menjen forzázni.
  • Moby
    #81544
    Nem az analógia akart tökéletes lenni, csupán arra próbálok hónapk, évek óta rávilágítani, hogy ezzela szélsőséges, csak fekete és fehér létezik hajszával nem fog más történni, minthogy pubg-k fognak készülni kilóra. És semmi más, mert minden más meg nem lett elég fehér, világosszükrében meg rezsit talán kitermelte, szal bezárták beszántották.
  • Tinman #81543
    Igen, kell hozzá a külföldi acc, és igen, rohadékság, hogy nekünk ez nem jár default.

    A controller megszokásához elég egy TPS-t letolnod, javaslom az Uncharted-et, aztán egy FPS-t pl. Killzone. Mire ezekkel végzel, az RDR rém könnyen fog menni.
  • n000rbi
    #81542
    Nem one x, hanem az első vhs verza :)
  • arty
    #81541
    annyira nem, nyilván

    de jamaucsiékat nem hiszem, hogy szélnek eresztenék EGY botlás (eladások szempontjából!!!) miatt... viszont a MESTERT talán kivágnák. talán. de szerintem azt se.
    és ugyanez igaz a béfrontosokra.
    szal nem tökéletes analógia!
  • Moby
    #81540
    Fáj annyira, mint pl. az evo szétverése? Mer ott is elég fasza lett minden miután kész lett, csak addigra krumplitsütöttek már a mekiben...
    Ebben a kurvakezelhető feketefehér világban, amit elképzeltek, egyszer majd minden nagyon fasza lesz, még a nagy kérdés, hogy lesz-e aki nem döglik éhen addig.
  • SlickAdam
    #81539
    a sima x-et kivontak a forgalombol es visszamenöleg mindenkinek csereltek vagy miert gondolod, hogy a szkorpinnyo lebenyröl van szo?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.23. 15:01:38
  • GOTY
    #81538
    Milyen kicsi választ el? És miért?

    Hiba lenne eladni, enni nem kér, ha egyszer már kifizetted, hadd legyen kéznél. Multiplatformokra jobb mint a Pro.
  • GOTY
    #81537
    Egész biztos vagyok benne, hogy buktál rajta valamennyit. Mert kizárt, hogy legalább a legelső, zsír új PS4-ed használtan ugyanannyiért tudtad eladni, mint amennyiért vetted...

    Ne vetíts, mindenkinek van kattanása, nem cink az, hogy 8 PS4-ed volt (de az), nyilván nem tudsz kijönni jól ennyi csereberéből.
  • GOTY
    #81536
    Azért ezt fura mondani, mert a Gears 3-at imádtam, bár mai szemmel már gagyicska, szóval az, hogy nem az én játékom, nem igaz.

    Csak ez a negyedik rész szar, mondjuk ki. A sztori nulla, nincs meg az az érzelmi kötődés a karakterekhez, ami a korábbi részekben (kivéve Judgement) megvolt. Mész-duma-ölsz-mész-duma-ölsz-mész duma ölsz.

    Kurva unalmas.

    //

    Behúztam a Personát, nagyon féltem tőle, 20 percet toltam, de eddig nagyon tetszik. Nekem nem jött be soha ez a full beteg manga és anime divathullám, ezért is féltem tőle, de úgy látom ez kicsit visszafogottabb, nem akkora a karakterek szeme, mint egy görögdinnye. :-D
  • TBTPumpa
    #81535
    Érdemes megvenni még a Final Fantasy XV játékot? Vagy már várjam be a PC-s verziót?
    Illetve a Digital Premium Edition jó dolgokat tartalmaz? A lista alapján érdekes a tartalom, de nem tudom, hogy a gyakorlatban mennyit ér ez.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.12.23. 13:57:37
  • arty
    #81534
    szerintem én még várok két lapátnyit + sehol nem látok használt, promós példányt ;)))

    de aki nyomta kicsit az ÚJ karriert, az kanyaríthat majd pár sort! (nem 10 perc próba után!!!)

    (F40 egyébként az evo9 mellett a kedvenc ótóm.)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.12.23. 13:50:18