9102
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
  • Negritis
  • Negritis
  • Negritis
    @platinumgames
    Thanks to all of you who've helped make #ASTRALCHAIN such a success! PG artist Hajime Kimura celebrates with this cheerful cast illustration.

• Maala
    Switch Fit? :-D
  • Pio
    ööööö..... tippek jöhetnek jövő szerdáig :)

• Negritis
    vagy vegyél 8bitdo controllert ;)
  • Moby
    Hű ilyen nekem is kéne!
  • n000rbi
    Köszi! Ez már, vagy még nem rendelhető? :)
  • Pio
    Kábé igen. Ha hiányozna a kontrollert, akkor ITT vehetsz majd wirelesst. Igaz elég masszív felár a Magyarországra szállítás, amit nem is értek, nekem a Maker 2-höz járó stylust ingyen kihozták.
  • Maala
    Ez jó hír, tökre kiment a fejemből, hogy jött hozzá DLC is. :-s

De majd később, most Astral Chain. Eléggé addiktív a cucc.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.09.05. 12:14:11
  • n000rbi
    Ideje eladni a SNES Minit...
  • Pio
    A közepén picit leül, de az utolsó ~3 fejezet brutális, szóval megéri továbbvinni. A DLC pedig talán még jobb is, mint az alapjáték.
  • Negritis
    én wii-n és 3ds-n is kitoltam 1x ~ 80 és 60 óra :D
    de switchen is tuti kifogom
    sajnos nem sajnos engem a sztori és a karakterek abban jobban megfogtak, a 2-t még be se fejeztem :(
  • Maala
    Már csak Xeno X-nek kell jönnie (gondolom 2021-ben), és teljes lesz az öröm. :-)
  • Pio
    SNES játékok listája
    - nincs extra felár, NSO mellé járnak
    - bővítik ezt is rendszeresen

BRAWL BROTHERS
    Breath of Fire
    Demon's Crest
    F-ZERO
    Joe & Mac 2: List in the Tropics
    Kirby's Dream Course
    Kirby's Dream Land 3
    Pilotwings
    Star Fox
    Stunt Race FX
    Super E.D.F. EARTH DEFENSE FORCE
    Super Ghouls'n Ghosts
    Super Mario Kart
    Super Mario World
    Super Mario World 2: Yoshi's Island
    Super Metroid
    Super Puyo Puyo 2
    Super Soccer
    Super Tennis
    The Legend of Zelda: A Link to the Past
  • Pio
    Én elkezdtem 3DS-en és el is vittem egy olyan jó 10-20 óráig, csak az 1 analógos irányítás nagyon zavart és konkrétan meggyőztem magam, hogy ez olyan fasza játék, hogy tuti újrakiadják majd Switchre is. Jó döntést hoztam... :)
  • Pio
    itt a Direct által érintett játékok listája megjelenéssel

Super Kirby Clash - ma
    Smash, Banjo & Kazooie - ma
    Deadly Premonition Origins - ma
    Divinity: Original Sin 2 - ma (Steam cross-save)
    SNES játékok az online-hoz, wireless SNES kontroller - holnap
    Tetris 99 2.0 - holnap
    NBA 2K20 - szeptember 6.
    Daemon X Machina - szeptember 13. (demó mától, átvihető progress)
    Devil May Cry 2 - szeptember 19.
    GRID Autosport - szeptember 19.
    Ni No Kuni: Wrath of the White Witch - szeptember 20.
    The Legend of Zelda: Link's Awakening - szeptember 20.
    Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast - szeptember 24.
    Dragon Quest XI S - szeptember 27.
    Call of Cthulhu - október 8.
    Overwatch - október 15.
    The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition - október 15.
    Little Town Hero - október 16. (Toby Fox zenéjével)
    Vampyr - október 29.
    Luigi's Mansion 3 - október 31.
    Return of the Obra Dinn - ősz
    Just Dance 2020 - november 5.
    Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 - november 5.
    Pokémon Sword & Shield - november 15.
    Doom 64 - november 22.
    Smash, Terry Bogard - november
    Farming Simulator 20 - december 3.
    Assassin's Creed: Rebel Collection (Black Flag + Rogue) - december 6.
    Dauntless - 2019

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore - január 17.
    Animal Crossing New Horizons - március 20.
    Trials of Mana - április 24.
    Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise - 2020
    Xenoblade Chronicles Definitive Edition - 2020
    Rogue Company - 2020

The Outer Worlds - coming soon

• Maala
    Xeno Chronicles DE 2020.

Today is a good day. Nem mondom, hogy nem könnyeztem be az örömtől.

Trials of Mana, Little Town Hero, ami még felkeltette az érdeklődésemet, nyilván a jövő heti Daemon X Machina és DQ 11 S mellett.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.09.05. 00:41:39
  • Negritis
    Xeno-Smash sztem nem lesz
    de Xeno-1/X remasternek örülnék
    vagy egy Saga/Gears remake/remeaster :D
  • Pio
    Ez azért is "vicces", mert Soraya (és Sakurai) kábé minden Directet retweetel és mindig azt látják bele az emberek, hogy nagy Xenoblade (Smash) bejelentés várható.
    Ettől még előbb-utóbb tuti be is fog jönni, reméljük, hogy már ma... :)
  • Negritis
    xenoblade reddit felrobbanóban :D mert retweetelték hátha jelent vmit a remasterekrőlk
  • TDC Geronimo
  • Pio
    Az a helyzet, hogy ezt aztán végképp nem hittem volna, de egyre inkább úgy fest, hogy új kedvenc Platinum játékom lesz. Olyan címek mellett, mint a Bayonetta 2 vagy a Nier Automata ez nagy szó. Egy picit tartok is tőle, hogy ez a cucc után egy Bayonetta 3 outdatednek fog hatni.

Annak a megmondására, hogy ez vagy a Fire Emblem tetszik-e jobban nem vállalkozok, mindkettő más és a maga nemében mindkettő zseniális.

Egy kis cover muzsika :)

Utoljára szerkesztette: Pio, 2019.09.01. 17:30:25
  • TDC Geronimo
    Ma is lement egy fejezet. Hát ez egyre jobb
  • Moby
    Hónapok óta a tévével sincs összekötve a dokkoló, annyira csak HH.ben megy nálam.
  • TDC Geronimo
    Alacsony felbontás ellenére egész jól néz ki 4K tvn a játék. Rece az van bőven, de ezt N játékoknál megszoktuk. Viszont elég sok modern effektet használ a játék. Egyes particle effektek kifejezetten durván néznek ki benne. Animok meg szokásos platinum minőség. Átvezetők durvák nagyon.
  • Moby
    Ha hétfőn sem lesz játékom, megölök mindenkit!
  • TDC Geronimo
  • Negritis
    több megaman játék 30%os leárazásban

• Negritis
    RoR 2 port elvileg enyhén problémás
    Decay of Logos harrendszer pedig clunky :(
  • Pio
    Szerintem ha már ebbe belekezdtél ezt érdemes vinni, mert sokkal inkább igényli az izommemóriát. FE-be szerintem könnyebb visszarázódni utólag. Ráadásul ez nem olyan hosszú, ha csak sztorit akarod végigvinni, akkor olyan 15 óra alatt megvagy vele.
  • Negritis
    szerencsétlen MUA 3 dlc meg el van nyomva :D (ami szintén fasza kis game)
  • Evoluti0N
    Játszottam ma néhány órát és nagyon tetszik eddig nekem is. Azt nem tudom most eldönteni, h játsszam ezt végig és utána folytassam a Fire Emblemet, amit szintén imádok, vagy felváltva játsszam a kettőt :D
  • TDC Geronimo
    Letoltam introt astral chainbe. Basszus ez bizony bitang jó kis game lesz és szerintem a legszebb switch game :O
  • Negritis
    több esetből(6-8) ez kb a 2. ilyen, és nekem ált nem fontos a day1 (most is no mans sky-ozok valszeg öcsém fogja tolni és ő is megy érte :D)
    nekem tényleg kényelmi szempont ez mert a futárnál ált nem lehet kártyával fizetni (tudom hogy mostanában már igen) és a westend vjb útba esik
    hétfőn is útba fog :D
  • Pio
    A Gamepark preorderek már ki lettek szállítva. Nem akarok marketingest játszani és nem tudom, hogy mi az oka (talán azzal függ össze, hogy ők a hivatalos szerviz is Magyarországon), de Gamepark rendelésem eddig mindig megjött day 1.

Olyan eset is volt, hogy egy másik bolttól (nem akarok senkit besározni, mert lehet, hogy egyedi eset volt) előrendeltem valamit hetekkel előre. Ez is pénteki megjelenés volt és külön meg is írtam nekik, hogy nagyon fontos, hogy pénteken meglegyen, mert hétvégén ajándéknak szánom, szóval ha csak egy picit is esély van arra, hogy csússzon szóljanak legyenek szívesek. Nem jeleztek vissza semmit, ezért gondoltam minden oké, de csütörtök délután kezdtem aggódni, ezért felhívtam őket, mire unottan közölték, hogy ja, hát az nem fog beérkezni... O_o

Na és akkor vésztervként felhívtam a Gameparkot, elmondtam a helyzetet, erre mondták, hogy egy percet se aggódjak, már leadták az aznapi fuvart, de megoldják, hogy valahogy útba essen még egyszer és meglegyen az ajándék. Még abba is belementek, hogy utalom a pénzt (ami nyilván nem ért át aznap) és a banki eseménynapló screenshotját elküldöm nekik. Másnap itt volt a futár a cuccal és kaptam mellé ajándékba kifestős füzetet, matricákat (mondtam, hogy gyereknek lesz az ajándék) és nintendos ajándékcsomagoló papírt.

Én azóta mindent onnan rendelek, igaz ez nem sok dolgot jelent a digital-only hozzáállásom miatt, de azért 1-2 kiegészítő, labo set és amiibo jött már onnan, sose volt velük gond. Azt elismerem, a honlapjuk nem a legprofibb design, de ha szeretnétek, hogy launch day megérkezzen valami nintendo cucc, akkor szerintem náluk ezzel nem igazán szokott gond lenni.
  • Maala
    CE?
  • Moby
    Amúgy a konzolstudióban van, ha biztosra akartok menni.
  • Negritis
    oh, hét elején még nem irányított át :D
    jó tudni ezt is amúgy :D
    pár céget már megevett a KSZ :D