121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #81492
    8.990
  • GOTY
    #81491
    Akkor 50%-on volt, most kevesebb. ACO is, meg a többi cucc nagy része is.

    X-en 17 ezer a deluxe.

    Ezeket lemezesen kell megvenni, és ha vége, szépen passzolni tovább. Nem érnek ezek 10+ pénzt.

    Most nézem, a magyar store a magasabb árait a magasabb 100-os kedvezménnyel kompenzálja. Mindenre magasabb a kedvezmény, mint a UK vagy USA storeban.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.22. 15:34:31
  • TDC Geronimo
    #81490
    UC lost legacy mennyi? Melóba most nem tudom megnézni
  • n000rbi
    #81489
    A wolf2 deluxe novemberben 14 volt, most 12...
  • n000rbi
    #81488
    Be is dobták a GTS-t 12. dealnek, 8990Ft.
  • Moby
    #81487
    Ez csak plus-al ennyi. A homeolt accon nincs plus.
  • Moby
    #81486
    Nem csak nálunk nincs. Az egész euban ilyen 1-1 darab kering belőle. Egy villanásnyi ideig volt német amazonon, azóta sem.
  • GOTY
    #81485
    Mielőtt VR játékot veszel szólj már nekem légyszi. Ha már megcsináltuk a homeolos accot hozza. :)

    Amúgy ez a januári vásár egyáltalán nem nagy szám. Döbbenet hogy a november végi akció erősebbek voltak mint a karácsonyi év végi. AC Origins Wolfenstein új Evil Within 2 mindre kevesebb százalék van leértékelés. Viszont a perszóna ötöt megveszem. 10 500 Ft a magyar store ban ott a legolcsóbb. USA-ban 60 $.
  • TDC Geronimo
    #81484
    Nálunk miért nem kapni olyat?
  • Tikal #81483
    LOL, első dolgom azokat kikapcsolni minden autós játékban.

    Szerintem kapcsold be és ülj le egy fél órára, garantálom hogy sok feladatot fogsz aranyra megcsinálni.
  • Moby
    #81482
    Mármint gondolom ha be van kapcsolva minden segítség, igen...
  • Myselor
    #81481
    ez a persona 5 hihetetlen jó játék lett ilyen összetett gamet ritkán látni.fantasztikus.lassan már csak japán játékokkal játszom nem is értem miért nincs több ilyen stílusú játék hmm..
  • Tikal #81480
    A feladatok 80%-át elsőre meg lehet csinálni aranyra sajnos, és nem viccelek, még ha nem is ismered az adott pályát, akkor is két három próbálkozás és arany... kevés olyan pálya volt ahol sokat tököltem..
  • SlickAdam
    #81479
    iggen??? na fasza... :(
    nekem a jogsizas volt a GT elmeny 90%-a...
  • Tikal #81478
    Eddig is volt benne single, legalábbis ezt mondták... igaz, hogy egy kiherélt szar, aminek már az alap verzioja is ultra könnyű volt zéró kihívással, de erre még dobtak egy update-t és még könnyebbé tették, szóval most már aranyra tudja csinálni a feladatokat még egy félkarú is...elsőre...
  • SlickAdam
    #81477
    sorry, az a Horizon volt, tenyleg.
    akkor is tul lazan fogjak a csavot. meg autoversenyezni is van ideje... es az nem par nap egy evben
  • Moby
    #81476
    Tavaly nem volt forza. De nem volt GTS sem.
  • SlickAdam
    #81475
    tavaly is volt forza...
  • Moby
    #81474
    Ő csinálja a játékot a maga tempójában. A játékot meg üzletileg ki kellett adni, mer jött a forza7. A kettőnek meg nem volt metszete, mesterégesen csinálni kellett.
    Namegráadásul eddig is kurvára el lehetett lenni vele, én konkrétan még a launchkori kontettel sem végeztem. Kéne vagy 4 élet ennyi játékhoz...
  • SlickAdam
    #81473
    folyton online faszsagot mar kipöcsöltek belöle?
    igy mar erdekelne engem is.
    ugyanakkor UNDORITO az egesz hozzaallasuk. evekig keszül a szar jatekuk, de nem kepesek beletenni ezt release-re. 1-2 honappal kesöbb pottyant bele, hat mi ez?
    irgalmatlanul felpofoznam ezt a Yamauchi tagot. azert csak van valaki, aki felette all. vagy az van, hogy "nem merünk beleszolni, különben lelecel"? lecel a faszt, ugy senki nem tamogatna, mint a Sony...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.22. 13:17:21
  • n000rbi
    #81472
    Arty! Lett benne szingli, veheted :D


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.12.22. 13:01:18
  • Tinman #81471
    Hűűűű... nehéz kérdés, mert olyan 500-ig nagyjából számon tartottam, de utána még vagy +200 belecsúszott. Egyetlen percét se bánom.

    Bezzeg a Rise of The Tombraider-be tett 35 órát, azt úgy eddig eléggé, de mindjárt vége hál' égnek. Na most te AC:O esetében 50-nél csömörről beszélsz... az a baj, hogy hiszek neked.
  • Kandurex
    #81470
    Ezért jó a hasonlat. Nekem 50 óra körül van vége egy tartalmas játéknak. Neki? 1000? :)
  • SlickAdam
    #81469
    "te a DaS 1 -be mennyit toltál?" --- ezt igy Tinman-nek? :D

  • Kandurex
    #81468
    te a DaS 1 -be mennyit toltál? Én 47-48 óra környékén és telibe-kúrtan jó játéknak tartom, viszont elég is volt nekem annyi. Szóval ezzel még rá is toltam egy kicsit. Fasza cucc. De tényleg. Az is igaz, hogy csak nightmare-en (leszámítva Flavius -t, az egy rohadék unfair harc) élvezetes.

    Ja igen, már el is adtam jöjjön ez a Battlefront 2 Single, ...ja, hogy sok ezer pínz, akkor megvárjuk a valid 5000 -es értéket.
  • szebag79
    #81467
    Sziasztok! Kérdés: ha van a régi profilom és csináltam egy újat, akkor a régiből az adatokat (játékok mentése, beállítások stb.) át tudom az új profilba integrálni valahogy? Ez a biztonsági mentés pendrivera jó lehet erre? Sajnos a réginek elfelejtettem a belépési jelszavát, a psen még működik mert nem léptem ki, viszont pl. a laptopon, vagy telefonon már nem tudok belépni, új kódot meg csak valami születési dátum megadása után adna, azt meg valami kamut adtam meg anno és azt sem tudom már, ezért a kör bezárult:D Csináltam egy újat, viszont ide át szeretném lőni a régiről az adatokat ennyi. Ilyet lehet? Ha valaki már járt hasonló helyzetbe egyéb ötleteket is elfogadok
  • TDC Geronimo
    #81466
    Aha, akkor várok vele
  • Moby
    #81465
    A skyrim vr-es bundle már az. De tudomásom szerint idehaza még nem kapható az új.
  • TDC Geronimo
    #81464
    PSVR kérdés. Ezek az új bundlek, amiben a gt sport is van már az új headsetek? Értem én ezalatt, hogy átmegy már a HDR is a kis egységen?
  • Moby
    #81463
    Igen, ezt adom én is. Sokszor válik a topik egyetlen játék témájává, főleg lustaságból. Néha hasznos, a legtöbbször inkább zavaró.
  • Tinman #81462
    Nyilván nem rád gondoltam, csak az elnyomással kapcsolatos hsz-edre reagáltam.

    Továbbá milliárd pont arra a posztra, amelyikben adott játék elharapódzó kitárgyalásának megelőzése végett, egy saját témabeli topik megnyitását szorgalmazta.
  • Tinman #81461
    Mondjuk az, hogy megcsömörlöttél tőle, az nem nyugtat meg annyira. :-/

    Na igen, de a DaS 1, a From munkásságának kicsúcsosodása volt, a King's Field és a DeS kellettek ahhoz, hogy a DaS megszülethessen... hogy aztán a csúcsról öles léptekkel meneteljenek bele a setétségbe' a DaS 3-ig, meg a fosteknós BB-ig. Igen, elhiszem, hogy a BB büntet, szóljatok, ha kijött a remaster PS5-re, ígérem Day1 veszem. A Nightmare Edition-öm is eladom, úgy felrántottam magam -.-
  • Moby
    #81460
    Itt a teljes lista.
    Nekem egy superhot VR be is ugrott a kosaramba.


    /opsz, Norbi meg is előzött közben :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.22. 08:42:33
  • n000rbi
    #81459
    Már lengedezik a januári szél
  • Moby
    #81458
    Ja néztem, usák sztór teli akciókkal. driveclub vr valami 8-9$ meg ilyenek.
    Souls: ha megzsokod a kissé béndzsa irányításprofilt, szerintem egészen jó!
  • partizan182
    #81457
    És ennek semmi köze a karácsonyi készülődésekhez ugye...

    Aki érdeklődött a múltkor: P5 féláron PSN-en, jópár VR cím is kapott kedvezményt (skyrim pl). Nier közben lepörgött, nálam másodikhely mindenidők listáján a legelső DS után. Szivem szerint újrakezdeném.

    @Moby: solus projekt jóe? 2,5k, szemezek vele.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.12.22. 08:22:30
  • Moby
    #81456
    Nem gondoltam, hogy ellátszik a tévém képe zaláig. Sry :(
    Legközelebb figyelek a függönyre is!


    /Éd darksectoron kívül mást nem láttam megosztani a játékból. Magamat is ide sorolva :)
  • Kandurex
    #81455
    Ááá! Az ezredét sem láttad. Annyi tartalom van benne, hogy minden csak karcolgatja. Egyetlen AC-t sem bírta fél óránál tovább, ebbe belaszaladt 50-n! És ezt a harcrendszerének köszönheti igazán, mert bár Souls like, de attól összetettebb, élvezetesebb! Megkockáztatom, nem bánnám, ha a From hasonló irányba menne, mert most az UBI a császár!

    Vegyed megfele! Én a te végigjátszásod miatt ültem be a DAS vonatba, ismerem az elvárásaid, neked, nagyon tetszene!
  • Tinman #81454
    Ellenben AC:O-t már meg sem kell vennem. Mindent tudok a játékról, minden szart láttam itt belőle, meg a másik 2 topikban is. Én csak hálás lehetek, spóroltatok nekem egy valag pénzt. Csak így tovább.
  • Moby
    #81453
    Amúgy tényleg tökre el vannak itt nyomva a normál userek. Ha nem ír az a 6-7 ember, akkor nincs poszt két napig.
    Eh...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.21. 22:48:35