121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #100233
    DS-t hülyeség hardon nyomni?
  • mucsácsó
    #100232
    szerintem kizárt teljesen, maximum valami hasonló lesz, de ilyen lóbaszó ocsmányság biztosan nem egy nappali kompatibilitis eszköz 2020-ban :D meg már csak a színe miatt se gondolnám, gondolom marad majd megint a fekete és valami tégla-szerű dizájn (remélem... :D)

    persze végülis tökmindegy milyen, csak jó tervezés legyen, és bírja úgy a strapát majd hosszú éveken át, mint ahogy a PS4 is bírta/bírja :D
  • Moby
    #100231
    Bármi lehet :)
  • yesname #100230
    Az biztos, hogy teljesítmény az lesz, mert nagyon kellenek azok a széles-tág szellőzőnyílások.
  • j0nNyKa
    #100229
    egyébként -bear with me- nem lehet hogy húznak egy trollt sonyék, és így fog kinézni a végleges? merhogy legyen vagány, meg valami új, meg megbotránkoztató, meg mittudomén?
  • darkSectorxxx #100228
    Jajj Moby. :D
  • Moby
    #100227
    A mondat első részében. Én a másodikra válaszoltam. Ami nincs, azt nem lehet közelíteni sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.30. 18:08:29
  • darkSectorxxx #100226
    Ugyanezt mondtam én is. :)
  • Moby
    #100225
    Kbmegmértem. Olyan 45-48 centi széles lehet a devkit. A pro, ami egy lóbaszó konzol a többihez képest, meg mondjuk 29.
    A magasságát becsülni sem tudom, mert az tisztán látszik ezen a képen is, hogy a letsgodigital rendereitől jelentősen eltérnek az arányok. Jóval magasabb/ducibb a valóságban. Ez egy batár.
  • n000rbi
    #100224
    Igen, ez a méret nem éppen nappali-kompatibilis. A designt is csak amiatt gondolom majd hasonlónak, mert minek vesződtek volna vele, ha nem valami ilyesmit akarnak kihozni belőle.
  • Seth
    #100223
    Használod a DS4-et hozzá, gondolom kompatibilis. Vagy kitalálnak hozzá valami lightbar add-on-t, amit mondjuk az usb csatira lehet rápattintani.
  • Moby
    #100222
    Nagyon el fog térni. Ez a gép óriási. A design ettől még lehet ugyanez kicsiben, de ezt nem tudjuk még.

    /nagyobb szvsz, mint a mögötte lévő ps4 devkit (mármint a pro devkit, az alsó).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.30. 17:49:37
  • n000rbi
    #100221
    Azt nem hiszem, hogy nagyon eltér a majdani piacra szánt verziótól. Ha igen, akkor csak egy “doboz” lenne, mint a mellette lévő ps4 devkit, nem?
  • Moby
    #100220
    Ez a végleges. A végleges devkit :)

    /aranyos a kijelző rajta. Viszont a DS5-ön tényleg nincs lightbar. Kicsit aggódom a psvr-ds5 sorsáért.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.30. 17:43:15
  • n000rbi
    #100219
    Azért remélem nem ez a kályhaezüst design a végleges :D
  • TDC Geronimo
    #100218


  • TDC Geronimo
    #100217
    DS utolsó másfél órája olyan :D
  • Rage47
    #100216
    Ja, nem hosszú.
  • Moby
    #100215
    >A vége meg agyonver mindent, de mindent.

    Hátöööizé. Nem volt rossz az a kb kettő perc, de itt nálam vert agyon semmit :D Ettől epicebb momentektől hemzsegnek az sony exkluziívjai :)

    /főleg így a DS után nem volt esélye sem szegénynek avval a kettő perccel bármit is ütnie.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.30. 16:14:26
  • Moby
    #100214
    >Nincs full objektív teszt, csak ami max próbál arra minnél jobban törekedni.


    Hülyeség. Egy játékot nem lehet objektíven tesztelni. Egy játékról lehet olyan objektív megállapításokat tenni, hogy:
    hány játékos játszhatja, milyen felbontásban fut, mennyi frémmel, stb.
    Minden, ami magáról a játékról szól, az nem tud objektív lenni. Nincs olyan ugyanis.
  • Ulthanito
    #100213
    Most toltuk egy bő órát. Jól szórakoztunk vele. Nem nehéz irányítás, komótos játékmenet, közös szórakozásra pont jó. Gondolom nem lesz egy hosszú játék.
  • darkSectorxxx #100212
    Nincs full objektív teszt, csak ami max próbál arra minnél jobban törekedni.

    Ezért mondják azt, hogy a puding próbája az evés. :)

    De ettől még kellenek listák, sorrendek, mert szeretjük, pláne ami tükrözi a saját véleményünket.
  • Rage47
    #100211
    Egyelőre úgyis elvagyok az utak építgetésével meg a csillagok gyűjtésével DS-ben... :D
  • TDC Geronimo
    #100210
    Várjál vele
  • Rage47
    #100209
    A Way Out tökéletes lesz, húgomon teszteltem :D Jó sztori, könnyű játékmenet :)
  • Ulthanito
    #100208
    Nem most fog először, már végigtolta az Astrobotot. :)
  • n000rbi
    #100207
    A Way Out nem rossz választás (viszont ha most fog először kontrollert a kezébe, akkor nehézkes lesz - tapasztalat)
    Inkább Rayman Legends, Knack 2...
  • Ulthanito
    #100206
    De, én azt gondolom, hogy a rivjúknak van értelme, ha arról szól, hogy milyen az irányítás, menynire reszponzív, milyenek a hangok, a szinkron, a karakterábárzolás, a harcrendszer, mekkora benne a replay faktor, milyen a vizuális prezentáció, milyen a technó alatta, stb.

    Annak van nagyon is értelme. De annak, hogy neki tetszett/nem tetszett, vagy hány pontot adott neki, az teljesen felesleges.

    Eklatáns példája ennek, amikor kijön mondjuk egy Gamekapocs-teszt, hogy X játék 8.4 pont.

    Többször odaírtam már ilyenkor a tök egyszerű kérdést, hogy "Mit kellett volna a játéknak tudnia, hogy 8.5 pontot kaphasson?" Mondanom sem kell, sosem érkezett még rá válasz.

  • Ulthanito
    #100205
    Milyen local co-op játékokat javasoltok egy HC (ez lennék én ) és egy nagyon-nagyon casual játékosnak (ő lenne a csajom) közös szórakozásra?

    Hirtelen a Way Out jut eszembe, ez most EA Accessben van is.

    Nem tartom ezeket fejben, így nem is nagyon ismerem őket, úgyhogy szívesen veszek minden tippet! Köszi!
  • Kandurex
    #100204
    Ne úgy gondolod, hogy valami teljesen játszhatatlan valami, én jó formán bele se futottam semmibe. Jó játék ez, nem szabad kihagyni. A vége meg agyonver mindent, de mindent.
  • Rage47
    #100203
    Érdemes várni szerintetek a SW-vel, hogy hátha patchelik a bugokat?
    DS után biztos szarabb lesz majd, de azért olyanokat olvasok, hogy csak na... jó lenne, ha orvosolnák ezt a sok hülyeséget.
  • mucsácsó
    #100202
    igen? :D én még előző hónapban olvastam, hogy azért nincs az ehaviban, mert még nem jutottak végig, de akkor ez valami új :D
  • TDC Geronimo
    #100201
    Az EDGEs reviewer azt mondta valószínű nem lesz pontozva, mert be se fejezi a játékot. Úgyhogy talán jobb is :D
  • mucsácsó
    #100200
    persze, de ilyen erővel a rivjúknak sincs értelmük :D
    nem szentírás vagy ilyesmi, csak érdekes aspektus lehet szerintem ez is, ahogy ők látják :)
    EDGE az amúgy is híresen kritikus - hozzáteszem, legtöbbször totál jogosan :D

    rohadt kíváncsi vagyok, hogy DS-re mit írnak/dobnak majd... vagy az egekig magasztalják, vagy kurvára le lesz húzva :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.29. 14:44:41
  • TDC Geronimo
    #100199
    AF hiánya szembeötlő igen, de DS nagyon jól néz ki ettől függetlenül. Karaktermodellek pl legszebbek, amiket játékban eddig láttam.
  • darkSectorxxx #100198
    Mert DS annyira jól néz ki? :D

    Nem offenziven mondom, de a sivárságot megoldani úgy hogy tőled 3 méterre kibaszott el van mosva minden, az azért nem művészet annyira szerintem. :) Már elnézést.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.29. 13:40:08
  • Ulthanito
    #100197
    Ezek a listák csak arra jók, hogy semmire. Az ég világon semmi értelmük nincs. Ahány ember, annyi vélemény. Ez is egy.
  • TDC Geronimo
    #100196
    Pedig azok is jó játékok csak hát a budget az nem egy kategória meg a talent se valószínű.

    SW átvezetőkben is voltak olyanok hogy csak kamilláztam. Tenyerében a tárgy mozgott ide oda, az átmenetek gameplay meg átvezető között is gáz volt. Ezek mind feltűnnek DS után, ahol annyira tökéletes volt minden
  • mucsácsó
    #100195
    hát az már megjelenéskor is ocsmány volt sajnos, nem nagyon erőltették meg magukat :D
    bár ebben is állítólag van 1-2 szebb rész, de addig én sajnos nem bírtam idegekkel :D
  • Ulthanito
    #100194
    Utána már lenyomtam a Life is Strange 2 ep 4-et. háááát, zokogtam baszki a különbségen!