121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #100193
    Amúgy tényleg. A Fallen Order is lehet, hogy egy fokkal jobban tetszett volna, ha nem közvetlenül a DS után kezdem :D
  • TDC Geronimo
    #100192
    DS után minden szar lesz egy darabig hidd el :D
  • Ulthanito
    #100191
    Tegnap elkezdtem a Remnant-t. Gyerekek, ha nem tudnám, hogy többen végigtoltátok innen, akkor 5 perc után üvöltve töröltem volna le ahogy az kinéz, meg amilyen technó van alatta! Pedig X1X-en nyomom...

  • Myselor
    #100190
    nekem az egyetlen zavaró dolog talán az egész játékban az hogy a fegyverek armorok szétesnek rajtad ilyen hamar és ha jól tudom javítani sem lehet?nem zavar ha sérül a cuccunk sőt az nagyon király csak lehessen megjavítani és ne keljen hogy legyen nálad 50 darab midnenből hogyha szét törne épp :d
  • mucsácsó
    #100189
    hát, igazából mindegyiknél ki van fejtve 1-1 oldalon, hogy miért pont arra esett a választás - pl. Broken Age azért lett, mert az volt az legelső nagyobb játék, ami megindította a gaming crowdfundingot és hogy igenis működni tud a dolog - az Amnesia meg pl. azért, mert az első olyan horror volt ami elindította a let's play streamelgetés hullámot (hurrá.....) + ezt a fegyver nélküli walksim horror műfajt, :)
    Dark Soulst meg szerintem nem kell magyarázni, hogy miért, legtöbb mai játékban már megtalálhatóak többé-kevésbé az átvett elemei, meg hát műfajt teremtett - a legnagyobb kitartással szinte minden szopás megoldható végül, még ha 120. próbálkozásra is:D

    Többit még nem olvastam el végig :D

    de amúgy jah, ha úgy nézzük, egyik se volt úttörő (mármint Horizon/Póki) :D
    habár elvileg még a kövi 1-2 számban folytatják a listát, szal nem végleges..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.29. 10:20:09
  • n000rbi
    #100188
    A BotW-ot mindenképp jogosnak érzem, mert megmutatta hogyan kell open world játékot _jól_ csinálni.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.11.29. 10:13:09
  • Kongy
    #100187
    Telltale Walking Dead, BoTW, GTA V szerintem remek játékok. Illetve a Dark Souls nagyságát is elismerem, bár fan sosem leszek. De a többi... hááát... miért nincs sehol egy Horizon, Spider-man stb? Ja, hogy nem "forradalmi"?
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.29. 10:09:10
  • mucsácsó
    #100186
    The best video games of the decade – the top 50 games from 2010-2020, ranked - VG247


    szerintetek? :D

    amúgy az EDGE-féle toplista is érdekes, főleg hogy olyan címek kerültek fel rá náluk, amire nem is gondolna amúgy az ember :D bár igaz, ők más szemszögből nézték az egészet, mert azokat emelték ki, amelyek legnagyobb hatással bírtak a játékipar fejlődésére - azaz:

    - Spelunky
    - Telltale The Walking Dead
    - Broken Age
    - GTA V
    - Zelda Breath of the Wild
    - Amnesia
    - Dark Souls
    - Destiny
    - Minecraft
    - Gone Home
    - Fortnite
    - Dota 2
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.29. 09:12:56
  • darkSectorxxx #100185
    :D
  • darkSectorxxx #100184
    Nagyon durvára lehetne kicsiszolni ezt a gyémántot, csak több odafigyelés meg egy fasza erős hardver alá.
  • TDC Geronimo
    #100183
    Nem, de megoldottam :P
  • n000rbi
    #100182
    Akkor mégis működött az első link? Érthetetlen :D
  • n000rbi
    #100181
    A look back at gaming in 2019
  • TDC Geronimo
    #100180
    days gonevel meg swvel nem értek egyet :D
  • TDC Geronimo
    #100178
    Na lepörgött SW végre. A lényeget leírtam már mit gondolok róla. A legeleje meg a legvége volt epic, a többi az annyira nem. A folytatásra, ha fejlődnek akkorát, amekkora pl Uncharted 1 és 2 között volt és ugye új HWn még lehet jó is. Ez egy hígfos volt sajnos.
  • TBTPumpa
    #100177
    A Horizon Zero Dawn zenéjét újra kiadják vinyí lemezeken
  • Moby
    #100176
    Hülye, pont ittam. Amikor felcsapódott az odradek, ráköptem a vizet a tévére :DDD
  • TDC Geronimo
    #100175
    :D
  • shaddam
    #100174
    Állatok :D
  • darkSectorxxx #100173
    Hát sok sok erőt vettem magamon a story mitatt, a story miatt vállaltam hogy hátha gyors a fő dolgokkal végzek, de iszonyatosan megerőltető nekem, kicsit már enyhébb motorral, de nincs meg az a nagy kedv hozzá mert az üresjáratokban kicsit elfáradok, de majd apránként.
  • TDC Geronimo
    #100172
    Na mivan te hogyhogy elkezdted?
  • darkSectorxxx #100171
    Akcio?
  • Kandurex
    #100170
    Behúztam a DS -t, 12.5 -ér.
  • mucsácsó
    #100169
    vagy ha van PC, akkor 300 HUF-ért Gamepass :D
  • TDC Geronimo
    #100168
    Na látom darky nekiálltál DSnek? :)
  • TDC Geronimo
    #100167
    Most meg crashelt :D

    Írtam nekik szép reportot. nem mintha elolvasnák :D
  • TDC Geronimo
    #100166
    Vettem volna inkább outer worldsot :(

    Most le van árazva 13kra lehet behúzom, úgyis kell decemberre is valami
  • mucsácsó
    #100165
    na majd akkor meglesem, ha előrébb járok, de nagyjából el tudom képzelni, hogy milyen jelenetek vannak...... :DDD
    ultimate next-gen AAA gaming experience

    ...de amúgy csak azt nem vágom, hogy ha EA ennyire oda-vissza van tőlük, meg Respawn az egyetlen normális csapat náluk, akkor a többi csapatnál milyen elvárásokat fektetnek le?! :D ...ja izé, nézzük csak meg az Anthemet

    ...btw, mi volt arra az ürügy, hogy ménem lehetett ezalatt Frostbite? mi is volt vele a bajuk?:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.28. 13:47:06
  • j0nNyKa
    #100164
    van fizika!!!111 lasd a reggeli videomat vagyis te meg inkabb ne lasd, mer van 1-2 nagyon minor spoiler, de szoval dolgozik a motor rendesen :D
  • mucsácsó
    #100163
    az fura :D nyilván mindenhol vannak kisebb-nagyobb bugok (én mondjuk Controlban nem találkoztam semmi egetrengetővel) - de mondjuk abban a játékban szerintem a világ legdurvább fizikája van benne a mai nappal bezárólag, SW-ben meg hát...van egyáltalán?

    most így csak a félbevágott szörnyikék üres papírdobozként röpködő teste van előttem
  • j0nNyKa
    #100162
    hat meg pl a greedfall ami osszessegeben egy bazi... ures jatek, a csata olyan fasza fluid volt benne, hogy volt kedvem vegig verekedni az utolso ellenfelen is
    itt fanboy letemre amikor visszamentem bolygokra gyujtogetni, nem voltam hajlando semmit megtamadni, ugy futottam el melletuk mintha muszaj volna

    controlbol az van meg, hogy az elso lepesemnel ramragadt valami asztal vagy szek, es vittem magammal par szoban keresztul
    szoval azert... na
  • mucsácsó
    #100161
    Zeffon vagyok :D

    D-betűsre azért nem mentem, mert nem oda jelezte az objectet (hozzáteszem, ez is valahogy olyan felemás benne)

    amúgy parryvel teljesen EZ az egész, csakhogy gondolom nem fog mindenhol ez annyira simán menni majd

    egyébként jah, igaza van Geronak, kicsit nekem is ilyen indie érzésem volt néha.. azért szvsz kurvára messzeáll egy feledhetetlen AAA címtől - és nyilván nem lehet teljesen összehasonlítani /max hogy TPS és metroidvania elemek/, de az idei év Controlja pl. oda-vissza megeszi reggelire minden téren, pedig tizedennyi hype-ot meg marketinget nem kapott az a szerencsétlen játék :D

    persze ezek csak az eddigi benyomások... de nyilván mondjuk GOTY címre nem igazán kell pályáznia ennek a játéknak..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.28. 13:26:39
  • j0nNyKa
    #100160
    haaaaaaat ha mar ott ilyeneket tapasztalsz, nem sokaig jonni fog 1-2 kihagyhatatlan csata, ami... hat faj
    egyebkent DEFINE 2. bolygo
    merthogy nagyon nagyon sokat segithetsz magadon, ha elobb a D betusre mesz el - ami baromi neheznek fog tunni, de... hat maradjunk annyiban hogy megeri, es klasszisokkal megkonnyiti a tovabbhaladast
  • TDC Geronimo
    #100159
    Nem tudom mikor volt utoljára ilyen, hogy csak azért folytatom, mert ha már megvettem teljes áron nem hagyom itt rohadni, de marhára nem élvezem egyetlen percét se. Bugos, félkész, fos combat, platforming, graf, performance. Ráadásul ezek a set piecek is meg az átvezetés gameplay és azok között... Mint valami indie game

  • mucsácsó
    #100158
    örülök, hogy nem csak én érzem ezt...
    én még mondjuk a második bolygón vagyok, de sztem is lófasz a harc, rohadtul nem reszponzív, néha mintha input lag is lenne mellé, vagy én nemtom.. persze, hogy így nehéz a játék, mert fosul implementált a harc meg a mozgás :D

    nyilván nem lehet elvárni a FROM-féle 0ms közeli reszponzivitást az ütésekre, de azért lehetett volna még picit faragni rajta :\\\

    másik kedvencem a falonmászáskor az ugrás, hogy néha rohadtul nem jó irányba ugrik, és nem egyszer zuhantam már emiatt le - kész szerencse, hogy csak életet visz le ezért, és nem halál.. :D dodge ugyanez....

    még bírom idegekkel és gyomorral - de kitudja meddig :)
  • TDC Geronimo
    #100157
    Azt hiszem leveszem swbe normalra nehézséget. Ez a combat egy hulladék
  • Kandurex
    #100156
    Most kergetem, hogy legyen meg decemberre. Lesz ott egy kéthetes szabadságom.
  • TDC Geronimo
    #100155
    Ugorj neki DSnek. Remélem tetszeni fog, saját érdekedben mondom, mert ilyen játékot kihagyni bűn
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.28. 11:10:04
  • j0nNyKa
    #100154
    ismet: vannak benne spoilerek, de amugy marha poenos
  • Rage47
    #100153
    Tehát újra kell játszani, hogy élvezzük az új tartalmat? 100 óra körül volt nekem is az alapjáték, nem biztos, hogy adok neki megint annyit. De imádtam, csak már nem üt akkorát szerintem, ha ismerem a csavarokat stb. a sztoriban. Aztán ki tudja...

    #100115 egyetértek :)