121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #33464
    Mad Maxet miért dugdossák? 3 hét és megjelenik a játék és 0 a hype körülötte. Volt 2 videó talán belőle, normális gameplay prezentáció meg talán még annyi se. Azt hiszem azzal várok
  • TDC Geronimo
    #33463
    miben?
  • darkSectorxxx #33462
    Oks most fogom magam kettétöröm a gerincem és leszopom magam!

    "Batman: Arkham Knight - bekerült a Photo Mode
    Egy több mint 4 GB-os frissítés érkezett a Batman: Arkham Knight PlayStation 4-es változatához, ami sok más javítás mellett elérhetővé teszi a Photo Mode-ot is."


    Legalább ebben jobb a PS4 a többitől ha másban nem is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.03. 23:02:38
  • arty
    #33461
    jupp, köszönőben sincs a korábbi részek borítóival - viszont (ettől) tényleg olyan szpesöledisönös :))
  • TDC Geronimo
    #33460
  • kisfigi
    #33459
    *Artwork not final and subject to change
  • Moby
    #33458
    A bejelentés óta agyfaszt kapok ettől a borítótól. Olyan szinten nem illik a nagyonszínes, kikacsintásokkal tűzdelt poénos uncharted szériába, hogy legszívesebben pofáncsapnám aki azt így átengedte.
  • Kandurex
    #33457
    Az artbookok elég kis gyámoltlan füzetecskék....
  • Ragnar360
    #33456
    Szép, de lol... csak azért hogy kicsit növeljék a bevételt ezzel is, és mehet a megszokott, már már unalmas fémdoboz és mert olyan sokat lesegetjük azt az artbookot kiadás. +10$ minden Special edition után:) Hát persze hogy megéri nekik :d (Lehetett volna még más is benne.)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.03. 16:38:30
  • Paranoia
    #33455
    széééép kötelező darab
  • zzeN
    #33454
  • shaddam
    #33453
    Tudtommal az is a sztorin dolgozik aki a witcherben a bárósquest sort alkotta,
  • darkSectorxxx #33452
    Látod magasságot jelzik, 9,5 mm.
    Hosszban és szélességben adott.
    Bele kell hogy férjen.
  • darkSectorxxx #33451
    Hát nem tudom, tudtommal 1 szabvány mindegyik. Én nem emlékszem olyanra hogy találkoztam volna eltérő hosszúsággal, pedig rengeteg vinyőt vettem cseréltem már laptopokba, vagy az újabb, nagyobb kapacitásúak közül lenne talán nagy.

    Max vastagságra tudom elképzelni, de az is ritka.

    3,5-eseknél is van vastagabb, de ott ha jól emlékszem sokszor lépcsőssen oldják meg. Oldalról nézve ilyen fektetett L alakúak.

    PS3-ba is párat próbálgattam, csak az a baj hogy nekem nem sikerült formázni.
    Használt ócska vinyók voltak, viszont pc-hez müködött még, igaz lassan.
  • Amiga
    #33450
    Na berendeltem egy ilyet, nem írnak rosszakat róla...

    Samsung 2TB
  • Amiga
    #33449
    Köszi szépen! :-)

    @Dark, úgy tudom, hogy a hossza nem lehet több 9,5 mm-nél, vagy mi... de nem nagyon vágom a laptopalkatrész témát...
  • darkSectorxxx #33448
    Sima laptop 2.5" vinyó kő bele.
  • Tatyla
    #33447
    Én 1 terrás HGST-t raktam bele még tavaly novemberben és teljesen jó, csere engedélyezett garancia vesztés nélkül
    ilyet
  • Amiga
    #33446
    Lenne egy kérdésem:

    Van-e olyan 2 TB-os HDD, amit biztosan tudtok ajánlani, hogy befér a PS4-be és itthon kapható?

    Illetve ha nincs, van-e, aki tett be 1 TB-s HDD-t?

    A fél TB nekem már nem elég, szeretnék bővíteni valahol 20-40k körüli áron max.
  • darkSectorxxx #33445
    Én ezt a játékot várom a legjobban, még az Uncharted sem érdekel ennyire mint ez.
  • Totti5
    #33444
    Tetszik. Nem tudom hovatenni az egészet, de ha értelmes és érdekes storyt kreálnak köré akkor nem bánom.
  • Moby
    #33443
    /hosszanásít...
  • TDC Geronimo
    #33442
  • darkSectorxxx #33441
    Ez megy 8. alkalommal is?
    Szinte mindegyik peccsnek a leírása ugyanaz. :D
  • darkSectorxxx #33440
    Nyaral?
    Én meg BB-vel szopok. :D
  • Ragnar360
    #33439
    Mikor jön, mit írnak róla?:) Amúgy igazad lehet ;)
  • TomStorm
    #33438
    Akkor mehet majd a Halálfutam.Reméljük..
  • SlickAdam
    #33437
    szoval X-en megint jo lesz, PS-en meg... szar? mert az volt azelött is.:D
  • Kongy
    #33436
    Uborkaszezon van... és mindenki nyaral

    Na, de hogy felforraljam a kedélyeket: jön az új Witcher patch, ami kijavítja azt, amit elrontottak az előzőben XD
  • Ragnar360
    #33435
    Kicsit pang a topik mostanság:)
  • darkSectorxxx #33434
    Hallod, ez Remake lenne.
    Hogy tudsz most játszani vele?

    Márha tegyükfel lenne win10-em?

    Remake az annyit tesz, hogy felújítanák, hiszen egy sima HD remaster nem elég egy PS1-es játéknak, nem lenne értelme, meg nem kérdeznék a közönséget.
    Ahogy elnézem lesz Remake.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.02. 10:13:38
  • Totti5
    #33433
    Most is tudol vele játszani. Remaszti annyit tesz hogy Win 10 kompatibilis, 16:9, acsik.

    Remake nem lesz. Új Resi játék lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.02. 10:04:37
  • darkSectorxxx #33432
    Jah sokakanak ez egykutya. :)
    Sebaj, a lényeg hogy mi értjük meg a Capcom! :D
  • SlickAdam
    #33431
    "Facebookon kérdezett rá kertelés nélkül a Capcom, szeretnénk-e látni a jövőben egy remaster kiadást a Resident Evil 2-ből."

    REMAKE-et irnak. barmok...
    nem mindegy am.
  • darkSectorxxx #33430
    Gyerünk, csattogjanak azok a billentyűk!
  • darkSectorxxx #33429
    Nem igazán. :D
  • Rdinho10
    #33428
    Udv, latom storeba megjelentek a ps3 as jatekok ps4-re... Lehet arra szamitani,h a fight night is elerheto lesz?:)
  • Moby
    #33427
    Napi kibaszottulPRÖhardver fórum, ps4 tápig(képtelen vagyok ignorálni, akkora kabaré az egész, hogy muszáj olvasni):

    - lista az új SKU-ról, közte poztívumként az alacsonyabb csíkszélesség. Ezzel még nincs probléma, bárki tévedhet.
    - finoman jelzem, hogy ez dezinformáció
    - válasz, a harmadik féltől (gondolom valami belterjes fanboi): őt nem vezette félre, hiszen(!) őt ez nem is érdekelte!!!!négy!!

  • darkSectorxxx #33426
    Tudom mit tegyenek a következő ps4 frissítésébe!

    ne legyen korlát a felvételkor....
  • darkSectorxxx #33425
    Ja biztos vannak ilyenek, én eddig nem találkoztam velük, ezt is tök véletlen láttam e-bay-en. Meg haveroknál sme láttam ilyet.
    Biztos elhiszem annyira nem igénylik az emberek. Legalábbis erre felénk nem gyakorlott a használata.
    Mondjuk telefonnal semmiképpen nem használnám a kapcsolót, de hogy zenét lejátszik egy égő vagy bármi az érdekelne mennyibe kerül. :)

    Persze ez nem vadi friss termék, csak boltokbn nem találkoztam kimondottan vele, ha láttam volna már, azonnal veszek, mert rühellem ha itt játszok, és azért fel kell álnom mert gyors leírnék egy mondatot a billentyűzeten.
    Igen van világítós billentyűm, de azt nem használom mert rájöttem hogy hosszútávon cseszteti a szememet. :)

    Rengeteg dolgot néztem, ami eszembe nem jutott ugyanígy rákeresni.
    Jópofák ezek az érintős órák is például.
    Meg van pár érdekesség. Mondjuk ez várható hogy az érintős téma mindenbe beleeszi magát.

    Ami meglepett kurára, hogy kibaszott nagy a hatótáva a kapcsolónak, kimentem a kert végébe, kb 60-70 méter, és a házba onnan is érzékelte, én meg azt hittem olcsó bovli, max a szobába lesz használható, nem mintha értelme lenne a kertből lámpát kapcsolni a szobában, de meglestem kíváncsíságból.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.01. 21:48:23