121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #33504
    Most, hogy ránéztem tényleg. Jóbban áll neki, ez tény, de nem ez üt :)
  • TDC Geronimo
    #33503
    első trailerek fakók voltak. Gafon is meg sok fórumon mondták miért nem olyan a színvilága, minta filmnek. Ahogy elnézem ezt a trailert ezt a kérést teljesítették. Sokkal színesebb és szaturáltabb.
  • Moby
    #33502
    Hát ez odabaszós. Szinematikból és karakterekből jeles. Má csak a gémpléjt kell nem-elkúrni, és megint költök egy kis pénzt,
  • TDC Geronimo
    #33501
    4kor ma ms konf hátha valakit érdekel
  • TDC Geronimo
    #33500
  • TDC Geronimo
    #33499
    Na csak emlegetni kellett tegnap.

  • SlickAdam
    #33498
    azakep!
  • n000rbi
    #33497
    Ja, hát ettől nem fog senki rohanni a boltba.
  • SlickAdam
    #33496
    LAUNCH trailer... LOL
    nem tudom mit kepzelnek...
  • n000rbi
    #33495
    Jaja, nincs ezekkel bajom, sőt, olykor jó kicsit relaxálni velük.
  • Moby
    #33494
    Sétálószimulátor. Mint mondjuk a journey, ha már aktuális. Az inkább képzőművészet, ezek inkább irodalmi jellegű művek.
  • Moby
    #33493
    Eddigi is olyan fotókat lőttem belőle, hogy itt recskázott rá mindenki. Elmerülünk lassan ebben a sok agyalágyult, szügségtelen, gimmick fasságban. Tartalom készüljön, ne a szemét.
  • n000rbi
    #33492
    Még mindig rejtély, hogy ez miről fog szólni :) (remélem megint valami 25-55 fps között ugráló unlockolt fos lesz)

  • arty
    #33491
    fotomód... ha egyébként egy játék amúgy (is) rendben van, akkor tőlem betehetik, mert nekem nem lesz tőle kevesebb (nem használom úgyse), másnak meg lehet ez minden vágya (hogy screenshotokat lőjön, mindenféle beállításban)
  • darkSectorxxx #33490
    Jó ez benne van a pakliban, addig forgasd a kamerát még jó nem lesz.
    Az hogy van fotómód még nem jelenti azt hogy mindenkiből profi kameramen lesz.

    /vicceltem amúgy

    Ha les olcsón és megveszem, majd meglesem azért.
    De ott van pl az Order, amiben még haszna is van konkrétan, mert valaki vagy valakik azt mondták ha kikapcsolsz valami effektet azt még utána a játékmenetben is megjegyzi (ez is lehet érdekes).
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 08:16:15
  • n000rbi
    #33489
    >Ami sikít hogy fasza akciójelenetes képek szülessenek róla?

    Hátöö, inkább Te fogsz sikítani, ha megállítod a kamerát egy bunyós jelenet közben :D Egyúttal vissza is vonom az előbbi "rosszabb nem lett tőle" kijelentésem, mert ha így nézzük, akkor bizonyos szempontból rontottak rajta a fotómóddal. Olyan bénaságokat is kiszúrhatsz, amiket egyébként soha nem vettél volna észre.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.04. 07:31:33
  • darkSectorxxx #33488
    Erről van szó.
    Akit nem érdekel annak úgysem lesz útba.

    Abban izaza van Moby-nak, ha azt mondja hogy pl néhány játékban, remasteredeknél lehet nem annyira mindig van előnye, de egy Batmannél? Ami sikít hogy fasza akciójelenetes képek szülessenek róla? :)

    Witcher-be is fontos lenne. Abból is sok fotó készül, vagy készült. Meg az is egy ilyen fotókompatibillis játék.
  • n000rbi
    #33487
    Rosszabb nem lett tőle, azzal a kb. 3 használható plusz opcióval (forgatás, zoom, dof) egész jó kis képeket lehet lőni (ez így előtte egy sima share gombbal nem volt lehetséges).
    Ha a Witcherbe tették volna ugyanezt, akkor joggal lehetne felháborodni, mert ott épp lenne mivel foglalkozniuk ezen kívül is :D
  • darkSectorxxx #33486
    Nekem szimpi a látvány a trailer alapján.
    Most jön sógi, tanakodtam lepjem-e meg egy Fifa 15-el, most csak 6k.

    És a Fifa 16 még úgy is odébb van, meg gondolom nem lesz lényeges változás.
  • darkSectorxxx #33485
    Még 1x mondom a kamera mozgatása a lényeg, meg hogy megálla jelenet.
    A képet magát kifotózni ugyanúgy itt is a Share gombbal csinálod.
    Próbáltad már?
  • darkSectorxxx #33484
  • TomStorm
    #33483
    Utolsó esélyük jót mutatni.Ha szar lesz megint akkor kuka és csak a Fifa.Eleget támogattam őket éveken át
  • Ragnar360
    #33482
    Lál. csak mert ez in-game, amúgy a share gombbal is jól tudsz képet készíteni. (PS ha még elindítom a gémet asszem akkor le se szedem ezt a 4gigát, kell a francnak:d)
  • SlickAdam
    #33481
    nick kep of dö jir!
  • darkSectorxxx #33480
    Milyen új?
    Ez még Fox Engine. Tudtommal nem is volt szó másról, max ennek valami másik változata.
    Konyami most mindent még a túrós tésztát is Fox Engine-el készíti, ami nem feltétlen rossz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 00:46:22
  • TomStorm
    #33479
    PES 2016 Demo Aug.13.Megjelenés Szeptember 15.
    De basszus kiadják Last.gen-re.Mi a francnak?Akkor mit megy a vaker,hogy teljesen új grafikus motor stb..

    Mondtam,hogy kapjuk megint a s@art
  • TomStorm
    #33478
    Lehet nem lett jó a köcsög PC port mint Batman esetében.Warner már óvatos szerintem és ez nem jó jel..

    Lehet most nekünk lesz rossz PC miatt mármint,hogy csúsztatják.Várni kell.
    De akkor rohadt ideges leszek és elszidom PC géminget mindennek!
  • darkSectorxxx #33477
    Az elejét? De piszkos a fantáziád. :D
  • R0GUE
    #33476
    "Oks most fogom magam kettétöröm a gerincem és leszopom magam!"

    Várjuk,főleg az első felét.
  • darkSectorxxx #33475
    Na ja az lehet, ott is utólag kapta (valszeg azzal a peccs előtt játszhattam még). Hát majd kiderül. Mindegy akkor jön mindenre idővel.

    Viszont fasza hogy sok játékba teszik bele.
    GoD3-ban mondjuk kicsit csalódtam, mert nem egészen ezt vártam, de értem az okát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.03. 23:45:15
  • TDC Geronimo
    #33474
    shadow of mordor pl
  • darkSectorxxx #33473
    Nem a fotomod nem csak ott mostanában sokba teszik bele, de most ebben a generációbana forzát kivéve miben van még ami nem ps4?
    Mert valszeg van, ha így kérdezel rá, csak miben? Biztos nem játszottam még vele.

    PC-n is próbálgattam pár új játékot, nem igazán emlékszem ilyenre.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.03. 23:42:03
  • TDC Geronimo
    #33472
    Ez egy multiplatform cím. Vágod? Fotómód szerinted ps exkluzív ficsőr vagy mi?
  • darkSectorxxx #33471
    Igazából arra gondoltam, mivel ezzel megállítható egy egy jelenet, pillanat, faszább beállítású képeket lehet csinálni, persze ha valakit ez nem érdekel, annak nem kell vele foglalkozni.
  • darkSectorxxx #33470
    Most ezt ne értem.
    Akkor bocs én azt hittem PS4-en van ilyen, akkor picurit félreérthető volt a cikk.

    Jó az oké az Xboxon is van, Forzákban pl. (igazából másban nem is tudom hogy van-e)
    De ebben a generációban én inkább PS4-re hallottam.
    Biztos akkor félreértettem a cikkben lévőt.

    "Nem tudjuk, Xbox One-ra is jön-e, illetve ha jön, milyen formában, és mi lesz benne, de ez napokon belül kiderülhet. PC-s frissítésről jelen pillanatban nincs hírünk."

    Ha van X1-en is akkor elnézést.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.03. 23:33:48
  • darkSectorxxx #33469
    A többség ezekszerint leszarja ezt a fícsört, szóval. :D
  • TDC Geronimo
    #33468
    Miért ne tudnád? Ez a patch nem csak psre jött ám...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.03. 23:28:49
  • TDC Geronimo
    #33467
    ráadásul akkor dobják ki ,amikor a többség már ronggyá játszotta.
  • darkSectorxxx #33466
    Hát a foto modban azért szabadabban kezelhető a kamera nem?
    Nektek van meg a B. nem nekem.

    De úgy általában a fm sok játékban van és már képeket lehet nyomatni vele, mint mondjuk egy sima tps-ben mikor forgatod a kamerát.
    Nem mindegyikben szabadabb, de van sok.
    Most ezt más platformon valszeg nem tudod megoldani.

    Ha nem lenne értelme, ugyanaz lenne mint a játék alatti kamera, akkor nem tennének bele ilyen módot.
    Nekem tetszik ez.
  • Moby
    #33465
    Semmiben. Aki eddgig nem tudott benne fotózni az egy balfasz. Úgy hiányzott bele, mint regy falat kenyér.