121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #33624
    Ez üt hangulatra, kár, hogy a játékmenet mögötte okádék fos!
  • SlickAdam
    #33623
    pedig sokan tanultak meg nemetul csak azert, mert kifejezöbb nyelv, mint az angol. tudosok n' shitz n' yo.:)

    szerk.: bar az manapsag mar nem igazan helytallo. regebben volt igy.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.05. 12:38:58
  • ppista
    #33622
    Mondjuk így könnyű kilóra megvenni mindenkit. Adnák én ezeknek az adócsalóknak a pofájára ha hatalmamban állna, de mivel csak egy senki vagyok, ezért csak hüccsögni tudok ezekre a gennyesekre.

    http://index.hu/gazdasag/2015/08/05/a_microsoft_sem_szeret_adozni/
  • TDC Geronimo
    #33621
    You'll see Dark Souls 3 Gameplay on August 5th at 9am PST in my video discussing my hands-on experience with it. =)

    este 6
  • Moby
    #33620
    Az estus FLAKON mindenestre üt! :DD
    Te Slick...ez a nyelv népeket leigázni csodálatos, én ezt nem kétlem, de ezen elmesélni valamit baze az nagyon kész van. :D
  • Moby
    #33619
    Há erről van szó. Amit a sony nyilván nem tudott volna megtenni, hiszen a az ms betegre kereste magát előtte az xboxxal, míg szegény sony meg veszteségeket könyvelt el az alig fogyó ps2-vel :DDD
    Nem ismerős a sztori?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.05. 12:28:18
  • zola2000
    #33618
    Nem pisztolyt szorított, hanem fizetett az -ideiglenes/végleges exkluzivitásokért.
    Ez a cégeknek rövid távon jó volt, hosszú távon ártott szerintem.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.08.05. 12:28:41
  • TDC Geronimo
    #33617
    meg a játék legelejéről üti jóskapista ellenfeleket, de szarazegész meg H&S!!4
  • Moby
    #33616
    Fossá van tápolva a kari, hogy 2 pixelnél többet lássanak a játékból akik odaülnek. Olyan hosszú a csík, hogy elfelejtem a nevem, mire végignézem...
  • TDC Geronimo
    #33615
    na már vártalak. hack and slasht kihagytad.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.05. 12:24:00
  • Moby
    #33614
    Jaja. Gondolom pisztolyt szorított szegény szerencsétlen japó fejlesztők homlokához, hogy ne térgörbítő csodamasinára készítsenek játékokat, amit ott kendácsolnak a szomszédban :D El van gurulva a gyógyszeretek, de valami őrületesen.
  • Kandurex
    #33613
    Ez gáz, ez játékmenet egyszerűen...kaszabol és win, nyomd a gombot, ez már nem souls, ez valami korcs.
  • Moby
    #33612
    Engem érdekel.
  • zola2000
    #33611
    És ez eléggé be is kavart a piacnak, én is amiatt vettem 2008ban x360at, amitől pár év múlva meg is szabadultam, mert értelmes játék csak addig jött 360ra, aztán wiis kitérő után ps3ra jöttek a jrpgk.
    vicces hogy ma meg már pcre is beindultak, neptunia, tales of, ys, de tény hogy az ms sokat ártott ezzel akkoriban, hogy a ps2 korszak után mindenki ps3ra várta a játékokat, aztán x360ra jöttek.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2015.08.05. 12:14:03
  • TDC Geronimo
    #33610
    ja és ragdoll+vér lesz végre :y
  • SlickAdam
    #33609
    sajnizom a BB art-jat fikazokat. ezzel se fognak jatszani... :(
  • n000rbi
    #33608
    Az legyen a legkevesebb :)
  • TDC Geronimo
    #33607
    UI :(

    Reméltem, hogy átviszik a BB minimalista UIját, de sajnos nem.
  • n000rbi
    #33606
  • SlickAdam
    #33605
    CCR alafestessel, mi epik! :D
  • n000rbi
    #33604
    Nem értem a "cilinderben" asszaszinkodó főhőst.
    A csaj meg:
  • TDC Geronimo
    #33603
    Első rész is jópofa volt

  • TDC Geronimo
    #33602
    2kor még jön mafia trailer bár az szerintem semmitmondó CGI lesz :(

    Meg majd délután DS3 gameplayek elvileg
  • TDC Geronimo
    #33601
    Hátha valakit még érdekel



    Az unszimpatikus férfi szereplőt ki is hagyhatták volna a játékból és lehetett volna női főszereplő, dehát ezt még nem merik meglépni ubiéknál nagy AAA címnél...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.05. 11:27:43
  • n000rbi
    #33600
    Ideje mellékállást keresnem, mert ezt nem lehet győzni pénztárcával :D
  • TDC Geronimo
    #33599
    :O

  • SlickAdam
    #33598
    ez igen!
  • TDC Geronimo
    #33597
    most akartam linkelni pont

  • ppista
    #33596
    Ez is igaz, sajnos. :(
  • Moby
    #33595
    Szép, érdekes, aryanyos. Érdekel!
  • n000rbi
    #33594
  • Moby
    #33593
    >Lehet költene, de a részvényesek parasztlázadással fenyegetőztek. :)

    Hááát,...ez nem a sony, ahol a napi hagymászsíroskenyérért megy a harc.
  • ppista
    #33592
    Lehet költene, de a részvényesek parasztlázadással fenyegetőztek. :)
    Igazából nem értem, mi a francnak vannak még ott jelen, hiszen semmilyen hátrányuk nem származna abból ha kivonulnának. Sőt, megtakarítanának egy rakat pénzt, fáradságot, idegeskedést, beégést, a nagy címek (Resi, FF) meg úgyis megjelennének rá nyugaton. Ők tudják.
  • TDC Geronimo
    #33591


    Nagyon beteg. Jó kis változatos játék lesz ez. Megijedtem, mert eddig alig mutattak storys átvezetős részeket, de ebben volt bőven meg rengeteg féle helyszín. 3 hét már csak
  • Moby
    #33590
    Remélem most egyetlen huncut fillért nem költ ilyenekre. Költse inkább bármi másra :)
  • ppista
    #33589
    Az lehet (megsaccolni sem lehet mennyit bukott akkor a japán piacon az MS, hogy a tradicionális játékokat ne PS-re vagy Wii-re adják ki) de az 360 volt, a "szerencsétlen" Bone pedig most van.
  • darkSectorxxx #33588
    Nekem ponthogy elment a kedvem.
  • Moby
    #33587
    Prevgenben a "szerencsétlen bonera" jóformán több japóbroáfság jött a nem-japó területekre, mint a japógépre -.-
  • ppista
    #33586
    Beszarás! Úgy voltam vele, hogy a 4. rész után nekem elég volt az MGS-vől, a PW -be csak belenéztem PSP-n, de ezt most zicher, hogy megjelenéskor megveszem, többek közt tisztelegve Kojima eddigi munkásságáért.
  • ppista
    #33585
    A DQH2, és a SO5. azt nem a Square csapatai csinálják, hanem külsősök. Persze ezenkívül még van jópár "nyugati" játék amit pénzelnek, és a japó felhozatal is több annál amit felsoroltál. Na mindegy, a lényeg, hogy lesz DQ11. (sőt, elég sok jrpg jön ki rá, szóval az lesz az elsődleges platform a stílusnak, és remélem az Ms nem fog bekavarni ebbe a szerencsétlen Bone-nal) PS4-re, és számomra messze a legfontosabb dolog. Persze jöjjön errefelé is, mert megátkozom őket.