121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #33664
    Ha hagyott volna bármilyen rést a GTAV megérteném. De nem. Gyakorlatilag kitölti a teret. Minőséggel, karakterekkel, játéktérrel. MINDENNEL.
    Alá be lehet menni. Ez is azt fogja.
  • n000rbi
    #33663
    A GTA után már nem mernek mást, máshogy a nép elé pakolni. Gondolom a modernebb környezet miatt is von könnyebben párhuzamot az ember a GTA-val. Engem sem győzött meg, nagyon nem.
  • TDC Geronimo
    #33662
    pár infó

    -Joe's fate will be explained, Vito returns
    -protagonist: Lincoln Clay, complete orphan, Vietnam veteran
    -you will fight agains the Italian mob
    -you will get help from Vito Scaletta, Cassandra (the afro woman) and Burke (man with moustache)
  • Amiga
    #33661
    Jaja, minden a régi. Épp ez a restore lényege.
    De azt hiszem, loginolni kell restore után is, aztán már látszik a Trophy is, meg minden más rendben működik.
  • Moby
    #33660
    Nem néz ki rosszul, de kibaszottul gázul fut (oké, még sehol nincs), és egy jellegtelen, arctalan, gta-kba szürkült , minden mozzanatot másoló copycat. Kösznem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.05. 14:21:00
  • Moby
    #33659
    Az egész egy ócska gta ripoff.
  • TDC Geronimo
    #33658


    minimap tiszta gta v
  • Moby
    #33657
    Jó a frém. Kik csinálják? CDPR bérmunkában?
  • TDC Geronimo
    #33656
    Itt van kis gameplay elrejtve...

  • TDC Geronimo
    #33655
    restore után minden beállítás a régi? téma, összes settings, loginok minden megmarad?
  • Amiga
    #33654
    Amúgy a HDD-csere példásan egyszerű. Egy USB-re kitettem a legfrissebb SONY OS-t a PS4/UPDATE mappába (az most olyan 750 MB) és backupoltam a mentéseimet, settingeket, stb (az kb. 3 GB volt).
    Aztán HDD-t cseréltem, ami a fedél lepattintása és 4+1 csavar ki/be csavarása + a HDD-keretben a vinyó kicserélése.
    Végül a gép újraindítása hosszan nyomott bekapcs gombbal (két csipogást kell várni, köztük kb 7 mp). Safe módban a legalsó menüpont választása, aztán USB-ről az OS visszatelepítése, majd pár alapsetting újramegadása, login a gépben és a backup vissza-restore-olása.

    Fél óra alatt megvoltam teljesen.
  • n000rbi
    #33653
  • Moby
    #33652
    Ezt elkészíteni sem volt értelme.
  • Amiga
    #33651
    Jaja, a Samsungot, és egyébként a gépben is ugyanaz a modell volt, csak az ugye fél TB-s. Hétfőn rendeltem, kedden át is vettem a Tüzér utcában.
  • TDC Geronimo
    #33650
    5 év után bejelentésre egy semmitmondó cgi videó. Csodás. Jobb lenne többen követnék a bethesda példáját és inkább akkor jelentenének be valamit, ha meg is tudják mutatni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.05. 14:03:19
  • TDC Geronimo
    #33649
  • TDC Geronimo
    #33648
    azt a samsungot vetted? Meg is jött ilyen hamar?
  • Amiga
    #33647
    Látod, megtaláltam a lényeget. :-)

    Amúgy tegnap betettem a gépbe a 2 TB-s vinyót (32 ezerért vettem az IPON-ban), most pár hétig elleszek a visszatelepítéssel. Jobb lett volna külső vinyóra kibackupolni a játékokat, de nem volt annyi eszem.
  • Kandurex
    #33646
    igaz, igaz
  • Kandurex
    #33645
    ja, általában akkor postolok, ha nem tetszik valami,...vagy pont fordítva,...,és sajnos pont játékokról, amiket várok :/
  • Amiga
    #33644
    Az nem ect. ect., hanem etc. etc.
  • TDC Geronimo
    #33643
    Este még jön egy MGS videó, gameplay prezentáció mother baseről.
  • Moby
    #33642
    Az a battlefron lassan mindenkinél elbukott, és még csak nem is a multi mivolta miatt. A doomról meg nem tudok semmit. Annyit, hogy lesz, de nem igazán vagyok éríintett. Amúgy meg nem az tűnik fel, hogy fikázol-e valamit vagy sem, hanem hogy már csak akkor posztolsz, ha valamit fikázni kell. Nehezen hiszem, hogy ha tényleg akarsz még játszani, akkor ne találnál olyat, ami tetszene. Még ha az épp nem is darksouls.
  • Totti5
    #33641
    A gémerek egyszerűek mint a bot. Ami nem ugyan olyan mint eleddig az : butítás, egyszerűsítés, kivágták, DLCnek adják, leszarja a fejlesztő, hülyének nézik, megsértik, belerúg a fejlesztő. Amúgy is szar lesz, de így hogy pont az pont úgy nem lesz benne, nagyon szar lesz. Szerencsére nem a gémereken múlik a játék fejlesztése, még. A jó kiadó, tudja mi kell. Ha a Fallout 4 felülmúlja a 3at, akkor mindent jólcsináknak. És könyörgöm, nem azt kell mindig nézni hogy mi nincs, hanem h mi van, miben lett több. De ehhez még fel kell nőlni, most a ordítva sírós asztalt ütögetős korszak van.
  • Kandurex
    #33640
    Egyébként mostanában ritkán fikázok játékot. őő...pl. Battlefront és talán a Doom, de ez utóbbinál végül is "átfogalmaztam" igényeimet. Előbbi,...hát..ott bassza meg egy taliga apró majom azt fél-hülyét, amelyikben az fogant meg, mint gondolat, hogy egy új csak multi játékra van igény, nyilván nem egy Kotor, vagy Jedi Knight, hanem egy fosadák multi, amiről ha lerántjuk az SW környezetet egy ótvaros szargudicsot kapunk. (érdekes, hogy a chrome a szargudicsot szalagcsokorra akarja javítani) Az új Doomnál meg valami grandiózus, izgalmas, lélegzetállító ect. ect. dolgot vártam, azt jött is a "Sam i'm" vagyis Komoly Sámuel újabb kalandos epizódja...pont szartam is bele, de mint említettem az elején, újra gondoltam a dolgot és rájöttem, végül is, akár, jól is elsülhet...aztán ha nem is, majd jól rámondom, hogy én megmondtam.....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 13:33:38
  • Moby
    #33639
    10x legalább lenyomtam azt. Ezzel is hasonlót tervezek :)
  • Kongy
    #33638
    Hát ez epic! Első részt is imádtam, de ez... és amint látom 60 fps. Mondjuk egy ilyen tempójú játéknál el is várható.
  • Moby
    #33637
    Nem, engem alapvetően nem zavarnak az ilyen posztok. Nem értek vele egyet, de nem is tartom vitaképesnek.

    /az ordert sosem játszottam végig, szal ideje lenne tényleg egyszer már időt szakítanom erre is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.05. 12:56:34
  • Kandurex
    #33636
    És akkor kussoljak? Vagy keresem a fosban az értékelhetőt? Melyik a jó irány? Játszani meg szeretek.

    Egyébként is...úgy látom itt az idő végigcsapatnod újra az Ordert ...kezdesz vissza fejlődni!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 12:52:13
  • Moby
    #33635
    Pedig elég gyorsan azzá váltál. Pontosan úgy posztolsz már mint a szésőséges hater tömegek. Patkány, bólogató idióta, stb. Még a kolerás fekélyt kellene felvenned a szótárba, és 100% az asszimiláció.
    Ez már nálad rég nem arról szól, hogy nem tetszik valami. Ha valami nem tetszik, arról tudok írni tényszerűen, ha fontos, hogy amúgy jó legyen.
  • Kandurex
    #33634
    Szerintem nem ronda. Én tények alapján fikázok, a grafika nagyon is rendben van.
  • TDC Geronimo
    #33633
    Nézz utána jobban, biztosra veszem, hogy találnál okot fikára. Leegyszerűsített skill rendszer pl?! Na tessék halom szar lesz az is, ráadásul még ronda is!4
  • Kandurex
    #33632
    BB nem souls játék volt. És kegyetlenül ki volt herélve.
  • Kandurex
    #33631
    Na, látod az még nem is fikáztam,...bár a patkányságok már kezdik körbe lengni...Sims Fallout?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 12:42:45
  • TDC Geronimo
    #33630
    szerintem meg kurvára ugyanúgy néz ki mint egy DS 1 vagy kettő. BBnek nem DS volt a neve mégis imádták, de tudom... szar volt az is
  • Kandurex
    #33629
    Nem igaz, tudom értékelni a játékot, ha játszatni akar és nem bólogató idiótává tenni!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 12:40:41
  • Kandurex
    #33628
    Az...ja....de egyébként, mindenki telibeszarná ezt a játékot, ha nem Dark Souls lenne a neve. Ebből a videóból leszűrve ez egy köpet, az elődök amik felemelték a szériát, amik híressé tették, lsd. Demokn és Dark Souls 1 már sehol nincsennek.
  • Moby
    #33627
    Ha hatalmamban állna, csalnám én is. De csak a szegények nem csalnak adót :)
  • TDC Geronimo
    #33626
    :D

    Te is lassan azok közé tartozol, akik jobban tennék ha keresnének másik hobbit, mert minden szar.
  • TDC Geronimo
    #33625
    Fallout 4 videót hiányolok. Az jöhetett volna :(