121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #33584
  • n000rbi
    #33583
  • zola2000
    #33582
    Mindegy, az ff már régóta nem érdekel, elvileg a dragon quest 11 rendszere változatlan marad.

    Csak az hogy egyszerre ennyi cím készül a square-enixnél (ff15+ff7 remake+dq11+kh3+dq heroes2+dq builders+star ocean5) remélem nem fog a minőség rovására menni.
  • n000rbi
    #33581
    A Dishonored DE vajon azért 6245Ft előrendelésben store-on, mert ps3ra már megvan psplus által? (azt hittem a kedvezmény csak normál vásárlásnál él)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.05. 07:25:28
  • darkSectorxxx #33580
    Mondjuk a net nem léte nem tudom kit zavar mikor egy szaros mobiltelefonnal csinálhatsz mobilnetből hotspotot (nekem 700ft ez a korlátlan net, igaz egy 100 mega után lassítják) (meg lehet asszem venni kártyákat, amire ingyen 1-3 hónap próba netet aktíválhatsz), ha az isten háta mögött vagy de éppen van mobil hálózatod.
    Vagyis ez nem olyan nagy gebasz.
  • darkSectorxxx #33579
    Pontosan.
    A lakat kizárólag ONLINE nyit ki. (legalábbis nálam lezárt mikor egyszer nem volt netem valami hiba miatt)
    Talán ez is egy ok amiért nem üldözik ezt a megoldást, hiszen ha offline vagy baszhatod a megosztást.
    Azt hogy átírja valaki a jelszót, nem tudom pontosan hogy mit okoz, nem próbáltuk ki. Hiszen egyelőre nincs okunk megváltoztatni.

    Valamint annyi hogy amit furcsának tartok, nem lehet offline használni, ellenben nem is logol be az a profil, vagyis valamit a háttérben ellenőriz mindenféle jel nélkül.

    Legalábbis nekem amikor elmegy a net akkor lakat, PERSZE ha egyszer elinditod asszem utána kihúzhatod a netet, csak addig kell bedugva lenni míg indítasz.

    De ezt le kéne tesztelni hogy biztossat tudjunk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 22:42:32
  • Ragnar360
    #33578
    Jajam, Amúgy ha átírja a jelszót vagy ilyesmi akkor szerintem már a licensz is elszáll, vagy nem tud active lenni az a profil a gépen és úgy rá fog menni a lakat simán, főleg hogy már amin van a gém arra se tudok belépni (mivel átírta a jelszót - offline kb hiába lépsz be vagy még úgyse fog beengedni xd) Szóval a legjobb még az ha nem változik rajta semmi.
    A legbiztosabb meg nyilván a többi rendes opció vagy nem idegen profilos megosztás.
  • darkSectorxxx #33577
    Ja akkor neki nincsen para...még ha megváltoztatja a jelszót valaki, asszem akkor is a gép ugyanúgy fogja kezelni a tartalmak jogait.

    Belépni csak a letöltés elindításáig kell.
    Ez miatt szoktam értesíteni vagyis egymást Anti-val ha valamit szeretnénk, hogy ne zavarjuk addig meg egymást, mert addig az ellenkező gépet kilépteti a rendszer.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 22:31:36
  • darkSectorxxx #33576
    Megváltoztatod a jelszót, és ennyi, ha a jelszót valaki tudja, mérmint 2 ember, akkor a 2 ember közül az a főnök aki az email-be is be tud lépni.
    Hogy értsd ha tuod a jelszót és az email hozzáférést, de más csak a jelszót, akkor ennyi, bármit tehetsz, ők viszont téged nem zárhatnak ki.

    Ja és az hogy nálad primary, azt is akkor lehet levenni tudtommal ha az adott gépről kezelve lecsatlakoztatod....

    Ezért ha netán vennék valakitől 3 dolog kell.
    Email, profil jelszó, primary......
  • Moby
    #33575
    Ha nálad van primaryzve, az még a lehető legjobb eset. De találtam már lemezest is 10-ért, szal ne legyenek illúzióid.




    /és az sem kell senkinek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.04. 22:30:24
  • darkSectorxxx #33574
    Mondjuk várjunkcsak....ha mindent átirunk, email jelszó, és primary-nek beállítjuk, és elfogadja a gép, akkor nem lehet belőle gond, hiszen nem tudnak mások már utólag hozzáférni....
  • Ragnar360
    #33573
    :O Az durva... Elméletileg ezt nem használja senki...hiszen nálam van jelenleg primaryzve, szal: ) Gondolom a két tag kicsit sokkot kapott, nem tudták visszaszerezni a profilt utána? (Hogy voltak fent XBL hátha ismertem őket)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.04. 22:26:24
  • Ragnar360
    #33572
    Végülis érthető, igazatok lehet:)
    LifeisStrange: mondjuk az akkor nem jelent még semmit?:):P
  • darkSectorxxx #33571
    Ja hogy ez ilyen már 500 ember használta profil, akkor no comment. :D
  • darkSectorxxx #33570
    EP4....megjelent nemrég vagy nemsokára fog.
    PC-n akarom egyben magyarul, mert magyarosították eddig az összes részt.
    Kivárom szépen.
  • Moby
    #33569
    Ő nyilván egy eleve osztott profilt kapott, ami nyilvánvalóan nem primary. Amúgy nem a megosztás tilos, hanem az account eladás és a vétel is. És mivel van ennek egy másik felhasználója akit nem is ismersz, és nekiállhat rinyálni a sonynál, könnyen a nyakadba kaphatsz egy bant. Van két xbox ismerősöm is, akiknek ilyen taknyolt-gányolt játék miatt törölték az accountjait, a maint is ilyen sokszázezer gamescore-al.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.04. 22:22:16
  • darkSectorxxx #33568
    Jah ez nálam alap, régen is írtam hogy a 23megás sávomra 13-at ír ez a ps4 geci psnteszt.....
    Evvan, ellenben amikor tölteni kell akkor ahogy néztem és nem ingadozik a szerver megy maxon.
    Bár sokszor a fejem a falba verem hogy nem tud rendesen felgyorsulni, ekkor lepauzálom a töltést, és utána megint elindítom , azt megint gyorsan megy, azt megint belassul.

    De nem mindig.
    Gondolom a szerverek.
  • darkSectorxxx #33567
    Várjgyunk.
    Ha netán a Batman-t úgy kapom meg hogy a prof tiszta, mármint átvételkor és e-mail átírva, de rendesen.
    Azután ha felteszem benyomatom elsődlegesnek (bármyennyi prof lehet ugye elsődleges), akkor a saját profilommal indithatom a játékot, az a profil csak a hozzáférés végett lesz a gépen, még csak login-el ni sem kell, akár ő játszhat is vele az sem lényeg.
    Igazából ami fontos hogy bent legyen primary-nek és a jelszó asszem ne változzon mert akkor lehet újra ellenőriz.
    De onnantól ennyi.

    Vagyis maga az eljárástól én nem félnék, így hogy (egyelőre nem tilos) a megosztás.
    És nem is hallottam hogy felhozták volna bárhol hogy ez nem tetszene valakiknek és betiltanák.

    Főleg szerintem ekkora eladások mellett nem is foglalkoznak ilyenekkel.

    Hátránya csak annyi, hogy pl távoli játék kizárólag akkor megy, ha a gép nincsen kikapcsolva, mert a távoli ébresztés kizárólag primary accounttal müködik.
    Asszem nem hagytam ki semmi alternatív helyzetet ami előfordulhat.
  • Moby
    #33566
    Ez lemaradt: nemtudom. Life is Strange. Én sok hónapja megvettem pécére a komplettet fillérekért, de úgy voltam vele, majd ha egyszer teljes lesz nekiállok. Azóta rá sem néztem hol tart.
  • Moby
    #33565
    Ez a psn továbbra is olyan seggbuta, hogy az szégyen. Órák óta tölt 270kbit/sec-en. Ige. kilobit. Nyomok egy network testet, és 20 megbittel tölt. Annyit is tesztel, de azért a tesztnél nekem 4.4Megabitet ír ki.
    Legszarabb szolgáltatás evör.
  • Moby
    #33564
    Akkor is a sajátodon játszol.
  • darkSectorxxx #33563
    Kivéve ha megosztasz. :D
    Akkor elkerülhetetlen.
  • Moby
    #33562
    Ráadásul ahogy nézem lemezen(!) 12-13 -ért már megkapható. 10-ért ne csodálkozz, hogy a kutyának nem kell. Ha kód lenne sem kellene senkinek 10-ért. Így accountot jó ha 5-ért elviszi valaki.
  • Totti5
    #33561
    Account Személyes dolog. Ennnyi.
  • Moby
    #33560
    Én sem akarnék a sajátomon kívül másik accounttal játszani. Sőt a gépemen tudni sem olyat, aminek az előéletéről nem tudok semmit. A tökömnek sem hiányozna egy psn ban.
  • darkSectorxxx #33559
    A probléma nem ezzel az esettel van, hanem azzal hogy senki nem ismerhet eléggé senkit.
    És lehetnek olyan emberek, akik utólag a profillal átbasszák a vásárlókat, ezért veszélyes mint vásárló, és tiltott mint eladó.
    Steam-en ennek történelme van.
  • Ragnar360
    #33558
    Értelek. De amúgy akkora hülyeség, most semmi nagy cucc sincs benne, mintha nem is tudom mit árulna az ember pff. Ilyen nagy dobra verni tiszta szégyen.
    Mintha nem lenne jó neki hogy kifizet egy 10-est belép, elindítja, átlép és belenyom a játékba amennyit akar aztán meg is unja a végére, de fogadjunk utána meg örülne a köcsög hogy hé ez nem is volt olyan vészes és tök olcsón meg is lett a játék.
  • Moby
    #33557
    Nem, az nem digital. Te accountot árulsz. Amit a legtöbb helyen amúgy is tilos. Amúgy jogsértő is. Accountot meg senki nem vesz. Vagyis csak nagyon kevesen.
  • Ragnar360
    #33556
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kelendő már ez a Batman, 10k-ba se kell senkinek - csak mert digitál gondolom.
  • darkSectorxxx #33555
    Srácok, BB-nél nem úgy volt hogy eltörlik a szinteltérések határait?
    vagy még mindig van limit????
  • TDC Geronimo
    #33554
    slick hol van ilyenkor? Látta már a videót vajon? :D
  • TDC Geronimo
    #33553
    Így tudják ezeket a játékokat futószalagon gyártani. Csomó animot meg assetet vesznek át másikból. Mondjuk nem mintha zavarna. BBben voltak a széria legszebb animációi és örülök, hogy DSnél is látom azt a minőséget, játékosnál, ellenfeleknél és bossoknál is. Remélem holnap lesznek a demobol hosszú folyamatos gameplayek
  • Tatyla
    #33552
    tuti lesz egy boss mindenkinek ami nyögve nyelős lesz...
  • Moby
    #33551
    Nem, mert ugyanezt akartam írni :D (a leplescsontiban meg ott látom ameliát :) )
  • Ragnar360
    #33550
    Hogy mi a francért nem tudnak ilyen jó zenét, hangokat csinálni egy csomó játékban... olyannyira hogy fel se tűnik hogy már nincs. Batman-ban is lófasz, semmi zene (helyesebben egyszer volt, és akkor fel is tünt, hogy jéé, sokkal jobb lenne a játék ha...) És csak akkor veszed észre ha végighallgatsz egy ilyet mint ez és rájössz hogy baszki régen és még a régi játékoknál mennyire figyeltek a zenére és minden hangra és hogy milyen sokat számít.
    Ilyen zene kell mindenbe (értsd jól) ami hasonló játék, másba meg másféle, de érezd rajta hogy nagyon ott van, mert ez belevisz az egészbe.

    És lehet csak a trailer miatt volt itt is, de akkor is. RENGETEGET tud dobni rajta.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.04. 19:57:24
  • Moby
    #33549
    Háááát...előreláthatólag 500 órára ismét elvonulok a világtól.




    Ja, és nagyon sok sírásra ismét lehet készülni!
  • TDC Geronimo
    #33548
    csak szerintem mozog szinte teljesen úgy, mint darkbeast paarl? :)
  • TDC Geronimo
    #33547
    Nagyon is jó irány. A többségnek tetszik a BB féle combat.
  • Tatyla
    #33546
    jó lesz ez ne aggódj,szerintem megint kapunk olyan monsztákat meg enemiket hogy izzadni fogunk mint kurva a templomban...
  • Moby
    #33545
    Nem azt mondtam, hogy megmagyarázhatatlan, csak azt, hogy fura :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.04. 19:50:38