121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #35674
    Én attól tartok, hogy az open world pont azt veszi el ami naggyá tette, az izgalmas scripteket, a látványos mozi elemeket, a mélyebb történet vezetést.
  • TDC Geronimo
    #35673
    Szerintem tökéletes rész az mgs újoncok számára ez.
  • arty
    #35672
    ha ad trófeát a villámot szóró lószar gyakori használatáér', elvárom, hogy unlokkold :DDD
  • Kongy
    #35671
    Nem semmi mennyit változtak a 4 óta ezek a bejátszások :O Az a grafika te úristen. Ahogy kúszik a földön minden apró izmát lehet látni, ahogy mozog.. :D Beteg.
  • Moby
    #35670
    Akkor eldőlt. Belevágok a pécésbe :)
    Méghozzá holnap, ma forza6 demot töltök. Értem-nemértem, belevágok. A tegnapi borzalom után valami nagyon igényes cuccra vágyom, be kell gyógyítani a sebeket. Ha valami nem hiányzik az mgs-ből, az az igényesség. Inkább félek attól, hogy olyat is kapok, amit nem is akarok :D
  • roolandsan
    #35669
    Én karácsonykor is számítok valamire :D (MGS4)
  • eje75
    #35668
    persze...azok nélkül semmit se értenék az egészből, mert az előző MGS-ekkel Én se játszottam :)
  • Kongy
    #35667
    Nagy valószínűséggel nemet mondtam volna, mert 10k sok egy olyan játékért, amiben nem vagyok biztos, hogy bejön, aztán meg nem tudom eladni :D Majd estefele (10körül) kiderül, akkor próbálom ki.
  • TDC Geronimo
    #35666


    A vége
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.01. 19:15:10
  • TDC Geronimo
    #35665
    Elején ugye be kell állítani születésed napját. Ha azon a napon mész mother basere, akkor egy szülinapi tortával várnak :D
  • Moby
    #35664
    Most akartam megkérdezni, hogy megvesszük-e valamelyik konzolra :DDD
  • TDC Geronimo
    #35663
    Kazettákat remélem hallgatod te is bőszen. Észrevettem, hogy vannak sárgán kiemeltek, ahogy hallgattam azok a fontosabbak story szempontból.
  • TDC Geronimo
    #35662
    Holnapi beta fwről mi a hír? Amikor volt blog post 2át írtak, azóta semmi
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.01. 18:57:03
  • TDC Geronimo
    #35661
    eso patch, bf4 patch, mgs, mad max meg forza demo :D
  • Kongy
    #35660
    Ez a szeptember 1 kegyetlen, és nem az iskola miatt :D
  • TDC Geronimo
    #35659
    Mad maxbe bele akartam nézni, de ma tuti nem. Talán holnap meglesem, de MGS lesz akkor is. Nincsjáték(tm) :(
  • eje75
    #35658
    nem minden küldinél ugyanott van a landing point... volt, hogy a célpont közelebb volt, mint a heli leszállási pontja :(
    mint1, ez egyéni szoc. problémám, nem a fórumra tartozik... jó játékot...
  • TDC Geronimo
    #35657
    menjé helivel :D
  • eje75
    #35656
    vágom, értelek teljesen... nyilván MGS-nek megvannak a hibái, szerintem már legalább nettó 2 órát töltöttem el benne lovaglással (hogy eljussak B-be), mit ne mondjak: nem élvezem :(
  • TDC Geronimo
    #35655
    5. részben a gameplay csillagos ötös, ahogy az animok meg irányítás is. Nem tudom mi a bajod vele.
  • TDC Geronimo
    #35654
    Gameplay tekintetében teljesen más, mint az eddigiek. Biztos tetszeni fog, kizárt, hogy nem :)
  • darkSectorxxx #35653
    God of War--nál ha nem lenne ennyi átvezető csak a csapkodás kibasznám a kukába.
  • darkSectorxxx #35652
    Ja nem így értem, ez nekem adalék.
    Az átvezetők, jelenetek, story.

    Gameplay-ben is van amik játékoknál kizárólag a gameplay-re verem, a MGS nekem ha nem lettek volna az átvezetők meg ilyen történetvezetés, fordulatok, drámák, maga a játék kezelése és feladatok megoldása nekem gyenge közepes, rég meguntam volna. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.01. 18:37:01
  • eje75
    #35651
    történik valami?? tegnap
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy bázist kellet szétdúlnom egy hegy oldalában, utánna pedig 3 tankot meg egy teherautót kilőnöm, de mire lerohantam a völgybe (miközben aknavetővel lőttek rám!) két tank meglépett, utánuk kellett lovagolnom, és egy kanyarfordulóban kilőttem az elsőt, a másodikhoz viszont nem maradt rakétám, ezért C4-el kellett elintéznem, mielőtt beért volna egy megerősített bázisra
    mire végeztem rendesen remegett a kezem :)
  • darkSectorxxx #35650
    Until Dawn-nak nincs előélete, tudtam milyen lesz, a MGS nem összeegyeztethető nálam a csinálj bármit sandbox menettel.
    Until Dawn nem a gameplay miatt jó nekem hanem amiben egy sandbox nem abban jó, izgalmas és legalább történik valami benne.

    nekem a MGS mint gameplay, irányítás kurvára nem jön be régi részeket sem azért játszottam a buta irányítás miatt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.01. 18:13:05
  • Kongy
    #35649
    Elmentem a gameshop-ba, úgy voltam vele majd ott helyben eldöntöm, hogy Mad Max vagy MGS V, végül utóbbi mellett döntöttem. Nálam mindkettő kétesélyes. Just Cause-t világ életemben untam, utáltam, MGS4-et toltam, nem fogott meg, de nem mondanám, hogy nem élveztem, csak nem kattantam rá. Na meglátjuk MGS V-nél mi lesz, ha nem jön be adom is el egyből.
  • eje75
    #35648
    Vágom, nem tetszhet mindenkinek... én Until D-al vagyok így, elkézeni se tudom, hogy egy pillanatra is élvezném, hogy két választásom van: futni vagy elbújni... az egyiknél meghalok, a másiknál meg élek a tisztelt fejlesztő döntése szerint... hogy ebbe mi a jó fel nem foghatom.... más attól persze remekül szórakozhat rajta
  • darkSectorxxx #35647
    Aztiedet akarom. :D

    Nyugi a pöcösm veszi meg, pc-n faszán fut a játék majd ott.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.01. 18:10:25
  • TDC Geronimo
    #35646
    a zinternet :p
  • darkSectorxxx #35645
    stream hol van?
  • TDC Geronimo
    #35644
    Na kis pihi. 5 órát toltam kb, overall completion 2%
  • TDC Geronimo
    #35643
    Olyan hangos a gép a játék alatt, mint még soha. Most tényleg süvít, mint egy hajszárító
  • darkSectorxxx #35642
    Hát nem ezt. Nekem nem kő nyiltvilág.
  • zzeN
    #35641
    Ohh Hideo you...
  • TDC Geronimo
    #35640
    Látni kell, tapasztalni. Nálam oda került minden idők legjobb intrója közé
  • Ragnar360
    #35639
    Hát ez nagy igazság azt hiszem. :)
    Aztán az a jó mikor előre tudod szinte ezer százalékig hogy 99%-ig biztosan megleszel elégedve vele, ergo max annyi fog zavarni hogy kb semmi :D
  • eje75
    #35638
    Csak kiváncsiságból kérdezem: mit vártok tőle? Régóta jelen van a játék a piacon, kb. lehet tudni mit nyújt... szerintem jópofa elem a bázis és a staff fejlesztése, ez eddig nem volt tudtommal
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a játék egy pontján lehet a toborozott (fultonnal elrabolt) csapatokból feladatokra kiküldeni csoportokat, pénzt és ellátmány a reward, jó ötlet ez is
    jha valaki gyémántokat szeret gyüjteni egy játékban, az is megveheti, mert van benne :)
  • Moby
    #35637
    Már a 60fps oltárán is megérné áldozati tüzet gyújtani az árából.
  • darkSectorxxx #35636
    Szerintem nagyrészt a-b lesz
  • darkSectorxxx #35635
    Szokásos. Csakmertújjáték, vagy télleg van benne érdekesség?