121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • eje75
    #35634
    A szabadsággal kapcsolatban ezért engem zavar, hogy a hegygerincek 90%-ra nem lehet feljutni, így ha a tőled 150m-re lévő célponthoz el akarsz jutni, csak az történetesen egy 20 méteres dombocska túloldalán van, lovagolhatsz 2 km-et, mire megkerülöd a hegyvonulatot... hívhatsz helit is, de mire odaér, és átvisz a másik helyre lóval is odajutsz...egyébként minden percét imádom...
  • eje75
    #35633
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de vannak, többször is, de sokkal rövidebbek annál...
  • TDC Geronimo
    #35632
    Sírtak, hogy a 4ben volt 5 perc gameplay és 20 perc átvezető. Most fordult az arány, de a gameplay olyan, hogy befosol. Vannak/lesznek kurva jól megkomponált átvezetők, de sokkal kevesebb és ritkábban, mint régi részekben. Viszont a gameplay kárpótol érte meg a hatalmas szabadság, amit a játék a játékosnak kínál. Nem beszélve a látványról és a képernyőről lefolyó fpsről.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.01. 15:36:20
  • Kandurex
    #35631
    szóval semmi ilyen jól megkomponált filmszerű betétek meg történések, mint az elején?
  • SlickAdam
    #35630
    nem gond, igy a jo. majd steelbook kiadasod megveszem.
  • Ulthane
    #35629
    Szerintem most már kibírod a Nathan Drake Collection-ig, addig meg - beleolvasva a strategy guide-ba - biztos van még keresnivalód a Bloodborne-ban. :)
  • eje75
    #35628
    Hát ez végül is "tactical espionage operation"...az első 15-20 óra kb erről szól+ egy kis staff management, mother base fejlesztegetés, felszerelés fejlesztés....
  • Moby
    #35627
    Adam: sry, de végül csak kiszáltam hajnalig tartó vicsorgásból nulla forinttal. Kicsit szégyellem is, hogy tanulópénz nélkül megúsztam egy ilyen veszélyes műveletet.
  • Moby
    #35626
    Irigyellek benneteket :) Télleg. Gyó volt ez a mindenesti das , és most eléggé játék nélkül maradtam Semmire sincs igazán kedvem. Vagyis visszanyergelek kicsit bf4-re, de gondolom ez a japócucc elszipkázta onnan is a népeket.
  • Kandurex
    #35625
    18k bármelyik boltba és ingyenes házhoz szállítás. Ilyen 576 -al nem szabad foglalkozni.
  • ppista
    #35624
    Csak megveszem én is, eldöntöttem. Nézem az 576-ban, 22000 Ft!!!!! Media Markt, 20000 Ft. Normálisak ezek?
    Nem tudom Pesten milyen árak vannak, de itt Debrecenben a szabadrablás kategória többszörösen kimerül az élet bármelyik területén.
  • Kandurex
    #35623
    Láttam egy fél órát kb. az elejéből. A kérdés csak az, hogy későbbiekben is ez a hangulat és minőség marad, vagy átmegy -> menj A-ból B -be és ölj mindenkit le, majd C-ből D-be, hogy megments valakit. Szóval, hogy történik e valami a pályákon?
  • n000rbi
    #35622
    Az enyém még a postásbácsinál :P (mondjuk amúgy is kb. estig meló...)
  • SlickAdam
    #35621
    ne idegelj, meg csak programolok. aztan veszek 5 hekto narancslevet + 2 mazsa fake-oreo-cookie-t es mehet hajnaliiiiiiiiig!
  • TDC Geronimo
    #35620
    Prológ letolva. Aztabüdös...

  • darkSectorxxx #35619
    Most ha ingyen kapom a pontokat vagy helyette egy játékoz az attól még ingyé van.
  • Kandurex
    #35618
    na arra kíváncsi leszek :D

    inkább 100X adnak majd ki demót, mint visszafizessék a pénzt....
  • darkSectorxxx #35617
    Basszameg :)
  • SlickAdam
    #35616
    kept you waiting huh? :)
  • TDC Geronimo
    #35615
    Milyen fasza kis térkép van hozzá
  • TDC Geronimo
    #35614
    jájj na kaja azt mehet a marathon

  • SlickAdam
    #35613
    pont spoiler koze tettem :)
    ha arra celzol, hogy nem mond semmit a pont... de, most mond. nekem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eddig se szimpatizaltam vele, s a pontok csak megerösitenek. mig egy sokkal magasabb atlag ravett volna egy vasarra. valamikor. olcson.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.01. 11:35:25
  • TDC Geronimo
    #35612
    Kaptam smst. Elvileg 1 oran belul megjon :y
  • TDC Geronimo
    #35611
    Mit is beszeltunk a pontokrol? :)

    Amit eddig lattam az alapjan fun a jatek, pont amire szamitottam. Ertekelesekkel meg torodjon aki akar :)
  • SlickAdam
    #35610
    vegre lemezen!
  • Moby
    #35609
    Jegyeztem már akkor is :)
  • SlickAdam
    #35608
    ill. azt se akarom, hogy atkeruljek a lo masik oldalara es überkritikus seggfej legyek (sokevnyi leald utan szabadon) :D
  • Moby
    #35607
    >pedig gyulolom az ilyesmit

    Szerintem meg ez az egyetlen releváns infomáció. A z összes többi egy bullshiét. És ezen kurváéra semmit nem változtat, hogy a tizenhetedik random félhülye bérfirkász éppen mit haluzik össze, vagy az előtte lévő 16 (nem, nem minden firkász félhülye, nem ezt akartam kifejezni).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.01. 11:08:18
  • SlickAdam
    #35606
    #35568
  • Moby
    #35605
    Amúgy kb a negyedik ember mondja tuibukóra a UD vétel, majd egy óra múlva le. Nagyszerű elfoglaltság, ez a lemezvételeladás/alkudozás/kellecserébeélőállat-pedigbeleíromahírdetésbehogyfaszomsemkell/stb. Ezt akarom egész életemben csinálni (not).
  • SlickAdam
    #35604
    az sose volt kerdes, hogy jo lesz a MGS. az volt a kerdes, hogy mennyire.
    ha nagyon jo ertekeleseket kapna, mondjuk 100 kozelieket, akkor valszeg elkezdenem magam raeröltetni a mother base pimpelös dologra is, pedig gyulolom az ilyesmit, PW-ben is szartam a toborzosdira.
    ha nem tudnam az atlagot, akkor teljesen neutral allnek hozza -> instant -1 pont, ha csak kicsit is idegesit a mother base.
  • Moby
    #35603
    A tegnapi fiaskó szerintem elég beszédes volt az értékelések kezeléséről, és rád gyakorolt hatásáról.
    Ha ez egyetlen picsahajszálig hatna az emberre, most vigyorogva tolnám azt a sz...azt az until dawn-t :)
    Semmi. Nulla. Még az sem. Nullával való osztás. Annyi játék után, amit te toltál olyan gömybölyű és sziklaszilárd elképzelésed van a dologról, hogy ihaj. Adja vagy nem adja. A hype, meg a többi, az érzelmek, az addig van, amíg be nem baszod a játékot, és a kezedbe nem fogod a kontrollert. Onnantól csak te vagy meg a játék.
  • SlickAdam
    #35602
    csalodtam<90<nem csalodtam

    ugyhogy nem valaszolok.:)
  • n000rbi
    #35601
    Annyira nem tudatosan, de eddig még nem futottam bele semmibe. Igen vagy nem? :)
  • SlickAdam
    #35600
    nem mondok semmit, ha te is kerulod. kerulod? :)
  • n000rbi
    #35599
    Azért remélem nem csalódtál. (el ne mondd, hogy hogy áll :D)
  • SlickAdam
    #35598
    VERJEM A F.-AT A K. INTERNETBE MAR!!!!
    na mikor latom meg veletlenul a metal gear atlagat? na mikor? release day, of korsz. 2 het harc utan a celban...
  • SlickAdam
    #35597
    8 db Mad Max rivju mar befutott.
    eddig az atlag:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    73 :(
    igaz eddig is van mar 50-90 kozott minden

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.01. 10:21:24
  • SlickAdam
    #35596
    bics... ju lajk da fankeeej!

    delutan kezdem
  • Moby
    #35595
    Jó, tehát ingyen az sem volt, csak a nyereménypontjaidat költötted el rá.