121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • eje75
    #35714
    A fejlesztés ráadásul fontos (nem opcionális) része a játéknak, akinek ehhez nincs kedve, neki se álljon.. Hisz ahogy növeled a staff létszámát úgy fejlődnek és úgy érhetők el egyre jobb kütyük amivel kényelmesebbé teheted az életed.. Ráadásul később vannak missio-ök, amit egy konkrét fegyó pl. RPG nem tudsz megcsinálni,ezért fejleszteni KELL.. De részemről erről ennyi, elfogadom, ha valakinek nem jön be..
  • n000rbi
    #35713
    Most jutottam odáig, hogy megnézzem. Akárhogy is van, én hiszek ennek az embernek.
  • eje75
    #35712
    Ezt nem értem..hogy vesznek mindig észre? Én közel szoktam sunnyogni és a kabito pisztollyal viszonylag messziről elaltatom (fejlövessel azonnal elalszik, aztán fulton...puskát csak akkor használtam, ha pl. egy toronyból kell kiszedtem valakit, akkor messziről fejes..az se gond, ha a silencer vagy a kábító lőszer kifogy, mert egy picit odébb mész és kérsz magadra supply drop-ot, abban van hangtompító lőszer es fulton is... Ráadásul ha észre vesz az őr es közel vagy hozza (bellassul a kép) egy gyors fejessel a kábító pisztollyal simán elaltatod és senki nem vesz észre
  • Tatyla
    #35711
    Van távcső fejlesztés ami egyből mutatja hogy adott katona milyen rankon van, de igazából mindent tovább lehet fejleszteni, sokat lehet pepecselni az tuti
  • TDC Geronimo
    #35710
    Hát nem tudom én első küldetésnél a legvégén buktam csak le ott is egy úton kószáló katona vett észre, miközben pofájába lovagoltam helihez tartó úton.
  • SlickAdam
    #35709
    de en nem akarok fejlesztgetni, anyaBASEzason menuben turkalni, menedzselni. regebbi jatekokban se hasznaltam sose a kutyuket. sunnyogas, halkan kiiktatas egyesevel.
    EDDIG ez itt nem mukodik. inspector gadget kell + a prerifarkas.
  • TDC Geronimo
    #35708
    Nagyon az elején vagy, lófingod sincs még kifejlesztve. Buddykból ki van? Gondolom még csak a ló.
  • SlickAdam
    #35707
    tovabbi 2 ora belecsuszott. en ezekhez az "ezer fele taktikai lehetösegek"-hez ugy tunik buta vagyok.

    van nalam egy kartondoboz, egy hangtompitos fegyver, rendes fegyver, granat, üres magazine-ok. celteruleten meg 22millio katona, akiknek ha csak a kozelukbe megyek, azonnal riasztas. mit kene taktikaznom a sivatagban? hogy? elöbb is verpusztulas volt...
    majd nezek YT videokat, hatha megszall ugy az ihlet.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.02. 01:17:49
  • TDC Geronimo
    #35706
    ööö mi más lehetőség lehet még ezeken kívül? :D

    Az a nem mindegy hogy ezeket milyen eszközökkel, merről, milyen buddykkal és hogyan hajtod végre. Ezer féle variáció van.
  • Kongy
    #35705
    Ahogyan én látom vagy lelősz mindenkit, vagy csendesen szépen lopakodsz, ha valaki az utadba kerül leütöd... ezt meg mondjuk láttuk már a Splinter Cell-ben is ezerszer.

    Sztoriról:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor odaképzelte a másik önmagát vagy waaat? ebben a játékban nem tudni, mert mindenkinek van klónja meg mittudomén...

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.02. 01:14:37
  • TDC Geronimo
    #35704
    Hogy miért? A hatalmas szabadság. Az hogy a játékos intelligenciájára van bízva egy egy feladat elvégzése, amit ezerféleképp meg lehet csinálni, mert annyi féle taktikai lehetőség van. Stealth elemek meg AI az egyik legjobb, amit láttam, továbbá rommá van polírozva a játék.
  • TDC Geronimo
    #35703
    Screenshots: We’ve listened to your feedback and we’re happy to confirm that PNG format is now an option for Screenshot saves

    MOTHER OF GOD

    végre.
  • eje75
    #35702
    Ez egy JAPÁN játék, japán emberek által készítve.. Ha Snake egy elborult pillanatban rózsaszín egyszarvút fingik, azon sem szabad meglepődni..
  • TDC Geronimo
    #35701
    fw 3.0 részletek

    10gbra emelkedik online storage. Ideje...
  • TDC Geronimo
    #35700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem egyértelműen behalluzta. Elején még mondja is, hogy saját magamhoz beszélek. Avatart meg MG online miatt kellett csinálni.
  • Totya42
    #35699
    De most komolyan :) Kicsit részletezem spoilerben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy videójátéktól nem várok el valósághűséget, de itt már önnmaga paródiájába csapott át az egész. Kezdve azzal, hogy 9 évig feküdt kómában Snake, s habár az egész világ üldözi és ellene van, ennek ellenére látszólag nincsen egyáltalán bújtatva, pedig az orvosa is tisztában van vele, hogy ki ő. Persze senki nem talált rá 9 évig. Három röntgen felvételen is megmutatják, hogy mennyi rengeteg repeszt vettek ki belőle és így is volt a szive körül és a fejében is, amit nem lehetett kivenni. Az orvosa szerint is halottnak kellene lennie, és ezt elég komikusan is adja elő. A kezét amputálni kellett és teljesen le is van soványodva, gyengülve, ennek ellenére egy egész hadsereget küldenek ellene. Lehet méregből küldtek rá ennyi mindenkit, mert idegesek voltak magukra amiért 9 évig nem találták vagy tudja fene. A katonák habár Snake-et jöttek megölni, ennek ellenére megölnek mindenki mást a korházban csak őt nem. Itt a játék ad egy csomó teljesen öncélú, felesleges és túzott erőszakot, amiken úgy tűnik Snake halhatatlan, hisz számtalan robbanást átvészel eszméletvesztés nélkül. Kezét lábát kificamítja, de végül a kúszásból átvált csoszogásba, majd már futni is képes lesz. Jön közben egy lángoló faszi is, aki módszeresen elkezdi írtani a katonákat, de nem segíteni jött, hanem ő is Snake-et akarja megölni. Látomásnak elmenne, de látszólag nem az, hisz Snake-en kívűl is reagál rá a környezete. Igazi elpusztíthatatlan fáklya az F4-ből. Majd mikor végre kikeveredünk a korházból akkor is üldöz, pedig már tankkal is megpróbálták lenyomni. Van itt lángoló főnix madártól kezdve lángoló bálna, ami leszed egy helikoptert. És a lángoló faszi lángoló lovon üldöz minket. De Ocelot jön a lován és megment. Ellovagolunk a kikötőbe, ahol megtudjuk Ocelottól, hogy Afganisztánba vezet az utunk, ahol Miller fogságba esett és őt kell kiszabadítani, mert nélküle számukra vége a világnak. Hiába ilyen fontos Miller, mert Snaket csak egyedül küldik a hadserege nélkül azzal a kifogással, mert hogy vissza kell szereznie a tekintélyét és titulusát. Abba kár is belemenni, hogy a 8 napos hajóút alatt a csont sovány Snake visszanyerte kigyúrt erejét, mintha a 9 évnyi kóma nem is lett volna. Erre annyi képi magyarázatot ad a játék, hogy Ocelot ad neki egy injekciót. Szóval nem tudom, de ennél még a Resi4 ultra hülye sztorija is fogyaszthatóbb, hogy Spanyolhonba elküldenek egyetlen egy ügynököt az USA elnök lányának megmentéséért. WTF? Jah és ebben a több, mint 1 óráig vontatott prológusban nettó nulla gameplay volt. Lehet, hogy utána egy nagyon jó játék lesz, de a kezdése az valami ultra gáz.
  • Kongy
    #35698
    Na mondjuk igen... rablás.

    MGS V prológus letoltam. Fasza. Jók az átvezetők, látványosak, pokoli jól fut. Aztán most megérkeztem Afganisztánba, és kb ugyanazt kell csinálni, mint a Ground Zeroes-ban. Jó, jó, de nem vagyok elájulva tőle. Nem értem miért áradozik mindenki róla. Bár lehet még nem éreztem rá az ízére, de pont ez volt a bajom a 4. résszel is, hogy sosem kaptam rá igazán.
  • Ragnar360
    #35697
    Mitől vagy letörve?
  • arty
    #35696
    nem lenne ezzel gond, de .... 50$ ???!??!?!?!?!!!!!?
  • AntiHero
    #35695



    Létezne? :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.09.01. 23:35:24
  • zzeN
    #35694
    Mit találtam az elején (ki tudja mennyi easter egg van benne):
  • TomStorm
    #35693
    Vagyis milyen A Mad Max.Jól sikerült?
  • TomStorm
    #35692
    Milyen Mad Max?
  • TomStorm
    #35691
    Azt akkor lehet megveszem
  • Kongy
    #35690
    Újabb elengedhetetlenül szükséges remaster
  • Kongy
    #35689
    Jó, de a Just Cause 2-t is mindenki szerette, csak én nem : / De mondhatnám a Castlevania-t is.
  • Totya42
    #35688
    Teknóban hibátlan. Az dicséretes nagyon, hogy konzolon is hibátlan teknóban. És később lehet összeáll a történet, mint Katiban a gyerek, de az eleje akkora agyfingás, hogy ha Darth Vader beugrott volna fénykardozni, akkor sem lepődtem volna meg már.
    Slick: Az az avatar lesz majd az online karaktered később gondolom. Annál a bázis megtámadós játékmódban, meg majd a később érkező MGOban.
  • darkSectorxxx #35687
    Magyar Store-ban van Dying Light demo. v:D
  • SlickAdam
    #35686
    van egy olyan erzesem, hogy a nagy hype heveben crash kurzus nelkul fogod belevetni magad, ami tragikus lesz.:)
  • Moby
    #35685
    Minden lehetséges. Ámbátor pozitívan állok hozzá. Meghát olyan nagyon nem tudok vele borulni. Azt továbbra is tartom hogy teknóban, és igényességben példa értékű, és ezért nyilvávalóan mindig tisztelni fogom, maximum az derül ki, amit most is tudok: inkompatibilis vagyok a világával.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.01. 22:34:22
  • SlickAdam
    #35684
    na beletettem en is vagy 4-5 orat. abbol kurva sok volt a kazettak hallgatasa, gameplay kozben nem tudok koncentralni, nyugi kell.
    elegge be vagyok rozsdalva ill. befigyel a tul nagy szabadsag is (amit mar GZ alatt is ereztem): elsö normal missziot se sikerult eszrevetel nelkul teljesitenem. vegefele meglattak, onnantol verfürdö (felesleges meg bugyuta lenne elszaladni, varni, ujraprobalni...). hmm. aztan a masodik amolyan mellekes misszioban is elbasztam, de ujracsinaltam es meglett alert nelkul.
    meg nem tudok velemenyt alkotni. nagyon mas, mint eddig volt. nyilvan nem veletlenul csuszott bele a 4-5 ora, mikor egyebkent meg elni sincs kedvem mostanaban, nem hogy jatszadozni.:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    idegesit ki volt a korhazban a bekotott feju tag. csak hallucinacio vagy mijazisten? kazettan rakerdezett snake, de nem valaszolt ra ocelot... ill. miert is kellett avatart kesziteni az elejen? az lesz a kotozott feju, de hogy s miert meg mikor? ne valaszolj, ha tudod a valaszt, akkor se. csak elmelkedek.:)
  • TDC Geronimo
    #35683
  • TDC Geronimo
    #35682
    Mad Maxről annyit, hogy steamen 97% pozitív user review, metan is majdnem 9es user score, gafon is a vélemények nagyrésze pozitív. SOSE vásárolj review pontok alapján.
  • Totya42
    #35681
    Aki azt végig tudja szenvedni, az egy hős. Akkora tömény baromságot már rég láttam. Mázli, hogy nem ültem fel a hype szopórollelre. Drága söralátét lett volna :)
  • TDC Geronimo
    #35680
    első óra a prológ. Kétlem, hogy aztuán bárki is visítva uninstallálná
  • Totya42
    #35679
    Szerintem hagyd ki. Visítva fogod uninstallálni az első óra után. De ha mégis belevágsz írd majd le mindenképpen a tapasztalataidat. Szórakoztató lesz :)
  • Seth
    #35678
    Spoiler: lesz benne villám meg lószar is, egy jelenetben :D
  • Moby
    #35677
    A tegnapi élményeim után remegek egy villámot szóró lószarért :D
  • darkSectorxxx #35676
    Until Dawn folytatás pár perc múlva!
  • TDC Geronimo
    #35675
    Slick hazaértél már? Kijött eurogamer review, csak egy idézet belőle.

    "Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain is not just a high watermark for the series. It is the greatest ever stealth game by a distance, a true masterclass from a designer and team who bow out at the very peak of their creative powers. This is one of the greatest blockbusters our medium has ever had as well as the perfect ending to one of gamings' great series - and the end of one incredible, extended journey from Hideo Kojima. For decades to come, players will see the legacy of Metal Gear Solid, and have no choice but to salute."