121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #35995
    ne parazza, nem szpojlerezunk semmit. legalabbis en nem. gameplay-rol irtam csak meg 1-2 mellekkuldirol, amik semmit nem jelentenek sztoriban, csak csapatepitesre / penzkeresesre vannak. meg ugyis mindenkinek mas az elmeny, ketszer nem tortenhet meg ugyanaz ugyanugy.:)

    teged meg irgalmatlanul felpofoznalak, ha lenne ra alkalmam, mert igy
    NEM
    lehet
    beleugrani
    !!!
    akkor se, ha csak a gameplay erdekel. mert olyan nincs. ugyis erdekel majd a sztori is, de meg csak az alapokat se fogod tudni. volt idöd eleg, te meg until dawn broafsagokkal foglalkoztal "tanulas" helyett.:)
  • TomStorm
    #35994
    Jézusom,meg még lemezt is cserélgetni,na nem.
    Veszek egy nagy SSHD-t vagy egy 7200rpm HDD-t inkább.

    Azért köszi az infot!
  • Kandurex
    #35993
    értem, ez egy olyan játék aminek kell vagy 8 - 10 vagy akármennyi óra, hogy megmutassa valódi nagyságát...

    ....leszarom , engem már az első órákban szegezzen a TV elé! (és az első órában hozza is)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.03. 13:46:45
  • Moby
    #35992
    Nem merem olvasni a leaáldot, mert szénné spoilerelitek. Elkezdett a játék NAGYON érdekelni. Mármint nem a hype része, meg a japóság része, hanem a gameplay része. Várommár.
  • SlickAdam
    #35991
    kb SEMMIT nem jelent a prolog utani elsö misszio. lebasznak es hajra! 9 ev koma utan. ez kabe megfelel annak, ahogy a jatekos se tudja hirtelen mi-merre, mik a lehetösegei, mik LESZNEK a lehetösegei.
    a kezdeti "negativ" velemenyemböl mar szinte semmi nincs. vannak negativumok, de masfelek. jo ez.

    ugyhogy ezuton megkerek minden YT gamer-t es csak 1-2 orat belelölt kisfiut es kislanyt, hogy ne irjon inkabb semmit, mert bullshit es felesleges energiapazarlas.:) fact.
  • Moby
    #35990
    Bitre pontosan. Minekutána a ps4 a teljes lemeztartalmat felmásolja.
  • TomStorm
    #35989
    Mármint lemezes..
  • TomStorm
    #35988
    Azoknak is annyi hely kell?Nekem csak W3 van de nem néztem mennyit foglal
  • Moby
    #35987
    Ja. Mert azokat fel sem kell telepíteni.
    LOL
  • TomStorm
    #35986
    Na jó.Mivel ezt a játékot nagyon vártam és pontosan annyi szabad helyem van így már töltődik is Max:)

    Továbbiakban viszont kénytelen leszek lemezesen vásárolni mert nincs több helyem
  • Kandurex
    #35985
    Na, megnéztem ezt az mgs prolog -ot, ez úgy rendben van, izgalmas, látványos, érdekes.....meg néhol agyfasz is, de alapvetően tényleg rendben van!

    szóval ez a pozitív része. Látjátok? Lehet ilyet is. Meg mondok én ilyet is, HA, megérdemli a produktum.

    ....de ami utána jön az már nem pozitív, szóval arról nem, mert akkor megint jövök a negatív hullámokkal.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.03. 13:20:50
  • Totya42
    #35984
    Köszönöm szépen. El is felejtettem :)
  • Totya42
    #35983
    Igazából, ha jól tudom ők csak az amerikai gamestop árúházlánc amolyan kimondatlan, de reklám újsága. Szóval nem érdekük, hogy amerikán kívűli közönség klikkeljen az oldalukra és terhelje a szervereiket. Ők már nem az a fajta objektív videójáték újságírók, mint valaha talán voltak. Nem is nagyon elérhetőek amerikán kívűl már csak trükközéssel. Amióta van ez a régiózár én már nem is foglalkozom velük.
  • Moby
    #35982
    Jajhát neked meg HBD!



    /Vak vagyok, mint a k.élet...
  • Moby
    #35981
    Hát engem das3 ügyben egyetlen dolog izgat nagyon, és félek, ezt nem fogja megírni a gameinformer: jelesül, hogy mikor nyomthatom meg az kikúrt R1-et, aminek a hatására a korábban generált karakterem suhint egyet a törött kardjával?
    Mikor? Hm?
    :)
  • Kandurex
    #35980
    szóval majd októberben...na, akkor majd visszatérünk rá
  • Kandurex
    #35979
    enged már a kis buzi...:)
  • Ulthane
    #35978
    Nem tudom, már kb egy éve nem elérjető Európából, vagy egyes országaiból, Kitiltották őket. Hogy miért, faszom tudja. Köcsög amerikaiak.
  • Moby
    #35977
    Nade ők alapvetően nyomtatott cucc, nem? Mi a tököm van az oldalukon?
  • Ulthane
    #35976
    Állíts be egy amerikai IP-t, és be fog engedni.

    Amúgy meg, majd a papír magazinban írnak róla, nem az online-ban, így kár érte, ne akard elérni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.03. 12:42:56
  • Moby
    #35975
    Használja :)

    /ez a remoteplay ez ilyen tóba dobott kavics nálam. A valóság alapja nullához konvergál. Utoljára Bloodborne-al nyomtam még talán májusban.
  • Kandurex
    #35974
    Gondoltam, ha nem akkor majd TOR -al elérem...persz.... "Internal Server Error - Read"
  • Kandurex
    #35973
    az csodálatos...:/
  • Ulthane
    #35972
    Egyébként pont ezért érdemelné meg a GI, hogy többet még csak ne is halljunk róla.

    Miért van kitiltva az oldalról Pl. Magyarország? Ilyen aljas húzást komolyan még nem láttam. Amióta meglépték, egyszer sem néztem az oldalukat, és nem is fogom.
  • Kandurex
    #35971
    1-2 hónapnál hamarabb ne számolj, viszont barátságos árra igen.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.03. 12:35:33
  • Ulthane
    #35970
    Szerintem meg zseniális húzás volt, adtak egy akkor pofont vele a Microsoftnak, ami egyrészt annak az ájtatos pofájú korábbi Xbox-főnök állásába került, aki később elment a Zyngához, ahonnan azóta már kirúgták, másrészt pedig 10 millió darabos hátrányba döntötték vele az Xbox One-t a PS4-gyel szemben.

    Egyébként refund lehetőség nincs most sem a fizikai példányoknál sem. Miért pont a digitálisnál lenne hivatalosan? Ugyanis az, hogy te a kereskedőhöz visszaviszed, és pénzt ad érte, az nem hivatalos, mert abban a gyártó nincs benne.

    Amúgy meg, ha nincs digiátlisra lehetőség, de a fizikainál mégis adott egy kiskapu, miért nem azt használja pl. Moby?
  • eje75
    #35969
    Nem így értettem én sem.. csak annyit akartam mondani, hogy nem KELL eladnom, csak így látom értelmesnek... ráadásul otthon nem viccelek egy fél köbméter 10-15 éves dobozos PC-s , meg vagy 20 konzolos játék qródik amivel soha többé nem fogok játszani... a feleségem folyton öli az életem, hogy dobjam már ki...ha akkor eladtam volna..most meg sajnálom kidobni... és bocsánat mindnekitől, akit ez a téma nem érdekelt és teleszemeteltem vele a topikot... sry srácok.. :(
  • Moby
    #35968
    Ésakkor már lezáráskép SZERETEM A LEMEZT! IMÁDOM!
    Főleg Kandur DaS2 lemezét. Azt a legjobban!
  • Moby
    #35967
    Jaj, én nem gondoltam közben az anyagi helyzetedre :) Mármint sorry, ha ez jött le. Pláne az enyém tükrében nem. Én egy szaros csóró senki vagyok. Reggel munkahelyre járok be. Egy csumpi melós vagyok, aki kicsit talán kényelmesebb munkát végez, de szar pénzért, hisz másnap is meg kell tennem, és nem jókedvemben teszem. Sőt, ha lenne rá módom, már rég nem tenném.
  • Moby
    #35966
    Yep. Kurvára túl lett pörögve a téma. Nézd ezt el nekem, nem ért le tegnap a metálgír :D
  • eje75
    #35965
    Engem a pénz, egyáltalán nem érdekel, nem számít, hasonló anyagi helyezetben vagyok veled, csak én egy bankfiókot vezetek, nem céget(ráadásul 40 éves vagyok, és 2,5 éves a kisfiam is :) )... de pénzem számolgatni szeretem, meg fürödni benne, nem elégetni a levegőbe... a digit vásárláskor meg szvsz. a pénzem fűtőértékké változik, azt meg nem szeretem...ennyit erről... a másik része ennek az egész témakörnek, hoyg közgazdászként ráadásul jól tudom (Te is tudod cégvezetőként), hogy a kapitalizmus nem kiszolgálja az igényeket... hanem formálja és támasztja.... olyan iránt is, ami nem is létezik... nincs rá igény... így megy ez már párszáz éve...nem fogjuk megváltoztatni..max idomulni hozzá... persze nem lesz mindenkinek jó...de a kapitalistának ez nem is igénye... csak a profit maximalizálása... ennyike...
  • SlickAdam
    #35964
    semmi rajtuk rohogest nem tudok elkepzelni. amig baromi dragak a digitalis cuccok PS store-ban es nincs refund lehetöseg, KELL a lemez. amig az elöbbi mondatban leirtak nem valtoznak, en a lemez mellett vagyok 100%-ban. ha most egy csapasra kiiktatnak a lemezeket, megtartva a jelenlegi digitalis hozzaallast, felhagynek a gaming-el. no joke!

    PC mas, ott mar van refund, meg orbitalis sumer-szel.:)

    hogy erezted volna magad, ha Until Dawn-t digital vetted volna? szarul sztem. meg akkor is, ha felbe lett volna. a szarert 500 ft is sok. es ne beszeljunk fillerbaszasrol, mert rohadt dragak a jatekok es rohadt sok van belölük, mi meg "mindet" akarjuk. legyen akarmennyi penze az embernek, a sok kicsi ramegy a sokra, mondja a paraszt. meg amugy se kell feleslegesen szorni a penzt.

    nnnnnna. lehet mar megbeszeltetek ezt komplett, en csak 1-2 kommentet olvastam az uccso ket oldalra kiposztolt 100-bol a temaval kapcsolatban.:)
  • Moby
    #35963
    Trollkodásban világelsők :)
  • Totya42
    #35962
    Megy a honlapjuk csak tavaly óta régió záras. Itthonról nem elérhetőek csak, ha trükközől VPN-el.
  • Kandurex
    #35961
    hm, ez mikor is? sajnos a honlapjuk nem igazán megy...
  • Moby
    #35960
    Hát én ezért sajnos sokat nem tudok tenni. Leírom amit gondolok, de a világban ennek annyi hatása sincs, mint a lószarnak, amit snake lova küld a sivatag homokjába(az legalább kinyírja a dzsippet :D ). Én azt kívánom, hogy ne kelljen eladnod a hsznált játékod. Legyen úgy árazva, hogy ne kelljen, és ne kelljen azért eladnod, hogy a következő méregdrága játék árát csillapítsd evvel. A pécés világ közelít ehhez a leggyorsabban. Azért tudott ilyen kebaszottmocskos sikeres lenni a steam. Filléres dolgokká tették a játékokat. Nem day1, de sokszor megjelenés után 1-2 hónappal. Működik a modell. Egyelőre úgy tűnik mindkét félnek élhető. Az én szavam semmi. Talán működő a példák formálhatják ezt.
  • Totya42
    #35959
    A sony-nak akkora magas labda volt ez, amit le kellett ütniük. Az emberek az egyszerűséget szeretik. E videó előtt az MS játék kölcsönadási procedúrája egy hatalmas átláthatatlan katyvasz volt, amiből semmi előnyt nem lehetett leszűrni, hanem csak újabb és újabb korlátozásokat. Miután e videó és a tömegek viselkedésére visszatáncoltak, utána lett bemutatva előnyökkel a rendszerük, ami olyan dacos kisgyerekes húzás volt, hogy ne nesztek ilyen lett volna csak hogy fájjon.
    A tömegek tudatlanságára épít az egész világ. E tekintetben egyik cég sem különb a másiknál, az egyik 19, a másik meg 1 híján 20.
  • Kandurex
    #35958
    kibaszott jó :) még mindig :)
  • Moby
    #35957
    Oké, vicces. Ezt adom. Tényleg az :DD
  • Moby
    #35956
    Okádékmódon kommunikáltak mindent. Ez tény. De ami azóta is a neuronjaimba égett az ez:

    És a tömegek tapsikoltak, és azt hitték Yoshidáék velük röhögnek. Pedig sajnos rajtuk.
    És sajnos azóta is nagyon sok mindent építenek a tömegek tudatlanságára.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.03. 11:30:31