121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #36037
    Annyira nem vészes.Nekem sokkal több pénzem marad mint mikor PC-n játszottam.Ott mindig költöttem rá Hardverre is meg játékra meg monitorra,perifériák,havidíjas játékok régi új mind1 volt mert kellett fizetni.

    Na lejött Max lássuk..
  • Ragnar360
    #36036
    Na jó ez a pozitív oldala: d de azért ha itt 20k valami, ott nem 2 ezer (ugyanaz). :)
    eje: pedig azt írtad hogy eléggé tele vagy:D
  • eje75
    #36033
    Jó a fenéket... Fillérbaszó senki vagyok, aki visszaviszi a megúnt játékait :)
  • Moby
    #36032
    Ez így van. PS-en sokkal jobban esik megvenni valamit húszezerért, mint steamen kettőért. Amitől még el is állhatok.
    Mármint ha valaki tökeletesen elmeháborodott idióta, vagy maga Dan Bilzerian, aki szintén az, csak gazdagban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.03. 18:34:16
  • Tibi7
    #36031
    Az a vicc, hogy már kb 10 évesen is azon gondolkoztam, hogy ezt miért nem csinálja már valaki...
    Mondom, az a baj, hogy a Sonynál megy a szekér.
  • Ragnar360
    #36030
    Lál a sok buzi, bírom hogy x éve szinte divatból rákaptak erre a steamre, meg is érdemlik. Sok a hülye szokták mondani.
    Gazdagítsák őket nyugodtan, mert divat lett mindent megvenni és divat lett Steamelni és verni az akciókra. Bár ez sok minden kérdése viszont, itt a pc steamen méginkább értelmetlen venni nagyon idézőjelbe, kivéve a multis dolgok etc. Kevesebb az értéke, kevésbé becsülöd meg, mint konzolon, de ne is menjünk ebbe bele. Másabb az egész szerintem. Ráadásul a Steam ahogy kinéz, kezelhetősége eléggé egy okádék. PS-n is sokkal jobban érzed hogy te megvettél valamit, és jobban esett a vásárlás is - vagy mi. Szal szerintem az esetek 80%-ban a pc-s Steam digitál buziság, egy faszság (és nem annyira warez, nem warez kérdés)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.09.03. 18:19:59
  • darkSectorxxx #36029
    Ez igen, majd kiderül, de azért nedhezen hinném hogy ez a térképen csak 4-5 építmény lenne.
    Majd meglátjuk.

    Meg van amúgy töltve, erdők tavak benzinkút ellenfelek stb.
    Biztos nem GTA szint lesz, hogy az úton mennek majd az autók meg járókelők.
  • Seth
    #36028
    Ez nem biztos hog olyan jó dolog. Azt a térképet meg is kéne tölteni valamivel, nem csak a nagy üresség,mint ami a demóban is volt
  • Kongy
    #36027
    aki konzolgémingre adja a fejét annak nem árt, ha van mit a tejbe aprítani.
  • darkSectorxxx #36026
    "A Final Fantasy XV térképére ráférne a The Witcher 3 és a GTA V teljes játéktere
    A DualShockers írói kimatekozták, hogy nagyjából mekkora is lehet a Final Fantasy XV térképe. Ha csak fele ekkora lesz, már jól jártunk."
  • Ragnar360
    #36025
    Dejóneked:d
  • Seth
    #36024
    Egy nagy csomagban van az összes javítás egy játékhoz, az kiegészül mindig a legújabbal, sajna nem lehet szelektálni. Vagy semmit sem használsz, letörlöd, vagy a legaktuálisabbat
  • Totti5
    #36023
    Ezek után csak egy kérdésem lenne.

    Mióta lehet szelektálni a feltettett peccsek között? 360on a cache törléssel a peccseket is kukázta, ott tudom ( és egy peccs volt 1-40 mega! extrém esetekben ). Itt 3-15 GB is. Namost lehet h itt is lehet, passz, amivel nem lennék semmivel sem előrébb mert ahogy kiadták a W3at nem LIMITÁLT frémmel ( 20-40 közt ugrálva ), ott még akkor is szaggatott a kép amikor álltam egyhelyeben.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.03. 17:34:48
  • Moby
    #36022
    Szerintem jól járhat a gamer úgy, hogy közben a platformholdernek is fasza.
    a zsírdisznóéknak legalábbis működik.
  • Tibi7
    #36021
    A summát lehagytam. Szerintem is át kell térni lassan a digit verzióra. De az, hogy te megveszed a játékot, gyakorlatilag egy szerződést kötsz azzal akitől veszed, és nincs elállási jogod, nem tehetsz panaszt... ilyen hol létezik? Hogy létezhet???
  • Tibi7
    #36020
    Engedjétek meg, hogy rendhagyó módon hozzászóljak ehhez. Igazad van Moby, és egy kicsit el is engedtem az agyamat:
    Na már most valóban gané dolog, hogy lemeznél macerás a remoteplay. Gondoltam, mi lenne, ha már megvetted a lemezt, akkor jogod lenne le is tölteni a játékot netről, hogy aztán a remoteplay kényelmesen használható legyen. Namost ha eladod a lemezt, mi lenne, ha amint más beteszi a gépbe, a te accodról elindíthatatlanná válna a játék. Így viszont a lemez értelmét veszti, semmi szükség rá, csak a játék használati jogot jelentené, amit fasság lemezen átadogatni egymásnak. Plusz miért akarná a sony és a kiadó, hogy valaki a te zsebedbe tegye a pénzt azért, hogy teljes értékű játékfogyasztó lehessen. Ha meg a lemez továbbadhatóságát nyírnák ki, megint értelmét veszti a lemez. Egyedül azért látom még értelmét a fizikai terjesztésnek, mert nem mindenhol repkednek a 20-50-100 megabites netek, így van akinek egyszerűbb a boltban megvenni, mint letölteni. Plusz van aki szeret gyűjteni :)

    Viszont a digitális verza óriási lehúzás, és bukási lehetőség jelenleg. Ott az lehetne megoldás, hogy azt mondhasd, hogy oké, én ezt a játékot 10%-nál befejeztem mert szar, nem akarom tovább játszani, letiltanák a játékot a gépedről, és csak azt kellene kifizetned, amennyit játszottál vele, meg mondjuk még X%-ot levonnának ilyen-olyan díjakra.
    A Sony/MS felől pedig az lenne a legjobb húzás abban az esetben, ha hibás a játék, hogy te azt mondhasd, hogy a hiba miatt kéred vissza a pénzed, és azt a játék készítőjén hajtaná be a Sony/MS, plusz jól meg is büntetnék őket, amiért szart adtak ki a kezükből.
    Gazdaságilag ezzel az a baj, hogy nem a kiadó, és a konzolgyártó járna jobban, hanem a gémer. És talán pont ezért nem halad ez az ügy sehová.
  • Kongy
    #36019
    Végigvittem tegnap egy radarmegsemmisítős küldetés, esküszöm élveztem :D Nem baj, ha észrevesznek, rájöttem, csak nem szabad rusholni, ha már megláttak, mert akkor biztos halál. Szépen bekempelsz valahova, mindenkit le tudsz szedni. Lehet a végén még érvénytelenítem a ph-s hirdetést? :) Na ahhoz még azért mutatnia kell valamit.

    Alapvetően a lopakodós játékokban annyira nem vagyok jó, mert hiába vagyok óvatos, valaki mindig kiszúr, akire épp nem figyeltem. Meg valahogy olyan rossz kedvvel ülök le elé, hogy na megint nem szabad, hogy észrevegyenek.. és mondjuk este 10kor egy hosszú nap után elég nagy fejfájást tud okozni..
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.09.03. 15:54:36
  • Moby
    #36018
    Köszi!

    Tiszta, gyermeki kíváncsisággal és érdeklődéssel vagyok a játék felé, egy elég magas respektszintről indulva a megkérdőjelezhetetlenül őrületes minőség okán. Ha fasza, akkor most be tud menni. Ha nem, akkor én vagyok kevés hozzá.
  • Ulthane
    #36017
    Jó játékot!

    Ne legyen igazam, de valahogy úgy érzem, nem fogsz te ebben elmélyülni.
  • Ulthane
    #36016
    BB-hez VAN! :)

    BB-ben nem kell annyit pöcsölni, olyan értelemben, hogy nincs ezer kütyü, meg konfigurálás, meg ilyenek. Nem kell órákat várni, hogy egy sarkon túlmehess. MGS nem az én játékom na. A BB sem, azzai s még csak próbálkozom. Már vagy 150 órája. :)
  • Moby
    #36015
    Nem merem leírni, mert kiröhögtök. De hülye voltam, és addig ment az okoskodás a vga-val, meg hogy jár-e hozzá, míg elfogytak a kulcsok a piacról.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    8-ért bazzeg. Kettő nappal előtte még láttam 5-ért is.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.03. 14:56:19
  • Kandurex
    #36014
    aztán mennyi pénzér?
  • Moby
    #36013
    Büdösparasztmódon nvidia kupont vettem, szal erre akkor sincs refund, ha kijön a bele
    Ennyit rólam meg az elveimről
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.03. 14:54:39
  • Kandurex
    #36012
    azt vágod, hogy, ahogy írták, sok óra kell, hogy lássad, - ez egy jó játék -, szóval refund kizárva
  • Moby
    #36011
    Tegnap.
  • SlickAdam
    #36010
    de a BB-hez volt, mi? :D

    es te mit szolnal a Mario Maker-hez? :D
  • Ulthane
    #36009
    Nem lenne ehhez türelmem. :) Már a GZ is sok volt.
  • Kandurex
    #36008
    A kuponos téma az meg volt, meg a felesben történet is..., de, hogy PC -re mikor vetted meg... Az lemaradt :)

    Na, de majd meglássuk.
  • SlickAdam
    #36007
    szar is amugy. nem mukodik jol az 5 gameplay-e abban a "ciposdobozban". csak a tortenesek miatt mondom. a tortenesek miatt, amiket megmutat, ill. mesel kicsit a PW esemenyeirol is (kicsit kell olvasni). minimalis felvezetesnek jo lenne sztem.
  • Moby
    #36006
    Meg. De azt sem jó állapotban nyomtam, de arról akkor annyit állapítottam meg (írtam is róla), hogy meglepően japóbroáfság-mentes volt.
    Meg hogy szép, és gecijól fut.
  • SlickAdam
    #36005
    Moby! GZ megvolt amugy? ha nem, azzal kezdd! max 2-3 ora. volt PS+ -ban, ugyhogy tuti megvan.:) az resze a jateknak, amolyan "Tanker" (bar ezt most tuti nem erted).
  • Moby
    #36004
    Na. Öszáz miniposztban, de leírtam korábban. Vettem vga-t. Azthittem jár hozzá a kupon, végül nem járt. Aztán gondoltam megveszem konzolra, de kongy (úgyfest helyesen) végül a lemeznél maradt. Szóval a vége az lett, hogy megvettem pécére. Tegnap el is kezdtem tölteni, de bunkófalván kitört a lajtoskocsi kereke, amivel bepermetezik a tanyákra az internetet. Így mára maradt az elindítása.
    HA éjszaka lejött, amiről nem tudok semmit. Tegnap a kiskrapekot nem bírtam elaltatni. 11-ig ment az alkudozás, veszekedés, ringatás, stb. Beteg picit. Végül fél12-re elaludt velem, rá sem tudtam már a gépre nézni. Reggel elaludtam persze, csak azt láttam, hogy sleepben van a pécé.
    Szal lehet, hogy ma sem.
  • SlickAdam
    #36003
    ertelek amugy. en sose voltam jo open world jatekokban. ha nincs ami vezessen, akkor egyszeruen beleunok. nem tudok magamtol "elleni a homokozoban". meg mar bele is vagyok fasulva valamennyire az egesz gaming szarba. mondanam, hogy mr. polc miatt csinalom, de a vegen meg kikeresnetek valamelyik kozeli nemet elmeotthon telefonszamat... :D
    ez mas. elöször megijedtem töle, de kezdek nagyon raerezni. ezt nem arra ertem, hogy profi stealth masina lettem, hanem hogy kiserletezek folyamatosan, futyulve az alert-ekre (regen ilyesmirol hallani se akartam) es ELVEZEM.
    beliv mi bics!
  • TDC Geronimo
    #36002
    Gameplay eszvesztoen jo es ahany ember, annyi fele megoldas. Egesz nap meloba azon agyalok mit kene fejelszteni legkozelebb meg melyik missiont es hogyan csinalni
  • SlickAdam
    #36001
    kazettakat mindenkepp. es ne ugy, hogy lejatszod egyszer felfullel es "na ez is megvan, next", hanem odafigyelve. inkabb 2-3-szor hallgatva. valamennyit meselnek a multrol is, igaz nem sokat.

    amugy meg... figyelem SZERINTEM ez NEM szpojler, inkabb pro tipp:
    podcast-ban mondtak, hogy ket vege van a jateknak. az elsö, amikor lepereg a credits, az inkabb a majdnem teljesen MGS newbie-knek szol. de utana nincs vege, tolni kell tovabb, kutakodni. akkor jonnek a ver-fanoknak az apro reszletek. a csak letudos emberkek lehet nem jutnanak el eddig, hiaba fan-ok amugy. ezert gondoltam megemlitem.:)
  • Kandurex
    #36000
    várod? szóval meg is rendelted?
  • Kandurex
    #35999
    nem az instantság a problémám vele, hanem, hogy beszakadt a pofám az első órában... aztán jön nekem utánna azzal az open world játék menettel
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.09.03. 13:51:41
  • Moby
    #35998
    Nem voltam rá lélekben kész. Nem az időn múlt. Éreztem, hogy nem lenne jó. Minden kazettát meg fogok töviről hegyire hallgatni. Illetve ha rácsavarodok, úgyis mindent bepótolok. MOST vagyok rá készen. Ez nem megy lendületből baze.
  • Moby
    #35997
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így talán az utóbbi 2-3 oldal is más megvilágításba került :DD
  • SlickAdam
    #35996
    ja, mint a Souls-ok is.

    ha instant elmeny kell, akkor: 1 het kabe es jon a Mario Maker. en is tolom majd.:)