121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37788
    Az dejó. :P
    Ulthane hálás lehet akkor. :)
  • TDC Geronimo
    #37787
    "Call of Duty Black Ops 3 PS3/360 versions will not have a single player campaign mode"

    Azt se értem minek jön egyáltalán már prevgenre... Lesz eladás kb 5%. Mondjuk a pénzéhes kurváknak az is valami
  • TDC Geronimo
    #37786
    Mennek ki mailek azoknak, akik kiplatinázták BBt egy exkluzív témával. Én még nem kaptam :(


  • TDC Geronimo
    #37785
    Nem igazán

    "Traines videó még processing alatt azért nem elérhető az 1080/60 opció"

    Már elérhető
  • darkSectorxxx #37784
    DSDdzent ég...ez kurvajó.
  • Totti5
    #37783
    Gyenge pr :)
  • TDC Geronimo
    #37782




    Traines videó még processing alatt azért nem elérhető az 1080/60 opció
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.25. 16:44:25
  • Paranoia
    #37781
    LiS okt 20. 5ep
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt meg csak úúgy :D
  • darkSectorxxx #37780
    Tökös lenne, mert szopnának a rajongók. ;)
  • darkSectorxxx #37779
    :)
  • Paranoia
    #37778
    kick,ban,del !!
  • Ulthane
    #37777
    Ettől függetlenól még egy előzmányjáték lehetne úgy is, hogy meghalt.
  • Ulthane
    #37776
    El-e még Rom?
  • Kongy
    #37775
    Nem is fog meghalni. Többször nyilatkoztak, hogy még lehet, hogy lesz Uncharted, meg azt is, ha nem lenne Drake, akkor eléggé át kellene benne alakítani mindent, szóval kb már nem is Uncharted lenne.
  • Ulthane
    #37774
    Haljon csak. Mindig is utáltam amúgy a csókát. :) Irritáló egy seggarc.
  • Ulthane
    #37773
    Aha. Pont azért. Hogy legyen egy tökös befejezése, ami mindenki mellbe basz. :)
  • darkSectorxxx #37772
    Nehogy meghaljon.
  • TDC Geronimo
    #37771
    Méltónak egy ilyen kaland sorozatnál, ahol a poénok és a humor volt előtérben? Soha... Lehet valaki meg fog halni, de az nem drake lesz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.25. 14:55:52
  • Ulthane
    #37770
    Arra leszek kíváncsi, hogy vajon lesznek-e bátrak kinyírni Drake-et! Igazság szerint, én egy ilyen fanyarú-keserő, reménytelen Drake meghal befejezést tartanék méltónak a sorozathoz.

    Tartok tőle, hogy a szirupos-nyálas-amerikai minden jóra fordul endinget kap.
  • TDC Geronimo
    #37769
    Obviously Uncharted 4's delay was a bit of a bummer. But good things come to those who wait and, as Naughty Dog has explained before with The Last of Us, games are held back to make them better. Now, director Neil Druckmann has talked a little more about the delay and the reasons behind it.

    “It was a very hard decision,” he explains in this month's OPM. "The Last Of Us was the first game we ever delayed – by a month – and we felt so guilty and so horrible having to do that, and yet shipping a game that wasn’t up to our vision would have felt worse". It's a similar story with Uncharted 4. "Much of the development and figuring things out happens as we go," Neil explains. "There were certain sequences where we were like ‘Okay, this is a pretty ambitious sequence, we will probably have to cut this...’

    Obviously, for the finale of series packed with big moments fans would expect Uncharted 4 to end on a bang, and so does Neil: “Even when I’m describing the ending, it’s a pretty... Well, I guess this is a little bit of a spoil... Nah, I’m not going to say it! But there is something that happens that requires quite a bit of work for what we want it to do, and again we would have had to reduce that scope and reduce that ambition to meet that [original] deadline".

    Tőlem kapnak annyi időt amennyi csak kell nekik. A végén úgyis tudom milyen minőségű terméket kapok
  • Ulthane
    #37768
  • Moby
    #37767
    Nem, csak a G29.
  • Csabesz6
    #37766
    Sziasztok!
    Esetleg tud valaki valamit arról, hogy a Logitech G25 kormány kompatibilis-é a PS4-gyel?
    Köszi:)
  • Paranoia
    #37765
  • Kandurex
    #37764
    vagy ha őt nem is, a kontrollert mindenképpen
  • Ulthane
    #37763
    Nahh, megvan az új. 14990 huf volt, baráti ár (bár kurva drága ahhoz képest, hogy egy kontroller). Este leverem Logariust. Vagy majd Kongy megmondja, hogy kell! :)
  • Ulthane
    #37762
    szögben persze, már későn vettem észre, s nem tudtam szerkeszteni.
  • darkSectorxxx #37761
  • Ulthane
    #37760
    Nem poénkodok. A gomba aljzata tört el, de ha megfelelő szöggben, merőlegesen beállítom, akkor még azért használható. Még ideig-óráig. Ha elengedem, akkor meg szépen fityeg oldalra. :)

    De azért ma megyek, és veszek egy másikat, bármikor felmondhatja ez a szolgálatot végleg.
  • TomStorm
    #37759
    PES16 tolja v.ki Top player-en Master ligát?
    Mert az elárulhatná,hogy boldogul.
    Engem bizbasz csapatok szó szerint aláznak..

    Professional meg könnyű.Vagy itt a nagyobb csapatok fognak izzasztani?

    Így most,hogy a "kis" csapatok nyernek jó 5 góllal sz.tem irreális.Mi lenne Top playeren egy nagy csapat ellen:o
  • darkSectorxxx #37758

    Jóvanna most jöttem meg a melóból homályosan látok, főleg a kék betüket.
  • darkSectorxxx #37757
    Hát ja értelek, nekem ez gameplay-ek alapján egy játék, ami kizárólag szép.

    Semmi több, még annyira sme tudom hová rakni a harcot mint a BF/MoH.
    Nem tudom, vagy nem jön be a SW mint multiplayer BF utánzat, vagy csak simán kibaszott üres...annyira üresnek érzem a játékot, lehet a pályák miatt, nem tudom.

    BF-ekben valahogy jobban áll hogy sok helyen vannak épületek benne lehet bujkálni, ez a nagy havas tájon is basszus van ásva egy lövészárok meg 3 dombocska antennákkal....
    Hááát.
    Nem hiszem hogy a beta után lesz majd még igényem játszani vele. :)

    Bár én a Black Ops 3-al is 1 , azazazazaz 1-etlen 1 kört nyomtam és letöröltem.
    //mindezt úgy hogy én sokat cod-oztam régen
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.24. 21:44:59
  • TDC Geronimo
    #37756
    Hát az aztán marha nehéz szöveg, amit belinkeltem.
  • darkSectorxxx #37755
    Nem tuok angolul. :P
  • TDC Geronimo
    #37754
    Idén megjelenő félkész játékok között nagy eséllyel lesz ott az AC mellett. Ki kell adni, mert ugye sw film jön meg holiday season van.
  • R0GUE
    #37753
    Nem mondtam hogy baj,sőt. Örülök, remélhetőleg így azok is akik még mindig vakon hisznek benne a VALÓDI (tehát nem EA/DICE által összevágott) gameplay videók után is, remélhetőleg elállnak ettől a szeméttől, elhasal, és talán végre elkezdenek azon gondolkodni hogy egy rendes fejlesztőcsapatnak a kezébe adjanak SW fejlesztési lehetőséget (singleplayer főként).
    De az év végi Star Wars hype el fogja adni ezt bármekkora szemét is legyen....
  • TDC Geronimo
    #37752
    Néha olvashatnád is a topikot.
  • darkSectorxxx #37751
    Nembaj nekem amugyis ennyi volt tervbevéve hogy kipróbáljam.
    Nincsen single, nálam még annyit sem ér mint a Battlefield. :)

    De ingyen csacsinak nem nézem. :)

    Szerintem ebben a kb 2 hónapban vagy 6-8 beta lesz...eléggé megrohamozzák a játékosokat, de ugye ezt szeretjük....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.24. 21:33:39
  • R0GUE
    #37750
    Sokan fogják lemondani az előrendelést...
  • darkSectorxxx #37749
    Októberber 8-12 INGYENES Battlefront nyílt beta!!!!!!
    PS4 store-on lesz a beta!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.24. 21:24:33