121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #37748
    Ez most vicc? :D
    Neeemár...most poénkodsz. :D
  • arty
    #37747
    ugyértem preorderelni ... (mert gondolom a gyűjtőik elfogynak, ha nem veszed előre)
  • Totti5
    #37746
    Épp most néztem a mai stroy trélet. Agyoncsapott, már holnap tolnám ha lehetne.
  • arty
    #37745
    kettétört das2/bloodbournal együtt eladó? :D
  • arty
    #37744
    akkor is borzalmas üzenet, amit a kiadónak küldesz :((

    (legalább várnál, vennél használtpéldányt, mittomén... de ezért JUTALMAZNI őket, ráadásul vakon :((( )
  • Ulthane
    #37743
    Elado egy Martyr Logarius jovoltabol foldhozbaszott kontroller, kitort bal analog karral. Soralatetnek, alkatresznek, javitasra, kinek mi Tetszik. Mas baja nincsen.

    PU-ben lehet licitalni.
  • SlickAdam
    #37742
    dawg (L)
  • TDC Geronimo
    #37741
  • SlickAdam
    #37740
    joetvagyat!
  • Totti5
    #37739
    Nem érdekel, 1day itt lesz és játszom. Végigjátszás után lesz véleményem, vagy ha nem tetszik akkor félbehagyom mint a 4-et. Ilyen egyszerű.
  • TDC Geronimo
    #37738
    Olvassál bele kicsit

    Te biztos élvezni fogod ezt is nem kétlem
  • Totti5
    #37737
    Nem tudom miért volt a Unity 0 gameplay, rettentően élveztem és nem volt több bug benne mint a W3ban. Én ezt tudom, a többi számomra nem számít.
  • TDC Geronimo
    #37736
    Csak az egyik a kettő közül egy glitch és bughalmaz 0 gameplayel. Szerintem kitalálod melyikre gondoltam
  • Totti5
    #37735
    Miattatok meg nem 30 fps from játékokat. Én sem szólok bele...

    Te ne vedd meg. Megtetted a magadét.

    Én meg élvezem, ha akarom azt amit akarok.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.24. 19:02:42
  • TDC Geronimo
    #37734
    Star Wars Battlefront beta is coming to PS4 on 8th October through 12th October. The beta is a technical test and will give Rebels and Imperials alike just a small taste of the Star Wars battle fantasies you can expect to live out when the game launches on 17th November.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.24. 19:01:31
  • TDC Geronimo
    #37733
    :SDF:SD

    Miattatok gyártják ezeket futószalagon :(
  • Totti5
    #37732
    Tavaly hibáztam, idén a szobros természetesen. Nagyon várós.
  • TDC Geronimo
    #37731
    If you read our Unity preview last year, you may experience a moment of deja vu here, but once again the most worrying problem with this Assassin’s Creed is its performance issues. If the preview build we played is any indication of how the retail version will run (and going by past experience, it is) then Ubisoft’s flagship series is in danger of suffering another devastating blow to its reputation. If it’s not going to be technically solid out of the box, it needs to be delayed, for as long as it takes, until it’s noticeably smooth, and an obvious, vast improvement on Unity.

    Keep digging that grave Ubi

    Aki megveszi ezt a szemetet az meg is érdemli. Tavalyi lecke elég volt
  • darkSectorxxx #37730
    Egyedül benned.
  • Moby
    #37729
    "pc-n szoktak fontosak lenni az adatok-paraméterek, konzolon csak simán játszanak az emberek."

    Ezek után nincs senkiben félreértés
  • darkSectorxxx #37728
    Jó csak nehogy valaki félreértse és azt halljam utána hogy minden mást jelentéktelennek hiszek.
  • arty
    #37727
    a játékkal eltöltött idő nem statisztikai adat?
  • darkSectorxxx #37726
    Lehetne, csak az a baj hogy sem a microsoft sem sony nem nyújt legalább mkv lejátszás lehetőséget, meg hol van még a feliratkezelés?
  • darkSectorxxx #37725
    Jó értelek, valakinek ez jobban tetszik én csak azt mondom hogy nem látom előnyét azt kivéve hogy s mediabox plusz lové. :)
  • Ulthane
    #37724
    Pont ez a baj. A konzol az konzol, nem kell, hogy médiacenter legyen, mint ahogy mikrohullámú sütőként sem kell funkcionálnia. Mivel nincs ebbéli elvárásom felé, a szám íze sem keserű. Abszolút megértem, hogy a prioritás a játékoké, az már más kérdés, hogy e téren is vannak elmaradásaik.
  • sublimaze
    #37723
    Ezen kár volna a vitatkozni, ha szükségem lenne rá, akkor valószínűleg már vettem volna. :)
  • darkSectorxxx #37722
    Jó, de mennyit fogyaszt egy media?
    És mennyit tud? :)
  • sublimaze
    #37721
    Én tökéletesen elvoltam anno ps3 mediaserverrel (mostmár végre ps4-en ums), és ez most sem változott. Számomra frusztrálóbb mindenre 1000 féle kütyüt tartani, arról nem is beszélve, hogy túl sok a hobbi, és valamire mindig kell a gempa..
    :) lényeg, hogy ez azért nem kifogás. Számomra a konzol ilyen mediacenter, az, hogy valaki erre a célra szívesebben használ mediaboxot, szerintem nem indokolja egy mediaplayer esetleges hiányát. Főleg, hogy Last genen volt, ha nem lett volna, még inkább benyeli az ember, de szerintem joggal várja az ember a next gen-től, hogy az előzőnél többet tudjon, ne pedig kevesebbet.
  • darkSectorxxx #37720
    Igazából részben igazuk van, részben nem.
    Filmnézésre énse konzolt használnék.
    10-20k egy mediabox.
  • darkSectorxxx #37719
    Jó , bevallom nekem is hiányzik.

    De ne keverjük.
    Nem statokról van szó ugye nehogy kavarodás legyen, hanem a játékkal eltöltött idő. :)
  • sublimaze
    #37718
    Én a mediaplayer hiányával kapcsolatban tapasztaltam ezt, hogy minden frissítésel kapcsolatos posztnál (főleg mikor külön kérték az embereket, hogy tegyék a javaslataikat fw update ügyben), mindig írtam, hogy MEDIAPLAYER, DLNA, stb... Erre mindig kaptam az oltást a többi ps4 felhasználótól, hogy mit rinyálok, tegyem magam túl rajta, ez már annyira nextgen, hogy nem kellenek ilyenek, ha annyira hiányzik, akkor vegyek egy ps3-mat, vagy valami homecinema motyót... -.-
  • Moby
    #37717
    Mindenki szereti a statokat nézegeteni. Ezért lett/maradt/van/lesz az acsi/trofi rendszer is. Csak épp a többit kezeli olyan faszrágó módon a szotyi ahogy mindent, de persze az is érdekelne mindenkit, mer rongyosra nézik a bloodborne appszintű statjait, csak aztán fejhangon kell járatni a bullshitgyárat, nehogy kiderüljön, hogy kibebaszottul népszerű ps4-en kurvára nincs kalbászból a kerítés. De nem is kell, hogy hozzanak hozzá, majd a fanbojok bekúrják az őrületes agyfasz megállapításaikat, és ennyivel el is van rendezve. A sonynak nem is kell csinálnia semmit, éééés pont azt is teszi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.24. 09:51:28
  • arty
    #37716
    Én szeretem a statokat, nézegetni.
    Jó volt látni pl anno a raptr éves statjait, h mibe mennyit öltem az évben, meg összesen, stb.
    Vagy hogy XY mennyivel többet/kevesebbet játszott adott játékkal.

    PC-n és a bónon erre most is van lehetőség.
    PS3-4-en meg nem volt és most sincs.

    A l-e-h-e-t-ő-s-é-g sose rossz ;)
  • Ulthane
    #37715
    Igen, a játékokban. Minden valamire való játékban ez az információ látható, amelyikben nem, azzal talán játszani sem érdemes.
  • darkSectorxxx #37714
    Komolyan nem hiszem el hogy a R6S beta multi holnap indul és még semmi üzenet az e-mailfiókban.
    Mi a gyíkom lesz induláskor kezdik el majd töltögetni a játékot?

  • darkSectorxxx #37713
    Én ezt olvastam mint hír, az értelmét nem tudom.
    Talán mert lesznek olyan nehéz bossfight-ok?
    Ez egy opció, az értelme az hogy egymásnak segítsenek.

    Feltételezem hogy a széles réteget így vonzák be.
    Ha valaki betyármód kemény legány nekimegy mindennek egyedül, aki kevésbé, de azért végigjátszaná a játékot, van lehetőség "easy mod"-ra.
    Tudom tudom, akkor ne játszon vele aki nem elég ügyes hozzá....de hát megdumáltuk régebben hogy ez sajnos nem ilyen egyszerű. :)
  • Kandurex
    #37712
    Ebből egy mondat volt új, hogy 6-an. A többit akár ki is dobhattad volna.

    Egyébként mi értelme van az ekkora számú multiplayernek ebbe a stílusban. Vagy mi lesz? Team deathmatch?
  • Moby
    #37711
    A nyakadba akaszthatod a hét bullshitje csillogó medált. Ez überelhetlen. Ettől nagyobb, nyomorultabb, agyhalottabb baromságot a héten már senki nem tud leírni. Aztán monitorrzuk majd, hátha kiterjed az egész évre.
  • darkSectorxxx #37710
    "Dark Souls III - akár hatan is nekironthatunk majd a bestiáknak

    A Dark Souls III rendszerében lesz néhány elég komoly változtatás korábbi játékokhoz képest, leginkább a multiplayer lehetőségeket illetően.
    Újra és újra meglep minket, hogy a Dark Souls-sorozat rajongói mennyire kreatívak és elvetemültek, és elképzelni sem tudjuk, hogy a srácok mihez kezdenek majd a jövő év első felében megjelenő harmadik résszel. Azt viszont már most tudjuk, hogy mik lesznek a fontosabb változtatások a folytatásban.
    Az utóbbi gamescomos bemutatók alapján úgy néz ki, hogy a Dark Souls 3 nem fog radikálisan eltérni a már megismert formulától, de a From Software csapata azért hozzátett pont annyi újdonságot, hogy érdemes legyen visszatérni a játék könyörtelen világába. Már első blikkre is úgy néz ki, hogy a Bloodborne nagy hatással volt a játékra, hiszen az egész sokkal csiszoltabbnak és folyamatosabbnak néz ki elődeinél.

    Megváltozik a covenantok rendszere, bekerült a játékba egy mana sáv is (melyet egy új estus flask segítségével folyton vissza kell töltenünk), illetve új spellekkel is csapkodhatjuk majd az ellent, viszont a legszembetűnőbb változások mindenképpen a summoning és invasion terén várhatóak. A Dark Souls 3-ban már nem kell elfogyasztható tárgyakat használnunk más játékosok megidézésére, hanem korlátlanul használhatjuk őket, így ezek a feature-ök mindenképpen népszerűbbek lehetnek. Ezen felül a multiplayer már hatfős lesz, ami azért rendesen meglöki a játék lendületét.
    A Dark Souls 3 megjelenés 2016 áprilisában jelenik meg PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra"
  • darkSectorxxx #37709
    Steam képes ilyenre....ott pc-n szoktak fontosak lenni az adatok-paraméterek, konzolon csak simán játszanak az emberek. :)

    Amúgy saját célra a legtöbb játék méri a játékidőt a játékon bellül, de amúgy versengésre nincsen lehetőség.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.23. 22:02:47