121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #56954
    Bazzzeeee Eper meg Rena már nyomja x1 en...Ráadásul osztódik a homeolással tehát simán kérhettem volna pc re neked!Még tegnap is módosíthattam volna.....Jó kész vagy az istenedet!!!
  • Moby
    #56953
    Bazmeg én meg ma itthon fetregek, erre későn jelentkeztem erre a kurva insiderre :(
  • n000rbi
    #56952
    Sok sikert hozzá. Nekem a Rocksmith-el volt hasonló gondom, ott a ps4-es verzió konkréten játszhatatlan a lag miatt optikán (ez pedig sehol nem volt feltüntetve a storeban) és mivel ps4-en nincs analóg audio out, mint ps3-on, így kb. ihattam hideg vizet a digitális vásárlásomra. Olyan 3 hónapba és jópár telefonba ill. mailbe került, mire hajlandóak voltak visszatéríteni az árát.
  • Amiga
    #56951
    A sony hivatalos reddit fórumán bejelentették, hogy megtérítik az árát, aki vissza akarja adni. Itt ugyanis kicsit túltolta a marketing, és amiket az interjúkban ígértek, azokat később nem vonták vissza. Túl ezen rendszeresen fagy konzolon, ami ezen a szinten egyetlen más címről sem mondható el.

    Mivel a játék célja lenne eljutni a galaxis közepére, de ez csak egy blöff, ezért szerintem teljesen jogos a refund.
  • arty
    #56950
    miért a többi is fagy, kilép, nincs benne az ígért tartalom/feature?

    pölö a hardline-ben nem volt ott a multiplayer menü?
  • Totti5
    #56949
    Moslék egy sem volt, s amit kérnek azt kell csinálnia.

    Dead Space sorozat elég erős referencia.
  • n000rbi
    #56948
    Én is megnézem este vagy holnap a béef1-et, de szigorúan a teknó miatt.
  • Ulthane
    #56947
    "ha már becsaptak"

    Ezzel az erővel az összes játék miatt vissza lehetne kérni a pénzt. Nonsense.
  • Amiga
    #56946
    Ja, ha már fortheplayers.

    Tegnap naívan azt gondoltam, live chat-en ráírok a SONY-ra, ugyan adja már vissza az NMS-ért kiadott pénzemet, ha már becsaptak. Csakhogy nem találtam live chat-et, a szolgáltatás nem él az európai PSN-en, az amerikai pedig nem találta az online ID-mat, így nem engedett be a chat-be.

    Van egy telefonszámom, talán ma megpróbálom azt, meg írtam nekik levelet, de félek, nem fogom tudni ezt elintézni. Majd még a magyar playstationösöknek is írok szerintem.
  • mucsácsó
    #56945
    ÚRISTENNNNNNNNN!!!! ITT IS!!!! :')))
  • Amiga
    #56944
    Petíciót indítok a WHO-nál, hogy egészségügyi okokból korlátozzanak le mindent 30 fps-re. :-)
  • Paranoia
    #56943
    It's Time to Deploy

  • arty
    #56942
    a pelenkát már nem is bánnám, nem kéne felállni a játékból :D
  • Ulthane
    #56941
    Most jött meg BF1 open beta kód! :) Este tolom, mint süket a csengőt!
  • Harlekin
    #56940
    Megjött bf 1 béta kód!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.30. 08:28:00
  • Ulthane
    #56939
    Végigtoltam BF Hardline-t vagy két hete. Hát nem tudom, szemétnek nem neveznem. Egy kellemes kis kampánya volt, fogyasztható, semmi extra, nekem tetszett ez a zsarus téma versus military. A játék szép volt, ennyit bír egy fps kampány, a BF4 kampánya sem tetszett egy dekával sem jobban.
  • Moby
    #56938
    Mostanában nekem is előkandikál. Úgyfest a korral visszatérünk a magzati szintbe :D
  • Moby
    #56937
    Idézet magamtól, pár nappal korábbról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ezen kívül is agyonbasznám őket a cuscenek miatt, mert azt le is szarnám, hogy ott megy, de hogy a 30fps-es prerender meg a 60fps-es inline váltogatja egymást, az őrület. Fejberúgnám, aki ilyet kienged egyáltalán. A FASZOMNAK KELL PRERENDER MANAPSÁG????
  • darkSectorxxx #56936
    Nekem az nem szimpi a játékban ilyen téren hogy (nem egetverő játékhiba, de) amikor fedezék mögül mondjuk elkapsz valakit átvált egy videóra, és fix kameraszögből mutatja, amikor visszaagugol, megint ingame....lol. 2016.

    Vagy csak szerintem amatőr húzás?
    Inkább legyen kevésbé látványos, kevésbé beállítva szerintem, de ne ezt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 07:39:32
  • TDC Geronimo
    #56935
    deus exbe ezek a prerendered 30 fpses átvezetők 2016ban...
  • arty
    #56934
    kölköm pont "kijött" belőle, erre nekem elkezdődik... (legalábbis életemben először, pár napja, az egyik no man's sky videonál gomboc került a nyelőcsövembe :D de gyorsan kikapcsoltam... )
  • arty
    #56933
    a legegyszerűbb: ár

    direkt csináltak ocsmány slimet a sima ps-ből is, hogy mellette egy tűrhető dizájn is majd prémiumnak hat :D
  • darkSectorxxx #56932
    Mai boxos képem, aki meg szeretné tekinteni, felhasználni valamire:

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 22:52:55
  • darkSectorxxx #56931
    perverz kis pöcs. :D
  • Bandicoot
    #56930
    Végre értelmet nyert a Ps Vr!

  • Bandicoot
    #56929
    Az a művészi direktor (ha jól olvastam) aki elkövette a Dead Space 3 nevezetű szemetet és a BF Hardline című moslékot?
    Remek. Remek!
  • darkSectorxxx #56928
    Huh most nem ugrik be mire gondolsz.
    Hát ez vagy a vörös vérsejtek halmozódnak vagy a fehérek ritkulnak, volt egy ilyen betegség, vizeleten észre veszi hamar akinek ilyenje van, ott is injekciós kezelés volt, azt ennyi. :)

    nem értek hozzá, kb 10-12 évesen átmentem mind2-őn. :)
    Csak arra emlékszem hogy rengeteg játékot kaptam. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 21:29:05
  • Harlekin
    #56927
    Nem hangzik jól....

    Viszont ez se!!

    " fehér vérsejtjeim elkeveslettek " Mi a pöcsöt csináltak? Ulthane akció van!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.29. 21:26:35
  • darkSectorxxx #56926
    Amúgy rendes volt a nő nem vette még el a jogsim, nem mintha lenne autóm vagy sokszor mennék autóval. :)
  • darkSectorxxx #56925
    Dehogy is, veszem a poénokat nyugi...:D Jó magas laszti volt elismerem. :)

    /// független ettől a poénkodástól:

    Ebben csak 1 baj volt, amit nem rád értek, nem az hogy most ilyen sajnáltatós téma, de aki nem ismeri ezt, ez azzal jár, hogy napi 3 injekciót adnak a korházba, ezt 2 szer kellett elviselnem, egyszer 3 honapon át, utána meg 1-1,5 hónapig mert a fehér vérsejtjeim elkeveslettek....erre a 2 menetre nem kivánok senkit, hogy átélje, nagyon kemény dolog... :)
  • Harlekin
    #56924
    Bevittek 3 honapra a kórházba, (kevés vóóót jaj de kevés vóóót)
    utána kb 1 évig szedtem gyógyszereket. (szerintem néha még mindig szeded vagy legalább is a hatásuk alatt vagy)
    Utána gyógyultnak nyilvánítottak, (húúúú de nagyot tévdtek)
    ellenben valami visszamaradt. (Na ez viszont teljes mértékben így van)

    Most egyszer elmentem kivizsgálásra a nő nem tudta elmondani pontosan mi ez( Vagy szimplán a szokásos,hogy te nem tudtad értelmezni)

    Dde megtanultam vele együtt élni sokan évek óta ismernek és mégsem vesznek észre semmit rajtam. :)
    (Végezünk itt az SG-n ezzel kapcsolatba felmérést???)

    Tudod van az a mondás
    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!



    Bocs de ez most így kihagyhatatlan vóóót!
  • darkSectorxxx #56923
    Nem ez nem szivatás. :)
    Ez létezik, nekem szinte minden ilyen téren van ismerősöm, akinek vannak ilyen tünetei.

    Én gyerekkoromban lettem epilepsziás, roham.

    Bevittek 3 honapra a kórházba, utána kb 1 évig szedtem gyógyszereket.
    Utána gyógyultnak nyilvánítottak, ellenben valami visszamaradt.

    Most egyszer elmentem kivizsgálásra a nő nem tudta elmondani pontosan mi ez azt mondta ez az epilepsziának az aurája, amikor elkezd kialakulni de nem megy végbe....4-5 percig gyengülés a mellékhatás, vagy nevezzük szédülésnek, zavaros beszéd....

    Dde megtanultam vele együtt élni sokan évek óta ismernek és mégsem vesznek észre semmit rajtam. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 21:04:33
  • darkSectorxxx #56922
    Azt a villogást azt az epilepszia miatt írtam, a fejfájást inkább a szem erőltetése okozhatja, jobbára tudtommal, azza van főként összefüggésben.

    Haverom 4x éves fps játékot max 2 órát tól egyhuzamba többet nem tud fejfájás nélkül.

    Ilyenkor ki kell amúg menni az utcára és távoli tárgyakra nézelődni...
  • Moby
    #56921
    Van. Gyerekeknél pl még nagyon jelen van. A gyerekek pl rókáznak a kocsiban. Sok gyerek rókázik a kocsiban. Aztán megtanulja az agyuk. De ez a motion sickness.
  • Tikal #56920
    Tesómék nem bírták gyerekkorukban az autozást kanyargós úton, de szerencsére elmúlt nekik :)
  • Totya42
    #56919
    Most csak szivattok ugye? Tényleg van ilyen? Azért az szar lehet, ha tényleg van ilyen.
  • Moby
    #56918
    Ez nem motion sickness. Azt nem a gyors mozgások indukálják, és főleg nem a vibrálás. Az már inkább epilepszia. A motion sickness egy gyűjtőfogalom, nem egyetlen tünet, vagy tünetcsoport leírása, hanem a jelenségé. Azé a jelenségé, ami az agy válasza egy olyan helyzetre, amikor bizonyos érzékszervek úgy tapasztalják, hogy a test mozog, más érzékeszervek viszont nem, és az agy nem adott ki utasitást az izmoknak(ez utóbbi nagyon fontos, mert ennek feldolgozása már úgy-ahogy sokunknál tanult módon megvan).
  • darkSectorxxx #56917
    1 :)
  • Totti5
    #56916
    Egy szám elég lesz.
  • darkSectorxxx #56915
    Soroljam őket név szerint vagy egy létszám is elég?