121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #56914
    Mi az epilepsziának?
    Ne már....
  • Totti5
    #56913
    Biztosan milliók vannak az éterben akik live és ps+ nélkül multitól távol remegve epekednek egy multiplayer játékért.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.29. 20:52:51
  • Moby
    #56912
    Semmi köze a gyors mozgáshoz, meg a vibráláshoz. Ha neked ilyen gondod van, az kezelhető.
  • Moby
    #56911
    Attól talán nem, lévén tps, de egy fps-ben, egy elkúrt fov-al igen. Ők azok, akik különösen érzékenyek az ilyenre: pl. az autóban is émelyegnek. Sokan vannak amúgy, nem nagyon lehet szőnyeg alá söpörni a problémát. A fov helyes megválasztása általában sokat segít nekik.
  • darkSectorxxx #56910
    Csak Live-on kell fizetni majd a multiért. :DDDDD

    PS4 - PC nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 20:46:10
  • darkSectorxxx #56909
    Télleg. :(
    Hamar megy ez, sokaknak meg fejfájást okoz.

    Ez nem tériszony, hanem a gyors mozgás, vibrálás (ez lehet epilepszia szerű dolog, nem feltétlen kell rohamra gondolni, hanem csak enyhe szédülésre.).

    Ezt onnan tudom hogy nekem is van egy hasonló, de ezt sokáig tartana részletezni....

    Sőtt továbbmegyek, nálam olyan dolog van hogy néha ha üldögélek jó ideig, és hirtelen felállok, akkor kezdődik, persze hálisten lehet kezelni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 20:44:20
  • Tikal #56908
    Ők azok akik már az első emeleten is szédülnek?

    Nem azt mondom, egy pörgős quake-től még lehet én is elszédülnék, de tényleg valaki kidobja a taccsot valaki egy 60fps-es The Last of Us-tól?
  • Tikal #56907
    :DD
  • darkSectorxxx #56906
  • Totti5
    #56905
    Tomb Raider 3-at a Dead Space művészeti direktora fogja rendezni
  • darkSectorxxx #56904
    De fasza....

    Kegyetlen jónak tűnik, csak az a pre-alpha ne lenne ott.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 20:26:23
  • Totti5
    #56903
    Autót leparkolta, ráesett a falevél, s amikor elindul lehullott az autóról
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.29. 20:21:17
  • Moby
    #56902
    Pedig van ilyen. A rosszul megválasztott fov, és a magas fps motion sicknesst okozhat. Az egész érintőleg a VR problémakört érinti (az alacsony fps kevésbé baszkurálja az agyat, meeehogy az agy, azt nem is veszi valóságosnak, pont a szaggatás miatt, ami a valóságban nincs).
  • TDC Geronimo
    #56901
  • darkSectorxxx #56900
    Pedig ez nem annyira vicces, valóban létezik ilyen, van aki az fps játékokat nem bírja vagy 3d-t...:(
  • Totya42
    #56899
    Igen? Az akkor szép lesz :) Jól fogunk szórakozni.

    Tikal #56891: Ja most jut eszembe én meg asszem gameren olvastam valamelyik 60 fpses játék kapcsán írta valaki, hogy ő azt nem szereti, mert rosszul van tőle :) hát leszédültem a karos székemről a döbbenettől, hogy ilyen van. Aztán 5 percig fetrengtem a nevetéstől :)
  • Moby
    #56898
    Ott ahol az ilyen csak kényszerből megy, ott az igénytelenség az úr. Azon meg nem segít semmi. Csak a kényszercsődeljárás, porigégetés.
  • Totti5
    #56897
  • Moby
    #56896
    Hát pedig valami ilyesmi a kommunikáció. Hogy ez nem a VR-ről szól, hanem a prémiumgémingről. Amit nem tudunk pontosan micsoda.
  • Totya42
    #56895
    7-ét már várom, hogy mi sül ki ebből az egészből. Már ha tényleg bemutatják a neot. Nagy dolgot nem várok tőle mondjuk. Prémium géminget semmiképp sem várok. Érdekelni is inkább csak azért érdekel, hogy milyen fing esőtánccal / bűvész megoldással, vagy hogy az égbe nyomják majd le a userek torkán ezt az egészet. Szórakoztató lesz az biztos.
  • Totti5
    #56894
    Assetto Corsa vicces, eleddig ha rátoltamn a tükröződést az autóra -20 fps, ha mág valamit akkor még -10. Maxon simán ki lehetett hozni stbail 30at a 60 helyett. Most hogy kijött konzolra, jött a PC peccs is, muszáj volt nekik optimákolni rajta már 60 frémmel megy a tükröződés. Ehhez csak 3 év kellett. Szóval leszarják, max kihozod erőből bika PCn, ha van kedved költeni rá, amit meg is lehetne oldani, csak ott sincs semmi kényszer.

    F1 2015 maximumon élsimításokkal atom 60 volt mindig. 2016ot butítani kell és így sem atom minden pályán. 1 év telt csak el...

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.29. 19:49:26
  • Moby
    #56893
    >Már várom a 15-20 fps-es neo meg scorpio játékokat

    Erre én is kíváncsi vagyok. Mármint hogy a sony pl. hogyan definiálja a "prémium géminget", mert ez egyelőre annyira ködös, hogy nem is sejtem mire gondolnak közben. Frém? Szolgáltatások? Minőségbiztosítás? Mitől lesz majd prémium a prémium?
  • Totya42
    #56892
    Elhiszem, hogy van aki nem látja a különbséget. Bárcsak én se látnám, mert akkor nem zavarna. A legjobb mikor azzal érvelnek, hogy hát régen se volt jobb. Mintha törvényszerű lenne, hogy akkor manapság se legyen jobb. Mindegy is, mert a tömegek tényleg nem támasztanak igényt e irányban sem. Szóval úgysem fog változni semmi. Már várom a 15-20 fps-es neo meg scorpio játékokat. Azért titkon remélem, hogy nem lesz igazam.
  • Tikal #56891
    szabvány 30? Eredeti játékaink topikba tévedtem be néhány napja, olyanokat irt egy két gyengeelméjű, hogy ő még 15fps-sel is eljátszik, mert nem az a lényeg, meg amúgy se látja a különbséget :D
  • Totya42
    #56890
    Nem tudom hogy működik a minőség ellenőrzés. Felhasználóként úgy gondolom, hogy nem sokat ülhetnek rajta, mert már én is jó pár durva esetbe belefutottam. Legutóbb a Darksiders 2 volt ilyen, ahol random kidobált 2-3 óránként. Vagy anno a BF4, hogy egyszerűen nem lehetett végigvinni a kampány részt, ha nem együltő helyedben nyomtad le, mert egyszerűen a mentést mindig elfelejtette és még a felhőből sem lehetett vissza szinkronizálni. Úgy háromszor elvittem a 4. pályáig aztán feladtam, mert a játék elejét már úgy untam :)
    A fos frémes játékok meg aztán már nem is meglepőek. Én azt is szabványba tenném a minőségellenőrzésnél, hogy a frém minimum stabil 30 legyen.
    A legszomorúbb, hogy nem egyedi eset. Persze nem baj, ha ekézik a sonyt ezekért, mert jogos. De sajnos a többi sem jobb.
    Szóval ja nem nézik szerintem sem nagyon. Úgy néz ki, ha már elindul és nem füstöli el a gépet az már megy is sokszorosításra :D
  • Totti5
    #56889
    + Cyberpunk fejlesztését most kezdték el.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.29. 18:20:55
  • darkSectorxxx #56888
    Váó. :D
  • TDC Geronimo
    #56887
    [BF1] Confirmed, PS+ is not required to play the Beta on PS4.

    Akit netán érdekel
  • Totti5
    #56886
    Fifa laggal 2012 óta nem igen találkoztam. Ha most van valami, akkor az júzer net hiba, de nem is emlékszem már hogy 16ban mikor volt olyan hogy minden ok nélkül laggolna.
  • arty
    #56885
    konzolon a legtöbb multi p2p, fifáról is azt olvasom h nincs dedi szerója ea-nak

    psn annyit tesz hozzá, hogy "megtalálod" a másik játékost, utána már ELVILEG egymás közt forgalmaztok (meg stat megy EA-nak nyilván)
  • mucsácsó
    #56884
    pedig múlt héten még olvastam valamit redditen, de akkor lehet a fullos verza preloadjával keverem.
  • orichalcos
    #56883
    Nem lesz preload.
  • mucsácsó
    #56882
    hát meg legalább lehessen má' pre-loadolni :P
  • TDC Geronimo
    #56881
    Remélem azért pár órával előtte kidobják maileket és nem este.
  • orichalcos
    #56880
    Megerősítésre várok, de elvileg insidereseknek holnap este 6kor indul BF1 béta. Kulcsok holnap jönnek mailben.
  • bexinho
    #56879
    Olyankor mi van, ha Fifa-ban összesorsolnak egy játékossal, akivel az első félidő szépen lefut, majd a másodikban hirtelen laggolni kezd a végéig (1-2 msp-s késésekkel)? Előtte és utána is OK minden, lanon megy a gép, senki nem terheli le az otthoni optikai netet (50Mbit/s/25)... számomra érthetetlen. A multi nem a PS szervereinek közreműködésével működik? Vagy hogy van ez? Mire megy el a 15ezer?
  • darkSectorxxx #56878
    Ki vettelek az észből mi? :D
  • Bandicoot
    #56877
    #Fortheplayers

    Sajnos minden pénz elmegy az infrastruktúrára ami a multiplayer mögött van így nem lehet holmi minőségellenőrzésre pénzt csiholni - ide értve a multiért beszedett irreális pénzt, és a bugos szarokért beszedett vissza nem téritendő javakat is...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.29. 13:00:53
  • darkSectorxxx #56876
    Adom a pontot. :)
  • Amiga
    #56875
    Szerintem ezt már Neo-n tesztelték és ott nem fagyott. :-D