121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #56994
    9 + 1 ingyenes decemberben. UIn kivul ebben semmi battlefront nincs
  • Tatyla
    #56993
    Kipróbálás után aki nem érzi ebben a Battlefrontot az hazudik most a lépegető helyett ott a vonat. Nem rossz de ez biztos hogy nem lesz olyan multi amibe több száz órát ölök mint a BF4-be el lehet vele lenni viszont nem tudom hogy végleges hány pályával jön ki de ha négy mint a Battlefront akkor nagyon hamar rá fogunk unni és tovább lépünk és inkább megy tovább a single játék...
  • arty
    #56992
    vajon idén késik az aktuális forza? ;)))
  • arty
    #56991
    "siege, operátorok nélkül" ;))))
  • Moby
    #56990
    >azzal bíztattak, hogy a developer talán feltölti idővel a játékot az ígért featurekkel
  • n000rbi
    #56989
  • Amiga
    #56988
    Mondjuk az is valami, hogy van udvarias, magyar nyelvű ügyfélszolgálat, tegyük hozzá. :-)
  • Amiga
    #56987
    Felhívtam a SONY ügyfélszolgálatát, csak hogy tisztába tegyem ezt a NMS refundot:

    - a hazai ügyfélszolgálat nem tud még hivatalosan róla, hogy a játékra a szabályoktól eltérő refund-ot lehetne kérni
    - a szabályos refund:
    a) a játék megvásárlása ne legyen 14 napnál régebbi
    b) a játék ne legyen letöltve

    Ha a fenti két feltétel teljesül, a refundot azonnal megcsinálják a 06-1-677-7317 számon (2-es almellék, PSN szolgáltatások).

    Mivel hivatalosan nem tudnak a NMS-t érintő esetleges, a policy-tól eltérő refund lehetőségről, egyelőre azzal bíztattak, hogy a developer talán feltölti idővel a játékot az ígért featurekkel és javítja a technikai hibákat.

    For the players?
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.08.30. 15:19:19
  • Totti5
    #56986
    GT Sport elhalasztva idén biztos nem lesz, 2017ben valamikor.

    Idén beköpött fix dátum, előrendelés és a béta sem jött be.

    Komolyan nem értem hogy mit tudhat Yamaucsi ami miatt mindent elnéznek nekik.

    De legalább a PS tulajoknak nem kell mérlegelni, mert nincs rá belsős autós játék. Marad az Assetto Corsa és az F1.

    Mindeközben a T10/Playground pár hét és kitolja a Forza Horizon 3at és jövőre a nyakamat rá hogy már ezerrel készül a Motorsport 7 2017re ( vagy valami más akár ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.30. 15:16:51
  • Totya42
    #56985
    Melyik nap is lesz a CoD IW multiplayer trailere? Asszem írtad korábban csak nem emlékszem, hogy ma vagy holnap?
  • Moby
    #56984
    >Ahogy sokan mesélték a ww1 nem az a túl érdekes világ, max vizualitásban.

    A mélységmérő műszerek alapján elértük a föld középpontját.
  • Amiga
    #56983
    Igen, ahelyett, hogy mindenki, mindenről ugyanazt mondaná. Sokkal egyszerűbb lenne.

    Az iskolaköpenyt is eltörölték, milyen fegyelmezetlen világ ez.
  • darkSectorxxx #56982
    Mert az emberek különböznek egymástól? :)
    Nem rossz ember akinek nem tetszik, csak nem tetszik neki azt ennyi, lehet menni mást keresni.
  • darkSectorxxx #56981
    Nem kell százórákat játszani a tartalomért. :)
    Meg amit tippelek az eddigi infók alapján, csak tipp, vagy bejön vagy nem. Tudtommal ez is csak egy demo, senkinek nincs tudomása a full értékéről, mások is csak következtetnek egyelőre, ha nem akkor hazudnak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 13:40:39
  • darkSectorxxx #56980
    Szurkolok nekik, majd kipróbálom a beta-t ha lesz rá időm.
    Nyűgözzenek le.
  • darkSectorxxx #56979
    Tudod hogy értem.
  • Tatyla
    #56978
    :D
  • Tikal #56977
    A multiplayer szakértő :)
  • Tatyla
    #56976
    A kérdés nem ez volt :)
  • TDC Geronimo
    #56975
    ow jó is, bár nem konzolon :)
  • Tatyla
    #56974
    Akkor mi a te személyes véleményed? bár neked az Overwatch is bejött :D
  • TDC Geronimo
    #56973
    jajj istenem. Egyik komment azt írja egy WW1es battlefront mod, alatta közvetlen másik meg azt, hogy ez egy vérbeli Battlefield. Egyik azt írja szarul fut, másik azt, hogy gyönyörű és tökéletesen megy. Ez az internet...



    (neogaf helyett mehet az internet :D)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.30. 12:53:39
  • Totti5
    #56972
    "ww1 nem az a túl érdekes világ, max vizualitásban."

    Azért vannak ott a kreatívok hogy azzá tegyék. Ez a játék nem korhű történelemkönyv lesz.
  • Totti5
    #56971
    "az engine a más"

    Ugyan az.
  • darkSectorxxx #56970
    Ha nekem kéne tippelni az eddig végignézettek alapján a BF4 és Battlefront közé basznám be látatlanba, nem annyira összetett szerintem mint a BF4, valahol az a hangulat nem jön át, de annyira sem üres mint a BFront (nekem üres) mert gondolom lesz rendes single is..

    Ahogy sokan mesélték a ww1 nem az a túl érdekes világ, max vizualitásban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 12:46:58
  • darkSectorxxx #56969
    Tuti nem lehet ezt így lefordítani, a fanoknak egy BF1, akik meg csak multiplayerként nézik, nem feltétlen muszáj ajnározniuk.
    Ez sem spanyol viasz, az engine a más, a megszokott BF lesz ez is, nem fognak új játékot kitalálni az EA-nál, mennek a recept alapján, a bátorságra ott van a Titanfall.
  • TDC Geronimo
    #56968
    Jajj már jönnek ezek az emberek... Szerintem meg cod! :D

    De a bf4 reskin is menő :p
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.30. 12:21:42
  • Tatyla
    #56967
    Két cimborám játszik már és azt állítják Battlefront ww1,igaz ez?
  • orichalcos
    #56966
    Szeptember 8-ig tart béta, bőven lesz időd kipróbálni.
  • AntiHero
    #56965
    Ja annyi amúgy. Csak azért gáz mert holnap meg már meló. :D De hátha estig jön valami. :D
  • Harlekin
    #56964
    Pedig akkor járna....X1 barátlistámon akivel eddig beszéltem és igényelt az mind megkapta...De ha nem,hát holnapután így is úgy is nyomhatod...
  • AntiHero
    #56963
    Még 21.-e előtt jóval :) De hát ennyit ért. :) Direkt figyeltem mindenre pedig. Na nem baj hátha este már én is tolhatom.
  • Harlekin
    #56962
    Mikor regisztráltál Insiderbe és mikor adtad meg,hogy melyik platformhoz kéred a kódot?
  • AntiHero
    #56961
    Verjem bele a BF1 betaba..Insadereknek elvileg tölthető már. Azt nekem nem küldtek semmit. :S
  • Amiga
    #56960
    Ugyan. Jó arc a Bandicoot, csak markáns a véleménye, amibe könnyű beleakadni. :-)
  • Harlekin
    #56959
    Neked nem tűnt fel egy profillal kapcsolatban,hogy olyan ismerősek a megnyilvánulásai a szó használatai!?
    Olyan ROGUE,Ra1n,Skyline,stb bannolt profilokhoz hasonlóak!?
    A regisztráció is 2015 11 hó! Pont akkori mint az utolsó bannolt (ROGUE) profil!De biztos minden csak a véletlen műve és modik is majd így vélik, ha kicsit utána néznek!
  • Sillin
    #56958
  • Moby
    #56957
    Menjenek a jó kurva anyjukba az ilyen fasz szabályokkal már. Mi lesz a következő? Hogy nem tudom módosítani a profilom nevét?
    Oh, wait...
  • Tatyla
    #56956
    Ps4-en is megy már a béta én meg itt nyomom a melót :(
  • Amiga
    #56955
    Az igen.

    Hát, ha maradtak ebből a kalandból olyan telefonaszámaid, vagy e-mail címeid, amiket most hasznosítani tudnék, akkor megköszönném, ha privátban átküldenéd nekem, ha ráérsz! :-)