121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #60685
    Ja. A pro meg majd az eladásai kiválóan bemutatják mennyire leszarja a játékos hogyan futnak a stuffok...:)
  • Tikal #60684
    Én azt hiszem PRO-n folytatom...ez így ilyen formában nem méltó játékra.. sajnos olyan bug-okba futottam amik eléggé illuzió rombolóak voltak, grafikai hibákról ne is beszéljünk :( Remélem egy két hónap múlva játszható állapotba hozzák.
  • Tatyla
    #60683
    szerintem nem ,de erre ráérünk vitatkozni november 10 után
    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2016.10.09. 18:56:24
  • Totti5
    #60682
    De, a 4K lesz és a reklám is erre épül.

    A HC fórumozó gémer fogja csak majd a DFet lesni hogy 1.5 fpsel jobb e Prón avagy nem.

    Nincs ezzel semmi gond, a játékos leszarja/nem érti/ nem érdekli hogy mennyi frém vagy hány pixel, ahogy eddig is.

    Megy rajta a játék? megy. Akkor veszi ha tetszik neki.
  • TDC Geronimo
    #60681
    Biztos szebbet, mivel a pro eleve 1800p körül renderel natívan sok játéknál
  • Bandicoot
    #60680
    Osztán vajon mennyivel szebbet ad mint egy prémium 4k tv skálázása...?:)
  • darkSectorxxx #60679
    Szebb hát. Csak ezért váltanál 4k-ra?
  • TDC Geronimo
    #60678
    A beépített 4k skálázó tech is szebb képet ad 4k tvn, mint a fullhds tvn full hds tartalom. Épp ez a lényege.
  • darkSectorxxx #60677
    4K mindöszesen 2 játékban lesz ahogy hallom....az is véletlen biztos, úgy hogy szaggatni fog sok helyen. :D Gondolom...vagy visszavesznek a grafból.
  • darkSectorxxx #60676
    Ez a bajom nekem is, a tökéletes bizonytalanság....
  • TDC Geronimo
    #60675
    hójaj ez a mission struktúra mafia 3ba okádnivaló, ha nem lenne ilyen jó a story/átvezetők már nem is nagyon tolnám.
  • Tatyla
    #60674
    Szerintem nem a 4K lesz a mérvadó,én is inkább az atom biztos 1080p30/60fps-re számítok és szerintem a fejlesztők nagy része is így gondolja és nem csak hiú ábránd
  • Bandicoot
    #60673
    Az a baj hogy ezidáig a TR-en kívül nemigen tudni más fejlesztőknél mi lesz a stratégia,és félő hogy inkább a 4k (és akinek nincs ilyen kijelzője annak a VSR), ugyan azzal a fosfrémmel mint eddig....Bár ne így lenne.
  • darkSectorxxx #60672
    Érdekes hogy a 4k-hoz kötik a pro létjogosultságát, mikor a 4k-ról szó sem volt, illetve ami van az sem 4k. :D
  • darkSectorxxx #60671
    Jó csak tök úgy jön le mintha ez a gen erről szólna, holott pár elbaszott multi cím képes ilyenre, abból is a 80%-a retek játék amúgyis. :D
    A maradék 20-at meg szépen kijavítják peccsel. :)
  • Kandurex
    #60670
    Azt mondtam, hogy belecsókolósok pusztuljanak, nem a konstans azon futók...
  • Kandurex
    #60669
    Nincs rá tartalom és ahogy kinéz, még jó ideig nem is lesz. Értem, hogy a TV gyártóknak kell valami baromság, hogy eladják a termékeket, mint ahogy tették a teljesen értelmetlen hajlított kijelzőkkel, ... de most még nem ott vagyunk konzolon. Nagyon nem.

    5 év, talán 10...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.09. 16:25:52
  • Tatyla
    #60668
    Ne tudd meg hány helyen mondják azt hogy nem érdemes pro-t venni ha nincs 4K tévéd, a sok agyon informált okos tojás te jó ég
  • TDC Geronimo
    #60667
    Ez marhaság
  • darkSectorxxx #60666
    10-20 fps a hyperszuper Witcher-nél van csak inkább, azért ne általánosítsunk, ritka a 10-20 fps, inkább 25-29.
    Ne túlozzunk azért a mai játékok nagy része jó...csak a kristályszeműeket zavarja.
  • Kandurex
    #60665
    Csak akkor ruház be Pro -ra, ha nincs 4K TV -d!...

    ....túl hamis illúziókat kergetnél a 4K -val...
  • Kandurex
    #60664
    Ami nem baj, tereljék csak a népet az új masina felé. Pusztuljanak a 10-20FPS -be belecsókoló, pacing hibás, low-mid részletességek! Legyen mostantól igény a 1080P/60FPS vagy 1080P/BETON30FPS!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.09. 16:08:28
  • Bandicoot
    #60663
    És az EA ACCESS-esek (amiből a Sony persze nem kért mert "nem éri meg"....Szemben a mesés Plus szogáltatással.... )
  • Bandicoot
    #60662
    Nyugodtan könyvelhető hogy a Pro felé terelés miatt még annyira sem fognak foglalkozni a ps4 verziókkal mint eddig (értsd még több szaggatás,és egyéb nyalánkság)...
    Pro-nak azért lesznek előnyei még ha nem is minden címnél.
    Használt gépet pedig csakis 1216-ost és 60-70rugónál (garitól és tárhelytől függően) többet ne adj ki, nem érnek többet,amint itt a pro és feltánnek az első használt gépek a ps4 használt ára megy a pinyóba...
  • darkSectorxxx #60661
    Újonnnan ps pro, ha használtan akkor ps4, ha nincs igényed 30 feletti fps számra.
    Bár akkor nem ps-el játszanál gondolom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.09. 15:09:03
  • Samurai84
    #60660
    Hali. Már jó rég nem jártam itt a topicban, sajna meg kellett szabadulnom szeretett PS4-emtől :( Most úgy néz ki újra be tudok ruházni egy ilyen szépségre, de előtt tájékozódni szeretnék. Szerintetek érdemes a Pro-ba úgy beruháznom, hogy nincs 4K TV itthon és a közeljövőben nem is tervezek? Használt gépet érdemes megpróbálni, mire figyeljen az ember?
  • TDC Geronimo
    #60659
    Igen
  • Tatyla
    #60658
    BF1-et csak a deluluxosok kezdhetik 18.-án?
  • TDC Geronimo
    #60657
    4 nap és bf 1 trial
  • spybot919
    #60656
    Valaki probálta XIM4-et vagy a HORI TAC4-et? Most nem arra vagyok kíváncsi hogy fer vagy unfer. Hanem hogy volt-e valakinek a kezében mik a tapasztalatai. Persze a neten rengetek túl pozitív vagy túl negatív kritika van az értékesítés miatt. (Valaki csak azért húzza le hogy a másik ne vegye meg..) Mekkora előnyt jelenthet az ilyen? persze ez elég filozofiai kérdés, de elég olcsón árulják már magyarországon próbát talán megérne.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.09. 10:40:37
  • darkSectorxxx #60655
    Fasza. :)
    Hámikor játszottál vele?

    Mármint melyik nap? Mert tegnap este mikor befejezted még nem volt meg, aztán ma reggel meg nincsen új videód.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.09. 09:35:33
  • n000rbi
    #60654
    DLC-t vedd meg :)
  • Ulthane
    #60653
    Sifet elsore levagtam, no damage, streamen visszanezheto. Gyonyoru boss!
  • TDC Geronimo
    #60652
    Na kijött mafia patch. Nem véletlen volt ezen lock. Olyan szutyok az optimalizálás. Kemény 38-45 fpsem van kint városban. De legalább nincs frame pacing hiba így hurrá
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.09. 02:06:45
  • Bandicoot
    #60651
    Sajnos ez van ha egy olyan kiadó/fejlesztő kezébe kerül a stuff,akik az utóbbi pár évben a kókler szarokon kívül semmit nem raktak az asztalra...

    Szomorú,pedig maga a hangulat,karakterek,sztori bejövős nagyon. Csak ez a sok bug, a rendesen sokszor ocsmány grafika, az állandó popup mindenben tőlünk 5-10 méterre is iszonyatosan irritáló.....
    Én félrerakom pár patchig (és modig), mindjárt úgyis BF1. Kár ezt a játékot ilyen hulladék minőségben tolni.

    Egyébként ha zavar a mosottság, az antialiasingot tedd LOW-ra...TADAAAA, máris jóval kevésbé mosott és sokkal jobban fest a játék.:)
  • darkSectorxxx #60650
    Ulthanito-ról van szó most. :D
    Amíg az elején ideges, tökmindegy ki ellen harcol. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 22:34:43
  • Seth
    #60649
    Ilyen szinten Sif egy ártalmatlan kutyimutyi, O&S,Nito után meg főleg
  • darkSectorxxx #60648
    "Most mar semmi nem allit meg, s a Dark Souls ebben a harcban alulmarad Ulthane papaval szemben!"

    Aha biztos....most hallom először ezt is. :D
    CiF elveri a popódat! :D
  • Ulthane
    #60647
    Nito halott.

    Most mar semmi nem allit meg, s a Dark Souls ebben a harcban alulmarad Ulthane papaval szemben!
  • darkSectorxxx #60646
    Tuti ugrál, az tény hogy vannak hibák, így visszagondolva bizos voltak reccenések, de nem zavartak nagyon, amikor kell lövöldözni vagy autozni megy minden nem zavar be. :D

    Osztom a headshotokat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 21:35:54