121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #60770
    De fura, hogy TV alatt nincs ott a gép :(

    Mondjuk úgy csomagoltam el, meg úgy néz ki az egész, mintha vadi új lenne. Megvannak még a fóliák is -.-
  • Tatyla
    #60768
    Amint hazaérek, telefonról nem megy
  • Totti5
    #60767
    Te vagy a HG akit kell tégy takarékra.
  • Tikal #60761
    Gondolod? Szerintem meg csak elege lett a hülyeségből, már mondta ő is... meg egyébként is PC-n tolja már egy ideje..
  • TDC Geronimo
    #60760
  • TDC Geronimo
    #60759
    8 órát nyomtam bele, de teljesen reális a pontszám. Az erősségeit többször felsoroltam, az elsőosztályú. A többi az egy nagy nulla.
  • Ulthane
    #60758
    jaa, a prohardver. I see.
  • Amiga
    #60757
    A "máshol" szó az sg-n kívüli világot jelenti...
  • Ulthane
    #60756
    Az marha érdekes, mert utoljára szeptember 30-án jelentkezett be a fórumra.

    https://sg.hu/felhasznalo/1018833129

  • SlickAdam
    #60755
    irtam mar, hogy szo sincs ilyesmiröl. par perce kommentelt mashol videojatek temaban. csak megunta ö is az itteni tarthatatlan allapotot.

    no de megyek mostmar tenyleg. WiiU topikban megtalaltok.
  • Ulthane
    #60753
    Moby eltűnt. Magánéleti problémája van. Mint az öccsének, Harlekinnek. Fura egybeesés.
  • Amiga
    #60752
    Azt mondják, akik már láttak ilyet, hogy ez a felskálázott "crossboard 4k" technológia úgy 4-5 méterről elég jól visszaadja a native 4k látványvilágát. Kontraszt, színmélység talán nem lesz "pontosan" olyan minőségű, de akinek megfelelő tévéje lesz hozzá, az biztosan le lesz nyűgözve így is, ha a játék nem natív 4k-ban fut.

    Amúgy azt mondják, az 1080p-t pl, hasonló felskálázós módszerrel éri el a Killzone PS4-en, arra meg ugye kérdés nélkül rá lehet mondani, hogy a platform egyik legszebb címe még mindig, pedig ott sem natív, hanem trükkösen felskálázott az 1080p. Azt meg meg nem mondtam volna, amikor játszottam vele. De xboxon is trükköztek tudtommal a Quantum Break-kel.

    Biztos van, aki észreveszi a különbséget, a legtöbbek számára a pro egy 4k-s tévén szerintem hibátlan képet fog kiadni.
  • mucsácsó
    #60748
    Mafia III teszt - IGN.hu - 6.5/10


    ok. :DD
  • SlickAdam
    #60747
    jo, szerintem Moby-hoz hasonloan en is elvonulok innen pöppet. ezt mar nem lehet agyrák nelkül kibirni...
  • ppista
    #60745
    Te tényleg valamiféle félőrült szereplési kényszerben szenvedsz, és azért írsz 24/24-ben. Ez persze nem volna akkora gond, ha olyan témában irogatnál, amihez van némi segédfogalmad. Sajnos általában nincs.
    Hogy egy klasszikust idézzek, sokszor olyan érzés téged olvasni, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.
  • Amiga
    #60712
    Zsinórba becserélik sokan, a becserélteket pedig használt konzolként továbbértékesítik.

    Én egyelőre nem veszek pro-t, a frémdrop soha nem érdekelt és ezután sem fog. Belelkesedtem a gépre, de amióta megvan az X, másfél hét alatt egyszer (tegnap) kapcsolatam be a PS-t, akkor is csak lefrissíteni a cuccaimat.
  • Tatyla
    #60709
    Még egy kerek hónap a pro megjelenésig,egész jól bírom így játék nélkül, be pótoltam pár sorozat lemaradást TWD kész, FTWD majdnem meg mozi filmek is jelentek meg bőven a "könyvtárban"
  • darkSectorxxx #60708
    Jó csak azt hittem fognom kell a kezedet. :D
    GL & HF. :D

    Majd dobj képeket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.10. 02:08:10
  • TDC Geronimo
    #60707
    Hihetetlen mennyivel szebb. A kezét törném el annak az idióta baromnak, aki szerint ez a homályos fosbarna filter jó ötlet volt.
  • TDC Geronimo
    #60706
    Nem vagyok nub tudom magamtól is :p

    Dzsizüsz mennyivel jobb. Master race indeed :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.10. 01:46:01
  • darkSectorxxx #60705
    letöltöd allul a txt-t a gombra nyomva, lesz benne egy link és ott lesznek a fájlok.
  • TDC Geronimo
    #60704
    Na meg is lesem gyors
  • darkSectorxxx #60703

    Már csak a felhőkre kéne valami megoldás. Valszeg ezért volt hogy a küldim után mikor éjszaka kellett kivezetnem a földes úton nem láttam semmit magam körül. Nappal meg a városban mikor a szemembe sütött a nap nem hittem a szememnek, full fényes lett körülöttem minden és nem láttam semmit a napfénytől...iszonyat szélsőséges dolgok vannak a fény-árnyék terén a játékban....
  • TDC Geronimo
    #60702
    na ennek utána is nézek
  • darkSectorxxx #60701
    Ilyet elviselnék konzolra is...

  • darkSectorxxx #60700
    Már értem, a fejlesztők ihletet merítettek a Silent Hill-ből azért ilyen "ködös" minden. :D
  • Bandicoot
    #60699
    Akkor miért fog fogyni?:)
    Okíts mester....:D
  • darkSectorxxx #60698
    Ezt hallgassátok meg!

    Én is amúgy azt hittem hogy a felhők árnyéka egy BUG de úgy tűnik nem....iszonyatosan jót röhögtem ahogy hallgattam a bemutatót. :)

  • darkSectorxxx #60697
    Mármint ha kristályszemmel nézzük. :D
  • Tatyla
    #60696
    Butaságokat beszélsz (megint)
  • darkSectorxxx #60695
    Mondjuk szerintem sem, a ps4 pláne használtan ár/értékben király gép....én se fogom eladni, meg becserélni.
    Azé a szösszenet fosért.
    a Pro a kristályszemáeknek éri meg. :)
  • Totti5
    #60694
    "nnyira leszarja mindenki hogy zsinórba fogják becserélni a sima ps4-eseket"

    S kik? az egy dolog hogy Te vagy Ő vagy Én, de nem mi vagyunk az átlag.

    Venni fogák, de nem azért fogják venni mert bármit is számít az átlagnak a pixelszám vagy hogy 1.5 fpsel több akármi. Nem azért fog fogyni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.09. 20:19:26
  • TDC Geronimo
    #60693
    Ja nekem nem lenne nagy bajom a területpucolással, ha OPCIONÁLIS lenne. De így hogy ahhoz hogy unlockoljam a fasza story missiont és kapjak jó kis átvezetőket le kell előtte tolnom mind... Ultragáz. Inkább csináltak volna csak storymissinöket, mint a játék első 2 órája és lenne egy 8 órás játék marhajó pacingel meg storyval.
  • Tatyla
    #60692
    Hát legalább az idén már nem kell megvenni ezt sem, mondjuk az idei dolgok már elindultak
    Xcom2, Battlefield1 ezek day one
    Titanfall 2, Tomb Raider meg karácsonyi akcióban és ezzel ez az év letudva.
  • Tikal #60691
    "e hogy mindezt sokszor ugyan ott ahol kb 10 perccel elötte mindenkit leírtottunk,na az gáz..." igen, ezen én is fogtam a fejem, és sajnos látom azt is, hogy sok olyan hiba van amit már nem fognak javítani, mert azok gameplay hibák :(

    azért a történet még így is érdekel, majd használtan olcsón beszerzem..
  • Bandicoot
    #60690
    Ja. Ahogy mondtam az eladások majd megmutatják mennyire hazugság ez a "leszarja" állításod.:)
    Annyira leszarja mindenki hogy zsinórba fogják becserélni a sima ps4-eseket.:)
    Leszarják.:)
  • Totti5
    #60689
    Most is leszarja.
  • Bandicoot
    #60688
    Az a baj hogy maga a gameplay is mocsokmód repetitív. Lehet itt jönni azzal hogy sandbox. De a Mafia 3 még azok között is kimagaslóan repetitív.
    Egy dolog hogy mindig ugyan azt kell csinálni a szó legszorosabb értelmében (terület pucolás/megsemmisítések, utána informátor, utána megint terület pucolás majd megint informátor majd pucolás majd jön a miniboss és mehetünk vissza megint pucolni),de hogy mindezt sokszor ugyan ott ahol kb 10 perccel elötte mindenkit leírtottunk,na az gáz...

    Az olyan """apró"""" dolgokról már nem is nyilatkoznék,mint hogy 2016-ban egy fél méteres bokron elcsattan a 2 tonnás amcsi autó mint a betonfalon...

    A Mafia 3 gyakorlatilag a sztorit (benne a zenékkel,karakterekkel) leszámítva mindenben egy erős közepes vagy az alatti szintet hoz,technóban pedig egy alja szintet,nevetséges megoldásokkal és ritkaotromba látvánnyal.... Laza lejtmenet ez a széria 1 >>2 >>3.... Kár pedig tényleg a hangulat az ott van ezekkel a zenékkel,vasakkal,karakterekkel....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.09. 19:22:55
  • darkSectorxxx #60687
    Ez nem hülyeség megvárni hogy egyeltalán miről vitáztok? :D
    Mert egyelőre semmit nem tudni mi lesz. :D
  • darkSectorxxx #60686
    Mondjuk ezt én sme értem ha valami nem pixelpontos akkor miért szebb, de biztos. :D