1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • Rage47
    #1191
  • darkSectorxxx #1190
    No comment:

  • darkSectorxxx #1189
  • darkSectorxxx #1188
    Uncharted The Lost Legacy:

    az térkép! :D



    Izé, na tócsa:



    Valami assassins creed alázós titkos terület. :D
    (Köszönöm Seth-nek hogy szólt erről a részről...simán kihagytam volna. :D)
  • darkSectorxxx #1187
  • darkSectorxxx #1186
    Uncharted - Lost Legacy

    Movie:
    (3 durva rész, az elejéről, érdemes megnézni pl a csaj KEZEIT, a bunyó után a keze véres marad kicsit és koszos....:D)
    (a 3. jelenet meg hát OMFG)


    Screen:
  • darkSectorxxx #1185
    [URL=https://www.twitch.tv/darksectorht]Uncharted - Lost Legacy - Part #1[/URL]
  • darkSectorxxx #1184
    "Uncharted 4 - Samre és Sullyra fókuszálhat a sztori-DLC

    Pletykák szerint decemberben fogják bemutatni az Uncharted 4 egyjátékos kampányát bővítő csomagot, melyben Nathan bátyja lesz a középpontban."

    Na mit is mondtam, mikor végigvittem a játékot? :)
  • Amiga
    #1183
    Kupálódik a multi.

    Most már a győzelemért jár 20 relic pont, a vereségért 10, a szintlépésekért 50, valamint offline bónusz a single player előrehaladásod alapján. Egy vanity chest így már akár 5 mérkőzésből is megvan, ami ugye karaktert vagy kozmetikai elemet egyaránt unlockolhat.

    Pár óra játékkal néhány vanity chest-et össze is lehet szedni.

    A multi elég gördülékeny, élvezetes, természetesen csapatban bőven jobbak a túlélési esélyek, mint egyedül rambózva - bár néha az utóbbival jól rajta lehet ütni az ellenfél játékosain.
  • darkSectorxxx #1182
    Nekem a hétvégén tervben van a sok meló után egy újabb multi maraton .:D
  • TDC Geronimo
    #1181
    Majd ha jön a DLC :)
  • SlickAdam
    #1180
    na pörög meg a merföldkö?
    hullanak a platinak es az online ellenfelek?
  • darkSectorxxx #1179
    Hát nem de szar. :D
  • Totti5
    #1178
    "Mert akkor ezzel kell játszani pár hónapot mire lesz ennyi relic-em. :D"

    Fura dolog, hogy játszani kell egy játékkal a kontent feloldásához...
  • darkSectorxxx #1177
    Na fasza rájöttem hogy a store-nál lehet vásárolgatni pénzért is, már így vágom, de jó lassan adja a lóvékat. :D
  • darkSectorxxx #1176
    Várj, most nyitottam ládát, akkor most ez ilyen lassna fogja adni a kellékeket?
    szemüvegek meg sapik meg ilyenek?
    random nyitogatni kell ládát?
    Mert akkor ezzel kell játszani pár hónapot mire lesz ennyi relic-em. :D
  • TDC Geronimo
    #1175
    játszol és unlockolod. pl ölsz assault fegyverrel 50et unlockolsz egy fegyvert stb
  • darkSectorxxx #1174
    Ennek a játéknak nem értem a multi részét, a kosztümizálásnál a tárgyakon laka van, de nem értem hogy tudom kivásárolni ezeket a tárgyakat, holott van már zsetonom...egy opciót sem látok.

    Store-ban meg valami csomagokat lehet venni, de ahoz meg sok ilyen lila csillag kell.
  • Amiga
    #1173
    Szombaton megmutattuk a játékot egy kedves hölgyismerősünknek, aki nem igazán szeret játszani. Madagaszkárt, a normal life fejezetet, az autós üldözést, a dzsungelt, aztán végigjátszottam az utolsó fejezetet és az epilógust.

    Teljesen letaglózta, azt mondta, hogy ezt moziban is szívesen nézné.
  • darkSectorxxx #1172
    Azt elpasszolták másnak.
  • Totti5
    #1171
    Szörnyellák nélküli játékot kérek.
  • darkSectorxxx #1170
    Uh, megpróbálok addig életbe maradni. :D
  • TDC Geronimo
    #1169
    ja, majd 2 év múlva
  • darkSectorxxx #1168
    Méghozzá E3-on. :D
  • TDC Geronimo
    #1167
    laszófasz 2

    Epilógusban van egy elég durva hint
  • Totti5
    #1166
    Vége. Könnyek nem voltak, mert ahogy más ezt leírta totálisan másra számítottam. UC vége lett.

    Kösz ND. Remélem lesz még hasonló játékotok.
  • darkSectorxxx #1165
    21:10 :D

  • darkSectorxxx #1164
    Ja oks, már előre félek mikor kapok lebaszást. :D
  • Bandicoot
    #1163
    Nem is neked szólt csak hozzád szóltam mert te linkelted, írhatod akár arámiul is, ha valaki megnyitja hogy beleszemezzen és esetleg nem tolta ki rögtön gigaspoiler fogadja a játék legvégéről mert visszafelé van a képsorozat időrendben... Csak figyelmeztettem nehogy meglepetés érjen valakit.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.31. 18:54:26
  • darkSectorxxx #1162
    Ő a linkhez oda van írva, hogy "végigjátszható képekben".

    ŐŐŐŐ lehet angolul is ki kellene írnom. :D
    Alapon ezek a képek jönnek be az első oldalon, nem értem a logikát, de nem is én oldalam.
  • Bandicoot
    #1161
    Óvatosan a képek megnyitásával azoknak akik még ne vitték ki a játékot mert kapásból ordítóméretű spoilerrel kezdődik, sikerült hátulról kezdeni a sztori legvégéről.....
  • darkSectorxxx #1160
    Elég fos, de azért linkeltem hogy itt szinte a játék az elejétől a végéig lediavetíthető! :D
  • TDC Geronimo
    #1159
    Úristen milyen képek
  • darkSectorxxx #1158
    Akinek nincs kellő erőforrás vagy sávszél a youtube-hoz, már képekben is végigjátszhatja az U4-et!
  • Amiga
    #1157
    LOL. :-D
    Egy ilyennel én is találkoztam, Drake kezéből eltűnt a rakétavető, de az animációt tovább tolta és lövöldözni is tudtam. :-D
    Ugye a photo mod-ban benne van a karakter eltüntetési feature, valamiért itt is aktiválódhatott. :-)
  • SlickAdam
    #1156
  • darkSectorxxx #1155
    Biztos menni fog?
  • Totti5
    #1154
    Jeges az irányítás! Jegyezzük meg. Jeges.
  • darkSectorxxx #1153
    Receg összevissza az már a futásra értettem, az irányítás csak korcsolyázik. :D
    De nincs vele gond kezelhető, de élményfaktor mínuszolja, mert nem élvezet annyira a harc mint az előző részében vagy más platformon ezekszerint, ezért amikor csak lehet bujkálok inkább...bár lehet direkt ez miatt van. :D

    Húde kéne egy The Last of Us 2...az első részében ez az íjjal való harc meg túlélős téma hiányzik nagyon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.29. 14:15:00
  • Ulthane
    #1152
    Receg? Ha receg, akkor szaggat, az az fps drop. Azt en is lattam. De az iranyitas az hogy receg?