121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #60645
    Sajnos igaz, én is észrevettem. Nem folyamatos, ugrál a frame láthatóan.
  • darkSectorxxx #60644
    Hát ennyire nem tudnám megmondani hogy szaggatna a játék. :D
  • TDC Geronimo
    #60643
    Szerinted miből? BBnél is lehetett érezni, itt is tele van mikroszaggatásokkal meg 31-29 fpses ugrálással.
  • darkSectorxxx #60642
    Pacing-et hogy és miből látod vagy érzékeled?
    irányításból?
  • TDC Geronimo
    #60641
    30as locknál még gázabb, hogy olyan durván frame pacing hibás, hogy a BB emellett csak jelenthet. Még mindig tartják magukat, hogy hétvégén jön a patch. Remélem inkább előbb, mint utóbb. A story, voice acting, writing, karakterek, az egész stílus eszméletlen a játékban. Na meg azok a zenék... olyan helyekre vannak beszúrva, hogy üt
  • Kongy
    #60640
    Kipróbáltam, én is a Mafia 3-at.. és basszameg TETSZIK.

    DE

    Irdatlanul bugos, pl nem egyszer breakdance-eltek a hullák, fizikai hibák gyakoriak.
    Grafika helyenként érdekes... Alapvetően mosottas a kép, de elviselhető.
    Ami igazán tetszik az a storytelling, és a karakterek, és emiatt szerintem végig fogom vinni.
    Autók irányítása meglepően életszerű lett, még van egy szimulátor opció is, egész fasza.

    30 fps lock pc-n ultragáz, remélem javítják mielőbb. Nagyon látszik, hogy egy butított konzolport, direkt mosottas IQ-val, textúrákkal.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.10.08. 20:55:36
  • TDC Geronimo
    #60639
    loál



    Na megyek folytatom storyt <3
  • darkSectorxxx #60638
    :D
  • Seth
    #60637
    A tükrök a legjobbak :D


    Persze nem panaszkodom, mert ez is több,mint a mai játékok 90%-a :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.10.08. 18:47:36
  • darkSectorxxx #60636
    A rendőr. :D
  • SlickAdam
    #60635
    es ebböl semmit nem lehetett latni a korabbi sok oranyi live streamben. volt nekik egy polirozott verzio, de az alja nep a retket kapta.
  • Kandurex
    #60634
    Ez mondjuk első nap durva válogatás....!
  • darkSectorxxx #60633
    +1. :)

    Annyi hogy én manapság nem csak a zenével vagyok így, hanem mindennel. :Dd
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 17:08:00
  • Tikal #60632
    Ugy hogy en is hallgattam hip-hopot mikor gyerek voltam es a felét se értettem, de a zene tetszett :))
  • darkSectorxxx #60631
    :D
  • darkSectorxxx #60630
    Alan Wake is ENG volt amúgy....
    Sőt Resi-Silent Hill-ek is, gyerekkoromban azok voltak, Final Fantasy, vagy a régi MGS-ok. :)

    Hogy lehet ez? :D
  • SlickAdam
    #60629
    minösegi cucc. for da love of monnneeey

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.10.08. 16:51:46
  • Tikal #60628
    Lehet azért köt le kevés játék sztorija mert nem érted őket :))
  • Tikal #60627
    :D
  • Tikal #60626
    Te jó ég, azok a felhők, fel nem foghatom ezt hogyan merték benne hagyni
  • darkSectorxxx #60625
    Jó lehet csak nálam bokrosodott meg, nem beszélek általánoságban, meg nem gond, én ezeken nem akarod fenn, sőtt nagyon muris. :D

    Nézd meg a 3 felvételt, látszik hogy a fizikára fittyet hánytak. :D
    Amúgy ha megszokja az ember szép játék összeségében, legalábbis a mászkálós részek.
    Na de Ulthane elkezdte a DasT szóval most én pihenek és más játszon. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 15:41:02
  • darkSectorxxx #60624
    Most vágtam ki nektek. :D

    Mafia 3 érdekességek. :D
    day1 peccs nélkül!

    Az első videónál nem a felvétel miatt fagytam le és álltam másodpercekig egyhelyben, hanem azért fagytam le, mert próbáltam feldolgozni a látottakat, és utána pár perccel nyomtam hogy video saved, ezt látnotok kell. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 15:38:13
  • AntiHero
    #60623
    Pedig meglepően okosan bekerítenek. :) Hardon toljad. :)
  • darkSectorxxx #60622
    Ja nekem amennyi megvan angolból azzal beérem, de amúgy sem feltétlen a Mafia story érdekel, én távol vagyok az ilyen játékoktól, nekem mint "akciójáték jó azt ennyi"
    Én mondtam már hogy nagyon kevés játék story-ja köt le igazán.... Talán az Alan Wake 2. :D

    De 1x error-ozott a játék, érted PS4-en error, most meg elment egy pillanatra a netem, hát én 30x nem fogom újrakezdeni, úgyhogy mára egyszer elég. :D

    Amúgy nem értem mások az autos részeknél hogy tájékozódnak, én szart sem látok, sötét van, alig világitja meg az utat a refi, semmi, full köd vagy homály vagy mi van a képernyőn, csak ezekez a fehér utjelzőket követem mindig, nem valami jó így éjszaka vezetni...:S

    Ja és buták az ellenfelek ám.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 15:17:48
  • TDC Geronimo
    #60621
    Úgy hogy az a játék legjobb része :p
  • darkSectorxxx #60620
    De hogy kapcsolódik ez ide? :D
  • TDC Geronimo
    #60619
    Nem tudom amúgy te az angol tudásoddal mit értesz a storyból, mert itt a jó writing miatt a szöveg se olyan egyszerű
  • darkSectorxxx #60618
    Pontosan.

    És a shooting meg driving része nagyon kényelmes és fasza....gameplay-ben odatették magukat. Amúgy ja az átvezetőkben nagyon szép.
  • darkSectorxxx #60617
    Nem csúnya nyugi.
  • SlickAdam
    #60616
    Jean-Paul Belmondo - Le PROfessionnel OST (Chi Mai)
  • TDC Geronimo
    #60615
    Ezmiez melóban nem jön be? :)
  • TDC Geronimo
    #60614
    Átvezetők meg mint írtam kifejezetten szépek. Ehhez jön az elsőosztályú lip synch, acting, writing
  • AntiHero
    #60613
    Nem csúnya!
    Csak nappal vannak erdekes dolgok az utcan. Fény nem az igazi.

    Belső terek meg este rendben van minden. Sőt belső terek nagyon is rendben vannak.
  • mucsácsó
    #60612
    lőjetek már pár shotot vagy videót plíz, le vagyok sokkolva, hogy mindenütt ezt kell olvassam, hogy ilyen csúnyácska... :S elmegy minden kedvem tőle basszákmeg :D
  • darkSectorxxx #60611
    Viszont az autozás kibaszott jó benne. Már azért is jó játék. :D
  • SlickAdam
    #60610
  • Tikal #60609
    Ja az nagyon komoly:) először nem is értettem, csapatok a napfényben aztan egy pillanat múlva mar sötét van, aztan vissza aztan megint sötét :D
  • darkSectorxxx #60608
    :O

  • darkSectorxxx #60607
    "Gratulálok Ilyen megközelítésből minden játékban ugyan azt csinálod. Mész csinálsz valamit kapsz valamit. EJHA.."

    Mert így is van.
  • Tikal #60606
    Azert szar a rendőr rendszer, mert bementem egy kocsmába egy informátorért, lelőttem a két társát es mire kijöttem volna az épületből már körbe vett kb 10 rendőr és már elfutni se tudtam semerre. Mindez kb 15 másodperc alatt zajlott le. Na most 15 másodperc alatt abban az időben biztos hogy nem ért ki a rendőrség nem hogy a lövöldözés helyszínére de meg a garázsból se. Persze lehet hogy ez egy egyedi eset volt, majd ma este még kitapasztalom.