121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #63659
    Egyébként valszeg pont a használtpiac miatt lehet ilyen realtive alacsony a tie ratio. Ami nem csak nálunk dübörög, hanem mindenhol, csak nyugatabbra sokkal inkább intézményesített formában (azaz ott nem csak 576 létezik).
  • Amiga
    #63658
    Vegyél UFC 2-t, ha majd jó árban lesz, az nekem is megvan, és akkor zúzhatunk pár meccset. Szerintem nagyon jó.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.23. 15:45:21
  • Bandicoot
    #63657
    Pedig egy ufc2-t 3-4ezerér behúznék...Nomeg mondjuk 5-8k-ért egy éves plus-t....De amit láttam azok gagyiak...
    Múlthéten MédiaM és Edigital rakott ki jóféle stuffokat jóárasítva pénteken. Csak arra meg a pro vásárlás miatt nem maradt keret....
  • Moby
    #63656
    A 30 játék nem biztos, hogy pont 30, és ez nem azt jelenti, hogy mind meg is van! Én ugye veszem ezeket ilyen egyszer használatosban konzolon bőségesen, csak pécén konfitálom őket kényszerűségből. PS4-en digitben olyan 20 játékom van kb. Jelentős részük share-elve, szal a pénztárgép felé olyan mondjuk 13 lehet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 15:45:03
  • Moby
    #63655
    Hát én most néztem rá a GOG blackfridayre. Az ezerszer leakciózott címek vannak tűrhető akcióban, de ami kurrens, az 25-35%. Szal nem lesz ez másképp máshol sem.
  • Amiga
    #63654
  • darkSectorxxx #63653
    Mohácsiakra sincs panasz :)
  • Amiga
    #63652
    Az etiópok nagyon rendesek. Meg az eszkimók is.
  • darkSectorxxx #63651
    Szegényeket nagyon szeretem, nem akartam viccelődök rajtuk. :)
  • Amiga
    #63650
    Ez az etióp kisgyerekes amúgy jó poén volt. :-D
  • Amiga
    #63649
    Soha nem azt mondtam, hogy egy átlag user csak 5-6 játékkal játszott, hanem hogy ennyi játéka van. És ezt sem én mondtam, hanem egy korábbi cikk már szólt erről. Ha van egy lemez, amit megvettél, végigjátszottad és eladtad, az már nem a tiéd, vagyis egy jó akció még szólhat neked, mert esetleg azt mondod, "egye fene, ennyiért már megéri a digitálisat lehúzni".

    Amúgy 500+ ismerősöm van PSN-en, 10-20 %-uk, ha játszik, annak is kétharmada CoD, GTA Online. Az achievement-eken is az látszik, hogy a legtöbb játéknak a 10 %-át ha kivitték, még egy olyan játéknál is, mint a TellTale-féle sorozatok, világosan látszik, ahogy fejezetről fejezetre lemorzsolódnak a játékosok, vagy félreteszik.

    Szerintem milliós nagyságrendben vannak, akik a CoD miatt megvették a konzolt és teljesen érdektelenek minden más iránt. XBOX-os ismerősöm is van, aki a Horizon miatt vette meg és ott meg is állt, még szerzett mellé egy CoD-ot, esténként eltölt egy órát egyikkel vagy másikkal és csáo.

    Mi feljövünk ide 10-20-an kommentelni meg olvasni, esetleg még 100 read only, a másik tízezer meg, aki vett konzolt, alig játszik, csak 1-2 favoritja van és abba teszi az óráit. Függők vagyunk, ez a helyzet, azért nem tudjuk ezt elképzelni.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.23. 15:11:52
  • darkSectorxxx #63648
    Amolyan britt tudosok kategória.

    Számokban valóban szép, meg igaz is. Valóban kijön a 7.
    Csak ez az 1 főre eső példány.
    Nem az, hogy a 0day-es 10 milliós darabszám feletti Titan 2-őnek az 1/3-a az a fehasználó, aki nem kerül bele a statisztikába.

    Bonyi egy kicsit. De tény hogy a számok, tények és valósak. :)
  • darkSectorxxx #63647
    Ha csak 20 milla osztódik?
    És 20 milla lemez bandukol körbe a használtpiacon? :)
    Szerintem az etióp kisgyerek több ps4 játékkal játszott mint 7.

    De ez ilyen erős túlzás, nehogy a következő kommentbe linkeljen valaki egy kisgyereket, akine a profilján csak 6 játék van. :)
  • Amiga
    #63646
    Ebből az jön le, hogy minden eladott PS4 mellé nagyjából 7 eladott játékot jegyeznek.
    Mivel Mobynak eleve több, mint 30 játéka van, és még sokan vagyunk így, még ha ketten vesznek is egy játékot, a matek akkor is azt üzeni, hogy az átlag konzolos játékosnak nagyon kevés játéka van.
  • darkSectorxxx #63645
    Ebből az jön le, hogy minden gép 1-1 játékos...??? :)
  • Amiga
    #63644
    2016 májusi adat: több, mint 40 millió eladott gép és 270 millió eladott software. Az gépenként 7 eladott software átlagban. Nincs ezen mivel vitatkozni.

    Egy forrás a sok közül.
  • darkSectorxxx #63643
    Nem akarok sérteni senkit, de anno ez már a gondolat megszületésekor, az első billentyű lenyomásakor problémás megjegyzés volt (szerintem). :)
  • Amiga
    #63642
    Pedig itt beszéltük ki a múltkor.

    Van sok személyes ismerősöm, aki vett PS-t (volt, akit én beszéltem rá), egyiküknek konkrétan 1 játéka van rá, a másiknak kb. 3 (meg az ingyenesek a plus miatt).

    De itt a fórumon is voltak többen, akik megerősítették, hogy nagyon kevés játékuk van, azokat szépen végigjátsszák, évente alig 1-2-t vesznek. Persze nem mindenkinek van erre napi 2-6 órája.
  • Tatyla
    #63641
    Átlag konzol usernek 5-6 játéka van? Én nem ismerek olyanokat...
    Szerintem akinek ps4-en vagy xone-ja van azoknak kábé 5%-a egy kisgyerek miatt vett 5% meg ínyenc, a többi a játékos, a játékos meg nem fél évente vesz másik játékot
  • Totti5
    #63640
    Nem nekem kell szégyenkeznem amiatt ami ott megy, de néha jó tudni hogy kivel hogy áll az ember, kit és milyen közösséget mire tart.
  • Amiga
    #63639
    Ok, minden esetre bocsánatot kérek, nem akartam beléd szállni, meg általában senkibe se. Néha elgurul a gyógyszer, triggerel bennem valamit egy szerencsétlen mondat vagy gondolat, ez van. :-/

    Amúgy a Sony soha nem volt erős ebben a "black friday"- dologban, szerintem nem is nagyon értik, hogy mi ez. Inkább csak azért csinálnak ilyenkor ők is akciót, hogy mutathassák, hogy van.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.23. 13:25:19
  • Moby
    #63638
    Hát nekem senkinek a személyes ellentéteihez fórumtól, topiktól, vagy bármitől függetlenül nem sok közöm van(maximum ha akartam, hogy így legyen). Véleményem az van persze mindenről, le is szoktam írni. Ennek ellenére, vagy ezzel együtt elvagyok itt is, ott is, a harmadik meg a negyedig és a negyvenedik társaságban is. Ha meg nem, és akikkel nem az nekem bőven-bőven belefér. Itt sem jópofizok csak azért senkivel, mert most éppen van, vagy nincs ps4-em, vagy neki éppen milyen van. Az elmúlt időszakot leszámítva a topik indulása óta jelenvagyok itt is, pedig talán többet nem volt ps4-em, mint amennyit volt (bár ennek meghatározása valójában mindig kimaradt a nagy matekozásból).
  • Amiga
    #63637
    Hát tudod, valahol a leáldban betegek, hogy az ittenieket szállóigeszinten emlegetik, néha beleeresztve - már megbocsáss - egy kis k*anyázást is.

    Amúgy tényleg elég gusztustalan, ami ott folyik, párszor és is belenéztem, de teljesen beteg. A Tottit meg valóban elég gyakran emlegetik, ami szerintem gerinctelen, aljas és szemét. de ez csak az én véleményem, végülis jó, hogy az a söpredék eltakarodott innen (nem azokra gondolok, akik mindkét oldalon kommentelgetnek, csak arra az 1-2 meghatározó seggdugaszra). :-)))
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.23. 11:50:22
  • Moby
    #63636
    A game-en vannak még ilyen flash-szerű brutális ajánlatok, de azok tényleg ilyen villanások, egész nap bújni kéne. Tegnap halo 5 limited collectors volt ha jól emlékezem 30 fontért...mondjuk ez itt pont nem releváns, és tegnap ps4-re pont nem is láttam semmi jót. De szerintem ezek is inkább csak ilyen beragadt készletek lehetnek.

    /mondjuk a nyúlszex 18 fontért nem egy rossz ajánlat, csakhát a játék nem sikerült igazán jól.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 11:53:46
  • Moby
    #63635
    Megemlítettem a napi szintű readonly aktivitásod a leáldban, amivel ottani hozzászólásaimat citáltad korábban, amik alapján nem tartottál idevalónak.
  • Totti5
    #63634
    Mi van velem?
  • Moby
    #63633
    Változnak a fogyasztási szokások, és a beszállítók már nem tesznek túl nagy téteket a black...akármikre. Szerencsétlenség, hogy hozzánk már leginkább akkor gyűrűzik be, amikor máshol is már inkább leszállóágban van.
  • Totti5
    #63632
    Jött volna az már ( akkor ha végre személyi változások történnének a PDnél ) csak hazudtak is az állapotról, hazudtak a megjelenésről és most is hallgatnak mindenről. Jól csinálják, be lett hypolva és nincs semmi, és azt se tudni hogy mikor lesz. Most húzhatják addig amíg akarják megint.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.23. 11:36:45
  • Kandurex
    #63631
    böff,.... az Aqua -ba "Black Week" vanik! Olyan akciók vannak, hogy élve beszartok!

    ...ja nem is,....

    20 - 30db olyan termék ami a halálfaszának sem kell, 5-10% kedvezmény...ez milyen akció már!? Ez az egész friday, elkorcsosult magyar módra, nem az igazi!
  • Moby
    #63630
    Nagyrészt nem a konzolokra fröcsögtem, hanem főleg a konzolosokra. Hogy engem ki tart hitelesnek meg ki nem, nos, telibekettétorkon. Szarom. Ha eddig ez nem lett volna világos. Én nagyon szívesen vállalom itt is bármilyen véleményemet, csak kérdezned kell. Tottikának is ennyit kellett volna csak tennie, de amennyi magához való esz van annak is, napi szinten olvasgatja azt, amit minden erejével próbált innen eltakarítani. Veled, meg a többi sértettel együtt. Mert te is linkeltél onnan, miközben ilyen aspektusban meg mementónként lobogtatod a leáldot. Egy kibaszott bohócok vagytok, ha már a témát így felhoztad.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 11:33:36
  • Amiga
    #63629
    Nemrég kitárgyaltuk itt, hogy az átlag konzoltulajnak 5-6 játéka van. Ennek az információnak a tükrében egy 30+ játékos ajánlat valóban felháborító.

    Mindegy, te biztosan tudod, hiszen amikor elmentél innen, a leáldban fröcsögtél napi szinten a konzolokra. Volt itt linkelve egy kis gyűjtemény az aranyköpéseidről, amikor firtattam hová tűntél. A leáldban akkoriban mondjuk nem dicsekedtél vele, hogy vettél 30 játékot konzolra. Ehhez képest igazán hiteles az elégedetlenséged ezzel az akcióval.
  • Moby
    #63628
    De hogy ez az őrület megint ne gyűrűzzön tovább: nekem ez nem gond. Lehetne benne 500 cím is, akkor sem nagyon vennék semmit, mert amúgy megveszek mindent akkor, amikor megkívánom. Nem várok ilyenekre. Ez most éppen egyetlen címmel esett egybe, ilyenmódon szerencsés lenne ha épp az belekerülne: az overcooked. De kicsi az esély rá, hogy bekerüljön. És ha nem kerül be, akkor is megveszem, mer tetszik a gyereknek videón, meg nekem is.Ennyi. Ne pörögjük túl :)
  • Moby
    #63627
    Nem olyan kis rész az, itt van pl. rögtön Tatyla!


    Ja....bazzeg, ő sem :(
    Na. Most akkor vagy tényleg nem annyira combos kínálat ez, vagy te tapsikolsz megint minden szarhoz ahogy szoktál. Nemtudjuk. Nem kell tudnunk.
  • Amiga
    #63626
    Van a világnak az az elenyészően kis része, aki nem te vagy, elképzelhető, hogy nekik akarnak játékokat eladni, ha te már úgyis minden szart összevásároltál, aminek gondolom a 10 %-át sem játszottad végig sosem.
  • Tatyla
    #63625
    Nem csak te, én se
  • Paranoia
    #63624
    jöhetne már a GTSport
  • Moby
    #63623
    Persze, hogy nem az ő hibájuk. Ők nekem nem akarnak eladni semmit a psn-en, ez nem túl nagy újdonság :D Meghát ez még csak az usák kínálat. És hát ne felejtsük el ki az USA elnöke!
  • Amiga
    #63622
    Azért ha leáraztak harminc olyan címet, amit te korábban már megvásárolhatónak ítéltél, az nem tűnik rossz ajánlatnak. Az meg talán, hogy neked megvannak, speciel csak nem az ő hibájuk...
  • Moby
    #63621
    Akkora a kínálat, hogy konkrétan semmit nem tudok venni belőle. Ami érdekelt, azokat megvettem korábban (nagyrészt nem is drágábban mint most), és az mondjuk 30 cím. Eh...


    /a 30$-os gtav szimplán kabarészint
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 10:41:36
  • Tatyla
    #63620
    Jah igen van kínálat