121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #63699
    Azér micsoda QA lehet ott a teljes disztrib láncon(beleértve a szonit is), ha egy ilyen szar akadály nélkül csorog végig rajta
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 21:15:11
  • TDC Geronimo
    #63698
    hm ubi frissítette patch notet. Úgy néz ki valamit elkúrtak, mert nem ilyen jelenleg

    Additional Patch Information:

    For users with a 4K TV, the game will be rendered to 4K from native 2K rendering.
    For users without a 4K TV, the game will be rendered in 1080p.
    Framerate will be more consistent, but still capped at 30 FPS.
  • Moby
    #63697
    Semmi, Darksector jobban tudja mennyi szoftvert ad el a sony, mint a sony. Ami érthető. A gémsztárnak van egy spéci, csak mohácson megjelenő száma. Az megírta a valóságot. Hülyeszonirosszultudja. Meg a brittek. Két t-vel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 20:59:04
  • TDC Geronimo
    #63696
    Ezt az új hitmant annyira dicsérik. Nem toltam és már nézem kint az egész szezon. Majd egyszer be kéne húzni.

  • Moby
    #63695
    Szépet nem láttam belőle. Persze nagyban függ, hogy mekkorát kell vele skálázni. Itt nyilván a 900p-s forrás okoz ennyire gecidurva látványos artifactokat (amik mindig lesznek, a checkerboard ilyen). Az implementációt nem a devek csinálják, gyakorlatilag API szinten megy. Más eljárást lehet viszont alkalmazni, ezt ugye azért alkalmazzák, mert olcsón méri a hardver. De hogy itt mégis mi a fasz indokolta a használatát, arra épeszű magyarázat persze nincs :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 20:54:25
  • TDC Geronimo
    #63694
    Lehet ez is ám devtől függ. Nem biztos, hogy minden implementációnak ilyen fosnak kell lennie.
  • Tatyla
    #63693
    ezt nem értem,elmagyaráznád?
  • Moby
    #63692
    Időt és energiát tölteni valaminek az elbaszásába az hótfelesleges agyfasz. Ettől szebben skálázza fel a 4k tévé a kompimódban futó eredetit. Az ugyanis nem használ checkerboardot. És itt nem változott ezen kívül semmi (vagyis de a hud...).


    /iiletve hülyeséget beszélek. Az eredetit sem a tévé skálázza fel, hanem a pro. És valami egészen szofisztikált eljárással, mert a végeredmény nagyon szép. Szemben evvel a retekkel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 20:41:13
  • Totti5
    #63691
    1-2-3 éves játékoknál nem igen várható el hogy most nekiállnak és bevetnek mindent hogy Pró peccseljék és jövőre sem várható el hogy Xboxon megint ezt tegyék visszamenőleg akármivel. Az már elment. Mostanra és jövőre kell koncentrálni. WD2 jó? jó hát. Valszeg a többi jövőbeni Ubi játék is jó lesz Prón ahogy kell neki.
  • Moby
    #63690
    Ez a checkerboard ez egy akkora pudvás reteklé, hogy jobb lenne ezt inkább elfeledni.
  • Moby
    #63689
    Jah. Most nézem, nojsz

    UBISoft baszzátokmeg, ti már sosem változtok meg.
  • TDC Geronimo
    #63688
    Ja, hudot felhúzták 4kra meg belebasztak cseköbord artifactokat, de játék maradt 900p. Jó kis patch :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.23. 20:23:33
  • Moby
    #63687
    AC Syn is megkapta a propatchet.
  • Bandicoot
    #63686
    Igen. Volt akinek a No Mans Sky is tetszett...
  • TDC Geronimo
    #63685
    Nekem tetszik a gameplay is. Nem vagyunk egyformák. Mafia után meg főleg felüdülés
  • Bandicoot
    #63684
    Itt meg cirka a grafikán és a világon kívül minden más nulla....
    Attól nem lesz több hogy tudsz unlockolni 100 hacket aminek a fele alibistuff (kb annyi értelemmel mint a BF4 fegyvereinek a 86 féle grip)
    Sleeping dogs-ba is jobb volt ennél a fizika...Főleg a motor,arra nem is értem hogy tudtad leírni hogy jó mikor megláttam felröhögtem. Ráül a paraszt és mint aki karót nyelt megy....Csumigázzal autóba beleszállva autó is elpattan sokszor mi kicsit odébblökődünk és mehetünk tovább.
  • TDC Geronimo
    #63683
    sleeping dogsba is hulladék a fizika. Mafia 3ba jó, de ott a storyn/gunplayen kívül minden más 0
  • Bandicoot
    #63682
    Nem érted. Hiába van kismillió opciód. A java felesleges hiába kreatívkodsz. És egytől egyig 1 gombnyomásos baromságok. 1 gombnyomásra lebénítasz egy fél várost, ennyire primitív faék egyszerűségű a játék. A feladatok java szó szerint a juss be juss ki szinten mozognak5-ször még oké jópofa XY dolgokat hekkelgetek használom az unlockolt hackeket. Aztán 1230-szorra már nem.
    De tényleg mint írtam még lenyelném,bár faék. De hogy a gunplay meg a fizika egy sandbox akciójátékban ennyire aljaszint legyen....
    A Mafia 3 vagy a Sleeping Dogs ilyen téren megváltás ehhez képest....
  • TDC Geronimo
    #63681
    Az hogy te 1 gombot használsz az egy dolog. Ott a lehetőség a játékban, hogy kreatív legyél. Ezt én nem a játék rovására írnám...
  • Bandicoot
    #63680
    4 flée lehetőség...Amiből rendszerint használsz 1-et aminek értelme is van. Ezerféle képp megcsinálhatod...Ezerféleképp megnyomhatod az 1 gombot. Ami kimerül javarészt abban hogy bemész XY helyre és ellopsz valamit, vagy meghekkelsz szintén 1 nyomásra valamit ami melett várni kell fél-1 percet míg letölt. És ennyi.
    Abszolút bárgyú az egész. Az AI meg csak segít annyira ostoba.

    Egy sokkal jobb gunplay-t legalább olyan szintűt mint ami az első részben volt, attól IS fényévekre zuhant a szint, egy AI-t ami kihívást is okoz és nem segg, egy rendes fizikát amitől nem röhögök fel, és legalább néha ha már hekker játék valami feladatot ami egy 6 éves gyerek agyát legalább megterhelné, nem csak azt hogy unlockolok XY csodahekket amit egy gombnyomásra aktiválok. Kihívást. hangulatot. Bármit ami ha már a játék fő részeit képezi jól legyen megcsinálva. Ebben ez semmi. Maga a gameplay megdöglik hamar.
  • TDC Geronimo
    #63679
    Milyen 1 gombnyomás? Eleve 4 féle lehetőség van minden hackelésnél + upgradek adnak rakat új cuccot, amivel meg lehet kavarni a dolgokat. 1-1 missiont ezer féleképp meg lehet csinálni, mert több megoldás/bejárat stb van. Nem tudom mit akarsz még
  • Bandicoot
    #63678
    A hekkelés ami szintén az 1 gombnyomásos kategória,esetleg azzal megspékelve hogy elérhetetlen helyre tesznek egy boxot amit a kis távirányítású cuccal el kell érni...És ennyi zéró itt ki is merült. Mindent 1 nyomásra megcsinálsz.
    A legnagyobb hekkelési kihívás: Hogyan juss be valahova. Amire rögtön ott van bármely megoldás. Beküldöd a kerekes kütyüd. vagy véletlenül pont ha nincs hely ahol be tud menni mindig áll egy targonca vagy liftes kocsi a közelben...Ejha..
    De tényleg nem értem a gunplay-t se miért kellett levinni ilyen gagyi szintre ahogy a járműveket sem.
    Az üldözéseknek sincs semmi hangulata sem tétje. A legnagyobb kihívás ha maximális kőrözöttség mellett jön a páncélmellényes mókus aki még azt is kibírja ha 5ször szó szerint a fedetlen pofájába lősz shotgunnal...Az AI is kritikán aluli.

    Én ezt az 1 gombos zérókihívásos hackelgetést nem tudom hosszútávon úgy élvezni hogy a játék fő elemei olyan szintre vannak butítva amint még egy 8 éves gyerek is elgondolkodik nem nőtte-e már ki...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.23. 19:35:10
  • TDC Geronimo
    #63677
    Hát szerintem meg kurva változatosak a küldetések, mellékek is. Fő elem a hackelés, dehát a játék erről szól. Gunplay szar, nem is erőltetem. Ami egyedül szarabb egyhez képest az a stealth.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.23. 19:30:04
  • Kongy
    #63676
    Nem szarod le, mert magyarázod nekem miért jó. LE-SZA-ROM.
  • Moby
    #63675
    Darksiders 1-et én is szerettem. De mamá nem nyomnám pimpelt verzióban sem. Mondjuk erről főleg az egyre súlyosbodó időhiány tehet. ha sok lenne biztos nyomnám. Jó játék az.
  • Bandicoot
    #63674
    Én letöröltem...
    Gyönyörű meg van tennivaló. De egykaptafa küldetések ráadásul nem akarok gokartozni meg bohóckodni mégis kell vagy nuku új küldi. Az autók gagyisága (a motor jó??, Hol???) elbarmolja az egészet és a lövöldözés - gunplay ami szintén érthetetlen mód selejtesre butult az első részhez képest rátesz egy lapáttal.
    Már a 7 pontot is sokallom. Remélem pofáraesnek vele meg a fizetett kritikákkal...Hiába a nagy szabadság a korrekt graf és "élővilág", a játék főbb elemei nem működnek, gagyik.
    Nem is értem bizonyos dolgokban miért kellett butítani az egyhez képest...
    Inkább kitolom újra a LastofUs-t és belerakok napi 1-1 órákat a Mafia 3-ba,....
  • Totti5
    #63673
    Nem mondtam olyat hogy neked tetszenie kellene. Leszarom neked mit tetszik.

    Személyeskedést itt be is lehet fejezni, ha nem megy normálisan akkor nem kell írni, felesleges.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.23. 18:52:31
  • Kongy
    #63672
    Én viszont mondom, hogy nekem a Darksiders szar, és semmi szükség arra, hogy megmagyarázd miért nem. Ez egy szélmalomharc, ízlésen vitatkozni. Köztudott a fórumon, hogy Te minden szart kétpofára zabálsz, és még mosolyogsz is mellé. El kellene fogadni, hogy nem mindenki ilyen, ahogy én is elfogadom, hogy ezt csinálod. Nem kell a másikra ráerőltetni a te véleményedet, ahogy én sem teszem. Elmondom, kész, ennyi. Vagy egyetértesz vagy nem, de ez az elmebetegség egy formája, hogy meg próbálsz győzni arról, hogy igenis a Darksiders jó. Ja, SZERINTED. Szerintem meg fos. Én ennyivel zárnám is. Ezért vagyok mostanában readonly főképp, nehezen tolerálom a hülyeséget.
  • Totti5
    #63671
    Én nem mondtam olyat hogy a GoW szar...

    Darksiders inkább Zelda féle. Akció, platforming, puzzle. H&Snek bármilyen formában felszínes.
  • darkSectorxxx #63670
    Na ottvan, én pont fordítva éltem meg, az első részre nem is melékszem már, a 2.-ra nem vártam sokat, azt úgy belemélyedtem, mint egy Dark Souls-ba....
    Én inkább a második részbe szerettem bele.
  • Kongy
    #63669
    Meglepett volna, ha nem ezt mondod. Egy géniusz vagy, igen, ez nem GoW, hála az istennek a GoW nem ilyen szar.
  • Totti5
    #63668
    Ez egyátalán nem GoW, hál isten. Zseniális volt a Darksiders 1, nagyon sajnálom hogy a 2. rész nem az első vonalát vitte tovább. Jó lenne egy 3. rész, de ugye a kiadó csődbe ment, a francsjázt megvették, most ezt kiadják. Remélhetőleg egy új 3. résznek az alapozására.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.23. 18:25:26
  • Kongy
    #63667
    X+1-edik remaster, amire aztán k.rvára semmi szükség nem volt. Alapjáték is olyan remek volt, hogy a felénél abbahagytam, mert bealudtam rajta. Bár lehet csak a God of War miatt vagyok ilyen elfogult.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.11.23. 18:22:43
  • Ulthane
    #63666
    Vótmá?



    Most már tudjátok, mitől lettem én Ulthane. Azaz Ulthanito!
  • Moby
    #63665
    soon...
  • TDC Geronimo
    #63664
    Hát ez a WD2 kurvajó. Egyet is szerettem, de ez jóval jobb. Egyik legjobb open world város, amit játszottam. Gyönyörű, tele részlettel, élettel.

    Vezetés se annyira gáz. Vannak autók ami az, de találtam már elég sokat, amit egész jó vezetni, mottorokkal sincs baj.
  • Moby
    #63663
    >Az biztos, hogy 7 eladott játék jut egy konzolra, illetve, hogy nagyon kevés játékot fejeznek be a játékoso

    Erről leginkább az iparág tehet. Nincs ma fogható vége a játéknak. Van egy valami, amivel lepörög a credits, de azzal még nincs vége semminek, csak elértél egy milestonehoz. De majd jön még 2 sztoridlc, még 4 karakter, kiboosotolod a koopot, stb, és platina. Százezer óra után. Meg a játékosok, mert a játékoknak egyszerre kéne azt tudniuk, hogy négyezer hektár legyen minden scene, és ebből legyen legalább egy 18-20, de azért gyorsutazni is lehessen a start gomb megnyomása után, mer lovagolni kilométereken, vagy barangolni az uncsi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.23. 16:11:41
  • Moby
    #63662
    Nem bonyi, csak ez a két szám egészen mást reprezentál. Az egyik a tie rate (ami nem annyit jelent, hogy egy usernek hány játéka van, hanem hogy egy géphez hány játékot vettek átlag), meg van az attach rate ami egy címre/temékre vonatkoztatva reprezentálja az eladási rátát.Az egyikből semmilyen módon nem származtatható a másik, csak az összes információ ismeretében.
  • Amiga
    #63661
    Az biztos, hogy 7 eladott játék jut egy konzolra, illetve, hogy nagyon kevés játékot fejeznek be a játékosok, miközben relative magas a populáris online játékok látogatottsága (CoD, OW, Destiny).

    Persze, abban én is biztos vagyok, hogy általában több játékra néznek rá 7-nél a játékosok, de nem hinném, hogy a használt piac nagyságrenddel lenne nagyobb magánál a kereskedelmi first-hand játékpiacnál. Van erre valamilyen elérhető elemzés?
  • Amiga
    #63660
    Amúgy ez a játék volt az, amikor rájöttem, milyen kis tinglitangli a Mortal Kombat. :-) Egy 13 perces küzdelem után. :-D