121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #63619
    Én nem arra írtam hogy vegyél valamit, hanem azért elég "sale" ez árakban :)
  • Tatyla
    #63618
    Ezen játékok fele megvan a másik fele meg hideg hagy
  • Moby
    #63617
    Értelme mondjuk pont semmi nincs, meg lehet hozzá venni még 30$-ért a season passt ha valaki játszani is szeretne vele normálisan, mindeközben ugyanez itthon lemezesben 11500-ért megvehető minden boltban ultimate néven.
  • darkSectorxxx #63616
    Ettől mennyivel akarsz jobb Sale-t? :D
    Mikor a Battlefront pl 65% off? :D
  • Amiga
    #63615
    Valószínűleg finomhangolták a CoD: IW multiját, mert kezd eszméletlenül jó lenni. Tegnap este eszméletlen meneteket zúztam benne, szerintem a TTK-t is növelhették.
  • Moby
    #63614
    Overcookedre várok. Egyelőre hiába :(
  • Tatyla
    #63613
    Heti frissítés, de lehet még pénteken bevágnak valami flash sale-t
  • Moby
    #63612
    Usák sztóron már blackfriday van. Szerdán.
  • Bandicoot
    #63611
    Néztem azt is ha jobban beleolvasol a régebbi 4k hdr tulajok (rendre 8bit panel) szenvednek ott, a 10bitrs ks szériánál nem -feltéve hogy be is tudják állítani a pc-t, sokan oda nem jutnak el...

    "Just got my KS9500 and I can confirm that HDR content Is no longer dimmed like on the JU7500, It was a peak brightness Issue after all. Finally the HDR Ingame Is working as Intended! Thanks!!"

    Nálam sincs kimosva a szín sem semmi benne, frankós nagyon.
  • Moby
    #63610
    Nem kellett volna az egészet beleerőltetni az lcd-be, és nem lett volna elgagyizva. Nem megy, nem működik. Lehet kíntszarni ezzel a led overdrive-al, meg hasonló balfaszkodással, de ez mind csak vicc. Mert a probléma nem az, hogy kisüti-e a nap a szemed, hanem ott nem csak fehéret kéne tudni ilyen luminance szélsőségek mellett. Ez vóna a lényeg.De meghülyítik a népet, és elterjedt nézet szerint ha megveszik a 600K-s tévét, abban ott a riöl HDR10 panel. Ami ugyan hellyel-közzel tényleg tud 10 bitet, csak azt nem tudják, hogy a HDR-hez messze nem csak ez kéne.
  • Bandicoot
    #63609
    Annyira nem zavar, csak ha már beharangozták működjön is ahogy kell.:)
    Ott a horizon hasonló körülményekkel. Ott semmi ilyen nincs, akárcsak a shadow w 2-nél se.
  • partizan182
    #63608
    Hát nem tudom, "shadow warrior 2 hdr washed out" pontosan ugyanennyi találatot eredményez, ugyanez a rinya megy csak pepitában Steamen. Aza vicc hogy in-game (nVidia?) brightness és gamma beállításokkal játszadoznak, amit totál nem értek, HDR10 esetén egyik sem rugalmas, van a TV saját PQ EOTF/Luminance követése azt csók.

    Nagyon gyerekcipő még ez, majd ha meglesz a REC2020 90%-os lefedettsége (Samsung jövőre hazudta - lol) és a rendes 0 (nulla, nem 0,015 local dimminggel) - 1000 nit range 2 év múlva az Oledeken érdemes lesz HDR-ben gondolkodni. Addig is el tudom viselni hogy a direkt napfény nem süti ki a szemem sötét szobában (meg nappal fel tudom venni a fényerőt/le a gammát hogy lássak is valamit). Egy helyen fáj nagyon az SDR (meg itt a FHD oled sub-8 bites near black szarsága sem segít): félhományos, takonyszürke folyosók félhomályosak és takonyszürkék. Fasza 10 biten itt is lennének részletek.
  • Samurai84
    #63607
    Tegnap jött egy 1 Gigás patch. A játék még mindig lefagy meccs közben. Társam mondta, hogy Twitch drónnal nincs célkereszt. Barikádok nem törnek rendesen. Beküldök Monty mögé egy C4-et és túléli. Ezek az apróságok.

  • Maxyka
    #63606
    És továbbra is szarok a szerverek. Rankedeken átlagosan 90-130-as ping mindenkinek. Pont ezért szar a hitreg. Ráadásul ezentúl a nyak lövés is fejesnek számit és kéz lövés is többet sebez. Kb ez az egyetlen játék amiben kisebb time to kill mint az uj codban... Arról már nem is beszélve hogy ha kijavítanak egy bugot akkor jön helyette kettő. De jah az új operátorok jók.
  • TDC Geronimo
    #63605
    Siegebe nagyon jók az új operatorok meg a map is. Ez eddig az egyik legjobb DLC hozzá

  • arty
    #63604
    de jó ilyeneket olvasni, örülök, hogy az ipar végre megalkotott egy fasza, egyszerű és kompatibilis "szabványt" :D
  • arty
    #63603
    Fura, mert a mosottságot a DF is megemlítette, miszerint nappali fénynél "természetes" jelenség, ha "jó" a hdr akkoris.

    Amugy elég sok horrorsztorit olvasok ps4pro vs. erősítő vs. 4k vs. hdr témában, "alig várom" h része legyen az életemnek és nálam is kezdődjön elölről a sz*pás :( fhd-re állást is megszenvedtem....
  • Evoluti0N
    #63602
    Hát ez beindította a fantáziámat. Játszottam pár JRPG-t és tetszettek is, de őszintén megmondva FF közül csak X-et, de arra ráuntam. Vagyis hát, amikor nem volt nehéz, akkor unalmas volt, amikor nehéz volt, akkor meg túl nehéz. Ugyanakkor ez nagyon, de nagyon ígéretes.
  • TDC Geronimo
    #63601
    Nézem gafot külföldön már rakat helyen árulják FFet...
  • TDC Geronimo
    #63600
    japán store? :)
  • balee4
    #63599
    Kérdésben a válasz :D
  • Moby
    #63598
    Na, honnan lehet ezt a japó őrületet letölteni? :D
  • TDC Geronimo
    #63597
    Jön patch még decemberben, amivel lesz unlocked frame. Amiket csináltak az enginevel az utóbbi időben szerintem ez nem fog így maradni
  • Kandurex
    #63596
    Remélhetőleg? Ajaj! A gamer szakmába a remélhetőleg = ilyen marad
  • n000rbi
    #63595
    Ja, csak pro modeban szar a pacing és berángat. Day1 patch remélhetőleg javítja majd...
  • TDC Geronimo
    #63594
    demoban igen
  • Bandicoot
    #63593
    Natív (az az ajánlott+ másnál is az vált be).
    Fura az egész a Sony fórumok is már tele vannak.
    Miközben pc-n a Shadow Warrior 2 olyan képet tol hdr-el hogy beszaróka (világos réteken is) addig Uc4 (és már írták hogy a többi game is) gyakorlatilag elfossa az egészet.
    Majd megnézem Auto-n is.
  • Kandurex
    #63592
    Praú verzió? Limited 30?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.22. 17:55:35
  • TDC Geronimo
    #63591
    "No more DLC that gamers have to buy for the full experience" - Ubisoft

    Ubisoft has enjoyed a lot of success with Rainbow Six: Siege, a shooter where the extra maps are being made available for free - gamers only need to pay if they want to customise their characters, or buy new ones

    Hurrá. Siege <3
  • TDC Geronimo
    #63590
    Amúgy tetszik nagyon. Combat kicsit kaotikus meg zavar nagyon, hogy fel van menükben meg mindenhol cserélve a kör meg az x, de ha jól tudom ez ilyen japán szokás. EU verzióban nem lesz. Ja meg combatba se értem miért nem kör a dodge és négyzet a támadás. Ott is csomószor félrenyomok
  • TDC Geronimo
    #63589
    Miért? Utóbbi 2 hónap alatt ez a játék rengeteget változott grafika terén. Amúgy meg legkésőbb decemberi patchben lesz unlocked framerate opció. Ott biztos nem lesz frame pacing gond
  • Maxyka
    #63588
    Kijött az új patch siegre, remélem csináltak valamit a szerver gondokkal mert rohadtul idegesitőek!
  • Maxyka
    #63587
    Kicsit késve láttam 576 eladásai szerint második helyre becsúszott a wd2, míg az ubisoft szerint szarul fogy. Még codIW 10.helyen az ac után. Ezek az 576-os adatok annyira érdekesek, hogy semennyire.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.22. 15:15:22
  • Myselor
    #63586
    de kényesek vagyunk.én csomót toltam vele és én nem sírtam élveztem.ha arra vársz nem fogsz vele játszani sosem:)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.11.22. 15:10:22
  • Maxyka
    #63585
    Ki mondta. hogy megcsinálják ?
  • TDC Geronimo
    #63584
    De jó volt letolni az FF demo tutorialt úgy hogy semmit se értettem :D

    Tetszik nagyon, viszont megvárom amíg megcsinálják a frame pacinget, mert irtó fos így :/
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.22. 13:38:28
  • n000rbi
    #63583
    The hypetrain is real.

  • partizan182
    #63582
    A color space a tv-n mire van állítva? Natív vagy Auto? Nincs változás ha piszkálod?

    Ahogy nézem a vonatkozó fórumokat (PS fórumok, Neogaf, Reddit), kizárólag non-fald LCD tulajok jelezték a problémát (2 oledest találtam, ők csak azt említették meg hogy sötétebb a kép - 120 nitre lőtt fehérnél ez nem meglepő, efelett minden ugye specular highlightra megy).

    DE: a szaturáció vesztés SDR-hez képest érdekes, ugye a HDR filmek egyelőre nem REC2020-t trekkelik hanem DCI P3-mat (REC2020 konténerben), a tévék is nagyjából ezt várják. Nem lehet hogy a PS kiküldi a REC2020 natív színinfót amit aztán a tv DCI P3-ra mappel (ami ugye alacsonyabb szaturációt eredményez)? Ezért gondoltam, hátha a color space piszkálása javít valamit.
  • n000rbi
    #63581
    Ki hitte volna, hogy ők lesznek benne :) Gondolom tavasszal jön is.
  • TDC Geronimo
    #63580
    Rumour: Uncharted 4 DLC will be focused on Sam and Sully, will be a standalone expansion, will be revealed during PSX