121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #64059
    Hasznos szokott lenni a telefon persze várni is lehet a csodára.
  • Kandurex
    #64058
    NEM adták oda a futárnak, értem, péntek reggel óta. Nem a futár céggel van probléma.
  • TDC Geronimo
    #64057
    FF XV reviewk, akit érdekel
  • n000rbi
    #64056
    Na, mondjam, hogy nem lepődtem meg? :D

    TF2 fűrésztelep
  • Moby
    #64055
    Hát ez nem annyira random hiba sajnos. Egyre több a visszajelzés, szal tényleg zümmögnek a tekercsek. Ez amúgy eléggé megszokott jelenség a nagy tápígényű vga-knál is. Minthogy meggyőződésem, hogy ezekben sem a tápokban lesz a bibi, hanem a VRM tekercseken. Ahogy írtam korábban az enyémen is jelentkezik, valami tökéletesen süket környezeteben, nagyon közelről hallható. Norbiéké meg rendesen zenél, viszonylag hangosan.
  • Amiga
    #64054
    Hát a random hiba a legrosszabb. :-(
  • Moby
    #64053
    #63530
    De nem függ tőle.

    /de van, írtam azt is amikor vettem, hogy mennyire nagyonfasza a gyári stand.
  • orichalcos
    #64052
    Ezért is hagytam a francba.
  • Amiga
    #64051
    Esetleg az számíthat, hogy állítva vagy fektetve van a cucc? Vagy ehhez nincs még tartó?
  • Bandicoot
    #64050
    Nekem sincs gond. Néha felmegy a venti de ennyi. Ritka. Amikor lemezt pörget az hangosabb...:)
  • n000rbi
    #64049
    Én ebben nem is kételkedem. Mindjárt kiszedem a gépet és fellököm gyorsan a TF2-őt :D
  • Moby
    #64048
    Jobb persze. Sőt. Ilyenkor ez az egyetlen eljárás, amit követni kell. Én ebben nem tudok mellétek állni(és azt sem írnám le: sajnos), mehogy hiteltelen vagyok. Kettőt vettem, hótfasza mindkettő. Ilyenmódon még azt is bírom feltétlezni, hogy Geroé is jó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.28. 14:09:05
  • TDC Geronimo
    #64047
    De nálam tényleg nincs semmi pedig TF2 is pros ráadásul 60 fps és WD2 is pro patches :(
  • n000rbi
    #64046
    Jobb, mintha homokba dugnám a fejem, hogy jóvana', nincs itt baj, vegyél fülest
  • Moby
    #64045
    Látom nagyon aktív vagy a playstation.com-on :D
  • n000rbi
    #64044
    Épp most érkezett egy jóárasított Titáneső2 a KSZ-től. Kár, hogy a pro(k) már dobozban.
  • Moby
    #64043
    Semmi értelme nincs. Az orra alá teheted a számlát, akkor is magyarázatokat fog találni. Ugyanis egyetlen ember él a földön, aki nem felelős azért, hogy neki nem jutott: Ő maga. Az az egy ember soha semmiért nem felelős. Bármiről legyen szó :)
  • Bandicoot
    #64042
    Nemigen értem miért gáz az ha elfogyott valami amit iszonyat jó áron adtak + az hogy péntek óta szarrá vannak terhelve a futárcégek érthetően. Ez nem pont a Konzolvilág hibája erre számítani lehetett.
  • orichalcos
    #64041
    off:

    Majdnem belinkeltem a neved PH-n az eMagos hír alá, ahol a srác konkrétan hazugsággal vádol meg burkoltan engem, de aztán letettem róla, nem ér meg nekem az annyit. :(
  • Moby
    #64040
    Ja. Én sose vagyok mérvadó :D
  • Amiga
    #64039
    Te tudtál boxot is venni az emagnál. Mivel így benne vagy a felső 0,1 %-ban (170 ezerből 200 ugye), ezért a te eseted nem mérvadó.
  • Moby
    #64038
    Én azt is tudtam venni náluk :D (mondjuk a megrendelést nem igazolták vissza mialatt odaértem, kiszolgáltak így is).
  • Moby
    #64037
    Én sokat vásárolok KV-tól(is). Minden bolttal kapcsolatban tökéletesen eltérő tapasztalatom van, mint amiket leírnak, ugyani sehonnan nem rendelek kiszállításra(kivéve olyat, ahol nincs más lehetőség). Amúgy meg egy szavadba került volna, és ha volt a boltban, elhoztam volna neked. Itt vannak tőlem 5 perce.



    /najó, most 15, mióta széjjel van baszva a hungária.
  • mucsácsó
    #64036
    Ehh...degáz... :D pont ma hallottam, hogy állítólag az akciós Titanfall 2 is elfogyott, és nem tudják kiszállítani :) (Konzolvilág)
  • Kandurex
    #64035
    Fasza. Nem is tudom mi legyen. Még levárom ezt a hetet, aztán, ha nem jön péntekig, akkor lemondom a Konzol Világot. Meg lehet, hogy írok egy levelet a fogyasztóvédelemnek, mert hát nem kerül semmibe.

    Aztán bemegyek még aznap este Nyíregyházára az MM -ben, leemelek egyet a polcról, azt jó van.

    Szerk: egyébként pont itt kérdezte valaki egy - két hete, hogy Konzol Világ, vagy Szervize, ...hát nem is lehet kérdéses. Pláne úgy, hogy a PH-n olyanokat olvasok, hogy az a ritka, ha valamit a KV időre szállít. Loller.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.28. 12:47:59
  • TDC Geronimo
    #64034
    The PS4 has seen its biggest week for console hardware since launch in the UK during Black Friday
  • TDC Geronimo
    #64033
    Kijött 1.02es FF XV patch
  • TDC Geronimo
    #64032
    A lófaszt, nekünk ott cigánykodtak a proval. Azért vettük MMből
  • n000rbi
    #64031
    A csereutalványt pénzre is lehet váltani, úgyhogy valamivel mégiscsak.

    Szerk.: a "sokkal"-t átugrottam az olvasásnál, szóval ja.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.28. 12:15:06
  • Moby
    #64030
    Viszont a ph-n meg linkelt valaki levelet a hireltechtől, hogy pro és slim esetén annyit tudnak tenni, hogy elveszik a hibás gépet, és adnak csereutalványt, mivel még nem kaptak cseregépeket ők sem. Szal sokkal nem leszel előrébb velük sem.
  • darkSectorxxx #64029
    Nem tudom az egész térérzet, meg minden.

    A de a demoban van viz valahol?
  • Kandurex
    #64028
    Hát ez aranyos, na majd mesélj mit mondott a szerviz!
  • Amiga
    #64027
    Ja értem. Hát igen, erre mindenki máshogy reagál. Nekem néha a Xone-ban pörög fel a hűtőventi, mintha fel akarna szállni, de csak 1-2 másodpercre teszi nagy ritkán és jellemzően játékindításkor. De a régi PC-mben baromi idegesítő volt, amikor elromlott a táp és zúgott.
  • n000rbi
    #64026
    Pro patchelt játékoknál beindulnak a tekercsek a tápban és kinek kevésbé, kinek jobban, de zúgnak a terhelés függvényében. Ezt valaki leszarja, nem hallja, vagy fülest tesz fel - én nem tartozom egyikbe se :D
  • n000rbi
    #64025
    Mivel már túl vagyok a 72 órás bolti cserén, ja.
  • Amiga
    #64024
    Bocsánat, nagyon lemaradtam, miben érintettek ezek a gépek?
  • Kandurex
    #64023
    Hogy intézd? Add be hozzájuk javításra? Mr. zsír új gépet?
  • n000rbi
    #64022


    Én nem sietnék a pro-val a helyedben. Most beszéltem a sonyval, nincs még hivatalos közlemény, hogy mennyi gép érintett, de tudnak a dologról és kérték, hogy mindenképp a Hireltech-hel intézzem a továbbiakat.
  • Amiga
    #64021
    Ez volt az akciós pro?
    Elmehetnek a sunyiba egy ilyen üzenettel... :-D
  • Kandurex
    #64020
    No, egyelőre nincs gép, hogyasszondja a konzol világ: "péntek reggel óta nem tudtuk feladni, de lehet, hogy holnap, vagy azután, vagy esetleg péntek"

    Egyem a cseppszívüket. Esélyesek, hogy ezek után bármit is rendelek tőlük :/ megyek vissza a jó öreg konzolok szervizéhez, ott legalább feladják a csomagot.