121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #64099
    Én kb 15 perc után eluntam mindkettőt, szal énnekem mindegy :D A talpát nem kaparja meg egyik sem a TF2 kampánynak.
  • Moby
    #64098
    phonetic nazi on
    róg van
    phonetic naci off


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.29. 08:06:13
  • Ulthane
    #64097
    Nem lenne egyszerűbb megjelenés napján 24 órakor letölteni és elindítani? Vagyis előtte letölteni már kb. 2 nappal, s megjelenéskor már mehet is..
  • Tatyla
    #64096
    BO3 eddigi legszarabb legunalmasbb kampány volt minden játékok málna díját érdemlő
  • Totya42
    #64095
    Csak mindenhol olyan jókat lehetett olvasni az IW kampányáról. De igazából nagyon átlagos, legalábbis az eleje. A seggbuta csapattársak meg az őrületbe kergetik az embert. Mindig képesek beállni az ember elé és egyből frendly fire miatt checkpoint restart. Egyedül a robot Eathen dumái miatt nyomom még. Azon be lehet szarni a röhögéstől néha. A tavalyi BO3 kampánya jobban tetszett. Remélem azért beindul majd.
  • Bandicoot
    #64094
    Az az is marad. A TF2-t az egykori színvonalas COD arcok tolták ki (egykori Infinity ward). Az új Cod-ot meg a szokásos csürhe a szokásos szinten.
  • Bandicoot
    #64093
    Na részemről meg a cinemacity és a rúzs van is bekaphatja de mocsokmód tövig.
    Reggel 9óra 10kor adtam le kettő helyre a rendelést imaxba... Pénzt leemelték, 20 perc után még sehol a jegy, oldal kiírja hogy hibás elővétel. Telefonon sajnálatukat fejezték ki majd ahogy a facebookon is írják visszakerül a pénz. Adjam le a rendelést késöbb (mikor nem lesznek leterhelve) újra. Oké.... Nem anyázok. Próbálkoztam délután 4 körül újra, lévén a honlapjuk a reggelihez képest azonnal bejött...TADAAAAM...Megint 20 perc várakozás és pénzleemelés után sehol a jegy,ugyan az a hibaüzenet. Úgyhogy most ~10000 forint az egyenlegemen zárolva és majd valamikor visszakerül, jegy meg nincs.

    De a sírás az megy hogy nem jár az ember moziba és mindent letöltünk.

    A spoilerezést meg nagyjából lefosom,na vajon mi fog történni a filmben? Nohát ellopják a halálcsillag tervrajzait és sokan meghalnak mert ugye "Nem egy bothan halt meg ezekért az információkért"...
  • Totya42
    #64092
    TF2-öt ne is mondd. Az Infinite Warfare végigjátszása után kellett volna a Titanfall 2-őt végigvinnem és nem fordítva. TF2 után az IW kampánya legalábbis az első pár pályán, amit végigvittem eddig azon nagyon meh.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk sajnálom, hogy nem borult el nehézségben teljesen a készítők agya TF2-ben. Tök jó lehetőségek lettek volna még benne az időmanipulálással, meg a platformok ugrás közbeni átkapcsolásával. Mondjuk még szerencse, hogy már végigvittem mielőtt rákattintottam volna a DF egyik elemző videójára. Az állatok elspoilerezték videóban a játék utolsó pályáját, mikor smart pisztollyal kell menekülni írtva az ellent.
  • Moby
    #64091
    Hű ez még mindig rohadt jól néz ki


    /meg a TF2 is :D
  • Moby
    #64090
    >ellenben ha nem hozza a megígért napon

    Soha sehol nem ígértek még nekem napot :D
  • Moby
    #64089
    Addigra nincs miért megnézni. Szarrá szpojlerelnek mindent a megjelenés után. Nem lehet kikerülni. Képtelenség. Meg nekem nincs bajom a mozival. Elkezdődik a film, lekapcsol a külvilág.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.28. 23:12:32
  • arty
    #64088
    mivel én lemaradtam (elfogyott a jegy), kívánom, hogy szinkronosan nézd

    gyűlölöm a karácsonykörnyéki mozizást.... tömeg, tömeg, tömeg, sok ember, káosz, tömeg és tömeg.
  • arty
    #64087
    konzolok szervizénél pl előbb tapasztaltam a két opciót:
    - utánvét
    vagy
    - beséta és ottfizetek

    mindkét esetben ők szívják meg, ha végül nem kell nekem... miért nem fizethetem itthonról, kényelmesen, előre?!

    a sorrendedet támogatnám! ellenben ha nem hozza a megígért napon.... akkor ... fizessen fájdalomdíjat, kötbért
  • Kongy
    #64086
    Nem tudom, valahogy a Rogue One nem hoz lázba. Hiába a lépegetők, meg minden, egyszerűen nem hozza a Star Wars hangulatot, előzetesek alapján... Lehet az is közrejátszik, hogy a főszereplő (?) nő nem túl szimpatikus.
  • Maxyka
    #64085
    Pedig ott fél év után prémium minőségben élvezheted a nappalidban :) Mozi teli van helyfoglaló ,beröhögő járkáló tardokkal :D
  • Moby
    #64084
    Ééééééés ma délelőtt megvettem a jegyem a Rogue One-ra Az idén - számomra is meglepő módon - nem született gyerekem, vagy ha igen nem tudok róla, szóval hosszú idő után végre eljutok a decemberi nagyfilmre(és nem enkórról kell majd lecigányolnom hónapokkal később)! És méghozzá milyenre! :D
  • darkSectorxxx #64083
    +999
  • Totya42
    #64082
    Na most, hogy kimaxoltam a darksiders 1-et és szomorúan konstatáltam, hogy nem lehet kiplatinázni, mert bugos a battle hardened trófea, na most elővettem újra a darksiders 2-őt. Komolyan mondom az art a játékban még mindig lenyűgöz. Nem tudok betelni vele. Nagyon remélem elkészül a trilógia befejező része egyszer.


    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.11.28. 20:19:09
  • Kandurex
    #64081
    köszi

    Mindenesetre ez itt most tanuló pénz, idő vagy mi...
  • Moby
    #64080
    Mondom. Ha náluk akarsz vásárolni ilyet szólsz, és átveszem neked. Ezért marhaság jó dealeket ignorálni ha esetleg lesznek.
  • Bandicoot
    #64079
    Most néztem, tényleg nem lehet konzolgépnél rányomni a bankkártyás fizetésre...Ott az opció de nem lehet rányomni....
  • Kandurex
    #64078
    Amikor rendeltem tőlük, úgy akartam fizetni, de nem lehetett online, felhívtam őket, a válasz az volt, hogy nem lehet telefont, táblagépet, konzolt...
  • Bandicoot
    #64077
    Én sem tartom gondnak ha van lásd péel a Media Markt akciót (120-é pro), pont nem volt zseton az egyenlegemen elegendő,leadtam hát utánvéttel.
    A gond az valóban hogy rengeteg paraszt van aki leadja utánvéttel a rendelést,majd nem veszi át,arra nem képes hogy írjon egy szaros mélt a boltnak hogy tárgytalan a megrendelés,ne küldjék.... A boltos kollégák is rendszeresen szembesülnek vele nálunk, leadják a weboldalon a rendelést utánvéttel, ők feladják majd jön vissza késöbb a motyi a vevő meg elérhetetlen.
    Így nem csoda ha a kiszállítást minimalizálják - nem ingyen szállítanak ki a futárcégek.
    A suttyók megölnek mindent ami korrekt opció lehetne...
  • Moby
    #64076
    Én náluk vettem mindkettőt.


    /ja meg a standet is. Máshol nem is találtam.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.28. 19:46:47
  • Kandurex
    #64075
    Elkezdtem kacsingatni az Aqua felé ...és hát ők is kacsingatnak ...
  • Moby
    #64074
    Nem az a baj, hogy még van, hanem hogy a vevők nem igazán kezelik a helyén a dolgot. Egy kibaszottul rizikós fos, ami senkinek nem jó, csak történelmi hagyománya van.
  • Kandurex
    #64073
    Gépet nem vettél soha, max. játékot.
  • Bandicoot
    #64072
    ???
    Konzolvilágnál eddig mindent kártyával vettem online befizetve... Csak én nem házhoz rendelem hanem személyesen betotyogok mert 10 percnyire vannak.

    (gépet még nem vettem tőlük)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.28. 19:40:52
  • Kandurex
    #64071
    1. előrefizetős vevő

    Na melyik konzolboltnál nem lehet előre fizetni kártyával a gépért? Na? Na? Segítek! Éppen szopok vele.
  • SlickAdam
    #64070
    nem is ertem, hogyan letezhet meg ez az utanvetes dolog. itt fritzlandban konkretan nincs ilyen. vagyis van, de draga ugy es amugy se hasznalja kutya se.
    elörendelsz valamit, beadod a bankkartyad adatait, aztan megjeleneskor vonjak a penzt es postaznak. kesz.
    vagy paypal elörefizetes.
  • Bandicoot
    #64069
    Ahogy nézem ott is ez a prioritás amit meg is értek valahol.
    És még így is korrektebbnek tartom az emagnál.
  • Moby
    #64068
    Kurvára nem erről van szó. A bolt oda adja el, ahonnan pénz van. Ti úgy rendelgettek, hogy utánvéttel, nulla forinttal. Na ez kb senkinek nem bót. Ugyanis a sok fasz megrendel minden baszt ész nélkül, aztán nem veszi át, merugye lóvé/kedv/akármi olyankor már nincs. És ilyenkor a bolt fizeti a szállítást is. Szal ha én bolt lennék kb ez volna a prioritás, és leszarnék minden mást:
    1. előrefizetős vevő
    2. készpénzes vevő.
    3. a lőtéri döglött kutya
    4. a meg-nem-született vevők
    .
    .
    .
    4678982. utánvételes vevő. csakharámszáradna amúgy.
  • arty
    #64067
    vagy lehet, hogy a sok köcsög miatt, akik tonnaszámra mondják vissza a rendeléseiket (mert megrendelte 3 helyen...), a boltok már óvatosak és inkább nem is hozatnak annyit, amennyit valójában megrendeltek... aztán, ha kevesen mondják vissza, akkor jön a pofonosztás és megvan az esély, hogy pont a kisgenyók szívjanak, de arra is, hogy az egyébként korrekt vevő ... :)

    most, hogy a tyúk volt előbb vagy a tojás, azt nemtom, de az biztos, hogy a boltos SEMMIT nem nyer azon, hogy nem hoz X embernek, míg a vevő ott kapja a játékot, ahol végül a legolcsóbb/leghamarabb van, szal ... vajon ki is kezdhette? ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.28. 19:12:22
  • Kandurex
    #64066
    Megkérdeztem, nem fogytak ki. Szerintem ez valami üzlet politika a futár céggel. Lehet, hogy hetente csak 2X visznek és nem fértem bele..., passz. Természetesen NEKEM kell őket hívogatni, mert hát lapítanak, mint tudjuk mi a fűben. Szóval ennyi volt a próba ezzel a céggel.
  • Bandicoot
    #64065
    De ők nem is adták 115-be a pro-t.:)
    Nem mentegetni akartam amúgy őket bár nekem sosem volt gondom velük (a gameshop részükkel a körúton).
    Csak szerintem kifogytak vagy fullrab*sszák a futárt.

    Lehet mikor feladtad már elfogyott de nem annyira gázosak mint az emagnál hogy aki megnyomta a megrendelés gombot de nem jutott annak csumi.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.28. 17:51:32
  • roolandsan
    #64064
    Ezt a platinumshop-ot nem hiszem el: rendeltem FFXV Deluxe Edition-t még májusban(!) erre ma telefonálnak, hogy nekem már nem jutott Másodjára csinálják meg velem, kerüljétek!
  • Kandurex
    #64063
    Na bízva ebbe a cégbe inkább a konzolok szervizétől megrendeltem az FFXV -őt. Az bameg furcsa mód ideér holnapra. BÖE!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.28. 17:17:35
  • Kandurex
    #64062
    Felhívtam, most éppen pénteket mondanak. Ekkora egy kókler céget.
  • darkSectorxxx #64061
    Ezek a GF-ek brutál látványosak lesznek. :D Nekem ezek miatt tetszik főként a játék, remélem sok lesz belőle.
  • TDC Geronimo
    #64060