121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #64540
    Hát mivel se PGS nem volt és TGSen se volt lófasz se így igen. Számítok valami újra is a szokásosok mellett. Horizon tuti lesz, detroit, days gone talán, UC4 dlc stb

    ja meg lehet destiny 2 bejelentés
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.03. 18:31:14
  • TDC Geronimo
    #64539
    DAS3ba nem ennyire szar a frame pacing meg BBben sem
  • TDC Geronimo
    #64538
    lol max teaser, de még az se lesz.
  • Ulthane
    #64537
    Ez a Watch Dogs 2 mint jatek nem egy nagy eresztes, de az egesz 4k-ban allat kurva jol nez ki. Beszaras.
  • Maxyka
    #64536
    Akkor azért bmnem untál rá, mert mész zergelni a conquest re, pl operation-n monte grappa, st. Quentin felejtős mert ordas nagy szopás sivatagi op is felejtős támadóban mert 3mapos. Ergo eléggé kevés pálya maradtt a felhozatalban de csak mert szar a balansz, amire mások is panaszkodnak nem csak én. Akkor conquest Empire edgere,monte grappára nem megyek nem kell hogy húsz sniper kempeljen le , amiensen meg le zergelnek az assaultok, van itt probléma. De van hogy én is felmegyek helriegel el majomkodni amiensre mert jó mpa de most más classt is fel azeretnék húzni 10.re.
  • darkSectorxxx #64535
    :)
  • Kandurex
    #64534
    Annyira nem vészes. Játszható. A DaS3 ehhez képest hányinger, ahogy futott.
  • Kandurex
    #64533
    Watchdogot minek mutogatni? Ki nem szarja le?
  • Seth
    #64532
  • Evoluti0N
    #64531
    Én csak kérek egy TLoU 2 megjelenési dátumot, gameplay videót és boldog leszek. (álmodik a nyomor)
  • darkSectorxxx #64530
    Yeah, lesz valami fontos? :D
  • mucsácsó
    #64529
    Wut...?! 4 map?! :D ugyanazzal a Battlefield 1-el játszunk?! :D

    Egyébként meg most jön decemberben +1 free map. Márciusra (elvileg) van datálva az első DLC, amivel a francia légió bekerül.
    meg majd valamikor jönnek az oroszok... meg majd még lesz 2 DLC - elvileg 4 minimum lesz. szóval lesz itt kontent, nem kell aggódni.
    de nekem eddig se sikerült megunnom :) pedig ráadásul csak Conquestet tolok, mást semmit.. :D
  • TDC Geronimo
    #64528
    bajban vagyok most mert, tolnám FFet, de meg is kéne várni decemberi updatet hátha megoldják a frame pacinges dolgot. light módban tökéletes gameplay alatt, de ha már pron tolom nem akarom normál PS4es grafon tolni :(
  • TDC Geronimo
    #64527
    Szokásos. Youtube, twitch stb
  • Maxyka
    #64526
    Évekig nem jön új battlefield, ok jó ez a mostani is imádom de mikor gyártanak végre rá plussz kontentet? Oké idő kell nekik de már kezd unalmas lenni az a kb négy játszható pálya. Decemberbe meg kiszúrják a szemünk egy instakilles móddal amit kb az unrealból nyúltak meg egy pályával amin operation se lesz mert ahoz is min két pálya. Még plusz gadgetet sem frakciót nem várok csak mapokat hozzanak már ki mert a mostani felhozatal nagyon unalmas kezd lenni de nem baj behúzom az ff et meg w3 at meg wd2öt decemberben és akkor kihúzom valahogy addig amig lesz rá update. De az új bf után lehet leszarják már ezt is. :(
  • mucsácsó
    #64525
    valami épkézláb stream lesz valahun? (körbenézek majd, csak úszom a melóban :D)
    bár mondjuk PSN-en gondolom lesz vmi event is.
  • TDC Geronimo
    #64524
    4 óra és PSX
  • orichalcos
    #64523
    A szikláknál feljebb meg lehet kerülni, én is betámadtam, egy órát ütöttem, majd mikor 1cm ment le az életéből ott hagytam a francba. :D
  • Bandicoot
    #64522
    Azt is hiányolom. Egy szörny enciklopédia jó lenne amiben a szkennelt ellenfelek kerülnek...
  • Kandurex
    #64521
    Vissza nem nézhető? Menüben?
  • Bandicoot
    #64520
    Automata.
    Kicsit hülye megoldás remélem javítják mert leszkennel 1 ellenfelet (mikor kiírja hogy scanning)...És csak ha azt az ellenfelet fogod be, írja ki az adatokat (felülre ikonokkal). Így sokszor keresgélheted 5-10 ellen között hogy mivan. Néha idegesítő de ha megtanulod mi ellen mi jó már nincs haszna.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.12.03. 13:15:45
  • Kandurex
    #64519
    A scan, hogy a ráspolyba működik? Állítólag van valamelyik csapattársamnak, de nem látom hol, vagy hogy?
  • Bandicoot
    #64518
    Én megakadtam. Egy vízeséshez kéne mennem de egy mocsoknagy kobra van elötte, lvl 50-es... És okos mert elbújik ha rávarázsolok láncbakötött atommedzsiket....
  • Kandurex
    #64517
    Hó, hó! A frissítés hozzáadott még egy harmadik kiosztást! Na ez már közelebb van az elképzeléseimhez. Így már letudtam verni a 17. szintű rák csordát amit a golden étterem vadászat küldetése ad a parton!
  • mucsácsó
    #64516
    wow. na hát ez nice to know, vagyishogy...nem :\
    erről valahogy lemaradtam, csak még pár hónapja olvastam valahol, hogy 2017 elején kidobják konzolokra is majd.
    anno mikor bejelentették, akkor tetszett (imádtam a Flatout 1-2-t, rojtosrajátszottam a lemezt), de én valahogy lemaradtam erről is, hogy volt ilyen fostos early access :\ :D ejj... sajnálnám, ha tényleg szar lenne a végtermék :\
  • Totti5
    #64515
    "az új Bugbear game, a Wreckfest"

    2013ban kifizettem a fejlesztési kötséget, hozzáférést kaptam.

    Azóta annyi történt hogy kijött pár update csiga lassan.

    2015ben az addigi ( már úgy ahogy működő és jól kinéző ) grafikai, fizikai motort kukázták és csináltak egy újat, ami lassabb és jóval, rondább szóval haladnak előre ahogy kell.

    2015 óta SEMMI nem jött ki hozzá.

    Ja, de valami Stuntfest marhaság ahol kávédarálóba tudod beletenni az autót embert. Ennyi, ez sikerült nekik megelleni.

    Ebből semmi nem lesz, mert semmit nem csinálnak. Lenyúlták a pénzt, szerencsétlenkedtek valamit, nem jött össze, már hitegetni sem hitegetnek senkit, mert 2015 óta egy árva emailt nem küldtek arról hogy mégis mi a francot csinálnak és mi a jövőképe a cuccnak.

    Bugbear az 'nyádat.
  • mucsácsó
    #64514
    Amúgy jah. meg valahogy a split-screen is kezd a múltévá válni :( pedig abból is volt 1-2 jó azért... :D
    Egy jó Burnout...na azkőne!

    Amúgy Flatoutról jutott eszembe; az új Bugbear game, a Wreckfest az gyün jövőre PS4re is elvileg:) az is jóféle lesz!
  • Bandicoot
    #64513
    Ránézek köszi.
    Haverral szoktunk ilyen sörözgetős estet tartani és nagy a hiány az ilyen röhögcsélős 2playeres cuccokban. Wormsot már unjuk, multkor flatout party ment pc-n. Meg valami early accesses Beast akármi amiben ilyen gyurmaszerű lényekkel le kell egymást hajítani házakról,stb...
    De tényleg hiány, annó régen C64-en rendesen habzsidőzsi volt ilyen téren. Az Ősember olimpiát megcsinálhatnák...
  • Totya42
    #64512
    Kijavították a Darksiders trófea bugot szóval végre meglett a platina ismét :) yeaah :)
  • mucsácsó
    #64511
    Unity nekem kimaradt, szal arról nem tudok véleményt alkotni :) bár sok jót nem hallottam róla, de az persze más tészta.. :D
    de Syndicate tényleg egész fasza volt, nagyon bejött a környezet:)
  • Moby
    #64510
    Jacktheripper megvolt? Ki ne hagyd!!

    mucsácsó: syndicate simán agyonverte a kettőt. Tonképp a unity is bőven.

    /szerk: sőt. SŐT. Az összes korábbi AC-t sírva fejeztem be, pedig eszetlenül jól szórakoztam mindegyiken. Ha nem így lenne, most nem hiányozna ilyen rohadtul egy új rész :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.12.03. 11:46:34
  • mucsácsó
    #64509
    ha AC2-zni akar bárki, arra ott van az a remek remaster, ami most jött ki... :D
    nem úgy értem, tényleg. hanem újítások mennyiségét tekintve. én szerintem a 3-4 (meg Brotherhood / Relevations) egyike se hozott annyi új dolgot, mint az 1-hez képest a 2. erre próbáltam reflektálni :D
  • Totti5
    #64508
    AC2 szinjén már rég átlépett a sorozat, ha csak azt akarják megütni akkor vissza a prevgenbe. Én nem javasolnám azt senkinek 2017ben.
  • Moby
    #64507
    Overcookedre fenem pl. a fogam egy ideje, de asszem írtam is. Még nincs meg, de tudom, hogy fasza.
  • mucsácsó
    #64506
    oké, még egy Syndicate-el egyetértek :D bár nem játszottam végig, de az tényleg egészen egyben volt :) csak már meg is feledkeztem róla...valahogy az AC2 lett nálam az etalon, de nyilván az emlékek is valamelyest megszépítették :D
    igazából az 1-hez képest rengeteg újítást hozott a 2, úgy értettem, hogy AC2-szint
  • arty
    #64505
    most kicsit én is elcsesztem, hogy feléltem két adagnyit, szinte egymás után :))
    ráadásul pont mikor? amikor kihagynak egy évet... nooooo :(
    és mivel nekem az ac premieráron nem oké, várnom kéne utána ~mégegy évet.... hát, ez most lehet nem fog menni.

    chronicles, pótléknak? nem próbáltad be?

    mucsácsó: én remélem, hogy ac2 mélységbe többet nem süpped a széria ;) unity/syndicate alatti ac-t én már nagyon nehezen tolerálnék... a mostani harc még fejlesztendő, a lopakodás szintén, de végre valami! ehez képest az ac2, pf, naneem.

    oké, kaptál dzsillió aktivitit, építkezhettél, stb, de az engem egyáltalán nem motivál.


    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.12.03. 11:26:32
  • mucsácsó
    #64504
    ez a régebben lelőtt/jegelt (?) projekt neve volt Osiris - valszeg ez lesz majd a kövi, egyiptomi AC - AC Empire?



    bízom benne, hogy ez már VÉGRE fasza AC lesz, és legalább megüti az AC2 szintet :D
  • Maxyka
    #64503
    Gondoltam rá keresek erről a bloodbornból szakadtt ardyn nevére erre a google nem a két legnagyobb spoilert rakja előre??! Istenverje meg ezt a kereső rendszert de én vagyok a fasz hogy rá google-zok. Ez akkora trógerság mintha beírnád hogy watch dogs2 és az első 2-google találat az lenne hogy aiden pierce van Wrench maszkja alatt (nyilván nem de értitek)
  • Moby
    #64502
    WOHOOOOOOOOO!
    Ez az AC egy rohadt drog. Elvonási tüneteim vannak. A fél karomat adnám egy kis szénábaugrásért
  • Maxyka
    #64501
    de a filmből derül ki, hogy Noctisék miért kocsikáznak, hogy valszeg ki áll az egész invázió mögött stb. stb. stb. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mármint a csaj (Lunafreya) miatt aki a gyerekkori barátja volt de mért is akarnak összeházasodni? amúgy credit után tényleg van egy öt tiz másodperc jelenet a találkozó miatt, de pl Noctis valami beteg volt és tolószékes az első pár percben, most meg kutya baja szóval érted sok mindent nem magyaráz, a brotherhoodot had ne keljen már megnéznem pls :D

    Miért ki áll az invázió mögött? Iedolas Aldercapt meg a van-helsing imitátor esetleg ami a legnagyobb klisé és az első 5percben elhangzik hogy ők a rosszfiúk. Sőt a legnagyobb klisé az lenne ha ardyn állna az egész mögött.

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.03. 10:52:20