121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #64500
    Minden jel arra utal. Megyünk a fáraókhoz
  • Kandurex
    #64499
    Hmm...érdekes. Lehet átvariálom! Köszi.
  • Totya42
    #64498
    Már egy korábbi ps firmware frissítésben belerakták, hogy átkonfigurálhatod a kontrolleren a gombokat tetszés szerint. Szóval konfigold át, ha a játékban nincs lehetőség az átállítására. How to Remap Buttons on Your PlayStation 4’s Controller
  • n000rbi
    #64497
    Na, örülök, akkor végre hisztek nekem :) Rettentően kíváncsi vagyok a hireltech milyen megoldást kínál majd. 270k-m áll két selejtben, fasza.
  • Kandurex
    #64496
    A titanfall -os videódba már egyértelműen lehet hallani a tekercshangot :(
  • Bandicoot
    #64495
    Arcok. Tud valaki mondani olyan PSN-ről behúzható lokál többjátékos parti játékot ami vicces?:)
    Az se baj ha olyan lenne mint a Flatoutok emberkilövős parti módja (volt nemrég egy játék amiben hasonlóan kellett reptetni az embereket de nem jut az eszembe)...
  • Kandurex
    #64494
    Konzolvilág
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.12.03. 09:39:57
  • Bandicoot
    #64493
    Jó időpontban pecáztál, jó csalival jó helyen? Nem mindegy mikor mire rabol a hal.
  • arty
    #64492
    Osiris lesz a következő AC alcíme?! :O
  • n000rbi
    #64491
    Köszi. Mit ad Isten ez is sokkal korábbi, min eddig bármelyik gépem. A Mobyé úgyszintén. Végül honnan vetted?
  • Kandurex
    #64490
    Ment
  • n000rbi
    #64489
    Akkor én el vagyok átkozva (de ezt már eddig is sejtettem)
    Ja, hireltech szerdán vitte a gépeket és pénteken rájuktelefonáltam, hogy mi van már: a kolléga szabadságon van, majd hétfőn néznek rájuk.

    Dobsz egy serialt privátban? (belső fehér doboz alján s01-el kezdődik) Kösz!
  • Tatyla
    #64487
    Tegnap FFXV,másfél óráig pecáztam,persze hogy az a hal nem jött ami questhez kellett volna
  • Kandurex
    #64486
    Egyébként tegnap végre lehetőségem volt normál körülmények között is (értsd, nem éjjel) játszani a géppel. Nincs hangja. Lófasz. Semmi. Tegnapelőtt átvert, hogy közel nullára állított TV hangerő (3-4 fokozat) mellett toltam és ÚGY hallottam a gépet. Ja és semmi tekercs hang.

    Egyszerűen fasza!
  • Kandurex
    #64485
    Megfogadom. Mert amúgy alapvetően tetszik a játék. Sőt, amikor a tábortűznél lehet párbajozni, azt egyenesen imádom, élvezem.

    De a kurva DaS miatt egyszerűen állandóan a körrel akarok ugrani, így 5 óra után is,....sajnos abba kb. 500 órám van és TPS-szerű játékkal csak azzal játszottam az elmúlt éveben.
  • mucsácsó
    #64484
    >>> W3 magasra tette a mércét biza. Szerintem el sem érik jóideig.

    valós, ezt egyedül a CDP Red ugorja majd meg a Cyberpunk 2077-tel :P :D (kb 2077-ben :( )
  • orichalcos
    #64483
    "de sokmindent nem magyaráz a film."

    Konkrétan a teljes invázió elejét a filmben láthatjuk, azt is, hogy kerül a gyűrű Lunához, hol van a játék elején a csaj, mit tud a gyűrű (amit a játékban is megkapunk majd), de a filmből derül ki, hogy Noctisék miért kocsikáznak, hogy valszeg ki áll az egész invázió mögött stb. stb. stb. :D

    Btw elértem a 40. órát, chapter 9-nél vagyok, tegnap megszereztem az Ultima Blade-et. Azt a rohadt Sturdy Helixhornt meg vagy egy óráig grindoltam, mire beadta... Plusz összeszedtem az összes Royal Weapont amit eddig lehetett, meg véletlenül bementem egy bányába, ahol a végén egy level 50-es boss várt. Na gyorsan ki is mentem onnan. :D

    Végre elértem a level 50-et én is, így annyira nem parázok már az éjszakai kocsikázástól, de azért ha két level 49-es Fire Daemon jelenik meg előttem, akkor kicsit még óvatos vagyok, mert nem mindig sikerül leütni őket.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.12.03. 05:49:02
  • Evoluti0N
    #64482
    Annyira dicséritek, hogy nem bírtam tovább és megvettem.
  • Tikal #64481
    Én nem tudom mit játszottam, de két részletben lenyomtam az egészet, mert nem lehetett lerakni... :D
  • Maxyka
    #64480
    Őt jól helybenhagynám
  • Bandicoot
    #64479
    Csak magad nézd. Fogj be egy ellent és azt daráld. Próbálj mögé kerülni sűrűn használd a négyzetet. A többiek teszik a dolgukat nélküled is. Ha már ez megvan jöhet a dara lassan hozzászoksz és célbefogás nélkül is menni fog ha épp sok az ellen.
    Nem csak este fognak bedarálni nappal is. Nincs is kellemesebb mikor 3-4 nagy dög vadállatot támadsz akiket szinte csak hátulról lehet sebezni és közben ledobnak szállítóból egy rakás katonát váratlanul...:)
  • Bandicoot
    #64478
    W3 magasra tette a mércét biza. Szerintem el sem érik jóideig.

    Viszont FF mellékküldiket toljad. Egyre keményebb és keményebb feladatokat adnak és olyan helyekre jutsz amit lehet fel sem fedeztél volna. A békás nő sokadik küldetésre például beküldött egy barlangszerűségbe....Volt a végén nemulass.:)
  • Maxyka
    #64477
    "Final Fantasy 15 shipped 5 million copies on its first day of release"
  • Kandurex
    #64476
    Na túl az első epizódon. Sajnos nekem a harc nekem még néha elég "mi fasz csinálok most?". Pláne amikor az ellenek vannak vagy 7-en, mi négyen! Na akkor a jó isten se tudja mi történik, akkora kavalkád van.
  • darkSectorxxx #64475
    ja durva :P
  • Maxyka
    #64474
    juhu :D


    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.03. 00:08:58
  • Kandurex
    #64473
    Köfi
  • Totya42
    #64472
  • TDC Geronimo
    #64471
    R1+R3 és lockoltad is
  • Kandurex
    #64470
    Nem lehet valahogy az FF-be lockolni a célt, sokkal jobban követhető a harc ha folyamatosan nyomom az L1 -et.
  • darkSectorxxx #64469
  • darkSectorxxx #64468
    +999

    A legvége lesz beteg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.02. 23:17:42
  • TDC Geronimo
    #64467
    Megnéztem többször is az ME gameplayt és valahogy nem dobtam hátast. Szokásos "janky" bioware animok meg facial animation. Félek DA:I irányba mentek el és lesz egy rakat mmos fetch quest, mint most FF XVbe. WItcher 3at tavaly toltam, nekem ott nagyon magasra került az a bizonyos léc. Persze a történet még lehet epic meg nagyon vágyom már egy új részre. Reméljük megérte rá ennyit várni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.02. 23:15:52
  • Tikal #64466
  • Seth
    #64465
    Csak "Inside"
  • Tikal #64464
    Insider

    még nem toltam végig, de ez mi a franc :D

    ott járok amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy tengeralattjáróval kell menni és nem hiszem el amit látok , beteg
  • darkSectorxxx #64463
    Ja vágesz, de nem zárja ki az egyik a másikat! :D
  • Kandurex
    #64462
    Nem, a tenger parton vagyok, épp pecáztam.

    Jah kint voltan az éjszakába.

    ...megbasztak szárazon
  • mucsácsó
    #64461
  • TDC Geronimo
    #64460
    sivatagos résznél vagy gondolom még mindig. Menjél el onnan. Az olyan, mint a hinterlands a dragon agebe :D