176586
banner
  • csaba1969
    #176264
    Ha beváltom a kulcsot mi történik ? Teljesen laikus apa vagyok. Úgy kell magyarázni nekem mint egy óvodásnak.
  • robicarlos6
    #176263
    #176262

    A cd kulcsot már most be tudod váltani itt nem kell hozzá a gép:

    Xbox cd kulcs beváltás
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.20. 11:20:34
  • csaba1969
    #176262
    Sziasztok !
    Gyermekeim series s konzolt kapnak karácsonyra. Sajnos addig nem tudom kipróbálni. Vettem hozzá 3 hónap előfizetést. Azt olvastam, hogy a Fifa 22 nincs a letölthető játékok között, így vettem hozzá Fifa22 letöltő kódot. A játékot hogyan kell letölteni és aktiválni ? Jó lenne ha nem bénáznám el Szenteste a műveletet. Köszi előre is !
  • Voyager5
    #176261
    #176260
    Úgytudom igen.
    Sajnos meg kell várni míg lejár, és azt is meg kell várni, hogy újra feldobja a 300 Ft-os lehetőséget.
    Utoljára szerkesztette: Voyager5, 2021.12.14. 13:21:55
  • mucsácsó
    #176260
    ééés ha van már éppen aktív ultimate passom (márciusig), akkor nem lehet sehogy sem extendelni óccsójé, csak ha majd lejárt, right? :D jól gondolom?
  • csrolli
    #176259
    Köszönöm a segítséget!!
  • robicarlos6
    #176258
    #176257:

    Ha érdekel az a kb 600 game ami a game passban van és a 0 day érkező AAA címek bele, akkor a game pass ultimate mindenképpen.
    Előbb vegyél sok live goldot harverapróról olcsón max 3 év és vegyed rá a most akciós 300ft-os game pass ultimate-et ekkor átkonvertálja és lesz 3 év game pass ultimate-ed olcsón
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.13. 12:09:34
  • csrolli
    #176257
    Hali! Melyikre érdemesebb előfizetni a xbox game pass-ra vagy a xbox live gold-ra? Köszi
  • n000rbi
    #176256
    Igen, itt is próbálkoztam, soha nem volt aktív a visszahívás kérése opció. Most igen, hívtak is, elindult a folyamat.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.12.13. 11:02:13
  • Moby
    #176255
    Ha jól emlékezem én itt kértem visszahívást, és pár percen belül csörgött is a telefonom.
  • n000rbi
    #176254
    Köszi! Próbáltam már néhányszor, de mindig addig jutottam telefonon, amit lejjebb is írtam, élő embert sosem tudtam elérni. Abból kiindulva, hogy nem Marika néni hangpostája jelentkezett, hanem az “Ekszboksz ügyfélszolgálata”, gondolom jó számmal próbálkozom: 06 80 018 590
  • Moby
    #176253
    Norbi: nem a vásárlást veszi figyelmbe a rendszer (honnan is tudná?), hanem az egy a gyártás dátumából kalkulált garanciaidő, ami ritkán esik egybe a tényleges vásárlással. Nemrég volt gondom a garamciáztatott XSX-emmel (leejtették, megsérült, ilyenek), én hétköznap munkaidőben simán elértem a MS supportot, és nagyon segítőkészek voltak. Szerintem próbálkozz vele hétköznap, működniük kéne minden emberi ismeret szerint.
  • darkSectorxxx #176252
    ENNYI!!!!!!!!!

  • n000rbi
    #176251
    Hogy a jó anyámban lehet bármiféle xbox ügyfélszolgálatot elérni? Ha felhívom őket akkor annyit kapok, hog menjek az xbox.com/help oldalra és majd ott kérhetek visszahívást, vagy chatelhetek valakivel. A visszahívás kérése nem választható, chatelésre nem találtam semmilyen opciót. Mióta ilyen hulladék ez? Mikor még one-om volt a legjobb ügyfélszolgálat az Microsofté volt, de ez így egy nulla.
    Egyébként egy eszköz jótállását szeretném korrigáltatni, mert nagyon érdekes módon szerinte 09.22-ig van garim, holott november végén vettem a cuccot...
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.12.11. 11:23:45
  • robicarlos6
    #176250
    The Matrix Awakens Unreal Engine 5 Full Demo on Xbox Series X [4K 60FPS]



    Ilyen lesz az A Plague Tale: Requiem játékmenete

  • darkSectorxxx #176249
    #176248

    Nehéz megmondani mert szinte mindenki GP-vel játsza, úgy hogy van aktív gp-je.

    De neten azt írták, hogy szó szerint SEMMI nem kell hozzá, csak játékon bellüli tartalom fizetős.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.12.09. 08:04:34
  • robicarlos6
    #176248
    A Halo multi az free free? Azaz valóban live gold se kell hozzá? Korábban volt róla szó hogy a free multi végre valóban free lesz, ezt meglépte már a ms?
  • robicarlos6
    #176247
    Halo Infinite Campaign - The Digital Foundry Tech Review

  • robicarlos6
    #176246
    Halo Infinite GK teszt
  • robicarlos6
    #176245
    Hopp így a nagy semmire előjel nélkül betolták a Serious Sam 4-et a game passba
  • robicarlos6
    #176244
  • robicarlos6
    #176243
    Halo Infinite teszt (Kampány) – Master Chief’s Far Creed
  • darkSectorxxx #176242
    @robicarlos6:

    Én igen, főleg ha tervezem megvenni a játékot... persze sokat elárul ha látsz egy gameplay dolgot, de sok esetben összevágott fos van nem egybefüggő demo....
    És ha én játszom akkor feltehetőleg nem kamu gameplay mint a BF-nél pl.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.12.04. 22:46:21
  • robicarlos6
    #176241
    Demóözönnel készül az Xbox a The Game Awardsra

    Nem tudom ki hogy vele, de nekem bőven elég egy játékból egy gameplay videó. Én nem látom értelmét idő pazarolni a demók játszására
  • robicarlos6
    #176240
    Az Aliens: Fireteam Elite is Game Pass-játék lesz
  • robicarlos6
    #176239
    Ennyi helyet eszik a S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl Xboxon
  • darkSectorxxx #176238
    Mondjuk tegyük hozzá!!!

    XSS akkor még jó dolog ha GamePass-al cloudból tudsz játszani, mert egy jó nettel az faszányos lehet de akkor ennyi erővel a régi Xbox-ok is jók. :D
  • robicarlos6
    #176237
    Starfield - újabb fejlesztői napló érkezett



    Halo Infinite - befutott a kampány launch trailere


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.30. 21:44:33
  • darkSectorxxx #176236
    Jaja, de nekem nem is ez a gond kifizetem mert 1 játék miatt is megér nálam, ez a hobby-m de ha lenne minden játékba minden fícsőr csak mondjuk 1080p-ben akkor gondolkodás nélkül YSS mert a 336 Gb elég lenen nekem pár játékra netem 2Gigás ugye
  • darkSectorxxx #176235
    Hogyne lenne elég ez azoknak gond aki egyszerre 10-12 játékkal szeretne játszani, amúgy meg külső HDD-re kimenthető minden annyi hogy indítani nem lehet onnan ugye
  • n000rbi
    #176234
    *800GB tárhely.
    Egyébként számomra ez, sőt a PS5 hatszázvalamennyi gb tárhelye is bőven elég.
  • darkSectorxxx #176233
    Mondhatnák, ha elég lenne a gép... de tovább megyek nekem 1080p-ben is elég lenen ha ugyanazt tudná csak 1080p felbontással 1080p-s textúrákkal. de nem... mert komplet fícsőrök hiányoznak...

    mindenhol az ment hogy ugyanaz a nextgen élmény, ugyanaz!!!! csak gyengébb felbontással meg fps-el... az ugyanaz a nexgen élmény az nem ugyanaz ha mondjuk a RT hinyzik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.11.30. 14:00:48
  • Voyager5
    #176232
    Ezek mind opcionális dolgok.
    Nem mondhatja azt a mikró a fejlesztőknek, hogy akkor most minden játékot hozzatok le ugyanazzal paraméterekkel mint XSX esetén, csak alacsonyabb felbontással.

    Nem is ígérhettek ilyet, de ha ígértek akkor nyugodtan linkeld ide, mert akkor az nekem nagyon kimaradt.
  • darkSectorxxx #176231
    Dehogynem azt mondták hogy azt a nextgen látványt hozza el, csak kisebb felbontás és kisebb fps direkt a teljesítmény miatt. De kapásból vannak játékok ahol pl a Ray Tracing eleve hiányzik XSS-nél... meg pár játék még rosszabb felbontású textúrákat használ mint egy régi Xbox One X. :D
  • darkSectorxxx #176230
    Ezt meg is értem tökéletesen. Csak én nem annyira szoktam ilyenekkel játszani, multis játékok meg egyebek, ami pár cím érdekel megvettem PC-re ugye és közel nagyjából szépen futnak hálisten, így az én szememben picit most ráérősebb. :)
  • darkSectorxxx #176229
    Az a baj hogy sok dologban egy Obox One X SSD-vel ha nem is sebességre de sok dologban erősebb, szebb.
  • Voyager5
    #176228
    ha igazak lettek volna a dolgok amiket régen összehordtak .... hogy full ugyanaz mint a nagygép csak nem 4k-ban...

    Ki hordott össze ilyen dolgokat? Emlékeim szerint leírták kerek perec a spec-et, és annyit mondtak hogy a cél teljesítmény a 1440p/60 fps.
    Ezzel aztán azt kezdenek a fejlesztők amit akarnak.
    De senki nem ígérte, hogy full ugyanaz lesz mint az XSX csak 1440p-ben. Nem is igazán lehet ezt ígérni.
  • roolandsan
    #176227
    Igazabol teljesen xbox szuzkent en most ugy vagyok vele hogy van annyi minosegi content a GP-ben (indiek is) hogy ezekkel kihuznam a kovetkezo PS5 exklukig, mellette meg GP-be is jonnenek (stalker, starfield pl)
  • davidka003
    #176226
    Én is azt mondom, hogy akinek nem hiányzik az a plusz pénz sehonnan az tegye oda és vegyen Series X-et.
    Blu-ray olvasó, 1 TB tárhely, erősebb gép. Szerintem megéri a felárat.
    A Series S ha beesne 99900 Ft-ra akkor biztos tudnának még felhasználókat nyerni vele.
  • darkSectorxxx #176225
    Én is majd mindenképpen szeretnék, csak ugye játék majd nekem a Hellblade 2 lesz amikor legkésőbb veszek, addig még nekem nem sürgető... De én is mindkét konzolt szeretnék, vagyis PS5 már van ugye...

    Nem 185k-nak kéne lennie az Xbox-nak?

    Amúgy én BŐVEN elégedett lettem volna egy sima Xbox SS-el, ha igazak lettek volna a dolgok amiket régen összehordtak .... hogy full ugyanaz mint a nagygép csak nem 4k-ban... de kurvára nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.11.29. 21:59:40